داپوکستین؛ صفر تا صد قرص داپوکستین برای زود انزالی

توسط یاسمن اکبرزاده
این مقاله توسط یاسمن اکبرزاده ترجمه شده است.

داپوکستین، پوکست (poxet)، فورنیدو، داکسوپیل، داپیکو یا Dapoxetine یک داروی ضد افسردگی مهارکننده انتخابی بازجذب سروتونین (SSRI) است که به طور ویژه برای درمان انزال زودرس ساخته شده است و در درمان افسردگی کاربرد ندارد. زمان انزال را افزایش می دهد و می تواند کنترل انزال را بهبود بخشد. قرص داپوکستین خیلی سریع شروع به کار می‌کند، بنابراین زمانی مصرف می‌شود که پیش‌بینی می‌کنید رابطه جنسی داشته باشید، نه هر روز. داپوکستین برای استفاده در زنان در نظر گرفته نشده است.

فهرست مطالب
 • داپوکستین برای چیست؟ موارد مصرف قرص داپوکستین

  داپوکستین عمدتاً برای درمان زود انزالی در مردان بالغ ۱۸ تا ۶۴ ساله حداقل شش ماه زود انزالی داشته اند استفاده می شود. یعنی مردانی که در کمتر از دو دقیقه دخول انزال می کنند. انزال زودرس زمانی است که مرد قبل از اینکه شریک زندگی او بخواهد با تحریک جنسی کمتری سریعتر انزال می شود. زود انزالی می تواند منجر به مشکلاتی در رابطه جنسی شود. قرص تاخیری داپوکستین به افزایش زمان انزال و کنترل بهتر انزال در حین رابطه جنسی کمک می کند. داپوکستین به عنوان قرص درمان زود انزالی، برای استفاده در افرادزیر ۱۸ سال توصیه نمی شود زیرا ایمنی و اثربخشی آن ثابت نشده است.

  انزال زودرس یا زود انزالی چیست؟

  در اصطلاح عامیانه به معنای انزال خیلی سریع است. این امری عادی است که هرازگاهی این اتفاق بیفتد. اگر به طور منظم این اتفاق بیفتد، برای بسیاری از مردان و برخی از شرکای جنسی آنها به عنوان یک مشکل دیده می شود. این شایع ترین اختلال عملکرد جنسی مردان است انزال زودرس اگر اغلب اتفاق نیفتد جای نگرانی نیست.

  اما اگر همیشه یا تقریباً اکثر اوقات در عرض ۱ تا ۳ دقیقه پس از دخول انزال کنید، قادر به تأخیر در انزال در حین رابطه جنسی در تمام مدت یا تقریباً تمام وقت نیستید، احساس ناراحتی و ناامیدی کنید و در نتیجه تمایل به اجتناب از صمیمیت جنسی داشته باشید ممکن است تشخیص داده شود که انزال زودرس دارید.
  انزال زودرس یک مشکل قابل درمان است. داروها، مشاوره و تکنیک هایی که انزال را به تاخیر می اندازند می توانند به بهبود رابطه جنسی برای شما و همسرتان کمک کنند.

  مصرف همزمان داپوکستین و سیلدنافیل

  داپوکستین و سیلدنافیل متعلق به دسته داروهایی به نام “محرک های جنسی” است که در درمان انزال زودرس و اختلال نعوظ در مردان بزرگسال استفاده می شود. اختلال نعوظ ناتوانی در نگه داشتن آلت تناسلی سفت و نعوظ مناسب برای فعالیت جنسی است.

  سیلدنافیل یک مهارکننده فسفودی استراز است و با شل کردن عروق خونی عمل می کند. می تواند جریان خون آلت تناسلی را بهبود بخشد و به نعوظ در هنگام تحریک جنسی کمک می کند. شما باید قرص داپیکو را دقیقاً طبق دستور پزشک استفاده کنید.

  عوارض جانبی رایج داپوکستین و سیلدنافیل عبارتند از: سرگیجه، سردرد، حالت تهوع (احساس بیماری)، گرفتگی بینی، گرگرفتگی صورت (قرمزی صورت)، سوء هاضمه، خشکی دهان و مشکلات بینایی مانند حساسیت به نور یا تاری دید. این عوارض معمولاً بدون نیاز به مراقبت پزشکی برطرف می شوند. با این حال، اگر هر یک از عوارض داپوکستین و سیلدنافیل ادامه یافت یا بدتر شد، فوراً به پزشک خود اطلاع دهید.

  در صورت حساسیت به محتویات آن، مصرف داپوکستین و سیلدنافیل توصیه نمی شود. اگر مشکلات قلبی یا کبدی شدید، سابقه اخیر حمله قلبی یا سکته مغزی، افت فشار خون (فشار خون پایین)، بیماری های چشمی یا مشکلات بینایی، سابقه غش و شیدایی یا افسردگی دارید، از مصرف داپوکستین و سیلدنافیل خودداری کنید. در صورت مصرف داروهایی مانند نیترات (برای درمان فشار خون یا درد قفسه سینه)، داروهای ضد افسردگی، آنتی بیوتیک ها یا مسکن ها به پزشک خود اطلاع دهید. داپوکستین و سیلدنافیل نباید توسط کودکان و زنان مصرف شود. در افراد مسن باید با احتیاط مصرف شود.

  در حین استفاده از داپوکستین و سیلدنافیل از مصرف بیش از حد الکل خودداری کنید زیرا ممکن است توانایی نعوظ را مختل کرده و خطر عوارض جانبی را افزایش دهد. داپوکستین و سیلدنافیل ممکن است باعث سرگیجه شود و بینایی را تحت تأثیر قرار دهد، بنابراین اگر کاملاً هوشیار نیستید رانندگی نکنید یا با ماشین آلات سنگین کار نکنید.

  قرص داپوکستین

  مکانیسم اثر قرص داپوکستین

  داپوکستین سطح سروتونین را در سیستم عصبی افزایش می دهد. این باعث افزایش زمان انزال و بهبود کنترل بر انزال می شود. در نتیجه، به کاهش نگرانی یا ناامیدی در مورد انزال سریع یا زودرس کمک می کند. تصور می شود مکانیسم اثر داپوکستین با مهار بازجذب عصبی سروتونین و متعاقب آن تقویت فعالیت سروتونین مرتبط باشد. مدار عصبی مرکزی انزال شامل نواحی نخاعی و مغزی است که شبکه ای بسیار به هم پیوسته را تشکیل می دهند.

  مراکز نخاعی سمپاتیک، پاراسمپاتیک و سوماتیک، تحت تأثیر محرک‌های حسی تناسلی و مغزی که در سطح نخاع ادغام و پردازش می‌شوند، برای فرمان دادن به رویدادهای فیزیولوژیکی که در حین انزال رخ می‌دهند، هم‌افزایی عمل می‌کنند. شواهد تجربی نشان می دهد که سروتونین، در سراسر مسیرهای نزولی مغز، نقش مهاری بر انزال دارد.

   ۱۳ روش برای درمان زود انزالی در خانه

  قرص تاخیری چند ساعت قبل مصرف شود؟

  دوز شروع توصیه شده قرص تاخیری برای همه مردان ۳۰ میلی گرم است که در صورت نیاز تقریباً ۱ تا ۳ ساعت قبل از فعالیت جنسی مصرف می شود. برخلاف SSRI های تایید شده برای افسردگی، که ۲ هفته یا بیشتر طول می کشد تا به غلظت پایدار برسد، داپوکستین دارای مشخصات فارماکوکینتیک منحصر به فرد است، با زمان کوتاه تا حداکثر ۱ الی ۲ ساعت اثرش را شروع می کند. این دارو در ۲ غلظت مختلف موجود است: ۳۰ میلی گرم و ۶۰ میلی گرم.

  قرص داپوکستین چند دقیقه تاخیر دارد؟

  پس از سه ماه، مردانی که دوز ۳۰ میلی گرمی داپوکستین مصرف می کردند، به طور متوسط ۲.۷۸ دقیقه پس از دخول به انزال زمان نیاز داشتند، مردانی که دوز ۶۰ میلی گرمی دریافت کردند، ۳.۳۲ دقیقه طول کشید. میانگین گروهی که دارونما استفاده کردند، ۱.۷۵ دقیقه (پس از سه ماه) بود. در نتیجه قرص داپوکستین انزال را ۱ الی ۱.۵ دقیقه به تاخیر می اندازد.

  دوز و نحوه مصرف قرص داپوکستین

  قرص داپوکستین در دو دوز ۳۰ و ۶۰ میلی گرم موجود است. داپوکستین فقط در صورت تشخیص زود انزالی باید استفاده شود. معمولا دوز پایین تر تجویز می شود؛ ممکن است پزشک بعدا تصمیم بگیرد که دوز شما را به یک قرص ۶۰ میلی گرمی افزایش دهد. پزشک تنها در صورتی دوز بالاتر را برای شما تجویز می کند که دوز ۳۰ میلی گرمی کافی نباشد و هیچ گونه عوارض جانبی مانند احساس غش را تجربه نکرده باشید.

  طبق دستور پزشک می توان آن را با یا بدون غذا مصرف کرد. معمولاً در صورت نیاز، یک تا سه ساعت قبل از فعالیت جنسی مصرف می شود. برای استفاده منظم روزانه در نظر گرفته نشده است. از مصرف بیش از یک قرص داپوکستین در عرض ۲۴ ساعت خودداری کنید.

  داپوکستین بر اساس نیاز استفاده می شود. بنابراین احتمال از دست دادن یا فراموشی یک دوز کم است. از مصرف بیش از دوز توصیه شده خودداری کنید. اگر مشکوک به مصرف بیش از حد این دارو هستید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید. قرص داکسوپیل را به طور کامل با یک لیوان آب قورت دهید. برای جلوگیری از طعم تلخ، آن را له نکنید، نشکنید و نجوید.

  داروی سیلدنافیل یا قرص ویاگرا چیست و چگونه آن را مصرف کنیم؟

  عوارض قرص داپوکستین

  بیشتر داروها علاوه بر اثرات مفیدشان، می توانند عوارض جانبی ناخواسته ای ایجاد کنند، اگرچه همه آنها را تجربه نمی کنند. عوارض قرص داپوکستین شامل موارد عمده و جزئی زیر است:

  • سرگیجه
  • عصبی بودن و سردرگمی
  • تعرق مفرط
  • سردرد
  • اسهال
  • کاهش میل جنسی
  • تاری دید
  • صدای زنگ یا وزوز در گوش
  • ضربان قلب سریع/نامنظم
  • افزایش فشار خون
  • خستگی مفرط
  • دهان خشک
  • اضطراب
  • رویاهای غیر عادی
  • خواب آلودگی
  • تهوع و استفراغ
  • مشکلات نعوظ

  اگر احساس سرگیجه یا سبکی سر را تجربه کردید، بنشینید و سر خود را بین زانوهای خود قرار دهید یا دراز بکشید تا این احساس برطرف شود

  تداخل دارویی داپوکستین

  همانطور که در مورد همه داروها صادق است، قرص داپوکستین نیز می تواند با سایر داروها تداخل داشته باشد. به طور کلی داپوکستین نباید با داروهای ضد افسردگی، رقیق‌کننده‌های خون، داروهایی که برای بیماری‌های کلیوی یا کبدی مصرف می‌شوند و افرادی که مستعد کم‌آبی بیش از حد هستند مخلوط شود.

  داروهای دیگری نیز وجود دارد که با داپوکستین تداخل دارند. به همین دلیل مهم است که به ما اطلاع دهید از چه داروهای نسخه ای، بدون نسخه و مکمل هایی استفاده می کنید تا بتوانیم قرص داپوکستین را با خیال راحت تجویز کنیم.

  داپوکستین ممکن است با فنوتیازین (تیوریدازین)، آسپرین، دارو های ضد روان پریشی (لیتیوم)، دارو های آنتی بیوتیک (لینزولید، تلیترومایسین، اریترومایسین، کلاریترومایسین)، اسید های آمینه (تریپتوفان)، مسکن ها (ترامادول، ایبوپروفن) و آنتی بیوتیک ها تداخل داشته باشد. داروهای HIV (ریتوناویر، ساکویناویر، نلفیناویر، آتازاناویر، آمپرناویر، فوزامپرناویر)، ضد قارچ (کتوکونازول، ایتراکونازول، فلوکونازول)، ضد افسردگی (نفازودون)، رقیق کننده خون (وارفارین)، قرص های ویاگرا (سیلدنافیل، تادالا، واردن، تادالا)، مسدود کننده کانال کلسیم (دیلتیازم، وراپامیل)، ضد استفراغ (آپرپیتانت) و داروهای ضد میگرن.

  در حین مصرف داپوکستین از خار مریم (مکمل گیاهی که برای درمان افسردگی استفاده می شود) استفاده نکنید. از مصرف آب گریپ فروت ظرف ۲۴ ساعت پس از مصرف داپوکستین خودداری کنید زیرا می تواند منجر به افزایش سطح داپوکستین در بدن شود.

  اگر بیماری قلبی عروقی، سابقه سرگیجه به دلیل فشار خون پایین، افسردگی، شیدایی، اختلال دوقطبی، اسکیزوفرنی، صرع/تشنج، خونریزی یا مشکلات لخته شدن خون، گلوکوم، مشکلات کلیوی یا مشکلات کبدی متوسط تا شدید دارید، به پزشک خود اطلاع دهید.

  قرص داپوکستین برای زود انزالی

  هشدارهای قرص داپوکستین

  اگر به هر یک از محتویات آن حساسیت دارید، از مصرف داپوکستین خودداری کنید. اگر مشکلات قلبی مانند نارسایی قلبی یا مشکلات ریتم قلب، شیدایی یا افسردگی شدید، مشکلات کبدی متوسط تا شدید، سابقه غش دارید، یا اگر از داروهایی مانند مهارکننده‌های مونوآمین اکسیداز (MAOI)، تیوریدازین، لیتیوم، لینزولید، تریپتوفان، ترامادول، مخمر سنت جان، داروهای ضد افسردگی و داروهای ضد میگرن استفاده می‌کنید.

  در صورت داشتن اختلال نعوظ، سابقه سرگیجه به دلیل فشار خون پایین، افسردگی، شیدایی، اختلال دوقطبی، اسکیزوفرنی، صرع/ تشنج، خونریزی یا مشکلات لخته شدن خون، گلوکوم یا مشکلات کلیوی به پزشک خود اطلاع دهید. DAPOXETINE برای استفاده در زنان در نظر گرفته نشده است.

  داپوکستین ممکن است باعث سرگیجه، خواب آلودگی، غش یا تاری دید شود. بنابراین به شما توصیه می شود فقط در صورت هوشیاری رانندگی کنید و با ماشین آلات کار کنید. از مصرف الکل خودداری کنید زیرا ممکن است باعث افزایش سرگیجه شود. حین مصرف این قرص به آرامی از حالت نشسته یا دراز کشیده بلند شوید زیرا ممکن است در هنگام ایستادن ناگهانی باعث سرگیجه شود. قرص داپیکو نباید توسط مردان زیر ۱۸ سال یا بالای ۶۵ سال استفاده شود.

  در صورتی که نیازمند مراجعه به یک روانپزشک خوب هستید، روی دکمه زیر کلیک کنید
  رزرو آنلاین نوبت

  نحوه نگهداری قرص داپوکستین

  نحوه نگهداری داروها می تواند بر تاثیر گذاری و ماندگاری آنها اثر بگذارد. داپوکستین به شرایط نگهداری خاصی نیاز ندارد. دور از دسترس و دید کودکان و در جای خشک و خنک و دور از نور خورشید نگهداری شود.

  نام های تجاری داپوکستین در ایران، برند های داپوکستین

  • داپیکو
  • داپودکس
  • داکسوپیل
  • اگزیرکت
  • داپوتنس
  • اجادیلی
  • داپوگرا
  • دیلی پوکس
  • داپوفورس
  • فورنیدو

  سوالات متداول در مورد داپوکستین

  در اینجا به برخی سوالات پر تکرار در مورد قرص داپوکستین پاسخ داده ایم.

  قرص داکسوپیل تا چند ساعت اثر دارد؟

  داپوکستین به سرعت از بدن حذف می شود. نیمه عمر اولیه آن تقریباً یک ساعت و نیم برای هر دوز است، نیمه عمر داکسوپیل برای دوز ۳۰ میلی گرم ۱۸ ساعت و برای دوز ۶۰ میلی گرم ۲۱ ساعت است. یعنی نیمی از دارو طی این ساعات از بدن شما خارج می شود.

  آیا قرص داپوکستین مرفین دارد؟

  خیر، قرص داپوکستین مرفین ندارد و در ترکیبات آن اشاره ای به مرفین نشده است برخی افراد به علت اثرات خواب آلودگی این داروها، گمان می کنند که در آنها مرفین وجود دارد، اما اینطور نیست.

  فرق داپوکستین و پاروکستین چیست؟

  طبق تحقیقات به نظر می‌رسد که پاروکستین در مقایسه با داپوکستین نتایج بهتری را از نظر تاخیر در انزال و رضایت از مقاربت ارائه می‌دهد. داپوکستین و پاروکستین، هر دو به خوبی در بیماران تحمل شد ( نسبت به آن حساسیتی نشان داده نشد).

  قطع مصرف داپوکستین به چه صورت است؟

  اگر خودسرانه مصرف داپوکستین را قطع کنید، ممکن است دچار مشکلات خواب و سرگیجه شوید. بنابراین قبل از قطع دارو با پزشک خود مشورت کنید.

  آیا مصرف داپوکستین برای مدت طولانی بی خطر است؟

  داپوکستین را برای مدت طولانی تر مصرف نکنید مگر اینکه پزشک تجویز کرده باشد. اگر باید درمان را ادامه دهید، پس از ۴ هفته اول یا پس از مصرف ۶ دوز، با پزشک خود مشورت کنید. اگر این دارو برای مدت طولانی تری تجویز شده باشد، مشاوره منظم با پزشک برای هر ۶ ماه توصیه می شود.

  آیا داپوکستین باعث افت فشار خون ارتواستاتیک یا وضعیتی می شود؟

  افت فشار خون ارتواستاتیک یا وضعیتی (کاهش ناگهانی فشار خون که منجر به سرگیجه در ایستادن می شود) می تواند از عوارض جانبی قرص داپوکستین باشد. افت فشار خون ارتواستاتیک یک کاهش ناگهانی فشار خون است که منجر به سرگیجه در هنگام ایستادن می شود. اگر این را تجربه کردید، سعی نکنید ناگهانی بایستید یا شروع به راه رفتن کنید، در عوض فقط زمانی که احساس بهتری کردید، دراز بکشید و به آرامی بلند شوید.

  دز زیر، می توانید نظرات مصرف کنندگان داپوکستین را مطالعه کنید.


  منابع: apollopharmacy, drugbank, practo

  پزشک خوب، سامانه رزرو “آنلاین” روانشناس و روانپزشک و سایر حوزه های پزشکی و سلامت، به شما کمک می‌کند بهترین متخصصان را در محدوده زندگی خود در سراسر کشور، انتخاب نموده و وقت خود را بصورت آنلاین رزرو کنید.

  پرسش و پاسخ

  پزشک خوب، نظرتان را درباره این مقاله بگویید یا سوالاتتان را بپرسید، متخصصان ما در اولین فرصت به سوالات شما پاسخ می‌دهند.

  ناشناس آذر ۶, ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۹ ب٫ظ

  سلام من هم ترامادول هم متادون می خورم آیا می تونم داپوکستین مسرف کنم

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب آذر ۷, ۱۴۰۲ - ۹:۵۳ ق٫ظ

  سلام و وقت بخیر، در صورت ترکیب متادون با داپوکستین، خطر یا شدت عوارض جانبی ممکن است افزایش یابد، همچنین هنگامی که داپوکستین با ترامادول ترکیب می شود، خطر یا شدت سندرم سروتونین را می تواند افزایش بدهد. در نتیجه اگر قصد مصرف این داروها با یکدیگر را دارید باید تحت نظر پزشک و با تجویز ایشان باشد.

  پاسخ
  زهرا آبان ۳۰, ۱۴۰۲ - ۷:۲۶ ب٫ظ

  آیا این قرص متادون دارد؟
  بعدازتست اعتیاد بخاطر مصرف این دارو متادون مثبت دراومد

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب آذر ۱, ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰ ق٫ظ

  سلام، خیر داپوکستین متادون ندارد. به پزشکان آزمایشگاه در مورد داروهای مصرفی خود اطلاع دهید تا در زمان مناسب تست را تکرار کنند.

  پاسخ
  رضا آبان ۲۹, ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰ ب٫ظ

  سلام من زیر نظر پزشک متادون پنج مصرف میکنم اگه صبح متادون بخورم غروب داپوکستین اشکال نداره

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب آبان ۳۰, ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳ ق٫ظ

  سلام و درود، هنگامی که متادون با داپوکستین ترکیب می شود، خطر یا شدت عوارض جانبی می تواند افزایش یابد. برای مصرف این دو به صورت همزمان با یک پزشک یا داروساز مشورت کنید.

  پاسخ
  جمشید آبان ۲۹, ۱۴۰۲ - ۱:۰۱ ق٫ظ

  سلام یە ساعت بعد مصرف میشه الکل استفاده کرد؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب آبان ۲۹, ۱۴۰۲ - ۱:۱۲ ب٫ظ

  سلام و درود، در طول مصرف این دارو از مصرف الکل خودداری کنید. اثرات الکل، مانند سرگیجه، خواب‌آلودگی، رفلکس‌های آهسته یا اختلال در قضاوت ممکن است در صورت مصرف با داپوکستین افزایش یابد.

  پاسخ
  یاور آبان ۲۶, ۱۴۰۲ - ۹:۳۶ ب٫ظ

  با سپاس از اطلاعات درست و کارشناسی تان،،، آیا میشود با در نظر گرفتن از اطلاعات موجود و باداشتن زود انزالی دارو را خود سر مصرف کرد

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب آبان ۲۸, ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۱ ق٫ظ

  سلام و وقت بخیر، سپاس از شما. حتی با در دست داشتن اطلاعات کامل باز هم توصیه نمی کنیم که یک دارو را سر خود مصرف کنید؛ چراکه علل مشکل، سایر داروهای مصرفی، میزان دوز مورد نیاز و مدت زمان مصرف بهتر هست توسط یک متخصص تشخیص داده بشه.

  پاسخ
  ناشناس آبان ۲۳, ۱۴۰۲ - ۵:۴۵ ب٫ظ

  سلام! من از تابلیت های افسرده گی از جمله سیتالوپرام ۲۰ ملی وترپتانول ۲۵ ملی استفاده میکنم به مشوره روان پزشک ودوسال است دارم استفاده میکنم اما مشکل زود انزالی دارم میتوانم که از داروی Dapoxetine استفاده کنم.

  پاسخ
  شهرام آبان ۲۲, ۱۴۰۲ - ۱:۲۵ ب٫ظ

  سلام
  من تایم انزالیم بعضی وقتها کم هستش وبعضی وقتها کمی بیشتر ،میانگین ۵ دقیقه، آیا مشگل زود انزالی دارم،خودم احساس میکنم لذت کافی نمی‌برم وزود اورگاسم میشم،درسته؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب آبان ۲۳, ۱۴۰۲ - ۲:۱۱ ب٫ظ

  سلام، تشخیص رسمی زودانزالی برای انزال زیر یک دقیقه انجام می شود. برای افزایش زمان انزال می توانید روش های دیگر مانند تمرینات کگل را در نظر بگیرید. همچنین اگر گمان می کنید که ممکن است علل روانی موجب کاهش زمان انزال شما شوند، می توانید با یک روانشناس مشورت کنید.

  پاسخ
  امیر آبان ۲۱, ۱۴۰۲ - ۸:۳۲ ب٫ظ

  آیا خوردن قرص و نداشتن رابطه جنسی عوارض دارد
  منظورم اینه رابطه انجام نشه

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب آبان ۲۲, ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱ ب٫ظ

  سلام و درود، این دارو غالبا برای زودانزالی قبل از رابطه مصرف می شود، اگر قرص را مصرف کردید اما رابطه نداشتید عموما نباید مشکلی پیش بیاید اما از مصرف این دارو بدون علت بپرهیزید.

  پاسخ
  راز آبان ۱۶, ۱۴۰۲ - ۱:۴۳ ب٫ظ

  سلام فرمودین داپوکستین برای مصرف طولانی مدت توصیه نمیشه،سوالم اینه آیا ممکنه توی دوره کوتاه مدت یک تا ۳ماهه برای همیشه مشکل زود انزالیو حل کنه؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب آبان ۱۷, ۱۴۰۲ - ۱:۳۶ ب٫ظ

  سلام و درود، این دارو برای حل دائمی این مشکل نیست و صرفا برای هر بار رابطه جنسی مصرف می شود.

  پاسخ
  راز آبان ۲۰, ۱۴۰۲ - ۹:۵۸ ق٫ظ

  خب اگه دایمی نیس پس چرا میگن باید کوتاه مدت مصرف بشه؟
  ببخشید چه دارویی هست برای رفع دائم این مشکل؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب آبان ۲۰, ۱۴۰۲ - ۶:۱۹ ب٫ظ

  سلام و درود، بله به این علت که داپوکستین درمان نیست و برای مدیریت این مشکل از آن استفاده می شود. برای درمان اساسی آن و بررسی علل می بایست از یک متخصص سلامت روان و پزشک کمک بگیرید.

  پاسخ
  راز آبان ۲۱, ۱۴۰۲ - ۱:۲۳ ق٫ظ

  داروی هست برای درمان دائمیش؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب آبان ۲۱, ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۳ ب٫ظ

  سلام، برخی از درمان های پزشکی ممکن است به انزال زودرس کمک کند، اما درمان دائمی وجود ندارد. با این حال، مردان ممکن است یاد بگیرند که انزال خود را کنترل کنند و با استفاده از داروهای مختلف، از جمله مکمل‌ها، محلول‌های موضعی و ورزش، رضایت جنسی بیشتری پیدا کنند.

  پاسخ
  فرهاد آبان ۶, ۱۴۰۲ - ۱:۴۴ ق٫ظ

  سلام وقت شما بخیر.سوال من اینه ک چرا بعد مصرف قرص داپو کستین آلت تناسلی شل میشود؟ممنون میشم به این سوال من جواب بدین.

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب آبان ۶, ۱۴۰۲ - ۶:۳۰ ب٫ظ

  سلام و درود، در ۴ درصد افراد مصرف کننده این قرص، اختلالات نعوظ به عنوان عارضه ذکر شده است. برای مصرف این دارو با یک پزشک مشورت کنید.

  پاسخ
  امیرعلی مهر ۲۵, ۱۴۰۲ - ۶:۰۸ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر میبخشید قرص پرگابالین و سلکسیب با داپوکستین تداخل دارن؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب آبان ۱, ۱۴۰۲ - ۱:۰۰ ب٫ظ

  سلام و درود، طبق گفته سایت drugbank، اثر درمانی داپوکستین را می توان در صورت استفاده در ترکیب با پرگابالین افزایش داد و هنگامی که سلکوکسیب با داپوکستین ترکیب می شود، خطر یا شدت خونریزی (به عنوان یک عارضه) می تواند افزایش یابد.

  پاسخ
  محمد مهر ۲۵, ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۷ ق٫ظ

  سلام من قرص داپوسیتین حدود یک ماه که دارم استفاده میکنم اول خوب بود ولی جدیدا وسط رابطه کلا نعوظ رو از دست میدم و انزال هم ندارم

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مهر ۲۵, ۱۴۰۲ - ۲:۰۸ ب٫ظ

  سلام و درود، مشکل در نعوظ یک عوارض کمتر رایج قرص داپوکستین است که در ۴ درصد افراد رخ می دهد. توصیه می کنیم در مورد ادامه مصرف با یک پزشک مشورت کنید.

  پاسخ
  محمد مهر ۱۹, ۱۴۰۲ - ۹:۲۶ ب٫ظ

  سلام داپوکستین با دیلتیازم تداخل دارد روزی یکی میخورم قلب باز عمل کردم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مهر ۲۲, ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰ ب٫ظ

  سلام و وقت بخیر؛ دیلتیازم متابولیسم داپوکستین را کاهش می دهد و ممکن است اثرگذاری آن را کم کند.

  پاسخ
  م جهان مهر ۱۶, ۱۴۰۲ - ۹:۲۵ ق٫ظ

  سلام دوست عزیز من ۵۸سال دارم مدتی هست که میل جنسی در من از بین رفته جوری که تمایل به رابطه ندارم راهنمایی کنید

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مهر ۱۶, ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۴ ق٫ظ

  سلام و درود، کاهش میل جنسی می تواند عوامل مختلف جسمی یا روانی مثل استرس یا افسردگی داشته باشد، پیشنهاد ما این است که ابتدا به یک متخصص اورولوژیست مراجعه کنید تا دلایل پزشکی بررسی شود. در صورت رد شدن دلایل پزشکی می توانید با یک روانشناس صحبت کنید تا علل ذهنی این مسئله را بررسی و درمان کنید.

  پاسخ
  جهانشاه مهر ۱۳, ۱۴۰۲ - ۷:۴۹ ب٫ظ

  سللم،من ۴۸ سال سن دارم .فقط قبل از رابطه قرص کلومیپرامین ۲۵ استفاده می کنم .عوارضش خیلی اذیت میکنه خواب آلودگی کاهش میل جنسی حالت تهوع و .ولی بعد از ۵ ساعت تاثیرش خیلی خوبه بخصوص اگه بعد از دخول ۵ دقیقه ای ،رابطه قطع و بعد از ۱۰ دقیقه مجدد شروع بشه انزال خیلی طولانی میشه.حالا چه دارویی استفاده کنم که مدت زمتن رابطه بیشتر از ۱۰ دقیقه بشه و عوارض کلومیپرامین را نداشته باشه.ممنون

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مهر ۱۶, ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۷ ق٫ظ

  سلام و درود، بله قرص کلومیپرامین برای زود انزالی کاربرد دارد. داروهای مختلفی مانند داپوکستین، پاروکستین و … برای انزال زودرس وجود دارند اما برای جایگزین کردن این قرص یا تنظیم دوز همین دارو بهتر است با یک پزشک مشورت کنید.

  پاسخ
  ایمان مهر ۱۱, ۱۴۰۲ - ۳:۲۹ ب٫ظ

  سلام آقای دکتر، من مجرد هستم انزال زودرس دارم و میل جنسی بالایی دارم باید چه قرصی بخورم، و قرص سیلدنافیل برای چیست

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مهر ۱۲, ۱۴۰۲ - ۸:۵۶ ب٫ظ

  سلام و درود، برای تعیین اینکه میزان میل جنسی شما طبیعیست یا خیر با یک متخصص صحبت کنید. قرص سیلدنافیل جهت افزایش کیفیت نعوظ مصرف می شود.

  پاسخ
  علی مهر ۹, ۱۴۰۲ - ۸:۰۳ ب٫ظ

  ایا می شود داپوکسین را با ایرکتو۱۰۰همزمان مصرف نمود؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مهر ۱۰, ۱۴۰۲ - ۶:۴۲ ب٫ظ

  سلام بله ممکن است، اما برای تنظیم دوز و لزوم مصرف این دو دارو به صورت همزمان بهتر است با یک پزشک مشورت کنید.

  پاسخ
  ناشناس مهر ۸, ۱۴۰۲ - ۴:۵۹ ب٫ظ

  قیمت فورنیدو ۳۰ میل چنده؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مهر ۹, ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴ ق٫ظ

  سلام و دورد، در این خصوص می توانید به داروخانه ها مراجعه فرمایید.

  پاسخ
  علی مهر ۸, ۱۴۰۲ - ۱:۴۲ ب٫ظ

  سلام مصرف طولانی مدت این دارو اشکال دارد ؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مهر ۹, ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵ ق٫ظ

  سلام و درود، مصرف طولانی مدت این دارو توصیه نمی شود و بهتر هست بعد از ۴ هفته مصرف برای ادامه آن با یک پزشک مشورت کنید.

  پاسخ
  کامی مهر ۱, ۱۴۰۲ - ۸:۱۱ ب٫ظ

  سلام اگه یه ماه از تاریخ انقضا گذشته باشه میشه استفاده کرد

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مهر ۲, ۱۴۰۲ - ۱:۱۹ ب٫ظ

  سلام و وقت بخیر، خیر دارویی که تاریخ مصرفش گذشته است ممکن است اثرات لازم را نداشته باشد یا اثرات منفی داشته باشد.

  پاسخ
  معین شهریور ۱۸, ۱۴۰۲ - ۰:۱۵ ق٫ظ

  درود ، مصرف داپوکستین ۶۰ معمولا چه مدت در بدن باقی میمونه؟ آیا اگر دوروز قبل آزمایش اعتیاد مصرف بشه ، ممکنه تست مثبت کنه؟با تشکر

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب شهریور ۱۸, ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۹ ب٫ظ

  سلام این دارو معمولا تا ۲۲ ساعت با دوز ۶۰ در بدن می ماند، در تست اعتیاد مشخص نخواهد شد اما می توانید به پزشک خود اطلا دهید که این دارو را مصرف می کنید.

  پاسخ
  علی شهریور ۱۸, ۱۴۰۲ - ۸:۳۱ ب٫ظ

  سلام من مجرد هستم و قرص داپوکستین رو دکتر برام تجویز کرده و میخوام بدونم تا وقتی رابطه ندارم میتونم اینو مصرف کنم یا فقط برای افرادی متاهل ه

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب شهریور ۱۹, ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۷ ب٫ظ

  سلام و درود، می توانید از پزشک خود درباره علت تجویز سوال کنید، این دارو عمدتا برای تاخیر در انزال در رابطه جنسی استفاده میشه.

  پاسخ
  Hadi شهریور ۱۴, ۱۴۰۲ - ۵:۳۴ ب٫ظ

  سلام
  من با مصرف این دارو دچار یک مرتبه اسهال میشم آیا باید قطع کنم یا نه ؟و داروی جایگزین دیگه ای هست براش؟؟
  ممنون

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب شهریور ۱۸, ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۶ ب٫ظ

  سلام و درود، اسهال می تواند از عوارض این دارو باشد، در خصوص جایگزین کردن یا فطع آن می بایست با یک پزشک مشورت کنید.

  پاسخ
  حمید شهریور ۱۳, ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۶ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر من قرص نورتریپتیلین مصرف میکنم داپوکستین هم میتونم بخورم ممنون

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب شهریور ۱۸, ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴ ب٫ظ

  سلام و وقت بخیر، داپوکستین ممکن است کاهش فشار خون نورتریپتیلین را افزایش دهد، برای مصرف این دو دارو با یک داروساز یا روانپزشک مشورت کنید.

  پاسخ
  محمد شهریور ۷, ۱۴۰۲ - ۲:۱۱ ق٫ظ

  دفعه اول خیلی تاثیر نداره ولی بعدش تا بیست دقیقه میشه دخول داشت

  پاسخ
  امین شهریور ۴, ۱۴۰۲ - ۳:۲۱ ق٫ظ

  سلام . من بر اثر تصادف ضربه به سر رو داشتم که دوتا از رگ هایی که از مغز به چشم متصل بود دچار مشکل شد و با عمل این رگ ها مسدود شدند ،الان دوسال میگذره ، ایا این خوردن این قرص مشکلی نداره؟؟؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب شهریور ۴, ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۱ ب٫ظ

  سلام و درود، با توجه به اینکه شرایط شما خاص هست می بایست حتما یک متخصص شرایطتتون رو بررسی کنند تا نظرشون رو بگن و یک دستورالعمل کلی برای این وضعیت وجود ندارد.

  پاسخ
  هادی شهریور ۳, ۱۴۰۲ - ۵:۲۴ ب٫ظ

  سلام داپوکستین با سیلدنافیل چه فرقی میکنه؟ چرا اینقدر عوارض داره؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب شهریور ۴, ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳ ب٫ظ

  سلام همراه محترم، داپوکستین بیشتر برای به تاخیر انداختن انزال به کار میره در حالیکه سیلدنافیل عمدتا برای مشکلات نعوظ کابرد دارد اما هر دو مکن است کاربردهای دیگر نیز داشته باشند. در خصوص عوارض این مورد رو در نظر داشته باشبد که شرکت تولید کننده دارو موظف هست کوچکترین عوارض ایجاد شده رو نیز گزارش کند اما این عوارض لزوما برای همه رخ نمی دهد.

  پاسخ
  محسن شهریور ۲, ۱۴۰۲ - ۲:۱۲ ب٫ظ

  سلام. من مشکل کلیه دارم. چند سالی هست دیالیز میکنم. و همیشه فشارم پایینه. ا موقع رابطه زودانزالی دارم میتونم از داپوکستین استفاده کنم؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب شهریور ۲, ۱۴۰۲ - ۸:۰۵ ب٫ظ

  سلام و وقت بخیر داپوکستین در بیماران مبتلا به نارسایی شدید کلیوی معمولا توصیه نمی شود.

  پاسخ
  محسن شهریور ۱, ۱۴۰۲ - ۶:۰۶ ب٫ظ

  بسیار خوب و‌مفید ممنونم 🙏

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب شهریور ۲, ۱۴۰۲ - ۸:۰۳ ب٫ظ

  سلام سپاس از نطر خوبتون.

  پاسخ
  اسماعیل مرداد ۲۸, ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۹ ب٫ظ

  سلام بسیار عالی با سپاس فراوان

  پاسخ
  بهروزم مرداد ۲۶, ۱۴۰۲ - ۵:۴۴ ب٫ظ

  سلام من قرص ولسارتان ۴۰ هروز ساعت ۶ عصر میخورم میتوانم داپوکستین ویا قرص سیالیس استفاده کنم قبلاً تاداگرا وتادالافیل استفاده کردم حالت گیجی وسردرد وبرافروختگی بهم سرزده ممنونم اگر راهنمایم کنید باتشکر

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۲۷, ۱۴۰۲ - ۴:۰۵ ب٫ظ

  سلام و درود، فشار خون و مصرف داروهای مربوط به آن جزو مواردی است که قبل از مصرف داپوکستین باید به پزشک اطلاع بدید. بنابراین برای پیشگیری از عوارض احتمالی، توصیه میشه با پزشک یا داروساز مشورت کنید بعد این دارو رو مصرف کنید.

  پاسخ
  علی مرداد ۲۲, ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲ ب٫ظ

  سلام من خانومم خیلی وقتا اذیتم میکنه اگه یه قرص بهش بدم خوب میشه

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۲۷, ۱۴۰۲ - ۴:۰۲ ب٫ظ

  سلام و وقت بخیر، مسئله ای که ذکر کردید خیلی کلی هست و برای بررسی دقیق تر می بایست جزئیات بیشتری گفته بشه که توصیه می کنیم به متخصص مراجعه کنید تا مشکل کامل بررسی بشه.

  پاسخ
  رحمت مرداد ۲۰, ۱۴۰۲ - ۹:۰۸ ب٫ظ

  سلام
  ۱ – اگر داپوکستین با ویاگرا و سیلدنافیل تداخل دارد چرا آنها را ترکیبی ( ۱۰۰ میلی گرم سیلدنافیل و ۶۰ میلی گرم داپوکستین) وارد بازار کردند ؟
  ۲ – اگر داپوکستین یک قرص ضد افسردگی است چرا در افراد با سابقه افسردگی منع مصرف دارد.

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۲۱, ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۰ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر، در خصوص سوال اولتون: تداخلات دارویی لزوما به این معنی نیست که این دو دارو اصلا با یکدیگر مصرف نمی شوند، بلکه با تنظیم دوز و زمان مصرف تحت نظر متخصص در مواردی مصرف می شوند و به مصرف همزمان سیلدنافیل و داپوکستین در این مطلب نیز اشاره شده. در مورد سوال دومتون هم علت نام گذاری این دسته دارویی مکانیزم عملشون هست و مهارکننده انتخابی بازجذب سروتونین هستند.

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۱۹, ۱۴۰۲ - ۰:۰۶ ق٫ظ

  قرص داپوکستین مرفین داره!؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۱۹, ۱۴۰۲ - ۸:۰۸ ب٫ظ

  سلام خیر داپوکستین مرفین ندارد.

  پاسخ
  حسین مرداد ۱۷, ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۰ ق٫ظ

  سلام.وقت بخیر.قرص داپوکستین یکی ازعوارضش هست کاهش میل جنسی مشکلی پیش نمیاد?

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۱۷, ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۶ ب٫ظ

  سلام و وقت بخیر، این عوارض برای همه رخ نمیده و همه عوارض هم در یک فرد پیش نمیاد، چنانچه با مصرف این دارو دچار عوارض شدید میتونید به پزشکتون انتقال بدید تا ایشون بهترین گزینه دارویی رو برای شما انتخاب کنند.

  پاسخ
  علی مرداد ۱۶, ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵ ب٫ظ

  سلام قرصی که تاخیری تقریبا ۴۰ دیقه چی مصرف کنیم

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۱۶, ۱۴۰۲ - ۳:۰۶ ب٫ظ

  سلام همراه گرامی، قرص های تاخیری قادر به ایجاد چنین زمانی نیستند اما با درمان های مکمل و ریشه یابی مشکلات، میتونید طول زمان رابطه رو افزایش بدید.

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۱۳, ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۸ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم برای درمان زود انزالی ،باید هر روز داپوکستین مصرف بشه،یا فقط قبل امیزش،ممنون.

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۱۵, ۱۴۰۲ - ۹:۵۸ ق٫ظ

  سلام وقت شما هم بخیر، این دارو قبل از رابطه جنسی استفاده میشه و مصرف طولانی مدت یا دائم ان هم توصیه نمی شود.

  پاسخ
  سعید مرداد ۱۳, ۱۴۰۲ - ۲:۳۶ ق٫ظ

  سلام ، با معده خالی میشه این دارو رو مصرف کرد یا نه ؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۱۳, ۱۴۰۲ - ۴:۱۰ ب٫ظ

  سلام داپوکستین رو میتونید با معده خالی (۳ ساعت قبل از غذا) یا با دارو یا با غذای مصرف کنید.

  پاسخ
  کریمی مرداد ۱۲, ۱۴۰۲ - ۹:۳۷ ب٫ظ

  سلام عذر خواهی میکنم من قبل سفت کننده میخوردن الان این دارو هم سفت کننده هم تاخیری میشه استفاده کرد.ممنون میشم رهنمایی کنید.

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۱۳, ۱۴۰۲ - ۴:۱۴ ب٫ظ

  سلام همراه گرامی، این دارو برای زود انزالی بیشتر کاربرد داره و برای مشکلات نعوظ بیشتر از سیلدنافیل استفاده میکنند.

  پاسخ
  محمد مرداد ۱۰, ۱۴۰۲ - ۹:۵۶ ب٫ظ

  سلام
  داپوکستین احتیاج به نسخه دارد؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۱۱, ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵ ق٫ظ

  سلام همراه گرامی بله این دارو با نسخه به شما داده میشه و البته حتی اگر موفق به دریافت داپوکستین بدون نسخه شدید باز هم برای مصرف نیاز هست که طبق دستور پزشک این دارو رو مصرف کنید.

  پاسخ
  Hamed آبان ۲۳, ۱۴۰۲ - ۸:۴۷ ب٫ظ

  سلام میخواستم ببینم من بدون دستور پزشک مصرف کنم اشکال داره قرص داپوکستین ۳۰را

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب آبان ۲۴, ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۸ ق٫ظ

  سلام به این علت که می بایست شرایط شما، سایر داروهای مصرفی، سایر مشکلات و بیماری های زمینه ای در نظر گرفته شود، مشورت با یک پزشک یا داروساز نیاز هست.

  پاسخ
  داود مرداد ۸, ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۸ ب٫ظ

  سلام مرفین داره یانه؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۱۰, ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۸ ب٫ظ

  سلام همراه گرامی، خیر در ترکیبات این دارو مرفین ذکر نشده است.

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۸, ۱۴۰۲ - ۲:۰۴ ب٫ظ

  آیا قرص داپوکستین قوی تراست یا قرص پاروکستین

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۱۰, ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۰ ب٫ظ

  سلام، هر دو دارو برای زود انزالی کاربرد دارند و ممکن هست برای هر شخص یک دارو بهتر کار کند اما طبق یک تحقیق به نظر می‌رسد که پاروکستین در مقایسه با داپوکستین، نتایج بهتری را از نظر به تاخیر انداختن انزال و رضایت از مقاربت ارائه می‌کند.

  پاسخ
  نیما مرداد ۸, ۱۴۰۲ - ۱:۰۹ ق٫ظ

  سلام‌ بنده قبل از مصرف داپوکسین نعوظ و میل جنسی عالی داشتم ولی وقتی داپوکسین مصرف کردم اینگار شدم مرد ۸۰ ساله نعوظ و میل جنسی در حد خیلی ضعیف اینگار نه اینگار و احساس خستگی و کوفتگی عضلانی هم دارم لطفا راهنمایی کنید چطور مثل قبل بشم.

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۱۰, ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۱ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر، چنانچه اثرات دارو از بین بروند و مشکلات دیگری در کار نباشند، شما به حالت قبل از مصرف داپوکستین باز خواهید گشت.

  پاسخ
  نیما مرداد ۱۲, ۱۴۰۲ - ۰:۰۲ ق٫ظ

  الان ۳ ماهی که عوارضش از بین نرفته احساس خستگی و کوهش میل جنسی و نعوظ شدید و کاهش میل ورزشی هم دارم لطفا به دادم برسید🥹

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۱۲, ۱۴۰۲ - ۱:۱۳ ب٫ظ

  سلام همراه گرامی، می بایست سایر داروها و شرایط احتمالی نیز بررسی شود اما اگر عوارض ۳ ماه هست که ادامه دار بوده بهتر هست با یک متخصص صحبت کنید.

  پاسخ
  علی مرداد ۲۰, ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۲ ب٫ظ

  سلام منم دقیقا مشکل شمارا دارم الان یک ماهه بعد مصرف مشکل نعوظ دارم نمیدونم چیکار کنم

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۲۱, ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۱ ق٫ظ

  سلام همراه گرامی، توصیه میشه در خصوص این مشکل با یک متخصص مشورت کنید تا در صورت لزوم دارو دوز و مصرفش تنظیم بشه یا داروهای دیگر مورد استفاده قرار بگیره.

  اسماعیل مرداد ۲۸, ۱۴۰۲ - ۱:۳۷ ب٫ظ

  سلام . ممنون بخاطر وقتی که میزارید . من شربت متادون مصرف میکنم. میخواستم بدونم تداخلی با این قرص نداره.

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۲۸, ۱۴۰۲ - ۴:۳۸ ب٫ظ

  سلام و وقت بخیر، هم متادون و هم داپوکستین می توانند خطر ابتلا به سندرم سروتونین را افزایش دهند بنابراین دوز حتما باید توسط متخصص تعیین بشه.

  نوروزی مرداد ۷, ۱۴۰۲ - ۳:۰۸ ب٫ظ

  سلام من این دارو داپوکسین رو گرفتم ولی هنوز استفاده نکردم . از عوارضش ترسیدم در شیوع نادرش نوشته مشکلات قلبی و یا حتی ایست قلبی ذکر شده . واقعا نوشته درسته؟ البته دکتر برام تجویز کرده

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۱۰, ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳ ب٫ظ

  سلام عوارض نادر داروها برای تعداد خیلی معدودی رخ می دهد و اکثرا به صورت ایمن از داروها استفاده می کنند، چنانچه مشکلات زمینه ای قلبی دارید به پزشک خود اطلاع دهید و در غیر این صورت طبق تجویز پزشک از این دارو استفاده کنید؛ حتما مزایای این دارو بیشتر از معایب ان است که برای شما تجویز شده است.

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۷, ۱۴۰۲ - ۹:۱۸ ق٫ظ

  سلام بنده سنگ کلیه دارم از‌بعد مصرف دارو رنگ ادرارم قرمز شده مشکل چی میتونه باشه

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۷, ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۶ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر، در صورت داشتن مشکلات خفیف تا متوسط کلیه ، باید از داپوکستین با احتیاط استفاده شود. این دارو از طریق کلیه شما از بدن خارج می شود. از این رو ، اختلال در عملکرد کلیه ممکن است منجر به تجمع این دارو در بدن شود و خطر عوارض جانبی را افزایش دهد. توصیه میشه پیش از مصرف مجدد با پزشک مشورت کنید.

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۶, ۱۴۰۲ - ۱:۰۴ ب٫ظ

  سلام من ۳ساعت قبل از رابطه خوردم تاثیر نداشت چکار کنم

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۶, ۱۴۰۲ - ۱:۰۷ ب٫ظ

  سلام و وقت بخیر، ممکن است مشکلات دیگری نیز دخیل باشند. چنانچه با مصرف مجدد تاثیرگذار نبود توصیه می کنیم برای بررسی دقیق تر به یک متخصص مراجعه کنید تا شرایط شما به صورت کامل بررسی بشه.

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۸, ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۳ ب٫ظ

  اساعت الی ا ساعت و نیم قبلش بخور

  پاسخ
  بهرام مرداد ۴, ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۷ ب٫ظ

  کبد چرب گرد۲دارم.می توانم استفاده کنم ؟؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۵, ۱۴۰۲ - ۶:۴۶ ب٫ظ

  سلام این دارو از طریق کبد دفع میشه پس قبل از مصرف با یک داروساز یا پزشک مشورت کنید شاید نیاز به
  آزمایش باشه.

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۴, ۱۴۰۲ - ۳:۰۷ ق٫ظ

  ایا ادم که تریاک را ترک کرده باشد واستفاده کنند ضرر ویادردش بیشتر میشه

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۴, ۱۴۰۲ - ۳:۳۷ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر، در مورد تداخل این ۲ ماده باهم چیزی در منابع نیست اما برای اطمینان توصیه میشه اجازه بدید ماده قبلی از بدن خارج شه

  پاسخ
  حسین مرداد ۳, ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۴ ب٫ظ

  سلام من زودانزالی دارم ۱،الا۲دقیقه داپوکستین خوب است یا نه

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۳, ۱۴۰۲ - ۹:۵۱ ب٫ظ

  سلام، کاربرد اصلی داپوکستین برای زود انزالیست اما برای دریافت راهنمایی بیشتر میتونید با پزشک هم مشورت کنید.

  پاسخ
  نیما مرداد ۲, ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۲ ب٫ظ

  سلام من نعوظ قوی و میل جنسی شدیدی داشتم ولی از بخت من قرص داپوکسین مصرف کردم همراه با کرم بی حسب موضعی متاسفانه میل جنسی و نعوظ از دست دادم لطفا راهنمایی کنید روزهای بدی میگذزونم لطفا کمکم کنید

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۳, ۱۴۰۲ - ۹:۵۴ ب٫ظ

  سلام و وقت بخیر، اگر قبلا مشکلی وجود نداشته، با از بین رفتن اثرات دارو می بایست به حالت طبیعی برگردید. در غیر این صورت حتما از پزشک یا اورولوژیست کمک بگیرید.

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۲, ۱۴۰۲ - ۵:۲۷ ب٫ظ

  ایا داپوکستین با دپاکین تداخل دارد

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۳, ۱۴۰۲ - ۹:۵۹ ب٫ظ

  سلام همراه گرامی، داپوکستین یک مهارکننده انتخابی بازجذب سروتونین است و ترکیب دپاکین با داپوکستین می تواند گاهی عوارض جانبی آن را افزایش دهد.

  پاسخ
  رضا مرداد ۲, ۱۴۰۲ - ۳:۲۱ ب٫ظ

  سلام من داپوکستین ۶۰ ایرانی گرفتم برای اولین بار میتونم نصفش کنم بخورم یا کامل بخورم مشکلی نداره

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۳, ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰ ب٫ظ

  سلام دوز ۶۰ معمولا دوز بالای این دارو در نظر گرفته، با پزشک یا داروساز قبل از مصرف مشورت کنید.

  پاسخ
  یونس مرداد ۳۱, ۱۴۰۲ - ۵:۰۷ ب٫ظ

  سلام.آیا یا تریاک کشیدن مصرف بشه مشکل داره

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب شهریور ۲, ۱۴۰۲ - ۸:۰۴ ب٫ظ

  سلام و وقت بخیر، ترکیب مواد افیونی با داپوکستین می تواند ریسک سندرم سروتونین را افزایش بدهد.

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۲, ۱۴۰۲ - ۱:۵۹ ب٫ظ

  سلام آیا داپوکستین ۳۰ با اسپری لیدوکایین تداخلی ندارد

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۲, ۱۴۰۲ - ۳:۰۱ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر، ترکیب لیدوکائین با داپوکستین می تواند عوارض جانبی داپوکستین را افزایش دهد.

  پاسخ
  جواد مرداد ۲, ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۴ ق٫ظ

  سلام من مصرف نکردم میخوام امروز مصرف کنم قرص داپوکستین ۳۰ رو زود انزال دارم گفتم بپرسم سرگیجه سردرد حالت تهوع نمیگیره

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۲, ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر، مواردی که فرمودید در عوارض جانبی این دارو ذکر شده است اما برای همه افراد رخ نمی دهد

  پاسخ
  پوریا تیر ۲۹, ۱۴۰۲ - ۰:۲۴ ق٫ظ

  این قرص کیفیت نعوظ رو بهبود میبخشد؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب تیر ۲۹, ۱۴۰۲ - ۷:۲۲ ب٫ظ

  سلام، گفته شده این دارو بر کیفیت نعوظ هم تاثیر مثبت می گذارد، اما ممکن است برای هر فرد کمی متفاوت عمل بکنه چرا که دلایل مشکلات نعوظ ممکن هست متفاوت باشه

  پاسخ
  وحید تیر ۲۷, ۱۴۰۲ - ۲:۴۵ ب٫ظ

  سلام.یک دقیقه و نیم تاخیر داره کلا؟؟؟

  پاسخ
  وحید تیر ۲۷, ۱۴۰۲ - ۲:۳۹ ب٫ظ

  سلام.این قرص دقیقا چند دقیقه تاخیر میندازه؟؟؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب تیر ۲۷, ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۹ ب٫ظ

  سلام همراه گرامی، این عددی هست که در تحقیقات اعلام شده اما ممکن هست برای هر فرد کمی بشتر باشد.

  پاسخ
  اشنا تیر ۲۶, ۱۴۰۲ - ۳:۲۹ ب٫ظ

  باسلام وعرض ادب بنده مشکل قلبی عروقی دارم مشکل لخته خون هم دارم میتونم ازقرص داپوکستین استفاده کنم ایا؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب تیر ۲۶, ۱۴۰۲ - ۴:۴۱ ب٫ظ

  سلام همراه گرامی، مصرف قرص داپوکستین در کسانی که مشکل قلبی دارند با هشدار همراه است. لذا توصیه میکنیم در صورت نیاز به مصرف این دارو، آن را تحت نظر پزشک مصرف کنید.

  پاسخ
  بهزاد تیر ۲۳, ۱۴۰۲ - ۴:۳۸ ب٫ظ

  باسلام مصرف قرص داپوکستین برا درمان ریشه ای زود انزالی تجویز میشه یا نه زمانی که دارو را بخوری فقط انزال را به تاخیر میندازه ؟؟؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب تیر ۲۴, ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۲ ق٫ظ

  سلام همراه گرامی، قرص داپوکستین برای تاخیر انزال هست و برای بررسی علل و ریشه زودانزالی می بایست به پزشک، روانشناس یا سکس تراپیست مراجعه بفرمائید.

  پاسخ
  محمد مهر ۲۸, ۱۴۰۲ - ۵:۲۵ ب٫ظ

  سلام. ببخشید. ازبین فلوکستین و سرترالین و پاروکستین و داپوکسین کدامیک موثرتر. در زود انزالی هست

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب آبان ۱, ۱۴۰۲ - ۱:۰۲ ب٫ظ

  سلام و درود، هریک از داروهای ذکر شده می تواند برای انزال زودرس کاربرد داشته باشد. تشخیص اینکه کدام دارو برای شما بهتر هست می بایست توسط یک پزشک یا داروساز انجام شود.

  پاسخ
  بهزاد تیر ۲۲, ۱۴۰۲ - ۱:۰۵ ب٫ظ

  سلام
  قرص خیلی خوبیه من ۳ ساعت قبل رابطه استفاده کردم نزدیک به یک و نیم ساعت طول رابطه داشتم خیلی راضی بودم .

  پاسخ
  قاسم مهر ۳۰, ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۶ ب٫ظ

  سلام
  من دکتر تازه برام تجویز کرده
  شما چندوقت استفاده کردید؟؟
  الان توب جواب گرفتید؟؟

  پاسخ
  ناشناس تیر ۲۲, ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۳ ب٫ظ

  من وقتی قرص داپوکستین استفاده میکنم
  هم اسهال‌میشم‌هم سرگیجه‌دارم
  قرص لاموتروژین هم استفاده میکنم
  آیا از این داروها استفاده کنم
  درمن مشکل‌ایجاد نمیشه

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب تیر ۲۴, ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۴ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر، گاهی عوارض قرص داپوکستین با مصرف هزمان لاموتریژین می تواند تشدید شود، در خصوص مصرف همزمان داپوکستین و لاموتریژین با متخصص مشورت کنید.

  پاسخ
  ناشناس تیر ۱۶, ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۳ ب٫ظ

  سلام
  داپوکسین مورفین داره؟؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب تیر ۱۷, ۱۴۰۲ - ۷:۳۲ ب٫ظ

  سلام داپوکستین مورفین ندارد و در ترکیبات ان مرفین ذکر نشده

  پاسخ
  کر لر تیر ۱۴, ۱۴۰۲ - ۰:۵۳ ق٫ظ

  سلام لطفا ی قرص معرفی کنید ک انزال رو تا ۳۰ دقه طول بده

  پاسخ
  باغده گل تیر ۱۲, ۱۴۰۲ - ۳:۴۵ ق٫ظ

  سلام،من ۴۰ سالمه زودانزالی شدید دارم،بخاطر همین مشکل معتادشدم،درحال حاضر هم ترامادول مصرف میکنم، خواستم راهنمایی کنید داپوکستین بخورم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب تیر ۱۲, ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر، توصیه مصرف امن تر این هست که با داپوکستین ادامه بدید و این دو را با هم مصرف نکنید.

  پاسخ
  نادر تیر ۷, ۱۴۰۲ - ۰:۱۰ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید من عمل باز قلب یک سال و نیم پیش انجام دادم می تونم از این قرص با توجه به قرص های قلبی که می خورم استفاده کنم ممنون

  پاسخ
  شاهین تیر ۵, ۱۴۰۲ - ۰:۱۷ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید
  نعوظ من کمتر از ۲۰ ثانیه هست
  به پزشک مراجعه نکردم ولی با مصرف این دارو نعوظم تو بار اول که فرقی نکرد اما دوم تا ۳۰ دقیقه افزایش یافته
  میخواستم بدونم مصرف دوره ای این دارو بدون نعوظ و رابطه میتونه تا حدودی درمانم کنه
  البته وارکوسل هم دارم در حال حاضر
  ممنون میشم راهنماییم کنیذ

  پاسخ
  یاسمن اکبرزاده تیر ۵, ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱ ق٫ظ

  سلام ممنون همراه گرامی، مصرف بلند مدت این دارو توصیه نمیشه و موارد مصرف داپوکستین هم ۱الی ۳ ساعت قبل از رابطه برای به تاخیر انداختن زود انزالی هست، این دارو کیفیت نعوظ رو هم در طی رابطه بالا میبرد.

  پاسخ
  سیاوش تیر ۴, ۱۴۰۲ - ۸:۴۳ ب٫ظ

  سلام اشتباها دو دوز مصرف کردم در یک روز داپوکستین ۶۰ ، چه اختلالاتی و خطراتی ممکنه به وجود بیاد؟

  پاسخ
  یاسمن اکبرزاده تیر ۵, ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶ ق٫ظ

  سلام همراه گرامی، بیشترین دوز مجاز داپوکستین در روز ۶۰ میلی گرم هست. با مصرف دوزهای بیشتر هست که ممکنه عوارضی رو احساس کنید.

  پاسخ
  رضا تیر ۳, ۱۴۰۲ - ۷:۰۱ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر ایا مصرف این دارو در صورتی که قبلش قهوه خورده باشیم مشکلی نداره؟

  پاسخ
  یاسمن اکبرزاده تیر ۴, ۱۴۰۲ - ۰:۱۱ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر تداخلی بین قهوه یا کافئین با داپوکستین گزارش نشده است.

  پاسخ
  ناشناس تیر ۱, ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۴ ب٫ظ

  سلام من قبلا داپوکستین ۶۰ مصرف میکردم چند بار استفاده کردم بدون علائم بود یه مدت کوتاهی قطع کردم بعد شروع کردم متاسفانه حالت تهوع میگیرم و استفراغ صورت میگیره میشه راهنمایی کنین.

  پاسخ
  یاسمن اکبرزاده تیر ۲, ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵ ب٫ظ

  سلام، ممکن هست به دوز، تغییر سایر داروهای مصرفی شما یا سایر شرایط پزشکی مربوط باشه، همچنین مصرف طولانی مدت این دارو توصیه نمیشه، برای تنظیم دوز و زمان مصرف با یک روانپزشک مشورت کنید.

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۳۱, ۱۴۰۲ - ۱:۲۳ ب٫ظ

  من دیروز سه ساعت قبل از رابطه مصرف کردم برا بار دوم بخای سکس کنی خوبه بار اول خوب نیست

  پاسخ
  شهرام تیر ۲۵, ۱۴۰۲ - ۲:۳۹ ق٫ظ

  سلام
  من اصلا توصیه نمیکنم من خودم مصرف میکردم بعد از انزال انگار شیره کل بدن کشبده میشه خیلی بدن ضعف میکنه من سرترالین رو توسعه میکنم خیلی عالیه هم نعوض رو عالی میکنه وهم انزال رو با کاندوم از ۲ دقیقه به ۱۰ دقیقه میرسونه

  پاسخ
  حسین خرداد ۳۰, ۱۴۰۲ - ۲:۲۷ ب٫ظ

  من دیشب استفاده کردم دوساعت قبل قرص رو خوردم اصلا هیچ تاثیری واسم نداشت حیف این پولی که دادم به این قرص دیروز

  پاسخ
  امیر خرداد ۲۴, ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۸ ق٫ظ

  من از این دارو استفاده کردم خیلی قویه و واقعا باید بیخیال شی چون تاخیرش خیلی زیاده

  پاسخ
  علی مرداد ۱۵, ۱۴۰۲ - ۵:۲۲ ق٫ظ

  جدی؟
  بعضیا میگن که تاثیر نداره

  پاسخ
  حبیب خرداد ۲۳, ۱۴۰۲ - ۹:۵۹ ب٫ظ

  با سلام. من حدود ۲ سال هست که با تجویز دکتر داروی فشار خون لوزارتان ۵۰/۱۲.۵Hنصف صبح نصف شب و ظهر هم یه عدد بیزوپرولول فومارات۵ میلی گرمی مصرف میکنم میخواستم بدونم داروی مناسب برای افزایش زمان رابطه جنسی متناسب با شرایط پزشکی من چیه؟

  پاسخ
  یاسمن اکبرزاده خرداد ۲۴, ۱۴۰۲ - ۷:۴۶ ب٫ظ

  سلام، دو دارویی که ذکر کردید تداخل چشمگیری با داروهای زودانزالی ندارند و صرفا مصرف برخی داروها مثل سیلدنافیل و داروهای فشار خون می توانند باعث کاهش بیشتر فشار خون شوند، برای تجویز دارو حتما به پزشک مراجعه کنید و تحت نظر ایشان دارو مصرف کنید.

  پاسخ
  حسین هادی زاده خرداد ۲۳, ۱۴۰۲ - ۹:۵۹ ب٫ظ

  با سلام. به نظر شما خانم ها با زمان تقریبی بین دو الی سه دقیقه دخول ارضا میشن؟ چون فرمودید. در صورت مصرف ۳۰ میلی گرم ۲ممیز ۷۸ و در صورت مصرف ۶۰ میلی گرم ۳ممیز ۲ یا بیشتر .حداکثر زمان انزال هست. ممنونم

  پاسخ
  یاسمن اکبرزاده خرداد ۲۴, ۱۴۰۲ - ۷:۴۰ ب٫ظ

  سلام همراه گرامی، در این مورد بهتر هست با یک سکس تراپیست مشورت بفرمایید: https://pezeshkekhoob.com/psychologists/125p-sexologist

  پاسخ
  مهران خرداد ۲۳, ۱۴۰۲ - ۷:۲۳ ب٫ظ

  سلام ابا داپوکستین با فلوکستین میشود مصرف کرد؟؟

  پاسخ
  یاسمن اکبرزاده خرداد ۲۳, ۱۴۰۲ - ۹:۰۰ ب٫ظ

  سلام همراه گرامی، هر دو این داروها سروتونین را افزایش می دهند، برای همین ممکن است احتمال بروز برخی عوارض بالاتر باشد، در صورت نیاز به مصرف همزمان با یک روانپزشک مشورت کنید تا نظر تخصصی دریافت کنید و دوزها تنظیم شود.

  پاسخ
  Hamid خرداد ۲۱, ۱۴۰۲ - ۱:۲۷ ق٫ظ

  سلام.همزمان با وگا دل یا کینگ دل میشه داپوکستین مصرف کرد؟؟

  پاسخ
  یاسمن اکبرزاده خرداد ۲۲, ۱۴۰۲ - ۷:۰۳ ب٫ظ

  سلام، توصیه میشه برای مصرف همزمان دو قرص تاخیری، با پزشک مشورت کنید.

  پاسخ
  ف خرداد ۲۵, ۱۴۰۲ - ۲:۴۰ ق٫ظ

  سلام پسر مجرد هم میتونه داپوکستین مصرف کنه؟

  پاسخ
  یاسمن اکبرزاده خرداد ۲۵, ۱۴۰۲ - ۲:۲۱ ب٫ظ

  سلام همراه گرامی، این دارو در مردان ۱۸ الی ۶۴ سال قابل مصرف است

  پاسخ
  Kia خرداد ۱۷, ۱۴۰۲ - ۶:۲۰ ق٫ظ

  سلام اگر یه ادمی که زود انزای نداشته باشه این قرص بخوره زمان تاخیرش تو سکس چقدره

  پاسخ
  یاسمن اکبرزاده خرداد ۲۲, ۱۴۰۲ - ۶:۵۹ ب٫ظ

  سلام و وقت بخیر، مدت زمانی که داپوکستین انزال را به تاخیر می اندازد ۱ الی ۱ دقیقه و نیم است. اما برای مصرف آن افراد می بایست تشخیص زود انزالی را گرفته باشند

  پاسخ
  فردین خرداد ۱۴, ۱۴۰۲ - ۷:۰۰ ب٫ظ

  سلام من این قرص چطوری دریافت کنم آیا بدون دستور به پزشک از داروخانه‌ها دریافت کنم اشکال ندارد

  پاسخ
  یاسمن اکبرزاده خرداد ۲۲, ۱۴۰۲ - ۶:۵۷ ب٫ظ

  سلام، برای دریافت این دارو حتما با پزشک مشورت کنید چرا که بنا به شرایط شما، سابقه پزشکی، سن و… ممکن هست دوز مصرفی و مدت زمان مصرف دارو تغییر کنه

  پاسخ
  salim خرداد ۱۳, ۱۴۰۲ - ۹:۲۷ ب٫ظ

  وقت بخیر؟ قرص داپوکستین ۳۰ چند دقیقه انزال مردان رو با تاخیر می اندازد برای مردان زود انزال؟.

  پاسخ
  یاسمن اکبرزاده خرداد ۲۲, ۱۴۰۲ - ۶:۵۶ ب٫ظ

  سلام همانطور که در مطلب نیز ذکر شده است قرص داپوکستین انزال را ۱ الی ۱.۵ دقیقه به تاخیر می اندازد.

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۱۹, ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳ ق٫ظ

  سلام.من مشکل زود انزالی دارم و پزشک قرص پاروکستین ۲۰ رو هرشب یک عدد تجویز کرده ولی تو سایت خوندم که صبح اثرش بهتره والان صبح ها می خورم ولی شما می فرمایید یک ساعت قبل رابطه ،کدومش درستره؟

  پاسخ
  تیم محتوای پزشک خوب مرداد ۱۹, ۱۴۰۲ - ۸:۱۱ ب٫ظ

  سلام و وقت بخیر، بنا به علت مصرف ممکن هست زمان مصرف نیز تغییر کند. اگر قرص پاروکستین رو برای انزال زودرس مصرف می کنید، بهتر هست یک ساعت قبل از رابطه استفاده کنید.

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۳, ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۵ ب٫ظ

  ایا سیلدنافیل هم زمان میتوان با داپوکستین مصرف کرد

  پاسخ
  یاسمن اکبرزاده خرداد ۱۲, ۱۴۰۲ - ۱:۴۸ ب٫ظ

  سلام، در برخی موارد با تجویز پزشک مصرف همزمان این ۲ دارو ممکن هست.

  پاسخ
  مخمدی اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۲ - ۴:۵۷ ب٫ظ

  سلام آیا خانم ها هم از قرص داپوکستین می‌توانند استفاده کنند

  پاسخ
  یاسمن اکبرزاده خرداد ۱۲, ۱۴۰۲ - ۱:۵۳ ب٫ظ

  سلام این دارو برای خانم ها تاییدیه رسمی FDA ندارد و معمولا توصیه نمیشه

  پاسخ
  ناشناس اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۲ - ۹:۱۹ ق٫ظ

  مقاله خوبی بود ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ

  دیگر مقالات پیشنهادی پزشک خوب