رزرو اینترنتی نوبت از پزشکان و روانشناسان 2


رزرو نوبت برای ملاقات پزشکان متخصص و روانشناسان همیشه یکی از مشکلات همه ما بوده است که علاوه بر زمانبر بودن، با دشواری‌های دیگری  از جلمه جواب ندادن منشی، زمان محدود وقت‌دهی و مشکلات دیگر همراه است. همچنین با توجه به فعالیت پزشکان در سطوح مختلف علمی یکی از دغدغه های بیماران و خانواده‌های آنها این است که بهترین پزشکان متخصصی را که لازم دارند، پیدا کنند و به آنها مراجعه کنند. استفاده از ظرفیت اینترنت برای شناخت و آشنایی با پزشکان، اگرچه از سال‌ها پیش متداول بوده است و سایت‌های بیشماری هم در حال حاضر در زمینه معرفی پزشکان فعالیت می‌کنند، اما انتخاب پزشک قابل اعتماد که بتواند بهترین درمان را برای بیمار تجویز کند، مساله‌ای است که نگرانی بیماران را به همراه دارد. از طرفی، علیرغم اینکه چندسالی‌ست رزرو آنلاین (Online Booking) در کشورهای مختلف به امری عادی تبدیل شده، تاکنون امکان مشاهده وقت‌های خالی پزشک و گرفتن وقت در کشور ما وجود نداشته است.

رزرو آنلاین متخصصان در پزشک خوب

به همین علت، گروهی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با توجه به نیاز مردم و به منظور بهبود عملکرد وقت‌‌دهی پزشکان، در مرکز کارافرینی این دانشگاه دور هم جمع شده و  سیستم رزرو نوبت متخصصان و روانشناسان را طراحی کردند.

سایت پزشک خوب که امروزه یکی از بزرگترین مراجع معرفی متخصصان و روانشناسان تهران و سایر شهرهای ایران است، علاوه بر معرفی بهترین مختلف در تخصص‌های گوناگون در هر تخصص، امکان رزرو آنلاین نوبت ویزیت را (در فاز اول فقط برای روانشناسان) فعال کرده است. پزشک خوب در حال حاضر اطلاعات حدود 12 هزار پزشک متخصص و روانشناس را به منظور معرفی در اختیار همه مردم قرار داده است. همچنین روانشناسان و مشاوران متعددی امکان رزرو آنلاین نوبت خود را در این سایت فعال کرده‌اند. اگر به دنبال پزشکی خاص می‌گردید کافیست با تلفن همراه یا کامپیوتر خود به سایت پزشک خوب مراجعه کنید و اطلاعات پزشکان و مشاوران بیشماری را مشاهده کنید. همچنین اگر یکی از اطرافیانتان برای رزرو وقت از یک مشاور، دچار مشکل شده است، برای رزرو آنلاین نوبت می‌توانید بعد از ایجاد حساب کاربری، به راحتی وقت مورد نظر خود را انتخاب و رزرو کنید.


‎پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 ‎افکار در “رزرو اینترنتی نوبت از پزشکان و روانشناسان