برای درمان نعوظ به چه پزشکی مراجعه کنیم؟

توسط میترا سیفان
این مقاله توسط میترا سیفان ترجمه شده است.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام انتخاب متخصص درمانگر جنسی مرتبط با مشکل خود، دچارتردید شده باشید و از خود پرسیده باشید؛ باید پیش کدام دکتر بروم؟! بسیاری از افرادی که به اختلال نعوظ مبتلا هستند، در انتخاب متخصص با مشکل مواجه می‌شوند. سوالی که این روزها بیش از هر سوال دیگری از ما پرسیده می‌شود این است که برای درمان نعوظ به چه پزشکی مراجعه کنیم؟

واقعیت این است که گاهی بین تخصص های خاصی از روانشناسی و پزشکی، شباهت هایی وجود دارد که ممکن است باعث سردرگمی بیماران و مراجعین در انتخاب متخصص مربوطه گردد. به طور مثال برای بسیاری از افراد سوال است که برای درمان نعوظ به چه پزشکی مراجعه کنیم؟

پزشک خوب در این مقاله سعی دارد شما را با تفاوت های متخصصین درمانگر جنسی (سکس تراپیست و اورولوژیست) آشنا کند، تا در مواقع لازم قادر به تصمیم گیری بهتر در رابطه با مراجعه به هرکدام از این متخصصان باشید.

به طور خلاصه بهتر است برای حل مشکلات جنسی با منشا روانشناختی به سکس تراپیست و برای حل مشکلات جنسی با منشا فیزیولوژیکی به اورولوژیست مراجعه کنیم.

فهرست مطالب
 • اختلال نعوظ چیست؟

  اختلال نعوظ (Erectile Dysfunction) ناتوانی در رسیدن به نعوظ آلت جنسی مردان یا ناتوانی در نگه داشتن آن در حالت نعوظ است. این اختلال باعث می‌شود دخول جنسی با مشکل مواجه شود.

  ناتوانی در نعوظ امر دور از انتظاری نیست و ممکن است بسیاری از مردان، در مواقع استرس و مشابه آن را تجربه کنند؛ اما در صورتی که این اتفاق به طور مداوم رخ دهد می‌تواند نشانه‌ای از وجود یک مشکل پزشکی باشد که احتیاج به درمان دارد.

  همچنین اختلال نعوظ ممکن است به دلایل روانی، مشکلات عاطفی و روابط عاطفی ناسازگار ایجاد شود. در این صورت لازم است درمان توسط یک سکس‌تراپیست پیگیری شود.درمان مشکلات جنسی

  برای درمان نعوظ به چه پزشکی مراجعه کنیم؟

  همانطور که گفتیم، اختلال نعوظ دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد. بیماری‌هایی مثل فشار خون بالا، دیابت، استرس، افسردگی، مصرف داروهای خاص، استعمال دخانیات و سیگار، مشکلات عاطفی و روانی، خستگی، استرس، آسیب‌های مغزی، مشکلات هورمونی، جراحی مثانه و پروستات و … همگی از جمله عواملی هستند که می توانند در ایجاد این بیماری نقش داشته باشند.

  بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که درمان اختلال نعوظ را می توان هم از جنبه روانی و هم از جنبه فیزیکی بررسی کرد. تشخیص اینکه مشکل نعوظ ریشه روانی دارد یا علت آن فیزیکی است، بر عهده متخصص است.

  پیشنهاد ما به شما این است که به خصوص اگر مشکلات عاطفی و بیماری‌هایی روانی مثل استرس، اضطراب، افسردگی و مشکلاتی در رابطه با شریک جنسی‌تان دارید، ابتدا به یک روانشناس سکس تراپیست مراجعه کنید.

  دکتر جنسی سکس تراپیست در زمینه تشخیص علت و درمان اختلالات جنسی با منشا روانی آموزش دیده است. او می تواند شما را از نظر روانی و عاطفی ارزابی کند.

  در صورتی که دکتر مشکلات جنسی (سکس تراپیست) تشخیص بدهد که مشکل جنسی نعوظ و درمان آن باید از طریق پزشکی پیگیری شود، شما را به یک متخصص اورولوژیست یا سایر پزشکان مربوطه ارجاع خواهد داد تا درمان را ادامه دهید.

  ‌در ادامه به بررسی تخصص‌های سکس تراپی و اورولوژی می‌پردازیم.

  بیش از ۸۰ درصد اختلالات جنسی نیازی به درمان‌های دارویی ندارند اما می‌توانند بر کیفیت زندگی شما تاثیر چشمگیری داشته باشند.

  در صورتی که شما یا همسرتان درگیر مشکلات نعوظ هستید، می‌توانید از مشاوره‌های حضوری، تلفنی و آنلاین سکس‌تراپیست پزشک خوب، «خانم ملیحه میرزایی» کمک بگیرید.

  مشاهده صفحه خانم ملیحه میرزایی

   

  سکس تراپی چیست؟

  سکس تراپی یکی از انواع رواندرمانی و از زیرشاخه های رشته روانشناسی و در حیطه زوج درمانی است که به زوجین کمک می‌کند تا با یک بررسی کلی بتوانند عوامل پزشکی، روانی، شخصیتی و بین فردی مؤثر در میزان رضایت جنسی را بشناسند.

  هدف سکس تراپی چیست؟

  از اهداف درمان سکس تراپی این است که به زوجین کمک کند تا موانع و چالش های روانی و فیزیکی موجود را پشت سر بگذارند تا بتوانند رابطه جنسی لذت بخش‌تری را تجربه کنند.

  در صورت بروز چه مشکلاتی به سکس تراپیست مراجعه کنیم؟

  مشکلات جنسی میان زوجین بسیار رایج و فراگیر هستند و میتوانند روابط را یا به صورت موقعیتی یا حتی پایدار تحت تأثیر قرار دهند و جالب است بدانید اکثر این مشکلات جنسی، ریشه در علل روانشناختی دارند.

  این اختلالات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • زودانزالی
  • دیرانزالی
  • اختلال نعوظ
  • اختلال در میل جنسی
  • بی میلی جنسی
  • پرمیلی جنسی
  • آنورگاسمی (عدم تجربه ارگاسم)
  • واژینیسموس (ترس از نزدیکی و نزدیکی دردناک)

   

  در جلسات سکس تراپی چه می‌گذرد؟

  در طی این جلسات زوجین به همراه درمانگر جنسی راجع به مشکل خاص خود صحبت کرده و تجربیات، احساسات و نگرانی های خود را با وی درمیان گذاشته و از این طریق، متخصص جنسی با ارائه راهکارهای مناسب به زوجین کمک خواهد کرد تا به کیفیت رابطه جنسی خود بهبود بخشند و راهکارها و نحوه پاسخدهی جایگزین و مناسب را فرا بگیرند.

  متخصص سکس تراپیست به فیزیولوژی بدن و آناتومی ارگان های جنسی وعملکرد آنها احاطه کامل دارد و می‌تواند ریشه اختلالات روانی و بدنی را از یکدیگر تمیز داده و جهت رفع آنها به بیماران توصیه‌های لازم را ارائه دهد.

  البته نکته قابل توجه این است که در مواردی ممکن است مشکلات جنسی ریشه روان‌شناختی نداشته و علل به وجود آورنده مشکلات مستقیماً فیزیولوژیکی و پزشکی باشند؛ در این صورت با تشخیص روانشناس می‌توان به پزشک متخصص در حوزه اورولوژی (جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی) مراجعه کرد.

  درمان مسائل جنسی

  متخصص سکس تراپیست، دارای تاریخچه تحصیل در رشته روانشناسی بالینی می باشد و در طی روند درمان، نسخه دارویی تجویز نخواهد کرد و برنامه ریزی های درمانی یک درمانگر جنسی سکس تراپیست حول محور گفتگو و یا آموزش های رفتاری یا مهارت آموزی به زوجین می‌گردد.

  تخصص ارولوژی چیست؟

  حوزه فعالیت متخصص ارولوژی (جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی) شامل درمان بیماری های مرتبط با کلیه ها، مجاری ادراری، مثانه، پروستات، بیضه ها و آلت تناسلی است.

   به عبارتی این تخصص به درمان بیماری های دستگاه تناسلی و ادراری مردان و دستگاه ادراری زنان می‌پردازد.

  در صورت بروز چه مشکلاتی به متخصص ارولوژیست مراجعه کنیم؟

  • بیماری های کلیه و مجاری ادراری
  • سنگ کلیه
  • سرطان های مرتبط با دستگاه تناسلی و ادراری
  • سوزش ادرار یا عدم توانائی در کنترل ادرار
  • احتباس ادرار
  • تومورهای تناسلی یا تبخال های تناسلی
  •  تومور مثانه
  • اختلال در عملکرد جنسی مردان مانند اختلال در نعوظ یا درد
  • بیماری های پروستات
  • مشکلات غدد آدرنال

  نکته قابل توجه، در برخی موارد باید همکاری لازم بین سکس تراپیست و اورولوژیست در درمان بیماری های جنسی برقرار شود. سکس تراپی به درمان بیماری های جنسی از طریق روش های روانشناختی می پردازد و اورولوژی با استفاده از درمان فیزولوژیک مشکلات جنسی را حل می‌کند.

  متخصص ارولوژی کیست؟

  نحوه درمان یک پزشک متخصص اورولوژیست به چه صورت است؟

  پزشک متخصص ارولوژیست دارای تاریخچه تحصیل در رشته پزشکی عمومی و همچنین تخصص اورولوژی می‌باشد که برای تشخیص بیماری های ادراری و تناسلی ممکن است از آزمایش ساده آنالیز ادراری و کشت ادرار یا آزمایشاتی همچون آنالیز مایع منی تا روش های پیچیده تری مثل سیستوسکوپی و بایوپسی و … که نیازمند بستری در بیمارستان هستند استفاده کند.

  نحوه درمان هم با توجه به ماهیت این رشته، دارودرمانی است، البته در صورت عدم بهبود بیماری با دارودرمانی، گزینه پیش روی اورولوژیست ها، جراحی نیز خواهد بود.

  بیش از ۸۰ درصد اختلالات جنسی نیازی به درمان‌های دارویی ندارند اما می‌توانند بر کیفیت زندگی شما تاثیر چشمگیری داشته باشند.

  در صورتی که شما یا همسرتان درگیر مشکلات نعوظ هستید، می‌توانید از مشاوره‌های حضوری، تلفنی و آنلاین سکس‌تراپیست پزشک خوب، «خانم ملیحه میرزایی» کمک بگیرید.

  مشاهده صفحه خانم ملیحه میرزایی

  خوانندگان محترم اگر سوالی در زمینه مسائل جنسی داشتید، لطفا در قسمت نظرات مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخگو باشیم.

  در ادامه بهترین متخصصان سکس‌تراپیست ها را در سراسر کشور معرفی خواهیم کرد، شما با مراجعه به پروفایل متخصص مربوطه می‌توانید وقت خود را به صورت “آنلاین” رزرو کنید.

  پزشک خوب، سامانه آنلاین رزرو اینترنتی نوبت از روانشناسان و روانپزشکان و سایر تخصص های حوزه سلامت است که به شما کمک می‌کند بهترین متخصصان را در کوتاه ترین زمان و در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کرده و وقت خود را به صورت “آنلاین” رزرو نمایید.

  پرسش و پاسخ

  پزشک خوب، نظرتان را درباره این مقاله بگویید یا سوالاتتان را بپرسید، متخصصان ما در اولین فرصت به سوالات شما پاسخ می‌دهند.

  حسین دی ۲۴, ۱۴۰۰ - ۰:۵۹ ق٫ظ

  سلام ممنونم از توضیحات عالی شما

  پاسخ
  یونس مهر ۱۲, ۱۴۰۰ - ۳:۲۸ ب٫ظ

  سلام من مشکل عدم نعوظ وزود انزالی شدید دارم ضمن تشکرازشما من درقم زندگی میکنم لطفا یه پزشک به من معرفی کنید ممنونم

  پاسخ
  حیدر امیری مهر ۱, ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴ ق٫ظ

  سلام
  با پوزش من ۷۵سال دارم اما چند سالی هست که با عدم نعوظ روبرو هستم و به طور کلی نعوش صورت نمیگیرد آیا درمانی دارد/

  پاسخ
  محمدحسین شهریور ۲۰, ۱۴۰۰ - ۱:۲۴ ب٫ظ

  با سلام
  همسر من ۷۰ سالشونه و حدود یکسال هست که تعوظ ندارن، میل شدید به سکس دارن ولی نمیتونن انجام بدن و این خیلی اذیتشون میکنه و منم نگرانم.
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  متشکرم

  پاسخ
  Afoolas شهریور ۲۰, ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰ ق٫ظ

  ببخشید من ۲۱ سالم هست و از مشکل زود انزالی رنج میکشم.از موقعی که می‌خواهم خود ارضایی کنم تا موقعی که ببخشید آب میاد بین ۱ دقیقه تا دو دقیقه طول میکشه.کسی هست که بتوانند کمکم کنند رایگان

  پاسخ
  محمود شهریور ۱, ۱۴۰۰ - ۶:۱۶ ب٫ظ

  سلام وخسته نباشید
  من مدتی است آلتم سفت نميشه ۵۹سال دارم
  درضمن ۳سال پیش قلبم مشگلی داشت که آنژیوگرافی ویکی از رکهام فنر گذاشته‌اند والان هم دارو مصرف می کنم (قرص متورال) واسپرین ویک قرص اتورواستاتین مصرف میکنم لطفا راهنماییم کنید باتشكر

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱:۳۵ ب٫ظ

  سلام
  امكان اينكه داروها اختلال در نعوذ ايجاد كرده باشن هست
  لطفا داروهاتون رو به پزشك اورولوژيست نشون بديد

  پاسخ
  Sss شهریور ۲۹, ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷ ب٫ظ

  سلام شوهر من به علت دیابت مشکل نعوظ داره.پیش متخصص سکستراپیست باید بره یا ارولوژیست؟

  پاسخ
  محمد ولیپور مرداد ۲۷, ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱ ب٫ظ

  من مردم چند سال است تمایل جنسی ام از بین رفته من سالها پیش از نامزدم جدا شدم من به دکتر اعصاب و روان مراجعه کردم و مدتی بستری شدم جدیدا به اورولوژیست مراجعه کردم برایم آزمایش نوشت هنوز جوابم را نگرفتم کمکم کنید

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱:۳۷ ب٫ظ

  سلام
  بعد از اينكه جواب آزمايش ها رسيد به سكس تراپيست مراجعه كنيد
  مشكل شما قابل درمان هست و در صورت نرمال بودن آزمايش ها نياز به روان درماني و سكس تراپي داريد
  مراجعه بفرماييد و نگران نباشيد

  پاسخ
  امید مرداد ۲۷, ۱۴۰۰ - ۹:۱۱ ب٫ظ

  سلام من انزال زودرس دارم. ۴۳سالم .دکترزودانزال خوب میخاهم مشاوره نمی خواهم دکتربرای درمان میخاهم که به تواندداروبدهد

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱:۳۹ ب٫ظ

  سلام
  اختلال زودانزالي معمولا ريشه رواني داره و توسط سكس تراپيست درمان ميشه
  اما اگه به دنبال درمان دارويي هستيد به پزشك اورولوژيست مراجعه كنيد
  البته درمان هاي دارويي معمولا اثر موقت دارند و درمان اصلي روان درماني ميباشد

  پاسخ
  زهره مرداد ۲۰, ۱۴۰۰ - ۸:۲۳ ق٫ظ

  روانشناس مشاوره سکس تراپیست

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱:۳۹ ب٫ظ

  سلام لطفا به صفحه اصلي پزشك خوب مراجعه كنيد و از بين متخصصين اين حوزه انتخاب بفرماييد

  پاسخ
  قاسمعلی بیات مرداد ۱۸, ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸ ق٫ظ

  سلام قاسم علی بیات ومقاله دکترسیفان رامطالعه کردم خوب وعالی شفاف بودمشکل من نعوذ شدن است که بامشکل مواجه می شوم نعوذ نمی شود ولی ارتباطمان خیلی خوب است ودومرحله جهت سنگ کلیه بستری شدم بالیز انجام شده وقند بعضی وقتها بالا و پایین می شود که برای تنظیم قرص متفورمین ۵۰۰وقرص گلیبوتکس ۵استفاده میکنم حدود ۵۵سال سن دارم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱:۴۱ ب٫ظ

  سلام
  گاها مشكلات قند ميتونه اختلال جنسي ايجاد كنه ، لطفا اول دارو ها رو به پزشك اورولوژيست تشون بديد و بعد
  به سكس تراپيست مراجعه كنيد و براي درمان كمك بگيريد

  پاسخ
  ناشناش مرداد ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷ ب٫ظ

  سلام وعرض ادب خدمت شما
  پسرم ۳۰سالمه مجردم وتورابطه ام
  در حالت عشق بازی حالام سفت ومحکم هست وتا می‌خوام دخول انجام بدم آلتم شل میشه
  به دکترغدد مراجعه کردم وازمایشات روانجام دادم و هیچ مشکلی نداشتم
  میخواستم ببینم باید ب دکتراورولوژی مراجعه کنم یا سکس تراپی

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱:۴۲ ب٫ظ

  سلام
  به سكس تراپيست مراجعه بفرماييد

  پاسخ
  داود مرداد ۱۴, ۱۴۰۰ - ۵:۱۳ ب٫ظ

  سلام من عسگری هستم سن من ۵۲ سالم پروستات ۳۰ گرم شده میل جنسی ضعیف شده من چه پزشکی مراجع کنم

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱:۴۲ ب٫ظ

  سلام
  به اورولوژيست مراجعه كنيد

  پاسخ
  امیر مرداد ۱۲, ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶ ق٫ظ

  سلام. ۴۰ ساله هستم و تقریبا ۳ سال هست داروهای افسردگی مصرف میکنم. میل ب رابطه جنسی ندارم در زمان نعوظ الت، بسرعت از بین میره.
  لطفا راهنمایی بفرمایین

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱:۴۴ ب٫ظ

  سلام
  لطفا به روانشناس مراجعه كنيد و براي درمان افسردگي اقدام بفرماييد
  ترجيحا روانشناسي رو انتخاب كنيد كه سكس تراپيست هم باشن
  مشكل شما قابل درمان هست
  نگران نباشيد

  پاسخ
  نادر مرداد ۱۰, ۱۴۰۰ - ۶:۲۶ ب٫ظ

  سلام من دیابت دارم .الانم مشکل نعوظ پیدا کردم حدود ۵ ساله نعوظ ندارم

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱:۴۵ ب٫ظ

  سلام
  ديابت ميتونه روي سكس اثر بذاره
  لطفا به اورولوژيست مراجعه كنيد

  پاسخ
  زهرا اسدی شهریور ۳۱, ۱۴۰۰ - ۰:۵۱ ق٫ظ

  سلام من تو رابطه جنسی ارضا نمیشم میشه راهنماییم کنید قابل درمان هست و کجا باید مراجعه کنم؟

  پاسخ
  فریبرز مرداد ۶, ۱۴۰۰ - ۵:۵۴ ب٫ظ

  با سلام بنده ۴۹سال سن دارم که ۶ماه است متوجه شدم که دیابت نوع ۲ دارم که در این ۶ماه مقدار ۱۵کیلو وزن کم کرده‌ام اما متاسفانه بخاطر برخی مشکلات از قرص متادون ۲۰ تا روزی ۶ عدد نیز مصرف میکردم که در حال حاضر به ۱.۲۵عدد کاهش داده ام وبا توجه به اینکه دکترم بخاطر عدم نعوظ آمپول تستسترون تجویز کردن الان همان نعوظ را دارم اما میلی جنسی شدیدی دارم و بخاطر نعوظ مشکل دارم البته ذکر این نکته ضروریست که در ۶ ماه گذشته قند خون خود را کنترل کرده‌ام وقند خون بنده بین ۹۵تا ۱۰۵ میباشد علیهذا خواهشمندم راهنمایی بفرمایید که با چه متخصصی ارتباط بکیرم و یا بفرمایید چکونه آن را مدیریت کنم متشکرم

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱:۴۵ ب٫ظ

  سلام
  لطفا به اورولوژيست مراجعه بفرماييد

  پاسخ
  فریبز مرداد ۶, ۱۴۰۰ - ۵:۴۰ ب٫ظ

  سلام مقاله خوبیست بشرطی که به روز رسانی شود

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۶, ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر من ۴۰ سالمه نزدیک به چهار سال هستش که زود انزالی و اختلالات نعوظ و بی میلی شدید دارم لطف راهنمایی بفرمائید به کدام متخصص مراجعه کنم

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱:۴۷ ب٫ظ

  سلام
  درصورتي كه اين مسائل در طي ٤ سال ايجاد شده باشه و قبل از اون مشكلي نبوده قابل درمان هست
  به روانشناس و سكس تراپيست مراجعه كنيد

  پاسخ
  ابراهیم مرداد ۴, ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱ ب٫ظ

  من برای درمان زودارضاع شدنم باید چیکارکنم
  برای کوچیکی عالتم باید چیکار کنم
  لطفاراهنماییم کنید ممنون میشم

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱:۴۷ ب٫ظ

  سلام
  براي درمان زودانزالي لطفا از يك سكس تراپيست كمك بگيريد

  پاسخ
  احمدی مرداد ۲, ۱۴۰۰ - ۸:۴۱ ب٫ظ

  سلام احمدی هستم از افغانستان مشکلات نعوذ دارم وقت‌ دخول صورت می‌گیرد اصلن ثانیه هم طول نمی کشد که ارضاع میشم ومدت ۷سال می‌شود خود ارضاعی کردم آیا باعث عقامد خواهد شد لطفا پاسخ بدهید ‌من چقسم کنم که نعوذ داشته باشم

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۶, ۱۴۰۰ - ۰:۳۷ ق٫ظ

  سلام
  اطلاعاتي كه دادين براي تشخيص كافي نيست
  اما درصورتي كه قبلا نعوذ رو تجربه كرده باشيد به احتمال بسيار بالا اختلال فعلي شما درمان خواهد شد
  به سكس تراپيست مراجعه بفرماييد

  پاسخ
  بهرامی تیر ۲۶, ۱۴۰۰ - ۸:۱۹ ب٫ظ

  با سلام خسته نباشید ۴۷ سال سن دارم و دارای بیماری فشار خون و گرفتگی ۳۰درصد از عروق قلب که در اثر مصرف داروها کلا دچار مشکل عدم نعوظ شده ام از شما خواهشمندم مرا در مورد درمان این مشکل راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۶, ۱۴۰۰ - ۰:۳۸ ق٫ظ

  سلام
  گاها مصرف دارو ها اختلال در نعوذ ايجاد ميكنه
  لطفا به اورولوژيست مراجعه كنيد تا اگه لازمه تغييرات دارويي بدن

  پاسخ
  علی تیر ۱۳, ۱۴۰۰ - ۴:۵۵ ق٫ظ

  مردی هستم ۵۱ ساله به دلیل افسردگی دارو مصرف می کگم و به همین دلیل دچار عدم نعوظ هستم به اورولوژیست مراجعه کنن یا سکس تراپ ممنون

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۶, ۱۴۰۰ - ۰:۳۹ ق٫ظ

  سلام
  به سكس تراپيست مراجعه بفرماييد

  پاسخ
  علی تیر ۱۱, ۱۴۰۰ - ۱:۴۷ ب٫ظ

  سلام خانمم چندوقتی هیچ میل جنسی نداره چکارکنم که خوب بشه دکترهم رفتیم ولی فایده نداشته

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۶, ۱۴۰۰ - ۰:۴۰ ق٫ظ

  سلام
  اطلاعات كمي دادين
  اختلال در ميل جنسي در دسته اختلالات قابل درمان هست
  نگران نباشيد و به يك زوج درمانگر سكس تراپيست مراجعه كنيد

  پاسخ
  تورج تیر ۹, ۱۴۰۰ - ۴:۳۶ ق٫ظ

  سلام بنده پنج ساله پیوند کلیه کردم وتاسه ماه پیش مشکل جنسی نداشتم ولی الان بامشکل نعوذی روبروشدم هوسم بیش ازحدبالاس ولی خوب نعوذم سفت نمیشه ارولوژیستم رفتم دکترقلبم رفتم دارودادن هنوزجواب نداده

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۶, ۱۴۰۰ - ۰:۴۱ ق٫ظ

  سلام
  به سكس تراپيست مراجعه بفرماييد

  پاسخ
  محمدرضا تیر ۸, ۱۴۰۰ - ۶:۴۶ ب٫ظ

  با سلام محمد هستم ۵۲ سال دارم مشکل جنسی دارم درصورت امکان کمک کنید

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۶, ۱۴۰۰ - ۰:۴۱ ق٫ظ

  سلام
  اطلاعات محدود دادين
  براي رفع اختلال جنسي بايد به سكس تراپيست مراجعه بفرماييد

  پاسخ
  ابراهیم بامیری09352219255 تیر ۳, ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید
  جنسیت مرد
  ۳۷سال دارم
  جراحی دریچه قلب انجام دادم
  داروهای وارفارین اسپیرونولاکتیون فروزماید کارودیلول آ س آ ۸۰مصرف میکنم
  الان که ازدواج کردم میل جنسی دارم اما نعوظ ندارم من چه کنم به پزشک قلبم مراجعه کنم؟

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۶, ۱۴۰۰ - ۰:۴۲ ق٫ظ

  سلام
  براي كنترل داروها رو به اورولوژيست نشون بديد

  پاسخ
  ستاره خرداد ۲۰, ۱۴۰۰ - ۹:۲۱ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر.همسرم ۴۰ سال دارن، حدودا ۷ ماهه که به خاطر دیسک گردنشون عمل کردن.البته دیسک به نخاعش آسیب رسونده بود.بعد از عمل نعوظ ندارن کلا . لطفا راهنمایی کنید که به چه دکتری باید مراجعه کنم

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۶, ۱۴۰۰ - ۰:۴۳ ق٫ظ

  سلام به سكس تراپيست مراجعه بفرماييد

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۱۲, ۱۴۰۰ - ۱:۲۶ ق٫ظ

  سلام من پسری ۲۶ساله هستم .متاهل.برای نزدیکی آلت تناسلیم سیخ وراست میشه ولی در عرض یک دقیقه بلافاصله میخوابه .خواستم بدونم کجا باید مراجعه کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۱۷, ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴ ب٫ظ

  سلام
  احتمال اختلال نعوذ وجود داره
  درمان اين اختلال به خوبي انجام ميشه ، نگران نباشيد و به سكس تراپيست مراجعه كنيد

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب خرداد ۱۸, ۱۴۰۰ - ۵:۳۱ ب٫ظ

  سلام
  احتمال اختلال نعوذ وجود داره
  درمان اين اختلال به خوبي انجام ميشه ، نگران نباشيد و به سكس تراپيست مراجعه كنيد

  پاسخ
  ابراهیم خرداد ۲, ۱۴۰۰ - ۶:۵۰ ب٫ظ

  سلام، اینجانب ۴۰ سالمه از ۳ سال به این طرف به تدریج دچار اختلال نعوظ شدم ،طور که هم دچار اختلال شدید نعوظ شدم، وهم هیج علاقه وتمایل به جنس مخالف ندارم، هیج عملی هم ندارم ،دستور ومشاوره ی شما چیست؟؟

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۱۷, ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶ ب٫ظ

  سلام
  احتمالا دچار اختلال نعوذ شديد
  به سكس تراپيست مراجعه كنيد
  درمان اين اختلال به خوبي انجام ميشه
  نگران نباشيد
  سكس تراپيست علل اون رو بررسي ميكنه و به شما كمك ميكنه

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب خرداد ۱۸, ۱۴۰۰ - ۵:۳۱ ب٫ظ

  سلام
  احتمالا دچار اختلال نعوذ شديد
  به سكس تراپيست مراجعه كنيد
  درمان اين اختلال به خوبي انجام ميشه
  نگران نباشيد
  سكس تراپيست علل اون رو بررسي ميكنه و به شما كمك ميكنه

  پاسخ
  قایم اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۰ - ۳:۴۸ ق٫ظ

  سلام بسیار مفید بود

  پاسخ
  مسعود اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰ - ۱:۰۹ ب٫ظ

  با سلام و عرض ادب
  اینجانب فردی ۴۳ساله هستم که مدتی قریب به ۳ ماه هست درگیر اختلال در نعوظ شدم و در حین رابطه ترس از اینکه آلتم شل شود و نتوانم رابطه ام را درست برقرار کنم دارم و همین امر باعث شده است که میل جنسی ام کم شود
  حدود ۲ سال ایمی پرامین ۱۰ مصرف می کردم آنها را دو ماه قطع کردم دو سال پیش بیماری پارا تیروئید داشتم و جراحی کردم وتحت درمان هستم و روزی نصف قرص لو وتیروکسین هم مصرف میکنم لطفا راهنمایی کنید چه باید بکنم. ممنون

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۶, ۱۴۰۰ - ۰:۴۷ ق٫ظ

  سلام دارو هارو لطفا به اورولوژيست نشون بديد تا در صورت امكان و تشخيص تغييراتي رو بدن

  پاسخ
  علی اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰ - ۳:۰۶ ق٫ظ

  سلام من ۳۰ سالمه خیلی وقته مشکل خودارضایی دارم و مدتیه که یه مشکل جدید دارم وقتی تحریک میشم منی تو قسمت راست بدنم پر میشه تقریبا کنار نافم سمت راست و با یک بار تخلیه نمیشه و حتما باید دو بار تخلیه کنم تا کامل تخلیه بشه چیکار کنم که این مشکل حل بشه و بدنم به حالت عادی برگرده خواهش میکنم کمک کنید

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب شهریور ۱۶, ۱۴۰۰ - ۰:۴۷ ق٫ظ

  سلام به اورولوژيست مراجعه بفرماييد

  پاسخ
  مهدی اکبری اردیبهشت ۷, ۱۴۰۰ - ۲:۰۵ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید …ایا الت تناسلی من وقتی در شرایط استرس زا است باشد بلند نمیشود ؟؟؟ اگر در استرس و ناراحتی باشم و بخواهم با همسرم رابطه جنسی ایجاد کنم چرا تحریک نمیشوم و الت تناسلی من بلند نمیشود ؟؟؟ نگران هسم میتونید دلیلشو بگید؟؟؟ ایا استرس دلیل تحریک نشدن است یا دلیل دیگری دارد؟؟

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰ - ۹:۴۶ ب٫ظ

  سلام
  بله استرس هاي محيطي با عدم نعوظ ارتباط مستقيم داره
  در صورتي كه اين استرس ها عملكرد جنسي شمارو بهم بريزه و نعوظ رو در ساير مواقع با مشكل رو يه رو كنيد بايد به سكس تراپيست مراجعه كنيد
  و در غير اين صورت فعلا نياز به درمان نداريد

  پاسخ
  وحید فروردین ۳۰, ۱۴۰۰ - ۷:۴۷ ب٫ظ

  سلام من ۲۹ سالمه با کوتاهی الت مواجه هستم ۸/۵سانت در حالت نعوظ میخام ازدواج کنم آیا به مشکل میخورم؟

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰ - ۹:۴۷ ب٫ظ

  سلام
  لطفا به پزشك اورولوژيست مراجعه كنيد تا معاينه بشيد.

  پاسخ
  علی هستم مهر ۷, ۱۴۰۰ - ۸:۴۵ ق٫ظ

  سلام ۵۲ سال سن دارم وحدود ۵ ساله نعوظ م از بین رفته ناتوانی جنسی بهم وارد شده و تو دو ساله که هم متوجه شدم HIv دارم وقرص استفتاده میکنم. لطفا راهنمایی کنید به چه دکتری مراجه کنم برای درمان نعوظ

  پاسخ
  علی فروردین ۳۰, ۱۴۰۰ - ۲:۲۲ ب٫ظ

  سلام من یک پسر ۲۲ که میل جنسی خیلی بالای دارم وزیاد خود ارضایی میکنم که حتی ازخودم هم متنفر شدم و حتی نسبت به محارم هم احساس شهوت میکنم اگه لطف کنید به ما بگید به کی مراجعه کنم

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰ - ۹:۴۷ ب٫ظ

  سلام
  لطفا به سكس تراپيست مراجعه كنيد
  نگران نباشيد اين مسيله قابل درمانه

  پاسخ
  سعید فروردین ۲۷, ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰ ق٫ظ

  سلام برای اصلاح تمایلات جنسی به چه روانشناسی مراجعه کنیم

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰ - ۹:۴۸ ب٫ظ

  سلام به يك روانشناس سكس تراپيست
  لطفا در سايت پزشك خوب اين كليد واژه رو سرچ بفرماييد تا ليست سكس تراپيست ها رو مشاهده كنيد

  پاسخ
  مصطفی فروردین ۲۳, ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴ ب٫ظ

  سلام. من ۲۸ سالمه بخاطر مشکل جنسی نامزدیم با دختر داییم و بهم زدم کل فامیل رو هم بهم زدم، من از نوجوانی خیلی میل جنسیم بالاست خدارضایی زیاد کردم ولی ۲ سالی هست که یه جوری شدم با اینکه میل جنسی دارم و لذتی نمیبرم!! فکر میکنم التم خراب شده حس نداره بیضه هام شل شدن البته من ۴ ساله برای تاخیری ترامادول استفاده میکنم و گاهی هم برای نعوظ بیشتر سیلدنافل ۵۰ استفاده میکنم اوایل که ترامادول استفاده میکردم خیلی عالی بود تا اینکه اینجوری شد الان من چیکار کنم هیچ لذتی نمیبرم این تو رابطه ام با نامزدم اثر گذاشت هیچ حس سکسی نداشتم بهش مثل دوست صمیمی بودیم اونم هی گله میکرد که نسبت بهم سردی

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰ - ۹:۴۸ ب٫ظ

  سلام
  تاثير مصرف دراز مدت داروها داره خودش رو نشون ميده
  بايد با كمك يك سكس تراپيست اول داروها ترك شه و بعد مسايل شخصي اصلاح شه تا بتونيد وارد رابطه جديد بشيد

  پاسخ
  امیررضا فروردین ۲۲, ۱۴۰۰ - ۴:۵۴ ب٫ظ

  من دیابت دارم الان حدود ۲سال ونیم هست با توجه ب میل جنسی نعوظ ندارم خواستم ببینم باید ب چ پزشکی مراجعه کنم

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰ - ۹:۴۹ ب٫ظ

  سلام
  با توجه به مسئله ديابت بايد اول توسط يك اورولوژيست ويزيت بشيد و بعد اگه باز هم مشكلي وجود داشت از سكس تراپيست كمك بگيريد

  پاسخ
  مینا فروردین ۱۲, ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳ ب٫ظ

  سلام من دختری ۲۸ ساله هستم و ده ساله که ازدواج کردم ولی این چند سال آخر هیچ میلی به رابطه جنسی با همسرم ندارم ولی همسرم بشدت میل جنسیش زیاده و بخاطر همین به مشکل برخوردیم نمیدونم چیکار کنم

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰ - ۹:۴۹ ب٫ظ

  سلام
  احتمالا كاهش ميل جنسي شما ريشه در مسائل زوجي بايد داشته باشه
  چرا كه از ابتداي ازدواج به اين صورت نبوديد
  لطفا به يك روانشناس با تخصص زوج درماني و سكس تراپي مراجعه كنيد
  مسئله شما قابل حل خواهد بود

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۴۴ ق٫ظ

  سلام
  به سكس تراپيست مراجعه كنيد

  پاسخ
  مجید ع ح فروردین ۹, ۱۴۰۰ - ۸:۳۰ ق٫ظ

  سلام مردی هستم ۵۴ ساله که ۱۲ سال پدر همسر م فوت کرده است و بنده برای جلوگیری از بچه دار شدن به گفته همسرم عمل کرده ام ودیگر بچه دار نمی شوم و الان هم دو پسر دارم واز زمانی که پدر همسرم فوت کرده میل جنسی همسر از بین رفته ولی برعکس بنده بعد از عمل میل جنسی ام زیاد شده است و هروقت به سمت همسرم می رود بنده را پس می زند و هرکاری می کنم تا به همسرم نزدیک شوم ایشان اجازه نمی دهد دیگر نمی دانم چکار کنم و خدایی دیگر خسته شده و تحمل ندارم وخیلی از لحاظ جنسی در فشار هستم و هروقت به همسرم و مطرح می کنم اهمیت نمی دهد و بنده در تنگنا هستم لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم در ضمن از لحاظ مالی مشکل دارم همسرم اجازه صیغه نمی دهد

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۳۸ ق٫ظ

  سلام
  همسرتون ابتدا بايد مشاوره فردي دريافت كنن
  در اولين فرصت به يك روانشناس سكس تراپيست مراجعه كنيد

  پاسخ
  مجید ع ح فروردین ۱۴, ۱۴۰۰ - ۱:۴۵ ق٫ظ

  سلام همسرم را مشاوره فردی برده ام فایده ای نداشت در ضمن لطفا روانشناس سکس تایپیست معرفی نمایید تازگیها شکاک شده است و نمی گذارد دوستان رفت وآمد کنم خیلی صحبت و نصیحت کرده ام ولی گوش نمی دهد

  پاسخ
  محبوبه فروردین ۳, ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱ ق٫ظ

  سلام برای کس که هیچ تمابل جنسی نداره به چ دکتری مراجعه کرد؟

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۳۸ ق٫ظ

  سلام به يك روانشناس سكس تراپيست

  پاسخ
  محبوبه فروردین ۳, ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲ ق٫ظ

  سلام من چند سالیه علاقه ای به مسائل جنسی ندارم به مرور بیشتر شده و تو زندگی زناشویی دچار مشکل شدم ضمنا از داروهای افسردگی استفاده میکنم لطفا راهنماییم کنید به چه متخصی مراجعه کنم

  پاسخ
  محبوبه فروردین ۲, ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲ ب٫ظ

  سلام من چند سالیه به مرور نسبت به مسائل جنسی سرد شدم و هیچ تمایلی به این کار ندارم البته قرص سیتالوپرام مصرف میکنم برای درمان کجا مراجعه کنم

  پاسخ
  رضا اسفند ۲۳, ۱۳۹۹ - ۴:۴۳ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید من ۲۷سالمه وقتی ک با همسرم نزدیکی میکنم بعدش حالم بد میشه حالت سوت کشیدن سر و سرگیجه و بعد کلن بیحال میشم تا چندیقه دیگه خوب میشم یجور حس غش کردن دارم میخواستم ببینم چرا اینجوری میشم و چکار باید بکنم؟

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۴۰ ق٫ظ

  سلام
  اطلاعات بيان شده كافي نيست
  لطفا براي بررسي مسئله و تشخيص دقيق به يك رواندرمانگر سكس تراپيست مراجعه كنيد

  پاسخ
  طناز اسفند ۶, ۱۳۹۹ - ۲:۰۴ ب٫ظ

  سلام
  وقت تون بخیر

  شوهرم در هر نزدیکی که با هم داریم از من سکس مقعدی می خواد . احساس می کنم که خیلی غیر عادیه این نوع و،حالم بد میشه و خیلی دردناکه برام گاهی وقتا گریه می کنم . قبل از ازدواج هم این نوع در خواست روازم داشت ولی مخالفت کردم گفتم من دوست ندارم . آیا راه درمانی داره ؟ اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم .

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۴۱ ق٫ظ

  سلام
  سكس مقعدي بسيار آسيب زاست ، هم براي خانم و هم براي آقا
  لطفا همراه همسرتون به يك روانشناس سكس تراپيست مراجعه كنيد

  پاسخ
  محمدی اسفند ۲, ۱۳۹۹ - ۰:۰۹ ق٫ظ

  سلام. حدود دو ساله که ازدواج کردم، هنگام نزدیکی همسرم متوجه بوی نامطبوع میشه ولی من تا حالا پیش ۲ پزشک زنان رفتم ولی هیچ مشکلی از لحاظ عفونت و … ندارم. باید چیکار کنم

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۴۲ ق٫ظ

  سلام
  مسيله جسماني نيست
  لطفا به روانشناس سكس تراپيست مراجعه كنيد

  پاسخ
  Mino بهمن ۲۹, ۱۳۹۹ - ۸:۳۷ ب٫ظ

  سلام ببخشید من همسرم اختلال نعوظ داره و حاضر نمیشه به پزشک مراجعه کنه چیکار کنم??

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۴۳ ق٫ظ

  سلام
  اختلال نعوظ شايع ترين اختلال جنسي آقايون هست و قابل درمان هست
  بايد به يك روانشناس سكس تراپيست مراجعه كنيد
  پزشك در اين زمينه نميتونه بهتون كمكي كنه

  پاسخ
  ناشناس بهمن ۲۹, ۱۳۹۹ - ۲:۳۷ ب٫ظ

  سلام
  من میل جنسی دارم ولی سیخ یا شق نمیشه چه چیزی استفاده کنم یا به چه دکتری مراجعه کنم

  پاسخ
  اکبر بهمن ۱۳, ۱۳۹۹ - ۹:۲۳ ب٫ظ

  سلام همش خودارضایی میکنم پر میلی دارم چکار کنم

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۴۵ ق٫ظ

  سلام
  براي درمان به سكس تراپيست مراجعه كنيد
  مسئله مطرح شده درمان پذير هست

  پاسخ
  ناصر بهمن ۷, ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳ ق٫ظ

  سلام من ۳۰ سالمه و مجردم و الان یجورایی احساس میکنم که دچار اختلال نعوظ و بی میلی جنسی شدام و این علایم گه گاهی هستند من به چه پزشکی مراجعه کنم اگر شد به ایمیلم جواب بدید لطفا ممنون

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۴۷ ق٫ظ

  سلام
  درصورت تشخيص اختلال نعوظ، درمان وجود داره
  ولي براي بررسي كامل بايد به يك روانشناس سكس تراپيست مراجعه كنيد
  احتمال وجود مسئله غير جنسي در شما وجود داره

  پاسخ
  ناصر بهمن ۶, ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶ ب٫ظ

  سلام من ۳۰ سالمه مجردم و الان دچار وسواس و افسردگی شدم درباره اختلال نعوظ و مشکل در میل جنسی شدم باید به کجا مراجعه کنم

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۴۸ ق٫ظ

  سلام
  لطفا در اولين فرصت به يك روانشناس سكس تراپيست مراجعه كنيد
  مشكل شما درمان پذير هست

  پاسخ
  رضا بهمن ۲, ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲ ب٫ظ

  سلام. خانم اصلن هیچ حسی نداره برای هم خوابی ولی برعکس خودم خیلی دوست دارم میگه داره از درون داغون میشم باید چکار کنیم .ممنونم راهنماییم کنید

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۴۸ ق٫ظ

  سلام
  براي بررسي عدم ميل جنسي خانم همراه ايشون ي
  به يك روانشناس سكس تراپيست مراجعه كنيد

  پاسخ
  ناشناس باشه بهتره بهمن ۲, ۱۳۹۹ - ۱:۴۷ ب٫ظ

  سلام
  من پسری ۳۵ ساله و مجرد هستم ، از بچگی تمایل به هم بازی شدن با دخترها داشتم الان که بزرگ شدم احساس میکنم دختر هستم تا پسر بیشتر تمایل به لباس پوشیدن دخترها دارم و کارهایی که مرتبط به خانمها می باشند بسیار شهوتی هستم و در خلوت لباس زیر دخترانه می پوشم و خود ارضایی میکنم. احساس میکنم سایز آلتم برا یک پسر کوچیک می باشد در حالت نعوظ بین ۹ الی ۱۰ سانت می باشد. با توجه به مشکلاتی که دارم تست اینترنتی تشخیص هویت دادم دوجنسیتی برام در آمد ۶۷ درصد دختر ۵۷ درصد پسر و ۶۰ درصد خنثی
  الان با توجه به جستجو در اینترنت نمی دانم به چه دکتری مراجعه کنم به دکتر روانپزشک یا ارولوژیست یا سکس تراپی لطفاً من راهنمایی کنید .
  جواب به ایمیلم بفرستید باتشکر

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۵۰ ق٫ظ

  سلام
  به پاسخ تست اعتماد نكنيد ودر اولين فرصت به رواندرمانگر مسلط به سكس تراپي مراجعه كنيد

  پاسخ
  اکبری دی ۲۸, ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳ ب٫ظ

  باسلام…پدر من دچار معلولیت ذهنی هست و به همین خاطر ندانسته مقدار زیادی کافور مصرف کرده و الان به هیچ وجه میل جنسی نداره به طوری که بیشتر در روانش اثر گزاشته…میشه لزفا راهنماییم کنید که به چه پزشکی مراجعه کنم؟اصلا راه درمان و بازگشت وجود داره؟؟

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۵۱ ق٫ظ

  سلام
  در صورت مصرف دراز مدت اين ماده نياز به جلسات بيشتري براي درمان هست
  بايد توسط اواولوژيست و روانشناس همزمان ويزيت بشيد

  پاسخ
  امیر آذر ۱۲, ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸ ب٫ظ

  سلام
  برای زود انزالی به چه دکتری مراجعه کنم ؟
  اصلا قابل درمان هست؟

  پاسخ
  میترا سیفان آذر ۱۲, ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱ ب٫ظ

  سلام، بله حتما. توسط متخصص سکس تراپیست قابل درمان هست. لیست بهترین سکس تراپیست‌های کشور:
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  میترا سیفان آذر ۱۵, ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰ ب٫ظ

  سلام، بله قطعا
  برای درمان به متخصص سکس‌تراپیست مراجعه کنید:
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  S.a آذر ۱۱, ۱۳۹۹ - ۱:۱۷ ب٫ظ

  سلام
  من برای درمان نعوظ ناقص باید به کدام یک مراجعه کنم

  پاسخ
  میترا سیفان آذر ۱۲, ۱۳۹۹ - ۳:۳۵ ق٫ظ

  سلام به شما.
  درمان مشکل نعوظ رو عموما سکس‌تراپیست ها انجام میدهند‌
  لیست متخصصین سکس‌تراپیست:
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  ملکه آذر ۹, ۱۳۹۹ - ۳:۰۴ ب٫ظ

  سلام من شوهرم میل جنسی داره ولی نمیتونه کاری انجام بده بعد یه سوال میخواستم بدونم همه تو مرد ها همه وقتی میخوان نزدیکی کنن بیضه هاشون سرد هست؟باید چیکار کنم من؟

  پاسخ
  فاطمه آبان ۲۹, ۱۳۹۹ - ۶:۴۹ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید. حدودا یه ماهه با یه آقایی آشنا شدم..حس میکنم حرفاش همیشه دوتاس..یه بار میگه به فکر ازدواج باهاتم یه بار میگه رو من حساب نکن..گاهی دلش میخواد همش کنارش باشم گاهی دوس نداره حتی صدامو بشنوه..چندوقتیه بهم میگه یه دکتر خوب پیدا کن چون هرچی ارضا میشم بازم حس نیازم کم نمیشه و خیلی زود تحریک میشه..بااینکه رابطه هست بینمون بازم خودارضایی میکنه و من نمیدونم دقیقا مشکلش چیه و باید پیش چه دکتر بریم..لطفا راهنمایی کنین..تشکر

  پاسخ
  میترا سیفان آبان ۳۰, ۱۳۹۹ - ۲:۲۵ ق٫ظ

  سلام، برای رابطه جنسی پیش متخصص سکس تراپیست و برای رابطه، اول پیش مشاوره ازدواج بروید.
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/54p-counselor-ms

  پاسخ
  فرهاد آبان ۲۰, ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸ ب٫ظ

  سلام
  من پسر ۲۷ ساله هستم و المان زندگی میکنم.
  حالت تناسلی من خیلی کوچک است (۱۲) سانتی در ضمن زود انزالی هم دارم، من باید به کدام متخصص مراجعه کنم.
  سپاس گذارم اگر جواب را بدهد

  پاسخ
  میترا سیفان آبان ۲۲, ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴ ب٫ظ

  سلام، باید به سکس تراپیست مراجعه کنید.
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  محمدرضا تیر ۸, ۱۴۰۰ - ۶:۵۲ ب٫ظ

  سلام مشکل زود انزالی دارم

  پاسخ
  سارا شهریور ۲۲, ۱۴۰۰ - ۵:۳۵ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر، من دختر ۳۰ ساله هستم. ۷سال تو رابطه با کسی بودم که دوستش داشتم. ولی رابطمون بهم ریخت. به خاطر سرد مزاجی من. ایشون اگر تو روز دو سه بارم رابطه داشتن از خداشون بود. ولی من… هفته ای یکی دوبار برام کفایت میکرد. و بگم به مدت چند سال طولاوی قبل از دوستی با ایشون خود ارصایی داشتم… میشه راهنمایی کنید برای سرد مزاجی باید پیش چه دکتری برم. و ابن درمان سرد مزاجی مقطعی هست و بعد یه مدت باز به حالت اول برمیگرده یا کامل دیگه خوب میشه.

  پاسخ
  مهدی آبان ۱۶, ۱۳۹۹ - ۳:۰۷ ق٫ظ

  سلام سوال من اینه که من برای انجام نزدیکی بااین که میل دارم اما باید حتماقرص ویاگرا استفاده کنم وتعدادمصرف این قرص هم خیلی زیاد شده باید چکارکنم

  پاسخ
  میترا سیفان آبان ۲۴, ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶ ب٫ظ

  سلام، لطفا به متخصص سکس تراپیست مراجعه داشته باشید:
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  س ب آبان ۱, ۱۳۹۹ - ۲:۳۲ ب٫ظ

  سلام .برای کسی ک تمایل جنسیش خیلی خیلی زیاد شده چ میشه کرد ؟ب چ پزشکی مراجعه کنیم

  پاسخ
  میترا سیفان آبان ۱۰, ۱۳۹۹ - ۶:۴۱ ق٫ظ

  سلام، بله به سکس تراپیست.
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  احمدی مهر ۲۱, ۱۳۹۹ - ۸:۱۲ ب٫ظ

  سلام
  من ۴ ماه هست ز ایمان کردم ازاول حاملگی تا الان اصلا میل جنسی ندارم میخواستم ببینم چجوری میتونم خودمو درمان کنم

  پاسخ
  میترا سیفان مهر ۲۳, ۱۳۹۹ - ۱:۰۰ ب٫ظ

  سلام، به نظرم در مرحله اول به سکس تراپیست مراجعه کنید چون به تازگی بارداری رو تجربه کردید، تغییرات هورمونی ممکن است باعث بروز علائم روانشناختی شده باشد. در صورت نیاز مشاوره سکس تراپیست به متخصصین دیگر ارجاع خواهند داد.
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  سالمی شهریور ۲۵, ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷ ق٫ظ

  ممنون می شوم پاسخ سوالم را به ایمیلم ارسال کنید و در سایت قرار ندهید. سپاسگذارم

  پاسخ
  سالمی شهریور ۲۵, ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵ ق٫ظ

  سلام
  ممنون از شما بخاطر توصیحات عالیتون
  من دختری مجرد ۳۶ ساله هستم که طبع گرمی دارم و زود از نظر جنسی تحریک می شوم که چند ماهی است نیروی جنسی ام بشدت زیاد شده. البته وسواس فکری هم دارم و چون می دانم که زود تحریک می شوم و می ترسم که حالت های جنسی به من دست دهد از این قضیه خیلی اذیت می شوم. با توجه به اینکه این چند ماه اخیر حالتهای جدیدی به من دست می دهد و احساسهای متفاوتی در ناحیه تناسلی دارم آیا باید به مشاور سکس تراپی مراجعه کنبم یا متخصص زنان و یا اورولوژیست

  پاسخ
  مهدی اسفند ۲۰, ۱۳۹۹ - ۳:۲۶ ب٫ظ

  سلام. آقایان و خانوم ها (مجرد)برای مراجعه بهتره به متخصص زن مراجعه کنن یا مرد؟ تفاوتی داره یا نه؟

  پاسخ

  دیگر مقالات پیشنهادی پزشک خوب