برای درمان نعوظ به چه درمانگری مراجعه کنیم؟

توسط ملیحه میرزایی
این مقاله توسط ملیحه میرزایی تالیف شده و توسط ملیحه میرزایی از نظر تخصصی بررسی و اصلاح شده است.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام انتخاب متخصص مرتبط با مشکل جنسی خود، دچار تردید شوید و از خود بپرسید؛ باید پیش کدام دکتر بروم؟! برای مثال بسیاری از افرادی که به اختلال نعوظ مبتلا هستند، در انتخاب متخصص با مشکل مواجه می‌شوند. سوالی که این روزها بیش از هر سوال دیگری از ما پرسیده می‌شود این است که برای درمان نعوظ به چه درمانگری مراجعه کنیم؟

واقعیت این است که گاهی بین تخصص‌های خاصی از روانشناسی و پزشکی، شباهت هایی وجود دارد که ممکن است باعث سردرگمی بیماران و مراجعین در انتخاب متخصص مربوطه گردد. به طور مثال برای بسیاری از افراد سوال است که برای درمان نعوظ به چه پزشکی مراجعه کنیم؟

پزشک خوب در این مقاله سعی دارد شما را با تفاوت های متخصصین درمانگر جنسی (سکس تراپیست و اورولوژیست) آشنا کند، تا در مواقع لازم قادر به تصمیم گیری بهتر در رابطه با مراجعه به هرکدام از این متخصصان باشید.

به طور خلاصه بهتر است برای حل مشکلات جنسی با منشا روانشناختی به سکس تراپیست و برای حل مشکلات جنسی با منشا فیزیولوژیکی به اورولوژیست مراجعه کنیم.

فهرست مطالب
 • اختلال نعوظ چیست؟

  اختلال نعوظ (Erectile Dysfunction) ناتوانی در رسیدن به نعوظ آلت جنسی مردان یا ناتوانی در نگه داشتن آن در حالت نعوظ است. این اختلال باعث می‌شود دخول جنسی با مشکل مواجه شود.

  ناتوانی در نعوظ امر دور از انتظاری نیست و ممکن است بسیاری از مردان، در مواقع استرس و مشابه آن را تجربه کنند؛ اما در صورتی که این اتفاق به طور مداوم رخ دهد می‌تواند نشانه‌ای از وجود یک مشکل باشد که احتیاج به درمان دارد.

  اختلال نعوظ ممکن است به دلایل روانی، مشکلات عاطفی و روابط عاطفی ناسازگار ایجاد شود. در این صورت لازم است درمان توسط یک سکس‌تراپیست پیگیری شود.درمان مشکلات جنسی

  بیماری‌هایی مثل فشار خون بالا، دیابت، استرس، افسردگی، مصرف داروهای خاص، استعمال دخانیات و سیگار، مشکلات عاطفی و روانی، خستگی، استرس، آسیب‌های مغزی، مشکلات هورمونی، جراحی مثانه و پروستات و … همگی از جمله عواملی هستند که می توانند در ایجاد این بیماری نقش داشته باشند.

  بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که درمان اختلال نعوظ را می توان هم از جنبه روانی و هم از جنبه فیزیکی بررسی کرد. تشخیص اینکه مشکل نعوظ ریشه روانی دارد یا علت آن فیزیکی است، بر عهده متخصص است.

  پیشنهاد ما به شما این است که در صورتی که نعوظ صبحگاهی را تجربه میکنید احتمالا مشکل شما جنبه جسمانی ندارد و لازم است به یک روانشناس سکس تراپیست مراجعه کنید. در صورتی که در هیچ موقعیتی نعوظ را به طور کلی تجربه نمی‌کنید (برای مثال نعوظ صبگاهی)، این فرضیه را می‌توان مطرح کرد که ممکن است مشکل، جنبه جسمانی داشته باشد.

  سکس تراپیست در زمینه تشخیص علت و درمان اختلالات جنسی با منشا روانی آموزش دیده است. او می تواند شما را از نظر روانشناختی و عاطفی ارزیابی کند.

  در صورتی که دکتر مشکلات جنسی (سکس تراپیست) تشخیص بدهد که مشکل جنسی نعوظ و درمان آن باید از طریق پزشکی پیگیری شود، شما را به یک متخصص اورولوژیست یا سایر پزشکان مربوطه ارجاع خواهد داد تا درمان را ادامه دهید.

  ‌در ادامه به بررسی تخصص‌های سکس تراپی و اورولوژی می‌پردازیم.

  پزشک خوب به شما کمک میکند بهترین روانشناسان را در کوتاه‌ترین زمان و در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کنید
  مشاهده لیست روانشناسان

   

  سکس تراپی چیست؟

  سکس تراپی یکی از انواع رواندرمانی و از زیرشاخه های رشته روانشناسی و در حیطه زوج درمانی است که به زوجین کمک می‌کند تا با یک بررسی کلی بتوانند عوامل پزشکی، روانی، شخصیتی و بین فردی مؤثر در میزان رضایت جنسی را بشناسند.

  هدف سکس تراپی چیست؟

  از اهداف درمان سکس تراپی این است که به زوجین کمک کند تا موانع و چالش های روانی و فیزیکی موجود را پشت سر بگذارند تا بتوانند رابطه جنسی لذت بخش‌تری را تجربه کنند.

  داروی سیلدنافیل یا قرص ویاگرا چیست و چگونه آن را مصرف کنیم؟

  در صورت بروز چه مشکلاتی به سکس تراپیست مراجعه کنیم؟

  مشکلات جنسی میان زوجین بسیار رایج و فراگیر هستند و میتوانند روابط را یا به صورت موقعیتی یا حتی پایدار تحت تأثیر قرار دهند و جالب است بدانید اکثر این مشکلات جنسی، ریشه در علل روانشناختی دارند.

  این اختلالات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • زودانزالی
  • دیرانزالی
  • اختلال نعوظ
  • اختلال کمبود میل جنسی در مردان
  • اختلال انگیختگی/ علاقه جنسی در زنان
  • آنورگاسمی (عدم تجربه ارگاسم)
  • واژینیسموس (ترس از نزدیکی و نزدیکی دردناک)

   

  در جلسات سکس تراپی چه می‌گذرد؟

  در طی این جلسات زوجین به همراه درمانگر جنسی راجع به مشکل خاص خود صحبت کرده و تجربیات، احساسات و نگرانی های خود را با وی درمیان گذاشته و از این طریق، متخصص جنسی با ارائه تمرین های رفتاری مرتبط برای حل مشکل و راهکارهای مناسب به زوجین کمک خواهد کرد تا به کیفیت رابطه جنسی خود بهبود بخشند و راهکارها و نحوه پاسخدهی جایگزین و مناسب را فرا بگیرند.

  متخصص سکس تراپیست به فیزیولوژی بدن و آناتومی ارگان های جنسی وعملکرد آنها احاطه کامل دارد و می‌تواند ریشه اختلالات روانی و بدنی را از یکدیگر تمیز داده و جهت رفع آنها به بیماران توصیه‌های لازم را ارائه دهد.

  متخصص سکس تراپیست، دارای تاریخچه تحصیل در رشته روانشناسی می‌باشد و در طی روند درمان، نسخه دارویی تجویز نخواهد کرد و برنامه ریزی های درمانی یک درمانگر جنسی سکس تراپیست حول محور تمرین‌های رفتاری یا مهارت آموزی به زوجین می‌گردد.

  درمان مسائل جنسی

  البته نکته قابل توجه این است که در مواردی ممکن است مشکلات جنسی ریشه روان‌شناختی نداشته و علل به وجود آورنده مشکلات مستقیماً فیزیولوژیکی و پزشکی باشند؛ در این صورت با تشخیص روانشناس می‌توان به پزشک متخصص در حوزه اورولوژی (جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی) مراجعه کرد.

  یش از ۸۰ درصد اختلالات جنسی نیازی به درمان‌های دارویی ندارند اما می‌توانند بر کیفیت زندگی شما تاثیر چشمگیری داشته باشند.در صورتی که شما یا همسرتان درگیر مشکلات نعوظ هستید، می‌توانید از مشاوره‌های حضوری، تلفنی و آنلاین سکس‌تراپیست‌های پزشک خوب کمک بگیرید.

  اگر نیاز به مشاوره حضوری، تلفنی یا آنلاین دارید روی دکمه زیر کلیک کنید
  مشاهده سکس‌تراپیست‌ها

   

  تخصص ارولوژی چیست؟

  حوزه فعالیت متخصص ارولوژی (جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی) شامل درمان بیماری های مرتبط با کلیه ها، مجاری ادراری، مثانه، پروستات، بیضه ها و آلت تناسلی است.

   به عبارتی این تخصص به درمان بیماری های دستگاه تناسلی و ادراری مردان و دستگاه ادراری زنان می‌پردازد.

  قرص تادالافیل چیست؟ درمان مشکلات نعوظ

  در صورت بروز چه مشکلاتی به متخصص ارولوژیست مراجعه کنیم؟

  • بیماری های کلیه و مجاری ادراری
  • سنگ کلیه
  • سرطان های مرتبط با دستگاه تناسلی و ادراری
  • سوزش ادرار یا عدم توانائی در کنترل ادرار
  • احتباس ادرار
  • تومورهای تناسلی یا تبخال های تناسلی
  •  تومور مثانه
  • اختلال در عملکرد جنسی مردان مانند اختلال در نعوظ یا درد
  • بیماری های پروستات
  • مشکلات غدد آدرنال

  نکته قابل توجه، در برخی موارد باید همکاری لازم بین سکس تراپیست و اورولوژیست در درمان بیماری های جنسی برقرار شود. سکس تراپی به درمان بیماری های جنسی از طریق روش های روانشناختی می پردازد و اورولوژی با استفاده از درمان فیزولوژیک مشکلات جنسی را حل می‌کند.

  متخصص ارولوژی کیست؟

  نحوه درمان یک پزشک متخصص اورولوژیست به چه صورت است؟

  پزشک متخصص ارولوژیست دارای تاریخچه تحصیل در رشته پزشکی عمومی و همچنین تخصص اورولوژی می‌باشد که برای تشخیص بیماری های ادراری و تناسلی ممکن است از آزمایش ساده آنالیز ادراری و کشت ادرار یا آزمایشاتی همچون آنالیز مایع منی تا روش های پیچیده تری مثل سیستوسکوپی و بایوپسی و … که نیازمند بستری در بیمارستان هستند استفاده کند.

  نحوه درمان هم با توجه به ماهیت این رشته، دارودرمانی است، البته در صورت عدم بهبود بیماری با دارودرمانی، گزینه پیش روی اورولوژیست ها، جراحی نیز خواهد بود.

  خوانندگان محترم اگر سوالی در زمینه مسائل جنسی داشتید، لطفا در قسمت نظرات مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخگو باشیم.

  پزشک خوب، سامانه آنلاین رزرو اینترنتی نوبت از روانشناسان و روانپزشکان و سایر تخصص های حوزه سلامت است که به شما کمک می‌کند بهترین متخصصان را در کوتاه ترین زمان و در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کرده و وقت خود را به صورت “آنلاین” رزرو نمایید.

  پرسش و پاسخ

  پزشک خوب، نظرتان را درباره این مقاله بگویید یا سوالاتتان را بپرسید، متخصصان ما در اولین فرصت به سوالات شما پاسخ می‌دهند.

  محمد آذر ۳, ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۱ ب٫ظ

  سلام شلی آلت دارم انتهای آلتم تااخررگها مثل سنگ سفت شده دیابت هم دارم راهنمایی ممنون

  پاسخ
  مهدی آبان ۲۵, ۱۴۰۲ - ۴:۲۶ ب٫ظ

  من شلی آلت دارم و کوچک بودن آلت لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  عربعلی عریبی آبان ۳, ۱۴۰۲ - ۷:۴۱ ب٫ظ

  سلام من ۵۵سالسن دارم درطول روز یا شب الت من بلند نمشود جز صبح وزود انزالی هم قبلا داشتم چه کار کنم

  پاسخ
  حامد مهر ۱, ۱۴۰۲ - ۰:۳۶ ق٫ظ

  سلام بنده جوون ۱۹ ساله هستم مدتی هست نعوظ کافی ندارم و آلتم سفت نمیشود بیماری زمینه ای خاصی ندارم مشکلم چه چیزی میتواند باشد؟

  پاسخ
  حسین شهریور ۲۸, ۱۴۰۲ - ۳:۴۵ ب٫ظ

  من ۵۷ سال دارم حدود یکماه هست که شلی آلت و عدم نعوظ و دیر انزالی پیدا کردم البته الان که اصلا نعوظ نمیشه و همش شلی آلت دارم چه برسه به اینکه انزال داشته باشم.من دوبار از این داروهایی که در اینیستا تبلیغ مانند را مصرف کردم برای زود انزالی و تغییر سایز که به این روز افتادم. به شدت نیاز جنسی دارم ولی شلی آلت و عدم نعوظ ندارم.قبل مصرف اون مزخرفه خوب بودم و تقریبا هر شب با همسرم رابطه داشتم و حتی بعضی وقتها هم خودارضایی میکردم.
  من بیماری‌های زیادی دارم که انواع داروها رو مصرف میکنم و این داروها رو میشه گفت چندین سال است که مصرف میکنم.
  قند که با قرص کنترل میشه. فشار خون . داروهای قلب.داروهای اعصاب. پروستات . چربی خون . در اردیبهشت بعلت پاره شدن تاندون آشیل پام جراحی شدم ولی با اون وضعیت میل شدید به رابطه داشتم و هیچ مشکلی هم نداشتم جز زودانزالی .توی این یکماه اونقدر فکر این مسئله رو کردم که دیونه شدم.چند ماهی هم هست که از کار بیکار شدم و در خانه هستم.آیا این مشکل من حل می‌شود.

  پاسخ
  یونس شهریور ۱۲, ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۲ ب٫ظ

  سلام من بعدازعمل جراحی واریکوسل علاقه بع میل جنسی ندارم ادرارم سوزش داره دوشاخ میاد انگار ادرارم یک دور پیچ خورده میرم دکتر برام قرص تادافیل معرفی میکنه به زن که نزدیک میشم میخوام ارضا بشم معنی که باسرعت میاد سرعتش کم میشه میپره بعداز عمل جراحی اینجوری شدم حالا چه کنم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  ناشناس شهریور ۶, ۱۴۰۲ - ۱:۳۶ ق٫ظ

  سلام، من بیست روز است که به دیسک کمر نسبتا خفیف دچار شده ام و اختلال نعوظ دارم راهنمایی بفرمایید باید چکار کنم

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۲۹, ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳ ب٫ظ

  سلام خوب هستین خسته نباشید من ب اورولوژی رفتم دارو تجویز کردن همه رو طبق دستور پزشک مصرف کردم داروهام تمام شد اما هیچ فرقی نکردم در نعوظ وانزال زودرس

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۱۴, ۱۴۰۲ - ۱:۰۳ ب٫ظ

  سلام دیابتی هستم ۱سالی هست نعوذندارم ومی مخوام نزدیکی کنم میمالم که راحت بشم ولی جدیدا منی بیرون نمیاد فشارخون دارم انسولین مصرف میکنم لطفارانمایی بفرمایید متشکرم

  پاسخ
  اشراقی مرداد ۱۳, ۱۴۰۲ - ۱:۳۷ ق٫ظ

  سلام. مطالبی مفید وقابل تامل و ارزشمند بود

  پاسخ
  محمد تیر ۲۳, ۱۴۰۲ - ۲:۰۵ ب٫ظ

  سلام من مردی ۴۳ساله هستم و مدتی هست که اصلا میلی به رابطه جنسی ندارم و هیچ حسی هم ندارم البته بدلیل مشکل روده که دارم قرص‌هایی رو باید مصرف کنم تا آخر عمر و اینکه خیلی مصرف سیگارم بالا بود اما الان دو هفته س ترک کردم میشه کمکم کنید و منو راهنمایی کنید

  پاسخ
  حسن تیر ۱۷, ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۴ ق٫ظ

  سلام آقای دکتر شرمنده وقت تون میگیرم من۳۴سالمه از دوران مجردی کلان جنوب نمی شدم به ندرت شاید درحد دوسه باراما میل جنسیم خوب بود اما زود ارضا می شدم الان که متاهل هستم اگه طولانی مدت هم نزدیکی نداشته باشم بازم جنوب نمی شم جدیدا اصلا میل جنسیم خیلی کم شده توانایی یک بار در هفته روهم ندارم التم خیلی جمع میشه به قدری کوچیک به اندازه یک بند انگشت آدم چاقی هم نیستم نه خیلی لاغر نه چاق نورمالم ممنون میشم راهنمایی کنید برای درمان باید چه کارکنم وبه کجا مراجعه کنم تشکر فراوان

  پاسخ
  ناشناس تیر ۱۴, ۱۴۰۲ - ۸:۰۶ ب٫ظ

  سلام برای عدم نعوذ صبحگاهی به چه دکتری مراجعه کنیم

  پاسخ
  پیمان تیر ۱, ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۷ ب٫ظ

  سلام.۵۰سالمه در حدود دو سال در زندان بودم و قاعدتا هیچ نوع نزدیکی نداشتم الان که حدود دو ماهه آزاد شدم دچار نعوظ شدم و میلم به سکس بسیار زیاده لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  اردشیر هستم از کرج خرداد ۲۳, ۱۴۰۲ - ۲:۱۱ ق٫ظ

  با سلام ۷۲ سال سن دارم قبل از عمل پرستات میل جنسی ام طبیعی شاید کمیهم افراطی بود پساز عمل پرستات ۶۰درصد افت کردم هیچ بیماری خاصی هم ندارم باید چکار کنم که از دست قرصهای سیدنا نجات پیدا کنم ممنون از همکاریتون

  پاسخ
  محمدهستم خرداد ۱۸, ۱۴۰۲ - ۳:۳۰ ب٫ظ

  سلام اقای دکتر من ۵۳ سالم هست مشکل نعوظ دارم نعوظ صبگاهی هم ندارم هیچ بیماری هم ندارم خواهش میکنم من راهنمایی کنید چی مصرف کنم تا نعوظم خوب بشه ممنونم از لطفت تون

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۱, ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۰ ب٫ظ

  سلام بنده ۶۰ساله هستم مدت شش ماه است که دچار ناتوانی شدید جنسی شدم عدم نعوظ شلی آلت تناسلی دارم قادر به نزدیکی نیستم البته من از جوانی هم زود انزالی داشتم رابطه جنسی دو دقیقه هم نمی کشید ارسال به متخصص پوست مو آمیزشی مراجع کردم چندتا آمپول وقرص های تقویتی نوشت خوب شدم ولی زود انزالی داشتم امسال مراجع کردم باز هم آمپول وقرص جنسینگ نوشت ولی اصلا جواب نداد چهار ماه است که رابطه نداشتم

  پاسخ
  ناشناس فروردین ۲۸, ۱۴۰۲ - ۶:۵۳ ق٫ظ

  باسلام وخسته نباشید .من حدود چند ساله که دستگاه تناسلیم خوب نعوظ نمی کرد .الان مشکل جدی تری برام پیش اومده ،تمایل جنسی دارم ولی اصلاً دستگاه تناسلیم نعوظ نمیکنه .ولی من قند خون دارم وقرص زیپمت استفاده میکنم.احتمال۹۰درصد قندخونم این مشکلو برام پیش اورده.اگه شما راهی برای درمانش میدونین راهنمایی کنین من ممنونتون میشم

  پاسخ
  ناشناس فروردین ۲۶, ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۶ ق٫ظ

  من ۶۸ ساله بیماری دیابت دارم انسلین مصرف میکنم مشگل شدید نعوظ دارم حتی صبحها راهنمایی بفرمایید ممنون

  پاسخ
  ناشناس فروردین ۲۲, ۱۴۰۲ - ۶:۲۷ ب٫ظ

  من ۶۸ ساله بیماری دیابت دارم انسلین مصرف میکنم مشگل شدید نعوظ دارم حتی صبحها راهنمایی بفرمایید ممنون

  پاسخ
  H فروردین ۲۰, ۱۴۰۲ - ۸:۰۷ ق٫ظ

  سلام مردی هستم‌ ۵۸ ساله بدلیل مشکلات پروستات تحت نظر متخصص ارولوژ هستم وچند سالی است که تامسولوسین ۴ دهم رو مصرف می کنم ،سال گذشته‌ پزشک علاوه بر کپسول فوق فیناستراید ۵ mg رو هم برام تجویز کرد و بمدت ۷ ماه باز یک قرص در روز مصرف کردم ،بعد از ۷ ماه متوجه‌ اختلال نعوظ شدم که با مراجعه‌ به پزشک قرص مذکور را قطع و قرص سینافیلد با دز ۲۵ که رو تجویز کرد ،دفعات ابتدایی رابطه‌ مشکل نداشتم ولی کم کم احساس می کنم این قرص هم اثرش را از دست داده ، ضمنأ میل جنسی شدید دارم و در طول هفته معمولا دو تا سه بار قبلا با همسرم رابطه داشتم ،لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  ناشناس فروردین ۱۳, ۱۴۰۲ - ۲:۳۳ ب٫ظ

  سلام من ۵۷ ساله مدتیه نعوذ ندارم گاهی خیلی خفیف دارم میل جنسی من هم خیلی کم شده از جوانی هم تقریبا زود انزالی داشتم
  واریس بیضه هم از جوانی دارم جدیدا نداشتن نعوظ و کم میلی خیلی اذیتم میکند لطفا رهنمایی کنید در مورد دیابت هم دکترا میگن لب مرزم

  پاسخ
  باقر فروردین ۳, ۱۴۰۲ - ۶:۰۵ ب٫ظ

  سلام من مرد هستم۴۳ساله هیچ دارویی مصرف نمیکنم
  مشگل من زود انزالی و کمبود در میل جنسی است
  میشه لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ

  پاسخ
  سهراب اهیری اسفند ۲۶, ۱۴۰۱ - ۹:۲۵ ب٫ظ

  سلام‌ بسیار مقاله خوبی است

  پاسخ
  ستار اسفند ۲۴, ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹ ق٫ظ

  سلام من مدتی است اولا میل جنسی ام کم شده دوما نعوظ صبحگاهی هم ندارم ضمنا اخیرا عمل قلب باز انجام داده ام و کمی قند خونم بالا است لطفاً مرا راهنمایی کنید

  پاسخ
  عزیز محمدی زاده اسفند ۲۳, ۱۴۰۱ - ۲:۱۱ ب٫ظ

  سلام و عرض ادب همسر من دچار مشکل نعوذ کامل هستند و خودشون برای مراجعه به پزشک کمی به علت شرم یا غیره رغبتی ندارند من از جانب ایشون پیگیر هستم
  و البته از درد هم شاکی هستند و قبلاً این مشکل را نداشتند از لحاظ میل جنسی هم بسیار تحلیل رفته و سن ایشون ۴۳ سال می‌باشد لطفاً راهنمایی کنید

  پاسخ
  نادم هستم از اضافه شدن اعتیادم اسفند ۲۰, ۱۴۰۱ - ۱:۱۴ ق٫ظ

  سلام خدمت متخصص محترم… ۵۶ سال سن دارم نزدیک به ۲۰ روزه آلتم نیم شل شده وموقع نزدیکی کاملا شل میشه… ولی احساس را دارم… موادمخدر (شیره تریاک) مصرف داشتم…. ترک اعتیاد(شربت اوپیوم) به صورت جوشاندن تبدیل به شیره کردم ودر کنار آن مخدر شیشه اضافه به مدت۲۵ روز شد که این مشکل برایم ایجاد شده است از شما تقاضامندم راهنمایم کنید….. به خاطر مصرف مواد مخدر جدیده (اوپیوم وشیشه) و یا کهولت سن…. تمایل جنسی واحساس خود را مثل گذشته دارم که این مشکل ایجاد برایم شده…… از راهنمایی برای درمان از شما سپاسگزارم

  پاسخ
  محمد متقی راد اسفند ۱۳, ۱۴۰۱ - ۶:۰۳ ب٫ظ

  سلام آقای دکتر من۴۳سالمه حدود۶ساله به بیماری دیابت نوع ۲ مبتلا هستم تا ۶ماهه پیش روزانه حداقل ۳بار رابطه جنسی داشتم به طوری که همسرم از دست من کلافه شده بود ولی الان به مدت ۶ ماهه که حالت نعوظ ندارم بفرمائید من باید چکار بکنم

  پاسخ
  موسوی دورباش اسفند ۲, ۱۴۰۱ - ۲:۱۶ ب٫ظ

  سلام آقای دکتر حدود ۵ ماهه مشکل نعوظ دارم سیگاری نیستم فقط قرص فشار و قند مصرف میکنم میا جنسی هم خیلی کم شده لطفا راهنمایی فرمایید چکار کنم

  پاسخ
  ناشناس بهمن ۲۵, ۱۴۰۱ - ۵:۰۷ ب٫ظ

  آقای دکتر سلام چند وقت هستش درحین سکس آلتم شال میشه چرا؟ اگرپاسخ بدین ممنان میشم

  پاسخ
  احمد کیانی بهمن ۲۰, ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۷ ب٫ظ

  سلام
  من آقا هستم و سنم ۵۲ سال هست
  مدتی هست ک دچار نعوذ ناقص هستم و نمیتونم ب نعوذ برسم ولی با خوردن بعضی دلروها مانند ویزارسین بخوبی ب نعوذ میرسم ولی مدت آن کوتاه هست مثلا ۵ تا ده دقیقه .و باعث افسردگیم شده .لطفا راهنماییم کتید
  ممنون از شما

  پاسخ
  محمد آ بهمن ۱۶, ۱۴۰۱ - ۱:۱۶ ب٫ظ

  سلام
  مشگل من زود انزالی و کمبود در میل جنسی است
  میشه لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  فرهاد بهمن ۱۲, ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳ ب٫ظ

  باسلام خدمت پزشک محترم این جانب ۴۷ سلالم است مدت ۶ماه است مشکل شلی حالت دارم اهل مواد یا الکل نیستم فقط سیگارمیکشم مشکل من از کجاست

  پاسخ
  جعفر سلطانی بهمن ۱, ۱۴۰۱ - ۲:۱۴ ق٫ظ

  باسلام‌ من مردی با سن ۵۹ ساله هستم و هم بیماری آرتریت روماتوئید دارم و هم دیابت دارم مدتیست در انجام نعوز مشکل دارم و در حین آمیزش آلتم شل می‌شود و قادر به ادامه نمی‌باشم و از این بابت خیلی غمگین و ناراحت می‌باشم. آیا شما می‌توانید کمکم کنید؟

  پاسخ
  یوسف دی ۱۸, ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱ ق٫ظ

  سلام ِ مقاله خوبی بود مشکل من ارضاءنشدن واب منی خارج نمیده لطفا راهنمایی بفرمائد

  پاسخ
  ارمان دی ۱۷, ۱۴۰۱ - ۴:۴۸ ب٫ظ

  سلام. من مدتی مشکل نعوظ دارم بلند میشه ولی آلتم سریع می‌خوابه. تریاک هم مصرف میکنم. لطفا بگید چکارکنم مشکلم حل بشه. آرمان از مشهد

  پاسخ
  قاسم جاوید دی ۸, ۱۴۰۱ - ۱:۳۰ ق٫ظ

  باسلام من توان جنسی یاهمان نعوظ مبتلایم من بیماری قلی با ای اف۲۰ درصدوگاهی آ ان آر پی تیم به ۶ میرسه اریتیمی قلبی هم دارم روزانه۱۱نوع قرص مصرف میکنم همسرم همتقاضاداردنمیدانم چکارکنم خودم درمدت دوسال علاقه نزدیکی ندارم ازبجنوردمزاحم میشوم بنظرشما چکارکنم امکان علاج دارم حتی حاضرم پزشکی معرفی کنیدوزیت رابه حسابش واریزکنم ومشاوربدهدواگرداروی لازم باشه تلفنی دستوربدتهیه میکنم واگرصلاح دانستدیدحضوری خدمت میرسم ازلطف شماممنونم جاویدازبجنورد

  پاسخ
  ناشناس آذر ۲۶, ۱۴۰۱ - ۲:۵۵ ب٫ظ

  سلام من مدتی هست اصلا میل جنسی ندارم میشه راهنمایی کنید به کجا مراجعه کنم

  پاسخ
  محمد آذر ۱۲, ۱۴۰۱ - ۹:۱۶ ق٫ظ

  آیا یک سکس تراپیست می‌تونه به درمان همجنس گرایی در یک فرد مجرد کمک کنه ؟! یا فقط مخصوص زوجین هست؟
  لطفاً اگر شخصی رو میشناسید که این زمینه رو هم پوشش بده معرفی کنید.
  ممنون.

  پاسخ
  حسن آذر ۶, ۱۴۰۱ - ۱:۱۱ ق٫ظ

  سلام اقای دکترخسته نباشیدبنده چهل سالمه مجرداهل سیگاری هم هستم مشکل ناتوانی جنسی دارم میل جنسی دارم خیلی زودتحریک میشم ولی درموقع تحریک یه مایعی ازم خارج میشه دکترگفت طبیعه این مایع هردفعه تحریک میشم درحالت شلی خارج میشه ولی التم هیچ تغییری نمیکنه نعوظ صبحگاهی گاهن یاخیلی کم دارم چندین بار دکترمتخصص عمومی ومجاری ادرارمراجعه کردم خوب نشدم بادستورپزشک سونی گرافی پروستات و ازمایش خون وادرارواسپرم وحتی ازمایش کامل انجام دادم دکترگفت ازمایشت خوبه یه ذره توپشابت خون هست باداروخوب میشه ولی هرچی دارونوشت مصرف کردم خوب نشدم یعنی التم بلندنشداخرینبارکه رفتم پیش دکترگفتم خوب نشدم سیلدنافیل نوشت گفت نیم ساعت قبل ازرابطه سیلدنافیل مصرف کن امتحان کردم تاثیرخوب بودولی درعرض پنج ثانیه بازم سفتیشوازداست دادولی دکترم میگفت بیشترروحی روانیه ازدواج کنی حل میشه ولی میترسم بااین مشکل ازدواج کنم سه سال قبل هم واریکوسل بیضه چپ داشتم عمل کردم ایادرمانی هست خوب بشم باتشکر

  پاسخ
  امیده آذر ۳, ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۹ ب٫ظ

  سلام،آقایی که نمیتونه ابراز محبت کنه نه جسمی نه روحی به خاطر افسرگی،حالا خانم با چه راهکاری که از نظر شرعی و اخلاقی درست باشد نیازهای روحی و جسمی خود را برطرف کند؟

  پاسخ
  علی رضا آبان ۲۷, ۱۴۰۱ - ۰:۴۱ ق٫ظ

  سلام من ۱۷ سالمه دخانیات و الکل مصرف میکردم .آلتم بلند میشه موقع خود ارضایی و سکس ی ثانیع ولش کردنی شل میشه و میخابع.و اینکه جدیدا اونطور ک باید سفت بشه نمیشع شل هست یکمی
  ی راهی واسه بهبود این مشکل معرفی کنید قرصی و… یا راه حلی چیزی

  پاسخ
  ناشناس آبان ۲۲, ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۲ ب٫ظ

  سلام
  من ۲۰ سالمه و در سایز آلت تناسلی مشکل دارم به چه دکتری باید مراجعه کنم لطفا کمکم کنید😔

  پاسخ
  ناشناس آبان ۱۹, ۱۴۰۱ - ۰:۴۹ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید من ی پسر ۱۲ساله دارم وآلت تناسلیش خیلی کوچیکه مشکل داره یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  ناشناس آبان ۲, ۱۴۰۱ - ۳:۵۳ ب٫ظ

  سلام .قبلا این مشکل نبود نعوظ حتی جنس مخالف فراری بود از دستم اما الان واقعا مشکل از من هست و تمام عوامل مثل سیگار و فشارخون بالاو دود سنتی و سن ۵۹ سال اثر خودشو گذاشته شاید خودم بتونم تحمل کنم اما برای شریک زندگیم سخته خیلی سخته لطفا درصورتی که مقدور هست راهنمایی کنین ممنون

  پاسخ
  کریمی مهر ۱۹, ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶ ق٫ظ

  سلام
  ۵۱ساله ام مشکل نعوظ وزودانزالی دارم لطفاراهنمایی می کنیدبه چه دکتری مراجعه کنم ممنون

  پاسخ
  محمد حسینی مهر ۱۵, ۱۴۰۱ - ۹:۱۱ ب٫ظ

  سلام وقتتون بخیر. من مدتی از اسپری تاخیری ویگا استفاده میکردم.بعد از مدتی متوجه شدم آلتم بلند نمیشه. به دکتر رفتم تمامی آزمایش‌ها رو انجام دادم گفتن مشکلی ندارید. سالم هستید قلیون نکشید. ی قرص تقویت قوای جنسی بهم دادم. بهم گفتن تمام شد بیاید دوباره من قرص خوردم مشکلم برطرف شد. اما دوباره قلیان کشیدم. همون مشکل برام پیش آمد. الان آلتم یا بلند نمیشه یا اگ بلند میشه شل هست وسط کار می‌خوابه. ممنون میشم راهنمای کنید

  پاسخ
  ناشناس شهریور ۹, ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸ ب٫ظ

  سلام من چندماهه اصلا میل جنسی ندارم خیلی درمان کردم اما جواب نگرفتم اصلا آلت بلند نمیشه

  پاسخ
  تارا مرداد ۳۱, ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰ ق٫ظ

  سلام .من تازه ازدواج کردم وهمسرم در کودکی برق گرفتگی وسوختگی شدید بر اثر برق داشته . والان که ازدواج کردیم نعوظ نداره واگرم کمی داشته باشه خیلی سریع ازبین میره . میخام بدونم کجا وکدوم دکتر مراجعه کنم؟

  پاسخ
  بازنده مرداد ۳, ۱۴۰۱ - ۲:۰۳ ب٫ظ

  سلام من پسرس ۱۷ ساله هستم و به خاطر انجام خودارضایی عوارض وحشتناکی پیدا کردم لطفا بهم بگین برای از بین بردن عوارض باید به چه دکتری مراجعه کنم

  پاسخ
  ناشناس تیر ۲۳, ۱۴۰۱ - ۳:۵۳ ب٫ظ

  سلام ۴۲ ساله ام مشکل نعوذ زود انزالی دارم اصلان تحریک نمیشه به چه دکتری مراجع کنم لطفا راهنمایی کنید منطقه شهریار

  پاسخ
  عباسی خرداد ۵, ۱۴۰۱ - ۹:۴۷ ق٫ظ

  با سلام و خسته نباشید
  بنده ساکن تهران .شهریار هستم
  مشکل نعوذ و زود انزالی دارم و مدت دو سال هست که شدید تر شده و دیابت نوع دو دارم و داروی قند خون مصرف می کنم لطفا راهنمایی بفرمایید و دکتر متخصص برای درمان در شهریار یا تهران معرفی بکنید .متشکرم

  پاسخ
  کمال اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۱ - ۹:۵۲ ق٫ظ

  با عرض سلام و احترام،
  سوالی داشتم ، پسری دارم بیست سالشه ، متاسفانه سالهاست که همیشه ناراحت و افسرده است، مثل بقیه همسن و سالهاش احساس شادی و سرزندگی رو در اون نمی بینم با اینکه کمبودی در زندگیش نداره ، دانشجوی یکی از رشته های علوم پزشکیه. بارها ازش پرسیدم که مشکلش چیه ؟ ولی متاسفانه حرفی نمی زنه. تا اینکه با مادرش صحبت کردم ظاهرا دلیل اینهمه ناراحتی اینه که احساس می کنه مشکل جنسی داره. نمی دونم چیکار کنم و چجوری باهاش صحبت کنم تا پیگیر درمانش باشم، نمی دونم به چه پزشکی مراجعه کنم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  پاسخ
  زهرا اسدی اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱ - ۱:۱۴ ق٫ظ

  سلام من تو رابطه جنسی ارضا نمیشم میشه راهنماییم کنید قابل درمان هست و کجا باید مراجعه کنم؟

  پاسخ
  حمید اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱ - ۱:۱۰ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر

  من ۵۰سال دارم سه سالی است در هنگام نزدیکی ثبات نعوظ ندارم و زود انزالی دارم لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
  علی اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱ - ۱:۰۹ ق٫ظ

  سلام من علی هستم مشکل نعوز وانزال زود رس دارم لطفا یک پزشک متخصص این بیماری در بروجرد به من معرفی کنید متشکرم

  پاسخ
  احمد رحمن اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱ - ۰:۵۸ ق٫ظ

  سلام من مشکل عدم نعوظ شدید دارم ودرکنارش زود انزالی هم هست لطفا راهنمایی بفرماییو۵۳سالمه احمد رحمن هستم ممنون میشم

  پاسخ
  کریمی اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱ - ۸:۴۵ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید من ۵۳سالمه دیابت نوع دو دارم مدت دو سال که نعوظ ندارم قرص سیدنافیل هم استفاده کرد م ولی نتیجه نداشته لطفاً راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  ناشناس اردیبهشت ۸, ۱۴۰۱ - ۱:۱۵ ق٫ظ

  سلام شوهرم مشکل جنسی دارد یکبار ازدواج ناموفق داشته زنش به همین دلیل ازش طلاق گرفته بعد دو سال با من ازدواج کرده من الان پنج سال باهاش زندگی میکنم ازش راضی نیستم هیچ احساسی نداره نزدیک ۱۸ سال تریاک میخوره و نزدیک ۱۸ سال مشکل رابطه داره آلت تناسلیش بلند نمیشه با قرص سیدنافیلد مصرف میکنه یک ساعت قبل از رابطه بازم در حین رابطه بیشتر وقت ها شل میشه نمی‌تواند ادامه بدهد هر سه ماهی یکبار رابطه دارد منم افسردگی گرفتم خواهشن راهنمایی کنید آیا اصلا این شخص میتونه درمان بشه یا نه ؟ خیلی دیر شده ؟ منم دوتا بچه دارم نمیدونم چیکار کنم شوهرم سنش ۴۰ است من ۳۰ هستم

  پاسخ
  ناشناس فروردین ۲۶, ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۳ ب٫ظ

  من ۵سال شوهر کردم ولی نزدیکی نکردم ونمیتونمم نزدیکی کنم میترسم حالا باید چکارکنم

  پاسخ
  امیرای فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ - ۴:۴۳ ق٫ظ

  سلام ، بنده ۴۲ سال سن دارم و مدت ۷ سال بطور خودخواسته وارد هیچ رابطه یی نشدم ، و در خال حاضر متوجه شدم که با مشکلی روبرو شدم که دیگه توانایی قبل و ندارم و به محض لمس کردن در کمتر از چند ثانیه ، دچار انزال سریع میشوم ، فکر میکردم اگر چندین مرتبه پشت سر هم تکرار کنم ، مشکل برطرف میشه ، اما نشد ‼️
  حالا بنظر شما باید چه کنم ؟

  پاسخ
  خسرو فروردین ۱۲, ۱۴۰۱ - ۰:۲۴ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر من دررباط کریم زندگی میکنم که مشکل زودانزالی وحالت نعوظ و بی میلی رابطه دارم لطفاً راهنمایم کنید

  پاسخ
  محمدرضا رشیدیان اسفند ۲۹, ۱۴۰۰ - ۱:۵۳ ب٫ظ

  سلام.وقت بخیر من مدت ۱۴سال است که دیابت دارم و۴سال است که آلت تناسلی من بلند نمیشود و همین باعث شده که از نظر روح روانی به مشکل بخورم لطفاً من را راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۱۱, ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵ ب٫ظ

  سلام منم دیابت دارم و همین مشکل رو دارم شما درمان شدین و دکتری پیدا کردین واگه رفتین دکتر وجواب داد به من هم ادرس بدین

  پاسخ
  علی رضایی اسفند ۱۷, ۱۴۰۰ - ۴:۱۲ ق٫ظ

  سلام من مشکل عدم نعوظ وزود انزالی شدید دارم ضمن تشکرازشما لطفاً بنده رو راهنمایی بفرمائید ۴۸سالمه

  پاسخ
  محمد اسفند ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱:۰۴ ب٫ظ

  با سلام و وقت بخیر
  بنده ۲۱ سال سن دارم و بخاطر ریزش مو از قرص فین استراید استفاده میکردم یه سال پیش ک باعث میشد به حالت نعوذ در نیاد!و بعد چقد بخاطر استرس درس و ریزش مو از قرصای تنظیم فشار خون و جلوگیری از ترشح اسید معده استفاده کردم!من تو رابطم و حین میک لاو به نعوذ در میاد ولی بعدش دوباره اون حالت نعوذ رو از دست میده یعنی فک نمیکنم بتونم عمل دخول انجام بدم ممنون میشم بگیرد چکار کنم؟

  پاسخ
  رسول بهمن ۲۲, ۱۴۰۰ - ۲:۵۶ ب٫ظ

  سلام من مشکل نغوظ دارم زمان سکس به حالت نغوظ نمیرسه بعد خیلی زود انزالی دارم

  پاسخ
  علامرضا بهمن ۱۱, ۱۴۰۰ - ۳:۴۸ ب٫ظ

  سلام من اختلال نعوز دارم داروی بیزوپرولول مصرف می کنم لطفا من راهنمایی کنید قبلا بهتر بود الان نعوز کمترشده باتشکر ازشما

  پاسخ
  سعید بهمن ۲, ۱۴۰۰ - ۶:۲۸ ب٫ظ

  سلام من ۳۳ سال دارم ومتاهل هستم مشکل نعوظ زود ارضایی دارم زیر یک دقیقه چطور میتونم درمان کنم

  پاسخ
  سیدمحمد دی ۲۶, ۱۴۰۰ - ۶:۵۵ ب٫ظ

  سلام ،ازاینکه می تونم به این صورت مشکلم را بگم ازشما ممنونم ،
  ازتابستان گذشته مشکل نعوظ پیدا کردم ،وخواستم قرص های بزرگ کننده ……..بخرم ولی به دلیل عدم اطمینان ،تاکنون انجام ندادم ،لطفا راهنمایی بفرمایید.متشکرم.

  پاسخ
  حسین دی ۲۴, ۱۴۰۰ - ۰:۵۹ ق٫ظ

  سلام ممنونم از توضیحات عالی شما

  پاسخ
  علی دی ۲۲, ۱۴۰۰ - ۴:۰۸ ق٫ظ

  سلام.
  مردی ۳۲ساله.
  دو سال هست ک از همسرم جدا شدم. رابطه جنسی فعال و خوبی داشتیم. تو این مدت ۲سال جدایی هر وقت خواستم با کسی رابطه جنسی برقرار کنم در لحظه دخول نعوظم از دست دادم.میل جنسی دارم ولی نسبت به کسی از لحاظ جنسی بغیر همسرم سابقم تحریک نمیشم. ولی حتی اسم همسر سابقم هم باعث تحریک شدیدم میشه. میترسم نتونم با کسی ازدواج کنم چون تحریک جنسی نمیشم و اگه بشم هم فوری نعوظم لحظه دخول از بین میره.مدتی هم قلبم درد میکنه، یک سالی اعتیاد شدید به متادون داشتم ولی خیلی سال پیش ترک کردم ک تو اون مدت رابطه نزدیکی بدون مشکلی عین اعتیاد و بعد ترک داشتم. مشکل نعوذ بعد از جدایی برام پیش اومد. اول برم پیش دکتر ارولوژیست یا سکس تراپی؟
  ممنون

  پاسخ
  ناشناس دی ۱۰, ۱۴۰۰ - ۹:۵۹ ق٫ظ

  بنده حدود سن ۶۰ سال را دارم نعوذم تحریک نمیشودایا باید قرص مصرف کنم واینکه از قرص مثفورمزن استفاده میکنم وورزش هم مرتب انجام می دهم چکار کنم با عرض تشکر ممنون

  پاسخ
  احمدی دی ۴, ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲ ق٫ظ

  با بنده ۴۴ سالم وسیگار هم مصرف می کنم.‌ و حدود ۳ ساله زود انزالی دارم متاهل هستم و هنگامی که می خواهم رابط برقرار کنم وقتی دخول انجام می دهم زود ارضا می شوم وبا همسرم در این رابطه مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید به کدام متخصص مراجعه کنم .

  پاسخ
  ولی سخایی دی ۱, ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴ ب٫ظ

  شصت سال دارم میل جنسی ام کم شده چه کار کنم

  پاسخ
  احمد دی ۱, ۱۴۰۰ - ۶:۴۴ ب٫ظ

  سلام پسری ۳۵ ساله هستم تقریبا ده سال میشه که میل جنسی ام خیلی کم شده ، الان میل دارم ولی نعوظ ندارم یا خیلی ضعیف گاهی میشه ، کمکم کنید چکار کنم الان چند ماهی هست اصلا جنب هم نمیشم؟میخوام ازدواج کنم و به شدت نگرانم چکار کنم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۴۶ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر، کاهش میل جنسی بسیار متاثر از حال روحی شما است، اگر مشکلات اضطراب یا نشانه هایی از افسردگی دارید، لازمه به روانشناس مراجعه کنید، در خصوص مسئله نعوظ، اگر نعوظ صبحگاهی اصلا تجربه نمی‌کنید بهتر است با اورولوژیست مشورت کنید

  پاسخ
  محمد آذر ۲۴, ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱ ب٫ظ

  باسلام و خسته نباشید، ۴۳ساله هستم از لحاظ عاطفی مشکلی ندارم ولی اغلب اوقات با مشکل نعوظ مواجه هستم ،اول به سکس تراپیست مراجعه کنم یا اورلوژیست

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۴۷ ق٫ظ

  سلام سلامت باشید، اگر گاهی نعوظ صبحگاهی را تجربه میکنید احتمال اینکه مشکل جسمی باشد ضعیف است و بهتر است به سکس‌تراپیست مراجعه کنید، مگر اینکه در هیچ شرایط و موقعیتی نعوظ را تجربه نکنید

  پاسخ
  ناشناس آذر ۲۰, ۱۴۰۰ - ۴:۵۲ ب٫ظ

  سلام من يک مردپنجاوپنج ساله هستم مدت سه‌ ماه میباشد مشکل رابطه جنسی پیداکردم

  پاسخ
  حیدری آذر ۱۹, ۱۴۰۰ - ۲:۴۶ ق٫ظ

  سلام.من ۴۴سالمه مشکل دیابت وفشارخون ونارحت قلبی دارم الان چند سال مشکل نعوظ دارم ایا درمانی دارد

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۵۰ ق٫ظ

  سلام، زنده باشید. بله مشکل نعوظ درمان دارد، اما باید مشخص شود که مشکل شما روانشناختی است یا جسمانی، در صورتی که نعوظ صبحگاهی را تجربه میکنید بهتر است به سکس‌تراپیست و در صورتی که در هیچ موقعیتی نعوظ ندارید به اورولوژیست مراجعه کنید

  پاسخ
  حسن آذر ۱۷, ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰ ب٫ظ

  سلام یه هفته هست الت تناسلی بنده نعوظ نمی شود چه کنم به کی مراجعه کنم

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۵۰ ق٫ظ

  سلام، سلامت باشید. توجه کنید که اگر این عدم نعوظ شامل نعوظ صبحگاهی هم می‌شود و شما در هیچ زمان و شرایطی نعوظ را تجربه نمیکنید، بهتر است با اورولوژیست مشورت کنید.

  پاسخ
  ناشناس آذر ۱۷, ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵ ب٫ظ

  سلام من دکترخوب برای برطرف کردن نعوظ وافزایش میل جنسی دربندرعباس میخوام

  پاسخ
  ناشناس آذر ۱۲, ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱ ق٫ظ

  سلام
  ببخشید من اختلال نعوظ وزودانزالی دارم باید چکارکنم
  متشکرم

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۵۰ ق٫ظ

  سلام سلامت باشید
  لازم است مشخص شود نعوظ شما موقعیتی است یا در هیچ شرایطی شما نعوظ را تجربه نمی‌کنید، برای مثال اگر نعوظ صبحگاهی هم ندارید بهتر است به اورولوژیست مراجعه کنید
  در خصوص زود انزالی هم با توجه به اینکه این موضوع جنبه روانشناختی دارد، لازم است شرایط اضطرابی خودتون بررسی شود و اگر متاهل هستید رابطه با همسر هم بررسی شود.

  پاسخ
  امیر کرمی آذر ۱۱, ۱۴۰۰ - ۱:۵۴ ق٫ظ

  سلام
  من مرد۵۲ساله هستم و اخیرآ باز نشسته شدم
  طی چند سال گذشته با مشکل زود انزالی و کوچک شدن الت تناسلی و عدم نعوظ روبرو هستم و در این مدت مخصوصآشریک جنسی ام خیلی اذیت میشه و قبل از ارضا ایشان رابطه سکس از طرف من تمام میشود
  لازم به ذکر است ظاهرآ هیچ مشکل خاص پزشکی ندارم و هیچ نوع دارو چه تقویت جنسی و چه درمان های دیگری استفاده نمی کنم
  چه باید بکنم و یا پیش چه پزشکی بروم

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۵۱ ق٫ظ

  سلام سلامت باشید
  با توجه به اینکه میفرمایید موضوع پزشکی وجود ندارد، لازم است به روانشناس با تخصص سکس‌تراپی مراجعه کنید. ضمن اینکه ممکن است اذیت شدن شریک جنسی شما، فشار روانی بیشتری بر شما وارد کرده باشد و می‌تواند اضطراب را تشدید کند بهتر است که ایشان هم در مراجعه شما را همراهی کنند.

  پاسخ
  مهدی کلاته آذر ۹, ۱۴۰۰ - ۱:۴۱ ق٫ظ

  سلام،پسر دوستم ۲۰سالشه،یکمدته دستاش شدید درد میکنه وبیحاله،یکماهی هست دیگه تمایلی به بیرون رفتن نداره ،و اصلا انگیزه سرکار رفتن و زندگی کردن نداره،،،و روزی ۵ الی ده بار خود ارضایی میکنه،،ما نمیدونیم چه دکتری ببریمش،،خودشم کلافه شده،،لطفا ی دکتر معرفی کنید ممنون

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۵۱ ق٫ظ

  سلام، سلامت باشید
  با توجه به فرمایش شما ممکن است نشانه‌هایی از افسردگی داشته باشد، این نوع از خودارضایی بیشتر جنبه وسواس گونه دارد، یعنی با تکرار و حالتی از اجبار همراه است، و معمولا برای کاهش اضطراب انجام می‌شود.

  پاسخ
  م آذر ۸, ۱۴۰۰ - ۴:۵۵ ب٫ظ

  سلام آقای دکتر بنده پسری ۲۰ ساله هستم از همون دوران بلوغ دچار سستی نعوذ بودم تا الان یعنی حدود ۵۰ الی ۶۰ درصد نعوذ دارم رفتم آزمایش هم دادم دکتر گفت یه کمی اف اس اچ پایین هست منم دیگه ولش کردم به نظرتون باید چیکار کنم

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۹, ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۷ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر ، با توجه به اینکه FSH شما پایین هست، این موضوع یک مشکل هورمونی هستش، شما لازم هست مشکل هورمونی رو ابتدا با مشورت پزشک (اورولوژیست) برطرف کنید، در صورتی که پس از برطرف شدن علت جسمانی، مشکل نعوظ حل نشد به روانشناس مراجعه کنید(حتما بعد از حل شدن جنبه هورمونی)

  پاسخ
  s_kh آذر ۷, ۱۴۰۰ - ۲:۴۴ ق٫ظ

  سلام همسرم ۴۷سال سن دارند الان حدود ۹ماه است که دچار اختلال نعوظ ‌شدن وفشارخون دارند حدود ۷ سال هست قرص املوپرس ۵ مصرف میکنند. اصلا نمی تونن وارد رابطه بشن. وبه دلیل کمرویی به پزشک هم مراجعه نمکنن. میخواستم بدونم دارویی هست که استفاده کنن

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۵۲ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر، اول لازم هست مشخص شود که آیا نعوظ در بعضی شرایط مثل نعوظ صبحگاهی تجربه می‌شود ؟ اگر پاسخ بله باشد، مشکل به احتمال زیاد ریشه جسمانی ندارد و بهتر است با درمان های غیر دارویی اقدام شود.

  پاسخ
  آتوسا آذر ۵, ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹ ب٫ظ

  سلام من یک ساله ازدواج کردم شوهرم دیابت نوع یک داره سه ساله دچارشه از یک سال پیش دچار مشکل شل شدگی و کوچک شدن الت تناسلی شده جوری ک خودش میگه انگار حسی نداره باید ب چ دکتری مراجعه کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید??

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۵۳ ق٫ظ

  سلام. اگر نعوظ (سفت شدن آلت) صبحگاهی هم تجربه نمیکنند بهتر است به اورولوژیست مراجعه کنند، اما اگر گاهی تجربه می‌شود میتوانید به سکس تراپیست مراجعه کنید

  پاسخ
  باوی آذر ۲, ۱۴۰۰ - ۶:۵۹ ق٫ظ

  سلام مرد هستم با ۵۱ سال سن هم مشکل سفتی آلت دارم هم زود انزالی دارم لطفا راهنمایی فرمایید جهت درمان چه کنم و به کدام متخصص مراجعه نمایم شرایط روحی خوبی هم دارم ممنون

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۵۳ ق٫ظ

  سلام زنده باشید
  اگر نعوظ صبحگاهی را تجربه میکنید، لازم است به سکس‌تراپیست مراجعه کنید، اما اگر در هیچ شرایطی نعوظ را تجربه نمی‌کنید بهتر است به اورولوژیست مراجعه کنید.

  پاسخ
  محمد کفاش آبان ۱۶, ۱۴۰۰ - ۴:۱۱ ب٫ظ

  سلام من ۳۶ساله هستم حدود ۷ساله که ازدواج کردم تا حالا مشکلی در برقراری رابطه نداشتم کمی زود انزالی داشتم که کاندوم تاخیری استفاده می کردم الان بیش از دو ماه است که میل جنسی ام کم شده و تو این سه ماه چند دفعه ای که نزدیکی داشتم هم در حالت نعوظ مشکل داشتم و هم میل کمی برای برقرای رابطه داشتم الان حدود ۱۰ روزه که خیلی میلم کم شده و الت تناسلی ام هیچ گونه نعوظی نداشته خیلی افسرده شدم قبلا صبح ها از خواب بیدار می شدم الت تناسلی حالت نعوظ و سفت داشت ولی الان خیلی شل و بدون حس می باشد تو را خدا منو راهنمایی کنید

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۵۳ ق٫ظ

  سلام، توجه داشته باشید که این مشکلات می‌توانند شما رو وارد سیکل باطلی کنند که باعث تشدید می‌شود. برای مثال ممکن است به هر دلیلی در یک رابطه یه مقدار نعوظ به مشکل خورده باشد و شما نگران شده باشید که نکنه دوباره اینجوری شه، نکنه همسرم ناراحت شه، نکنه مشکل به وجود بیاد و… و این نگرانی ها به مشکل دامن می‌زنند، اگر در حال حاضر در هیچ شرایطی نعوظ را تجربه نمی‌کنید به اورولوژیست و در غیر این صورت به سکس‌تراپیست مراجعه کنید

  پاسخ
  Fatima آبان ۱۱, ۱۴۰۰ - ۸:۴۶ ق٫ظ

  سلام و خسته نباشین
  بنده خانوم هستم
  وهمسرم مشکل نعوذ دارن
  به طوری که دوست دارن رابطه برقرار کنن اما متاسفانه هرکاری میکنم آلتشون نعوذی نداره اصلا مشکل عاطفی هم نداریم
  و عاشق هم هستیم
  من واقعا نمی‌دونم چیکار باید بکنیم .
  من خودمم رو نمیشه بهش بگم چون خودش همینجوری تو عذاب هستش .
  و همسرم من مشکله دیگه ای هم داره که دکتر گفتن تعداد اسپرم همسرم خیلی کمه و بیضه هاشون کوچیکه و به طور طبیعی باردار نمیشم .
  میخواستم بدونم آیا ممکنه از همین هم باشه علت بی میلی جنسیشون ؟؟
  ممنونم از پاسخ دهیتون

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۵۴ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر. با توجه به ناکامی که در رابطه جنسی تجربه می‌کنند، میتونه بی میلی هم ایجاد شود، اما با توجه به علائمی که گفتید بهتره از اورولوژیست کمک بگیرید

  پاسخ
  محمد آبان ۱۰, ۱۴۰۰ - ۶:۳۸ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید من ۳۷سالمه چند وقتی التم شل شده باید چکار کنم درضمن از زودانزالی هم رنج میکشم ممنون ازراهنماییتون

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۵۵ ق٫ظ

  سلام سلامت باشید
  لازم است مشخص شود نعوظ شما موقعیتی است یا در هیچ شرایطی شما نعوظ را تجربه نمی‌کنید، برای مثال اگر نعوظ صبحگاهی هم ندارید بهتر است به اورولوژیست مراجعه کنید
  در خصوص زود انزالی هم با توجه به اینکه این موضوع جنبه روانشناختی دارد، لازم است شرایط اضطرابی خودتون بررسی شود و اگر متاهل هستید رابطه با همسر هم بررسی شود

  پاسخ
  Kh آبان ۵, ۱۴۰۰ - ۰:۵۳ ق٫ظ

  سلام من ۱۹ سالم با کوتاهی آلت مواجه هستم وعصبی شدم پیشه چه دکتر یا چه راهی رو بابد برم لطفا جواب بدین ؟؟؟؟

  پاسخ
  مسعود آبان ۲, ۱۴۰۰ - ۸:۵۱ ب٫ظ

  سلام من مشکل نعوظ دارم دوست دارم انجام ولی نمیشه این ۳ ماه هس ازدواج گردم دو ماه خوب بودم ولی الان نه هیچ نمیتونم ?
  چکار کنم به چه دکتری مراجعه کنم

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۵۶ ق٫ظ

  سلام، اگر نعوظ صبحگاهی را تجربه میکنید به سکس‌تراپیست و در غیر اینصورت به اورولوژیست مراجعه کنید

  پاسخ
  ناشناس مهر ۲۷, ۱۴۰۰ - ۱:۰۲ ب٫ظ

  من ۴۵سالمه که زود انزالی عدم نعوظ وشل شدن التم اذیت میکنه راه حل من چیه به چه دکتری مراجعه کنم رایگان

  پاسخ
  یونس مهر ۱۲, ۱۴۰۰ - ۳:۲۸ ب٫ظ

  سلام من مشکل عدم نعوظ وزود انزالی شدید دارم ضمن تشکرازشما من درقم زندگی میکنم لطفا یه پزشک به من معرفی کنید ممنونم

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۱ - ۰:۵۹ ق٫ظ

  سلام
  لازم است مشخص شود نعوظ شما موقعیتی است یا در هیچ شرایطی شما نعوظ را تجربه نمی‌کنید، برای مثال اگر نعوظ صبحگاهی هم ندارید بهتر است به اورولوژیست مراجعه کنید
  در خصوص زود انزالی هم با توجه به اینکه این موضوع جنبه روانشناختی دارد، لازم است شرایط اضطرابی خودتون بررسی شود و اگر متاهل هستید رابطه با همسر هم بررسی شود

  پاسخ
  حیدر امیری مهر ۱, ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴ ق٫ظ

  سلام
  با پوزش من ۷۵سال دارم اما چند سالی هست که با عدم نعوظ روبرو هستم و به طور کلی نعوش صورت نمیگیرد آیا درمانی دارد/

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۹, ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۸ ق٫ظ

  سلام زنده باشید، اگر اصلا در هیچ شرایطی نعوظ رو تجربه نمی‌کنید ( مثلا نعوظ صبحگاهی هم ندارید) بهتره اول به اورولوژیست مراجعه کنید

  پاسخ
  محمدحسین شهریور ۲۰, ۱۴۰۰ - ۱:۲۴ ب٫ظ

  با سلام
  همسر من ۷۰ سالشونه و حدود یکسال هست که تعوظ ندارن، میل شدید به سکس دارن ولی نمیتونن انجام بدن و این خیلی اذیتشون میکنه و منم نگرانم.
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  متشکرم

  پاسخ
  ملیحه میرزایی مشاور فردی | زوج درمانگر | سکس تراپیست | روان درمانگر مشاهده صفحه در پزشک خوب مرداد ۱۹, ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹ ق٫ظ

  سلام زنده باشید، اگر در هیچ شرایطی و هیچ زمانی (مثلا نعوظ صبحگاهی ) هم تجربه نمیکنن، بهتره اول به یک اورولوژیست مراجعه کنید.

  پاسخ
  محمود شهریور ۱, ۱۴۰۰ - ۶:۱۶ ب٫ظ

  سلام وخسته نباشید
  من مدتی است آلتم سفت نميشه ۵۹سال دارم
  درضمن ۳سال پیش قلبم مشگلی داشت که آنژیوگرافی ویکی از رکهام فنر گذاشته‌اند والان هم دارو مصرف می کنم (قرص متورال) واسپرین ویک قرص اتورواستاتین مصرف میکنم لطفا راهنماییم کنید باتشكر

  پاسخ
  محمد ولیپور مرداد ۲۷, ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱ ب٫ظ

  من مردم چند سال است تمایل جنسی ام از بین رفته من سالها پیش از نامزدم جدا شدم من به دکتر اعصاب و روان مراجعه کردم و مدتی بستری شدم جدیدا به اورولوژیست مراجعه کردم برایم آزمایش نوشت هنوز جوابم را نگرفتم کمکم کنید

  پاسخ
  امید مرداد ۲۷, ۱۴۰۰ - ۹:۱۱ ب٫ظ

  سلام من انزال زودرس دارم. ۴۳سالم .دکترزودانزال خوب میخاهم مشاوره نمی خواهم دکتربرای درمان میخاهم که به تواندداروبدهد

  پاسخ
  قاسمعلی بیات مرداد ۱۸, ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸ ق٫ظ

  سلام قاسم علی بیات ومقاله دکترسیفان رامطالعه کردم خوب وعالی شفاف بودمشکل من نعوذ شدن است که بامشکل مواجه می شوم نعوذ نمی شود ولی ارتباطمان خیلی خوب است ودومرحله جهت سنگ کلیه بستری شدم بالیز انجام شده وقند بعضی وقتها بالا و پایین می شود که برای تنظیم قرص متفورمین ۵۰۰وقرص گلیبوتکس ۵استفاده میکنم حدود ۵۵سال سن دارم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  ناشناش مرداد ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷ ب٫ظ

  سلام وعرض ادب خدمت شما
  پسرم ۳۰سالمه مجردم وتورابطه ام
  در حالت عشق بازی حالام سفت ومحکم هست وتا می‌خوام دخول انجام بدم آلتم شل میشه
  به دکترغدد مراجعه کردم وازمایشات روانجام دادم و هیچ مشکلی نداشتم
  میخواستم ببینم باید ب دکتراورولوژی مراجعه کنم یا سکس تراپی

  پاسخ
  داود مرداد ۱۴, ۱۴۰۰ - ۵:۱۳ ب٫ظ

  سلام من عسگری هستم سن من ۵۲ سالم پروستات ۳۰ گرم شده میل جنسی ضعیف شده من چه پزشکی مراجع کنم

  پاسخ
  امیر مرداد ۱۲, ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶ ق٫ظ

  سلام. ۴۰ ساله هستم و تقریبا ۳ سال هست داروهای افسردگی مصرف میکنم. میل ب رابطه جنسی ندارم در زمان نعوظ الت، بسرعت از بین میره.
  لطفا راهنمایی بفرمایین

  پاسخ
  نادر مرداد ۱۰, ۱۴۰۰ - ۶:۲۶ ب٫ظ

  سلام من دیابت دارم .الانم مشکل نعوظ پیدا کردم حدود ۵ ساله نعوظ ندارم

  پاسخ
  فریبرز مرداد ۶, ۱۴۰۰ - ۵:۵۴ ب٫ظ

  با سلام بنده ۴۹سال سن دارم که ۶ماه است متوجه شدم که دیابت نوع ۲ دارم که در این ۶ماه مقدار ۱۵کیلو وزن کم کرده‌ام اما متاسفانه بخاطر برخی مشکلات از قرص متادون ۲۰ تا روزی ۶ عدد نیز مصرف میکردم که در حال حاضر به ۱.۲۵عدد کاهش داده ام وبا توجه به اینکه دکترم بخاطر عدم نعوظ آمپول تستسترون تجویز کردن الان همان نعوظ را دارم اما میلی جنسی شدیدی دارم و بخاطر نعوظ مشکل دارم البته ذکر این نکته ضروریست که در ۶ ماه گذشته قند خون خود را کنترل کرده‌ام وقند خون بنده بین ۹۵تا ۱۰۵ میباشد علیهذا خواهشمندم راهنمایی بفرمایید که با چه متخصصی ارتباط بکیرم و یا بفرمایید چکونه آن را مدیریت کنم متشکرم

  پاسخ
  فریبز مرداد ۶, ۱۴۰۰ - ۵:۴۰ ب٫ظ

  سلام مقاله خوبیست بشرطی که به روز رسانی شود

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۶, ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر من ۴۰ سالمه نزدیک به چهار سال هستش که زود انزالی و اختلالات نعوظ و بی میلی شدید دارم لطف راهنمایی بفرمائید به کدام متخصص مراجعه کنم

  پاسخ
  ابراهیم مرداد ۴, ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱ ب٫ظ

  من برای درمان زودارضاع شدنم باید چیکارکنم
  برای کوچیکی عالتم باید چیکار کنم
  لطفاراهنماییم کنید ممنون میشم

  پاسخ
  احمدی مرداد ۲, ۱۴۰۰ - ۸:۴۱ ب٫ظ

  سلام احمدی هستم از افغانستان مشکلات نعوذ دارم وقت‌ دخول صورت می‌گیرد اصلن ثانیه هم طول نمی کشد که ارضاع میشم ومدت ۷سال می‌شود خود ارضاعی کردم آیا باعث عقامد خواهد شد لطفا پاسخ بدهید ‌من چقسم کنم که نعوذ داشته باشم

  پاسخ
  بهرامی تیر ۲۶, ۱۴۰۰ - ۸:۱۹ ب٫ظ

  با سلام خسته نباشید ۴۷ سال سن دارم و دارای بیماری فشار خون و گرفتگی ۳۰درصد از عروق قلب که در اثر مصرف داروها کلا دچار مشکل عدم نعوظ شده ام از شما خواهشمندم مرا در مورد درمان این مشکل راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  علی تیر ۱۳, ۱۴۰۰ - ۴:۵۵ ق٫ظ

  مردی هستم ۵۱ ساله به دلیل افسردگی دارو مصرف می کگم و به همین دلیل دچار عدم نعوظ هستم به اورولوژیست مراجعه کنن یا سکس تراپ ممنون

  پاسخ
  علی تیر ۱۱, ۱۴۰۰ - ۱:۴۷ ب٫ظ

  سلام خانمم چندوقتی هیچ میل جنسی نداره چکارکنم که خوب بشه دکترهم رفتیم ولی فایده نداشته

  پاسخ
  تورج تیر ۹, ۱۴۰۰ - ۴:۳۶ ق٫ظ

  سلام بنده پنج ساله پیوند کلیه کردم وتاسه ماه پیش مشکل جنسی نداشتم ولی الان بامشکل نعوذی روبروشدم هوسم بیش ازحدبالاس ولی خوب نعوذم سفت نمیشه ارولوژیستم رفتم دکترقلبم رفتم دارودادن هنوزجواب نداده

  پاسخ
  محمدرضا تیر ۸, ۱۴۰۰ - ۶:۴۶ ب٫ظ

  با سلام محمد هستم ۵۲ سال دارم مشکل جنسی دارم درصورت امکان کمک کنید

  پاسخ
  ابراهیم بامیری تیر ۳, ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید
  جنسیت مرد
  ۳۷سال دارم
  جراحی دریچه قلب انجام دادم
  داروهای وارفارین اسپیرونولاکتیون فروزماید کارودیلول آ س آ ۸۰مصرف میکنم
  الان که ازدواج کردم میل جنسی دارم اما نعوظ ندارم من چه کنم به پزشک قلبم مراجعه کنم؟

  پاسخ
  ستاره خرداد ۲۰, ۱۴۰۰ - ۹:۲۱ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر.همسرم ۴۰ سال دارن، حدودا ۷ ماهه که به خاطر دیسک گردنشون عمل کردن.البته دیسک به نخاعش آسیب رسونده بود.بعد از عمل نعوظ ندارن کلا . لطفا راهنمایی کنید که به چه دکتری باید مراجعه کنم

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۱۲, ۱۴۰۰ - ۱:۲۶ ق٫ظ

  سلام من پسری ۲۶ساله هستم .متاهل.برای نزدیکی آلت تناسلیم سفت میشه ولی در عرض یک دقیقه بلافاصله میخوابه .خواستم بدونم کجا باید مراجعه کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  ابراهیم خرداد ۲, ۱۴۰۰ - ۶:۵۰ ب٫ظ

  سلام، اینجانب ۴۰ سالمه از ۳ سال به این طرف به تدریج دچار اختلال نعوظ شدم ،طور که هم دچار اختلال شدید نعوظ شدم، وهم هیج علاقه وتمایل به جنس مخالف ندارم، هیج عملی هم ندارم ،دستور ومشاوره ی شما چیست؟؟

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۱۷, ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶ ب٫ظ

  سلام
  احتمالا دچار اختلال نعوذ شديد
  به سكس تراپيست مراجعه كنيد
  درمان اين اختلال به خوبي انجام ميشه
  نگران نباشيد
  سكس تراپيست علل اون رو بررسي ميكنه و به شما كمك ميكنه

  پاسخ
  قایم اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۰ - ۳:۴۸ ق٫ظ

  سلام بسیار مفید بود

  پاسخ
  مسعود اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰ - ۱:۰۹ ب٫ظ

  با سلام و عرض ادب
  اینجانب فردی ۴۳ساله هستم که مدتی قریب به ۳ ماه هست درگیر اختلال در نعوظ شدم و در حین رابطه ترس از اینکه آلتم شل شود و نتوانم رابطه ام را درست برقرار کنم دارم و همین امر باعث شده است که میل جنسی ام کم شود
  حدود ۲ سال ایمی پرامین ۱۰ مصرف می کردم آنها را دو ماه قطع کردم دو سال پیش بیماری پارا تیروئید داشتم و جراحی کردم وتحت درمان هستم و روزی نصف قرص لو وتیروکسین هم مصرف میکنم لطفا راهنمایی کنید چه باید بکنم. ممنون

  پاسخ
  علی اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰ - ۳:۰۶ ق٫ظ

  سلام من ۳۰ سالمه خیلی وقته مشکل خودارضایی دارم و مدتیه که یه مشکل جدید دارم وقتی تحریک میشم منی تو قسمت راست بدنم پر میشه تقریبا کنار نافم سمت راست و با یک بار تخلیه نمیشه و حتما باید دو بار تخلیه کنم تا کامل تخلیه بشه چیکار کنم که این مشکل حل بشه و بدنم به حالت عادی برگرده خواهش میکنم کمک کنید

  پاسخ
  مهدی اکبری اردیبهشت ۷, ۱۴۰۰ - ۲:۰۵ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید …ایا الت تناسلی من وقتی در شرایط استرس زا است باشد بلند نمیشود ؟؟؟ اگر در استرس و ناراحتی باشم و بخواهم با همسرم رابطه جنسی ایجاد کنم چرا تحریک نمیشوم و الت تناسلی من بلند نمیشود ؟؟؟ نگران هسم میتونید دلیلشو بگید؟؟؟ ایا استرس دلیل تحریک نشدن است یا دلیل دیگری دارد؟؟

  پاسخ
  وحید فروردین ۳۰, ۱۴۰۰ - ۷:۴۷ ب٫ظ

  سلام من ۲۹ سالمه با کوتاهی الت مواجه هستم ۸/۵سانت در حالت نعوظ میخام ازدواج کنم آیا به مشکل میخورم؟

  پاسخ
  علی هستم مهر ۷, ۱۴۰۰ - ۸:۴۵ ق٫ظ

  سلام ۵۲ سال سن دارم وحدود ۵ ساله نعوظ م از بین رفته ناتوانی جنسی بهم وارد شده و تو دو ساله که هم متوجه شدم HIv دارم وقرص استفتاده میکنم. لطفا راهنمایی کنید به چه دکتری مراجه کنم برای درمان نعوظ

  پاسخ
  علی فروردین ۳۰, ۱۴۰۰ - ۲:۲۲ ب٫ظ

  سلام من یک پسر ۲۲ که میل جنسی خیلی بالای دارم وزیاد خود ارضایی میکنم که حتی ازخودم هم متنفر شدم و حتی نسبت به محارم هم احساس شهوت میکنم اگه لطف کنید به ما بگید به کی مراجعه کنم

  پاسخ
  سعید فروردین ۲۷, ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰ ق٫ظ

  سلام برای اصلاح تمایلات جنسی به چه روانشناسی مراجعه کنیم

  پاسخ
  مصطفی فروردین ۲۳, ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴ ب٫ظ

  سلام. من ۲۸ سالمه بخاطر مشکل جنسی نامزدیم با دختر داییم و بهم زدم کل فامیل رو هم بهم زدم، من از نوجوانی خیلی میل جنسیم بالاست خدارضایی زیاد کردم ولی ۲ سالی هست که یه جوری شدم با اینکه میل جنسی دارم و لذتی نمیبرم!! فکر میکنم التم خراب شده حس نداره بیضه هام شل شدن البته من ۴ ساله برای تاخیری ترامادول استفاده میکنم و گاهی هم برای نعوظ بیشتر سیلدنافل ۵۰ استفاده میکنم اوایل که ترامادول استفاده میکردم خیلی عالی بود تا اینکه اینجوری شد الان من چیکار کنم هیچ لذتی نمیبرم این تو رابطه ام با نامزدم اثر گذاشت هیچ حس سکسی نداشتم بهش مثل دوست صمیمی بودیم اونم هی گله میکرد که نسبت بهم سردی

  پاسخ
  امیررضا فروردین ۲۲, ۱۴۰۰ - ۴:۵۴ ب٫ظ

  من دیابت دارم الان حدود ۲سال ونیم هست با توجه ب میل جنسی نعوظ ندارم خواستم ببینم باید ب چ پزشکی مراجعه کنم

  پاسخ
  مینا فروردین ۱۲, ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳ ب٫ظ

  سلام من دختری ۲۸ ساله هستم و ده ساله که ازدواج کردم ولی این چند سال آخر هیچ میلی به رابطه جنسی با همسرم ندارم ولی همسرم بشدت میل جنسیش زیاده و بخاطر همین به مشکل برخوردیم نمیدونم چیکار کنم

  پاسخ
  مجید ع ح فروردین ۹, ۱۴۰۰ - ۸:۳۰ ق٫ظ

  سلام مردی هستم ۵۴ ساله که ۱۲ سال پدر همسر م فوت کرده است و بنده برای جلوگیری از بچه دار شدن به گفته همسرم عمل کرده ام ودیگر بچه دار نمی شوم و الان هم دو پسر دارم واز زمانی که پدر همسرم فوت کرده میل جنسی همسر از بین رفته ولی برعکس بنده بعد از عمل میل جنسی ام زیاد شده است و هروقت به سمت همسرم می رود بنده را پس می زند و هرکاری می کنم تا به همسرم نزدیک شوم ایشان اجازه نمی دهد دیگر نمی دانم چکار کنم و خدایی دیگر خسته شده و تحمل ندارم وخیلی از لحاظ جنسی در فشار هستم و هروقت به همسرم و مطرح می کنم اهمیت نمی دهد و بنده در تنگنا هستم لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم در ضمن از لحاظ مالی مشکل دارم همسرم اجازه صیغه نمی دهد

  پاسخ
  مجید ع ح فروردین ۱۴, ۱۴۰۰ - ۱:۴۵ ق٫ظ

  سلام همسرم را مشاوره فردی برده ام فایده ای نداشت در ضمن لطفا روانشناس سکس تایپیست معرفی نمایید تازگیها شکاک شده است و نمی گذارد دوستان رفت وآمد کنم خیلی صحبت و نصیحت کرده ام ولی گوش نمی دهد

  پاسخ
  محبوبه فروردین ۳, ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲ ق٫ظ

  سلام من چند سالیه علاقه ای به مسائل جنسی ندارم به مرور بیشتر شده و تو زندگی زناشویی دچار مشکل شدم ضمنا از داروهای افسردگی استفاده میکنم لطفا راهنماییم کنید به چه متخصی مراجعه کنم

  پاسخ
  رضا اسفند ۲۳, ۱۳۹۹ - ۴:۴۳ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید من ۲۷سالمه وقتی ک با همسرم نزدیکی میکنم بعدش حالم بد میشه حالت سوت کشیدن سر و سرگیجه و بعد کلن بیحال میشم تا چندیقه دیگه خوب میشم یجور حس غش کردن دارم میخواستم ببینم چرا اینجوری میشم و چکار باید بکنم؟

  پاسخ
  طناز اسفند ۶, ۱۳۹۹ - ۲:۰۴ ب٫ظ

  سلام
  وقت تون بخیر

  شوهرم در هر نزدیکی که با هم داریم از من سکس مقعدی می خواد . احساس می کنم که خیلی غیر عادیه این نوع و،حالم بد میشه و خیلی دردناکه برام گاهی وقتا گریه می کنم . قبل از ازدواج هم این نوع در خواست روازم داشت ولی مخالفت کردم گفتم من دوست ندارم . آیا راه درمانی داره ؟ اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم .

  پاسخ
  محمدی اسفند ۲, ۱۳۹۹ - ۰:۰۹ ق٫ظ

  سلام. حدود دو ساله که ازدواج کردم، هنگام نزدیکی همسرم متوجه بوی نامطبوع میشه ولی من تا حالا پیش ۲ پزشک زنان رفتم ولی هیچ مشکلی از لحاظ عفونت و … ندارم. باید چیکار کنم

  پاسخ
  Mino بهمن ۲۹, ۱۳۹۹ - ۸:۳۷ ب٫ظ

  سلام ببخشید من همسرم اختلال نعوظ داره و حاضر نمیشه به پزشک مراجعه کنه چیکار کنم??

  پاسخ
  ناشناس بهمن ۲۹, ۱۳۹۹ - ۲:۳۷ ب٫ظ

  سلام
  من میل جنسی دارم ولی نعوظ انجام نمیشه چه چیزی استفاده کنم یا به چه دکتری مراجعه کنم

  پاسخ
  ناصر بهمن ۶, ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶ ب٫ظ

  سلام من ۳۰ سالمه مجردم و الان دچار وسواس و افسردگی شدم درباره اختلال نعوظ و مشکل در میل جنسی شدم باید به کجا مراجعه کنم

  پاسخ
  رضا بهمن ۲, ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲ ب٫ظ

  سلام. خانم اصلن هیچ حسی نداره برای هم خوابی ولی برعکس خودم خیلی دوست دارم میگه داره از درون داغون میشم باید چکار کنیم .ممنونم راهنماییم کنید

  پاسخ
  ناشناس باشه بهتره بهمن ۲, ۱۳۹۹ - ۱:۴۷ ب٫ظ

  سلام
  من پسری ۳۵ ساله و مجرد هستم ، از بچگی تمایل به هم بازی شدن با دخترها داشتم الان که بزرگ شدم احساس میکنم دختر هستم تا پسر بیشتر تمایل به لباس پوشیدن دخترها دارم و کارهایی که مرتبط به خانمها می باشند بسیار شهوتی هستم و در خلوت لباس زیر دخترانه می پوشم و خود ارضایی میکنم. احساس میکنم سایز آلتم برا یک پسر کوچیک می باشد در حالت نعوظ بین ۹ الی ۱۰ سانت می باشد. با توجه به مشکلاتی که دارم تست اینترنتی تشخیص هویت دادم دوجنسیتی برام در آمد ۶۷ درصد دختر ۵۷ درصد پسر و ۶۰ درصد خنثی
  الان با توجه به جستجو در اینترنت نمی دانم به چه دکتری مراجعه کنم به دکتر روانپزشک یا ارولوژیست یا سکس تراپی لطفاً من راهنمایی کنید .
  جواب به ایمیلم بفرستید باتشکر

  پاسخ
  اکبری دی ۲۸, ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳ ب٫ظ

  باسلام…پدر من دچار معلولیت ذهنی هست و به همین خاطر ندانسته مقدار زیادی کافور مصرف کرده و الان به هیچ وجه میل جنسی نداره به طوری که بیشتر در روانش اثر گزاشته…میشه لزفا راهنماییم کنید که به چه پزشکی مراجعه کنم؟اصلا راه درمان و بازگشت وجود داره؟؟

  پاسخ
  امیر آذر ۱۲, ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸ ب٫ظ

  سلام
  برای زود انزالی به چه دکتری مراجعه کنم ؟
  اصلا قابل درمان هست؟

  پاسخ
  میترا سیفان آذر ۱۲, ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱ ب٫ظ

  سلام، بله حتما. توسط متخصص سکس تراپیست قابل درمان هست. لیست بهترین سکس تراپیست‌های کشور:
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  میترا سیفان آذر ۱۵, ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰ ب٫ظ

  سلام، بله قطعا
  برای درمان به متخصص سکس‌تراپیست مراجعه کنید:
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  S.a آذر ۱۱, ۱۳۹۹ - ۱:۱۷ ب٫ظ

  سلام
  من برای درمان نعوظ ناقص باید به کدام یک مراجعه کنم

  پاسخ
  میترا سیفان آذر ۱۲, ۱۳۹۹ - ۳:۳۵ ق٫ظ

  سلام به شما.
  درمان مشکل نعوظ رو عموما سکس‌تراپیست ها انجام میدهند‌
  لیست متخصصین سکس‌تراپیست:
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  ملکه آذر ۹, ۱۳۹۹ - ۳:۰۴ ب٫ظ

  سلام من شوهرم میل جنسی داره ولی نمیتونه کاری انجام بده بعد یه سوال میخواستم بدونم همه تو مرد ها همه وقتی میخوان نزدیکی کنن بیضه هاشون سرد هست؟باید چیکار کنم من؟

  پاسخ
  فاطمه آبان ۲۹, ۱۳۹۹ - ۶:۴۹ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید. حدودا یه ماهه با یه آقایی آشنا شدم..حس میکنم حرفاش همیشه دوتاس..یه بار میگه به فکر ازدواج باهاتم یه بار میگه رو من حساب نکن..گاهی دلش میخواد همش کنارش باشم گاهی دوس نداره حتی صدامو بشنوه..چندوقتیه بهم میگه یه دکتر خوب پیدا کن چون هرچی ارضا میشم بازم حس نیازم کم نمیشه و خیلی زود تحریک میشه..بااینکه رابطه هست بینمون بازم خودارضایی میکنه و من نمیدونم دقیقا مشکلش چیه و باید پیش چه دکتر بریم..لطفا راهنمایی کنین..تشکر

  پاسخ
  میترا سیفان آبان ۳۰, ۱۳۹۹ - ۲:۲۵ ق٫ظ

  سلام، برای رابطه جنسی پیش متخصص سکس تراپیست و برای رابطه، اول پیش مشاوره ازدواج بروید.
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/54p-counselor-ms

  پاسخ
  فرهاد آبان ۲۰, ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸ ب٫ظ

  سلام
  من پسر ۲۷ ساله هستم و المان زندگی میکنم.
  حالت تناسلی من خیلی کوچک است (۱۲) سانتی در ضمن زود انزالی هم دارم، من باید به کدام متخصص مراجعه کنم.
  سپاس گذارم اگر جواب را بدهد

  پاسخ
  میترا سیفان آبان ۲۲, ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴ ب٫ظ

  سلام، باید به سکس تراپیست مراجعه کنید.
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  سارا شهریور ۲۲, ۱۴۰۰ - ۵:۳۵ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر، من دختر ۳۰ ساله هستم. ۷سال تو رابطه با کسی بودم که دوستش داشتم. ولی رابطمون بهم ریخت. به خاطر سرد مزاجی من. ایشون اگر تو روز دو سه بارم رابطه داشتن از خداشون بود. ولی من… هفته ای یکی دوبار برام کفایت میکرد. و بگم به مدت چند سال طولاوی قبل از دوستی با ایشون خود ارصایی داشتم… میشه راهنمایی کنید برای سرد مزاجی باید پیش چه دکتری برم. و ابن درمان سرد مزاجی مقطعی هست و بعد یه مدت باز به حالت اول برمیگرده یا کامل دیگه خوب میشه.

  پاسخ
  مهدی آبان ۱۶, ۱۳۹۹ - ۳:۰۷ ق٫ظ

  سلام سوال من اینه که من برای انجام نزدیکی بااین که میل دارم اما باید حتماقرص ویاگرا استفاده کنم وتعدادمصرف این قرص هم خیلی زیاد شده باید چکارکنم

  پاسخ
  میترا سیفان آبان ۲۴, ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶ ب٫ظ

  سلام، لطفا به متخصص سکس تراپیست مراجعه داشته باشید:
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  س ب آبان ۱, ۱۳۹۹ - ۲:۳۲ ب٫ظ

  سلام .برای کسی ک تمایل جنسیش خیلی خیلی زیاد شده چ میشه کرد ؟ب چ پزشکی مراجعه کنیم

  پاسخ
  میترا سیفان آبان ۱۰, ۱۳۹۹ - ۶:۴۱ ق٫ظ

  سلام، بله به سکس تراپیست.
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  احمدی مهر ۲۱, ۱۳۹۹ - ۸:۱۲ ب٫ظ

  سلام
  من ۴ ماه هست ز ایمان کردم ازاول حاملگی تا الان اصلا میل جنسی ندارم میخواستم ببینم چجوری میتونم خودمو درمان کنم

  پاسخ
  میترا سیفان مهر ۲۳, ۱۳۹۹ - ۱:۰۰ ب٫ظ

  سلام، به نظرم در مرحله اول به سکس تراپیست مراجعه کنید چون به تازگی بارداری رو تجربه کردید، تغییرات هورمونی ممکن است باعث بروز علائم روانشناختی شده باشد. در صورت نیاز مشاوره سکس تراپیست به متخصصین دیگر ارجاع خواهند داد.
  https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  سالمی شهریور ۲۵, ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵ ق٫ظ

  سلام
  ممنون از شما بخاطر توصیحات عالیتون
  من دختری مجرد ۳۶ ساله هستم که طبع گرمی دارم و زود از نظر جنسی تحریک می شوم که چند ماهی است نیروی جنسی ام بشدت زیاد شده. البته وسواس فکری هم دارم و چون می دانم که زود تحریک می شوم و می ترسم که حالت های جنسی به من دست دهد از این قضیه خیلی اذیت می شوم. با توجه به اینکه این چند ماه اخیر حالتهای جدیدی به من دست می دهد و احساسهای متفاوتی در ناحیه تناسلی دارم آیا باید به مشاور سکس تراپی مراجعه کنبم یا متخصص زنان و یا اورولوژیست

  پاسخ
  مهدی اسفند ۲۰, ۱۳۹۹ - ۳:۲۶ ب٫ظ

  سلام. آقایان و خانوم ها (مجرد)برای مراجعه بهتره به متخصص زن مراجعه کنن یا مرد؟ تفاوتی داره یا نه؟

  پاسخ

  دیگر مقالات پیشنهادی پزشک خوب