کمپین پزشک خوب من

کمپین معرفی پزشکان شما به پزشک خوب

معرفی

درباره پزشک خوب:

ماموریت پزشک خوب آسان‌سازی دسترسی به اطلاعات و خدمات پزشکی و سلامت، و کمک به جامعه پزشکی برای مدیریت بهتر خدمات است. شما در پزشک خوب می‌توانید به صورت رایگان پزشکان خود را پیدا کرده و با مشاهده اطلاعات آن‌ها و وقت‌های در دسترس، پزشک و زمان مراجعه خود را به آسانی انتخاب کرده، آنلاین وقت گرفته و مراجعه نمایید. هم چنین پزشکان و دندانپزشکان می‌توانند خود را در این سایت معرفی نمایند و وقت‌ها و اطلاعات بیماران خود را به نحو بهتری مدیریت نمایند.

درباره کمپین:

هرچه می‌گذرد پزشکان و کلینیک‌های بیشتری به ما می‌پیوندند. اما هنوز هم افراد و کلینیک‌هایی پیدا می‌شوند که به خانواده پزشک خوب راه نیافته‌اند و علاوه بر آن در آینده نزدیک شهرهای دیگر را نیز پوشش خواهیم داد. شاید پیش آمده باشد خود شما در جست‌وجوی پزشکی در وبسایت بوده باشید اما نتیجه تلاشتان موفقیت‌آمیز نبوده باشد. از طرفی دیگر بارها نیز بوده که افراد به صورت داوطلبانه پزشک خود و یا یکی از مراکز نزدیک منزلشان را به ما معرفی نموده بودند. ازین رو و به جهت پیشبرد اهداف مشترک خانواده‌ی پزشک خوب تصمیم گرفتیم طرحی نو دراندازیم: تصمیم گرفتیم با ایجاد کمپین معرفی پزشکان از طرف شما دوستان همیشگی سرعت رشد پزشک خوب را چند برابر کنیم. بدیهی است به پاس قدردانی از شما به ازای معرفی هر پزشک هدیه‌ای به رسم یادبود تقدیم حضورتان خواهد شد.

هدایا برای مردم

لیوان با لوگوی پزشک خوب

این هدیه را می‌توانیم به تمام کسانی که ما را با پزشکشان ارتباط دهند تقدیم کنیم.

جعبه کمک‌های اولیه

این هدیه را می‌توانیم به کسانی که بیشتر از 3 پزشک را با ما ارتباط داده‌اند تقدیم کنیم.

گرفتن سهم از کمپین کرادفاندینگ

کسانی که می‌خواهند در استارتاپ خوب ما سهمی داشته باشند و بیشتر از دو پزشک را با ما ارتباط داده‌اند حتما کمپین قبلیمان را اینجا ببینند: www.crowdilon.com

دریافت مبلغ نقدی

می‌توانیم به ازای هر پزشک خوبی که با ما ارتباط می‌دهید مبلغ 20 هزار تومان تقدیم شما کنیم.

هدایا برای پزشکان

3 ماه استفاده رایگان از خدمات پزشک خوب

پزشکان محترمی که در کمپین پزشک خوب من به ما بپیوندند می‌توانند از خدمات پزشک خوب به مدت 3 ماه رایگان استفاده نمایند. هم‌چنین در این حالت از همکاری پزشکان عمومی نیز استقبال می‌کنیم.

چطور مشارکت کنم؟

1. چک کردن فعال بودن پزشک مورد نظر در پزشک خوب

در قسمت جستجو بر اساس نام پزشک، پزشک موردنظر خود را جستجو کنید، اگر آن پزشک به طور کامل فعال نیست یعنی صفحه ایشان موجود نیست، یا رزومه ایشان تکمیل نیست و یااینکه جدول وقت‌دهیشان فعال نیست می‌توانید ما را با ایشان ارتباط دهید. دقت نمایید که در این کمپین فقط متخصصان (پزشکان، ‌دندانپزشکان، روانشناسان و غیره) در شهرهای بزرگ هدف ما هستند، برای توضیحات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم حتما قسمت سوالات متداول را ببینید.

2. پر کردن فرم

فرم موجود در سایت را برای معرفی اولیه پزشکتان پر کنید. فرم را در اینجا می‌توانید ببینید.

3. تماس از طرف ما و تایید

ما پس از بررسی اطلاعات شما و پزشکتان با شما تماس خواهیم گرفت تا توضیحات بیشتری به شما ارائه کنیم.

4. هماهنگی با پزشک و اعلام به ما

پس از تماس و تایید ما، شما با پزشک خود صحبت کرده و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهید و سپس ما را در جریان قرار می‌دهید.

5. فعال کردن پزشک در پزشک خوب

ما با همکاری شما با پزشکتان ارتباط گرفته و صفحه و سرویس وقت‌دهی ایشان را فعال می‌نماییم. فعال کردن وقت‌دهی و اتصال به دفتر پزشک به منزله فعال شدن پزشک شما در پزشک خوب می‌باشد.

6. تحویل هدیه به شما

ما پس از فعال شدن پزشک شما دوباره با شما تماس می‌گیریم و با تایید هدیه توسط شما هدیه را ارسال می‌نماییم.

سوالات متداول

چه تخصص‌هایی را می‌توانیم به پزشک خوب معرفی نماییم؟
در این کمپین کلیه متخصصانی را که ارائه دهنده خدمات سلامتی و درمانی هستند و ویزیت انجام می‌دهند می‌توانید معرفی کنید، پزشکان عمومی در این کمپین هدف ما نیستند. در مورد دندانپزشکی، دندانپزشکان عمومی نیز می‌توانند معرفی شوند.
آیا فقط پزشکان تهران را می‌توانیم معرفی کنیم؟
در حال حاضر تا حدود سه ماه فقط پزشکان تهران را که معرفی نمایید پیگیری می‌کنیم، سپس پزشکان شهرهای مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز را پیگیری کرده و هدایای شما را تقدیم خواهیم کرد. پزشکان دیگر شهرها در این کمپین هدف ما نیستند.
در چه حالتی پزشک مورد نظر ما فعال شده و هدیه را دریافت می‌کنیم؟
دقت فرمایید که صرفا تکمیل کردن فرم معرفی پزشک یا صحبت اولیه با پزشک کافی نیست و پس از این که اطلاعات و وقت‌دهی برای ایشان با همکاری شما بر روی پزشک خوب قرار گرفت، آن پزشک جزء پزشکان معرفی شده شما خواهد بود و هدیه را تقدیم خواهیم نمود.

تماس با ما

ما را با ارسال سوالات یا نظرات و پیشنهادات خود به info@pezeshkekhoob.com یا تکمیل فرم ارتباط با ما خوشحال نمایید.

با تشکر از سعیده نکویی (صدا)، حمید امینی، حمید صالحی و ونوس هادیان