پریودی در بارداری: آیا ممکن است در ماه اول بارداری پریود شویم؟

توسط مهناز جلدی
این مقاله توسط مهناز جلدی ترجمه شده است.

آیا پریود در بارداری ممکن است؟ برخی افراد بیان می کنند که من پریود شدم ولی باردارم! یکی از باورهای اشتباهی که در میان برخی افراد وجود دارد امکان اتفاق افتادن پریودی در بارداری است. زمانی که تخمک آزادشده از تخمدان بارور شده و وارد رحم می‌شود دیگر پریود رخ نمی‌دهد و بارداری اتفاق می‌افتد. در واقع خونریزی در دوران بارداری به معنی پریود نیست. این اشتباه می‌تواند گمراه‌کننده و خطرناک باشد. چرا که خونریزی‌های این دوران به خصوص در سه ماهه دوم و سوم را باید بسیار جدی گرفت و به طور اورژانسی به آن‌ها رسیدگی کرد. در این مقاله به بررسی خونریزی های دوران حاملگی، پریودی در بارداری و دلایل آن‌ها پرداخته‌ایم.

فهرست مطالب
 • آیا ممکن است در ماه اول بارداری پریود شویم؟

  آیا در بارداری پریود میشویم؟ اگر بخواهیم مختصر و مفید به این سوال پاسخ دهیم، پاسخ خیر است. امکان اینکه پریود شدن در بارداری اتفاق بیافتد وجود ندارد. اما ممکن است لکه بینی در اوایل بارداری رخ دهد. خون لکه بینی یا رنگ خون پریودی در بارداری صورتی روشن یا قهوه‌ای تیره است.

  زمانی که خانمی باردار است، تخمک گذاری خود را ادامه نمی دهد و پریود نمی شود. قاعدگی فقط زمانی اتفاق می افتد که فرد باردار نباشد. اگرچه ممکن است زنان در دوران بارداری کمی خونریزی داشته باشند، اما این به دلیل چرخه قاعدگی آنها نخواهد بود.

  برخی از زنان در دوران شیردهی نیز پریود نمی شوند. با این حال، ممکن است آنها همچنان به زودی پس از زایمان دوباره شروع به تخمک گذاری کنند. بنابراین، در صورتی که خانمی تمایلی به باردار شدن نداشته باشد، ممکن است پزشکان در دوران شیردهی برخی از روش های پیشگیری از بارداری را توصیه کنند.

  رنگ خون پریودی در بارداری

  اگر خونریزی در اوایل بارداری سطح نوار بهداشتی را خیس کند، می‌توان با احتمال قطع به یقین گفت که بارداری اتفاق نیفتاده است. اگر تست بارداری‌تان مثبت شده است و خونریزی زیادی را تجربه می‌کنید، بهتر است با پزشک تماس بگیرید.

  مطلب مرتبط: علائم اولیه بارداری: ۱۷ نشانه که ثابت می‌کنند باردار هستید!

  رابطه پریود و حاملگی

  خونریزی نرمال پریود رنگ روشن دارد و به تدریج تیره‌تر و بیشتر می‌شود. همچنین در انتهای پریود رنگ آن روشن‌تر و شدت خونریزی دوباره کمتر می‌شود. هر ماه اگر تخمک آزاد شده توسط تخمدان بارور نشود، پریود اتفاق می‌افتد. تخمکی که بارور نشده است از رحم و از طریق واژن خارج می‌شود.

  در اینجا تفاوت پریود و حاملگی روشن‌تر می‌شود: زمانی که حامله هستید دیگر قرار نیست پریود شوید! پس از نظر منطقی پریود در بارداری غیر ممکن است. اما تشخیص اینکه دیگر پریود نمی‌شوید همیشه راحت نیست. اگر مطمئن هستید که باردارید و خونریزی مانند قاعدگی در هفته های اول بارداری یا لکه‌بینی دارید باید با پزشک مشورت کنید.

  اگر نیاز به دریافت راهنمایی در این زمینه دارید، روی دکمه زیر کلیک کنید
  رزرو آنلاین نوبت از متخصصان زنان
  لقاح

  ‌زمانی که فکر می‌کنید قطعاً باردار هستید، خونریزی می‌تواند علامت ناخوشایندی باشد؛ اما لزوماً نباید در این مورد نگران شوید. خیلی از خانم ها حتی بعد از اینکه در سه ماهه اول بارداری خود خونریزی را تجربه می‌کنند در نهایت زایمان موفقی را پشت سر می‌گذارند. در ادامه به دلایل خونریزی در سه ماهه اول، دوم و سوم بارداری اشاره می‌کنیم.

  دلایل خونریزی در اوایل بارداری 

  ۱۵ تا ۲۵ درصد خانم‌ها در اوایل بارداری لکه‌بینی دارند. علت لکه‌بینی اوایل بارداری را می‌توان در موارد زیر جست‌و‌جو کرد:

  • خونریزی ناشی از لانه گزینی: لانه گزینی زمانی است که نطفه خود را به دیواره داخلی رحم می‌رساند تا بتواند تغذیه کند. این اتفاق معمولاً زمانی که انتظار دارید پریود شوید اتفاق می‌افتد. به همین دلیل افراد تصور می‌کنند پریود در بارداری اتفاق افتاده است؛ با اینحال خونریزی لانه گزینی رنگ روشن دارد و یا فقط به صورت لکه بینی اتفاق می‌افتد و این به معنی پریود شدن نیست.
  • تغییرات دهانه رحم
  • عفونت
  • حاملگی مولار: حاملگی مولار یا پوچ زمانی رخ می‌دهد که هنگام لقاح، مشکلات کروموزومی رخ می‌دهد و جنین، ساک حاملگی و جفت به طور طبیعی شکل نمی‌گیرند.
  • بارداری خارج رحمی
  • سقط جنین
  • ارتباط جنسی

  آیا خونریزی اوایل بارداری خطرناک است؟

  همانطور که گفته شد علت خونریزی مانند قاعدگی در هفته های اول بارداری می‌تواند کاملاً نرمال باشد. اما در صورتی که خونریزی ناشی از عفونت، بارداری پوچ، بارداری خارج رحم و سقط باشد، باید سریعاً مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که همراه با خونریزی یک یا چند تا از علائم زیر را تجربه می‌کنید، هرچه سریع تر با یک متخصص زنان خوب مشورت کنید:

  • درد و انقباض‌های شدید شکمی
  • کمردرد
  • از دست دادن هوشیاری یا غش
  • خستگی مزمن
  • درد شانه
  • تب
  • تغییر در ترشحات واژن
  • حالت تهوع و استفراغ غیر قابل کنترل
  • خونریزی شدید (مثل پریود)

  دلایل دیگر خونریزی در بارداری

  اگرچه نمی‌توانید هم باردار باشید و پریود شوید، پریود شدن در بارداری به خصوص در سه ماهه اول بارداری غیرمعمول نیست. به گفته دکتر Hakakha، افراد در دوران بارداری به دلایل مختلفی ممکن است خونریزی کنند. در ادامه به چند مورد رایج آن اشاره می‌کنیم:

  خونریزی لانه گزینی

  دکتر Hakakha می‌گوید: «بسیاری از مردم چیزی به نام «خونریزی لانه گزینی» را تجربه می‌کنند. این اتفاق می‌تواند در زمانی رخ دهد که تخمک بارور شده، که به نام جنین شناخته می‌شود به رحم رسیده و خود را در پوشش داخلی رحم قرار داده است. خونریزی لانه گزینی به صورت لکه‌های صورتی روشن یا قهوه‌ای ظاهر می‌شود و ۱۰ تا ۱۴ روز پس از لقاح رخ می‌دهد. خونریزی ممکن است شبیه شروع طبیعی قاعدگی شما باشد.

  رابطه جنسی

  ملیسا اسپوزیتو، پزشک متخصص غدد درون ریز تولید مثلی در مرکز باروری Shady Grove در منطقه واشنگتن دی سی، می‌گوید: احتمال خونریزی پس از مقاربت جنسی یا هر نوع نفوذ واژن نیز وجود دارد. دهانه رحم در دوران بارداری حساس‌ است. این احتمال را افزایش می‌دهد که تحریک (مانند تماس با آلت تناسلی، اسباب بازی جنسی یا انگشت) ممکن است منجر به خونریزی خفیف شود. به همین دلیل، ممکن است پس از معاینه لگن، مقداری خونریزی داشته باشید.

  سقط جنین

  در ۱۲ هفته اول بارداری بیشتر احتمال سقط جنین وجود دارد. سقط جنین (یا تهدید به سقط جنین) معمولاً به صورت خونریزی همراه با گرفتگی رحم ظاهر می‌شود. همچنین ممکن است لخته‌های خون بزرگی از واژن عبور کند. اگر این علائم را دارید، فورا به پزشک یا ماما خود اطلاع دهید.

  حاملگی خارج رحمی

  خونریزی در سه ماهه اول همچنین می‌تواند نشانه حاملگی خارج رحمی باشد (زمانی که جنین در خارج از رحم شما شروع به رشد می‌کند، معمولاً در لوله فالوپ). میزان خونریزی در حاملگی خارج از رحم متفاوت باشد. دکتر اسپوزیتو می‌گوید: حاملگی خارج از رحم با درد یک طرفه، سرگیجه یا سبکی سر همراه است. بارداری خارج از رحم در صورت عدم درمان می‌تواند تهدید کننده زندگی باشد، بنابراین اگر خونریزی همراه با علائمی مانند سرگیجه یا درد ناگهانی دارید، به پزشک مراجعه کنید.

  عوارض بارداری

  به گفته دکتر Hakakha ، دلایل دیگری که ممکن است در سه ماهه اول شاهد خونریزی باشید عبارتند از: خونریزی ساب کوریونیک (لخته خونی که در پشت جفت در حال رشد تشکیل می‌شود)، عفونت دهانه رحم، جفت سرراهی (زمانی که جفت کاشته می‌شود و روی دهانه رحم رشد می‌کند). یا پولیپ خوش خیم دهانه رحم همه این‌ها خطرناک نیستند. اما به طور کلی، هر زمان که در دوران بارداری خونریزی داشتید، باید با پزشک خود تماس بگیرید.  در طول سه ماهه دوم و سوم بارداری، خونریزی می‌تواند ناشی از وازا سرراهی (جایی که رگ های خونی جفت در یک محل غیر طبیعی قرار دارند و از روی دهانه رحم عبور می‌کنند)، جدا شدن جفت (جایی که جفت شروع به دور شدن از دیواره می‌کند) باشد. دکتر Hakakha می‌گوید: از رحم زودرس) یا حتی زایمان.

  خونریزی در سه ماهه دوم بارداری نشانه چیست؟

  تا اینجا متوجه شدیم که خونریزی در سه ماهه اول بارداری چندان نگران‌کننده نیست و در اغلب موارد امری طبیعی است. همچنین متوجه شدیم که پریود در بارداری غیرممکن است و زمانی که تخمک بارور شده و وارد رحم می‌شود دیگر پریود اتفاق نمی‌افتد.

  اما از کنار خونریز در سه ماهه دوم و سوم بارداری نباید به آسانی عبور کرد. حتی اگر خونریزی کم باشد یا همراه با نشانه‌های دیگری نباشد، باید به صورت اورژانسی به متخصص مراجعه کنید. دلایل خونریزی در بارداری (بعد از سه ماهه اول) عبارتند از:

  • گشادی دهانه رحم
  • معاینه توسط پزشک: گاهی پزشک برای بررسی بیشتر دهانه رحم را معاینه می‌کند که می‌تواند منجر به کمی خونریزی شود.
  • رابطه جنسی: بسیاری از خانم‌ها می‌توانند در دوران بارداری رابطه جنسی خود را ادامه دهند؛ مگر اینکه توصیه پزشک بر توقف رابطه باشد. بعضی خانم‌ها به دلیل حساسیت بالای واژن و بافت دهانه رحم در این دوران، در هنگام سکس دچار خونریزی می‌شوند.
  • زایمان زودرس: وقتی جنین قبل از ۳۷ هفته متولد شود زایمان زودرس رخ می‌دهد. خیلی وقت‌ها پیش از زایمان زودرس خانم‌ها علائمی مشابه علائم پریود، کمردرد، تغییر در ترشحات واژن و احساس فشار در واژن را تجربه می‌کنند.
  • سقط جنین
  • جفت سر راهی: گاهی قرار گرفتن جفت در قسمت پایین رحم باعث می‌شود دهانه رحم به طور کامل یا جزیی مسدود شود. جفت سر راهی باعث جلو افتادن زایمان می‌شود.
  • جدا شدن جفت: این عارضه که عموماً در ماه‌های آخر بارداری رخ می‌دهد، منجر به خونریزی شبیه به پریود، درد و انقباضات شدید شکمی می‌شود. فشار خون بالا می‌تواند ریسک بروز این عارضه را افزایش دهد.
  • پارگی رحم (در موارد بسیار نادر): این عارضه بیشتر در خانم‌هایی که سابقه زایمان سزارین را در گذشته داشته‌اند، اتفاق می‌افتد. پارگی رحم می‌تواند منجر به خونریزی غیر قابل کنترل شود.

  ‌همانطور که متوجه شدید شرایط مختلفی -به خصوص در ماه های آخر ممکن است اتفاق بیافتد که منجر به خونریزی مشابه پریود در بارداری و تجربه انقباض و درد شکمی مشابه با آن شود.

  چه زمانی باید به پزشک مراجعه کرد؟

  از آنجا که خونریزی واژینال در هر سه ماهه می تواند نشانه ای از یک مشکل باشد، با پزشک خود تماس بگیرید. یک پد بپوشید تا بتوانید میزان خونریزی خود را پیگیری کنید و نوع خون (مثلاً صورتی، قهوه ای یا قرمز؛ صاف یا پر از لخته) را ثبت کنید. هر بافتی که از واژن می گذرد را برای آزمایش نزد پزشک ببرید. در حالی که هنوز خونریزی دارید از تامپون استفاده نکنید و رابطه جنسی نداشته باشید.

  مادران باردار در صورت داشتن علائم زیر باید برای جلوگیری از  خونریزی در دوران بارداری به پزشک مراجعه کنند:

  • درد و گرفتگی
  • سرگیجه یا غش
  • خونریزی شدید یا عبور لخته
  • درد شدید در معده و لگن
  • ترشحات از واژن که حاوی بافت است
  • تب و لرز
  • مادران باردار باید در مورد خونریزی قرمز روشن و خیس شدن پد به پزشک مراجعه کنند

  خونریزی واژینال و درد لگن در اوایل بارداری ممکن است نشانه بارداری خارج از رحم باشد، به خصوص اگر این علائم قبل از سونوگرافی اولیه رخ دهد. هر زنی که مشکوک به حاملگی خارج رحمی است باید در اسرع وقت به پزشک مراجعه کند. اگر خانمی علاوه بر خونریزی علائم زایمان زودرس دارد، یعنی زایمان قبل از هفته ۳۷ بارداری رخ داده و باید به پزشک مراجعه کند. این علائم ممکن است شامل درد مداوم در ناحیه کمر، گرفتگی شکم و انقباضات منظم باشد.

  جمع بندی در مورد پریودی در بارداری

  اتفاق افتادن پریود در بارداری ممکن نیست. اما هر خانمی ممکن است در سه ماه اول بارداری نشانه هایی مشابه با آن را مثلاً خونریزی مانند پریود در بارداری تجربه کند. مثل خونریزی روشن و به صورت لکه‌بینی، خستگی، انقباض شکم، حساسیت و کمر درد. تفاوت این علائم با پریود در این است که این نشانه‌ها خبر از ایجاد تغییرات طبیعی بدن برای باردار شدن می‌دهند. در صورتی که این علائم پایدار یا شدید هستند یا در سه ماهه دوم و سوم به وجود آمده‌اند باید سریعاً به متخصص مراجعه کنید.

  تفاوت علائم پریود و بارداری چیست؟ روش های تشخیص

  سوالات متداول

  زود پریود شدن نشانه بارداری است؟

  خیر اما در چند هفته اول بارداری ممکن است خونریزی مثل پریود در اوایل بارداری داشته باشید، با مقداری لکه بینی یا فقط از دست دادن کمی خون. به این خونریزی لانه گزینی می گویند.

  خونریزی در ماه اول بارداری چند روز طول میکشد؟

  خونریزی در ماه اول بارداری خونریزی لانه گزینی نامیده می شود. خونریزی در ماه اول بارداری بین ۶ تا ۱۲ روز پس از لقاح رخ می دهد، زیرا تخمک بارور شده در رحم شما لانه گزینی می کند. این خونریزی معمولاً خفیف است و ممکن است چند روز طول بکشد.

  علت خونریزی زنان در سه ماه ابتدایی بارداری چیست؟

  حاملگی خارج از رحم، سقط جنین، عفونت واژینال، بارداری مول و…. از دلایل خونریزی مادران در سه ماه ابتدایی بارداری است. 

  آیا خونریزی در دوران بارداری می‌تواند برای جنین خطرناک باشد؟

  خونریزی در دوران بارداری برای جنین خطرساز نخواهد بود اما در صورت ادامه داشتن بهتر است به پزشک مراجعه کنید. خونریزی و لکه بینی در بارداری همیشه به معنای وجود مشکل نیست، اما می تواند نشانه سقط جنین یا سایر عوارض جدی باشد. اگر خونریزی یا لکه بینی دارید، حتی اگر متوقف شود، با پزشک خود تماس بگیرید.

  آیا خونریزی در سه ماه دوم و سوم هم ادامه خواهد داشت؟

  خونریزی در سه ماه دوم و سوم بسیار کمتر از سه ماه ابتدایی است. خونریزی در اوایل بارداری بسیار شایع است و حدود ۱۵ تا ۲۵ درصد از زنان باردار در سه ماهه اول خونریزی دارند. با این حال، خونریزی در اواسط تا اواخر بارداری (سه ماهه دوم و سوم) کمتر شایع است و ممکن است نشانه ای از یک مشکل جدی باشد.

  علت خونریزی در سه ماه دوم و سوم بارداری چیست؟

  پارگی رحم، زایمان زودرس، کنده شدن جفت و… از دلایل خونریزی در این ماه‌ها است. همچنین زمانی که جفت تمام یا بخشی از دهانه رحم شما را می پوشاند که بعد از هفته ۲۰ بارداری نادر است می تواند منجر به خونریزی شود.


  پزشک خوب، سامانه رزرو “آنلاین” روانشناس و روانپزشک و سایر حوزه های پزشکی و سلامت، به شما کمک می‌کند بهترین متخصصان را در محدوده زندگی خود در سراسر کشور، انتخاب نموده و وقت خود را بصورت آنلاین رزرو کنید.

  ‌منبع: webmd, medicalnewstoday, healthline

  پرسش و پاسخ

  پزشک خوب، نظرتان را درباره این مقاله بگویید یا سوالاتتان را بپرسید، متخصصان ما در اولین فرصت به سوالات شما پاسخ می‌دهند.

  راحله غلامی آذر ۱۱, ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۳ ق٫ظ

  سلام خسته نباشین من ۳۰آبان اقدام به بارداری کردم بد امروز پریود شدم دلیلش چی هست ولی حالا باید ۱۵پریود میشدم

  پاسخ
  وفا آذر ۷, ۱۴۰۲ - ۹:۰۲ ب٫ظ

  سلام من ۲۶مهرپریودشدم وتاالان هیچ خونریزی نداشتم واینکه آزمایش بتاهم دادم ومثبت بوده چندبارهم آزمایش دادم اماالان یه کم خونریزی دارم یه کم هم زیردلم دردمیکنه میشه یه توضیحی بدین

  پاسخ
  ناشناس آذر ۵, ۱۴۰۲ - ۸:۳۳ ب٫ظ

  سلام خوبین من از یک ماه گذشته پرید شدم ولی تا علان پرید نشودم تا علان یکمی لکی خون روشن برام آمده امادیگه برام نمیاد علام بارداری است یا نه

  پاسخ
  ساینا آبان ۱, ۱۴۰۲ - ۸:۱۰ ب٫ظ

  من این ماه پریود شدم رابطمون شهریور بود فقط یکمی از آب منی یه زره ریخت تو آیا من حامله ام

  پاسخ
  یاسمن مهر ۳۰, ۱۴۰۲ - ۹:۳۲ ق٫ظ

  سلام من نزدیک به سه الی چهار ماه پیش اولین رابطه رو با نامزدم داشتم که محافظت نشده بود، بعد از اون رابطه هام محافظت شده با کاندوم بوده و هیچ قرص اورژانسی هم استفاده نکردم، تقریبا هر ماه با کمی نامنظمی پریود شدم اما الان تو ماه چهارم دوره پریود کمی دیر شد و شکمم هم یه خورده بزرگ شده، اما از روز اول هیچ علائمی مبنی بر علایم بارداری نداشتم کلا؛ الان از این میترسم که با بار اول نزدیکی که محافظت نشده بود در صورتی که آب داخل ریخته نشد حامله باشم.
  آیا با این تفاسیر امکان بارداری هست؟
  خواهش میکنم راهنمایی کنید🌹🙏

  پاسخ
  ناشناس مهر ۲۲, ۱۴۰۲ - ۹:۵۵ ق٫ظ

  من چهار روز از پریودم گذشته الان پرید رنگ روشن دارم ممکنه حامله باشم

  پاسخ
  ناشناس مهر ۲۱, ۱۴۰۲ - ۸:۱۳ ق٫ظ

  سلام من دو روز بعد از موعد پریودی تست گرفتم مثبت بود الان ده روز از پریودی گذشته الان پریود شدم یعنی حامله نیستم

  پاسخ
  مهسا 22 مهر ۱۷, ۱۴۰۲ - ۱:۵۵ ق٫ظ

  سلام لطفا لطفا لطفا پاسخ من رو بدید، بنده ۶ روز بعد از رابطه مراقبت نشده خونریزی شدید پیدا کردم به مدت یک ماه، البته قرص ضد بارداری هم خوردم ( ۲ روز بعد از رابطه)
  و دکتر رفتم گفت مال قرصه هست، بعدش قرص ال دی مصرف میکردم و به مدت ۱۵ روز پریود نشدم، و قرص رو قطع کردم، بعد از۵ روز پریود شدم باز و از اون موقع تاحالا که ۱۹ روز گذشته پریود نشدم دیکه ( خیلی غیر طبیعی هست برام) و علائم بارداری دارم، ممکنه باردار باشم ؟

  پاسخ
  ناشناس مهر ۱۴, ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۸ ق٫ظ

  سلام شیش روز که پریود نشودم بی بی چک هم دادم یه خط شد بخاطر استرس لکه بینی شدم احتمال بارداری هست یا نه

  پاسخ
  یاسمن مهر ۱۱, ۱۴۰۲ - ۳:۵۲ ب٫ظ

  من پریود نیستم و هنو ۱۰روزه خوب شدم دیرور کمر درد شدیدی مشابه پریودی گرفتم و بعد چند ساعت یه بند انگشت خون ازم اومد و اصلا لخته نبود قرمز خیلی روشن و شفاف بود و دیگع قطع شد علتش چیه خیلی نگرانم

  پاسخ
  مهسا مهر ۶, ۱۴۰۲ - ۱:۰۶ ق٫ظ

  سلام وخسته نباشی من از وقت پریود شدنم ۵۳روز گذشت ولی بعد ۵۳روز یکم خون ریزی دارم یعنی من حامله هستم یانه میشه راهنمایی کنیین

  پاسخ
  الناز شهریور ۲۱, ۱۴۰۲ - ۴:۵۱ ب٫ظ

  سلام خیلی ممنون ازشما من مدت شش ماه اقدام به بارداری داشتم ولی باردار نشدم در روزی که تاریخ پریودم بود دردی شبیه پریودداشتم به مدت سه روز اما پریود نشدم ولی بعد از ده روز پریود شدم باخونریزی شدید ازشما میخوام راهنماییم کنید سونوگرافی هم دادم هیچ مشکلی ندارم اما باردار نمیشم ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  نازیلا شهریور ۱۳, ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۴ ق٫ظ

  با سلام
  من چند وقت هست اقدام به بار داری کردم هر ماه هفتم پریود میشدم.بعد از رابطه حدود یک هفته من حالت تهوع شدید داشتم سرگیجه و سر درد.از بوها بیزار بودم و در کل تمام علایم بارداری رو داشتم تا اینکه موعد پریودیم رسید پریود نشدم بی بی چک گذاشتم منفی شد و کمر در و دل درد داشتم تا اینکه بعد شش روز از موعد پریودیم پریود شدم خواستم ببینم الان من باردارم یا خیر؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
  ناشناس آبان ۱۸, ۱۴۰۲ - ۵:۱۴ ب٫ظ

  سلام من هم مشکل شمارو دارم،میخواستم ببینم باردار بودید؟

  پاسخ
  . شهریور ۹, ۱۴۰۲ - ۶:۰۰ ب٫ظ

  سلام من یکماه پیش با یکی رابطه جنسی داشتم و ابش یک قطره ریخت روی واژنم سریع بلافاصله پاکش کردیم و دو سه روز بعدش من پریود شدم و الان تقریبا یکماه گذشته ینی ممکنه باردار بشم؟

  پاسخ
  نسرین شهریور ۴, ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۰ ق٫ظ

  سلام میشه لطفا جواب منو بدید
  من پریودم ۷ روز طول میکشه ولی اینبار حدود۱۲روزطول کشید اولشم دوروز لکه قهوه ای بود بعدش مثل پریود لخته و خون شدید شد ۱۲ روز طول کشید کمرو شکم دردم دارم میشه بگید
  آیا من حاملم ؟

  پاسخ
  ناشناس شهریور ۴, ۱۴۰۲ - ۱:۲۷ ق٫ظ

  سلام
  من دوتا بچه دارم قصد بارداری مجدد هم ندارم،
  دو ماه هست که سر ۳هفته پریود میشم به همون تعداد روزهای ماه‌های قبل(۷روز)
  یه کم خونریزی م نسبت به ماه‌های قبل کمتر شده(البته زیاد اختلاف ندارن) سینه هام هم احساس میکنم داره سفت میشه،ممکن باردار باشم؟؟
  اگه باردارنیستم مشکلی دارم یا نه؟؟

  پاسخ
  مریم مرداد ۳۰, ۱۴۰۲ - ۱:۰۱ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر ببخشید من چندروزه البته گهگاه و کم ترشح سبز بدون بوداشتم امروز متوجه لکه کوچک خون شدم خواستم بپرسم از علائم بارداری هس و اینکه چه موقع تست بارداری بدم و کجا مراجعه کنم لطفا کمکم کنید خیلی استرس دارم برا باردارشدن..

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۱۳, ۱۴۰۲ - ۳:۱۴ ب٫ظ

  سلام یه هفته هسته جلو گیری نمیکنم و در این برج دو بار پریود شدم میشه بار دار باشم احتمالش هست

  پاسخ
  هاله بکریان مرداد ۷, ۱۴۰۲ - ۱:۱۶ ب٫ظ

  سلام خسته نباشین.من اسفنداقدام به بارداری کردم دکترم واسم دوتاامپول هرمون نوشت قبلا۲۳یا۲۴ پریودمیشدم الان ۳۶روزه پریودمیشم اونم دوروزخیلی نگرانم کمکم کنین لطفا

  پاسخ
  ناشناس تیر ۲۷, ۱۴۰۲ - ۹:۰۴ ق٫ظ

  سلام من با دوست پسرم یکی دوبار ارتباط مقعدی داشتم برا دومین باز تماس آلات تناسلی داشتم ولی دخول انجام نشد بعد از اخرین بار ارتباط ۴-۵ روز گذشت و پریود شدم
  اسا احتمال بارداری هست ؟
  خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید ممنونم

  پاسخ
  ناشناس تیر ۱, ۱۴۰۲ - ۱:۳۶ ب٫ظ

  سلام من بعد از ۱۲روز که میدونم آب ریخته شده ولی صبح که بیدار شدم با پریود مواجه شدم

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۲۶, ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۱ ق٫ظ

  با سلام ببخشید من ۱۰تاخیر داشتم گفتم حتما باردارم ولی بعد از ۱۰ روز تاخیر امروز پریود شدم احتمال داره باردار باشم یا نه

  پاسخ
  ناشناس آبان ۹, ۱۴۰۲ - ۰:۰۴ ق٫ظ

  سلام خیر اصلا امکان بارداری نیست

  پاسخ
  نرگس خرداد ۲۰, ۱۴۰۲ - ۱:۱۶ ب٫ظ

  سلام من با دوست پسرم رابطه داشتم و ایشون فک میکنه ب داخل ریخته شده من فرداش قرص اورژانسی خوردم یکم پریودیم عقب افتاد تازه پریود شدم ولی زیر شکمم سفته و کمرم هم درد میکنه
  مشکل الان کجاست ؟!

  پاسخ
  زهرا خرداد ۱۵, ۱۴۰۲ - ۶:۰۷ ب٫ظ

  من این ماه پریود شدم و خیلی ادامه دار شده تقریبا ۱۲ روز هست ک پریودهستم و تموم نشده و درد یا هیچ علائمی هم ندارم امکانش هست باردار باشم؟

  پاسخ
  یاس خرداد ۸, ۱۴۰۲ - ۰:۰۵ ق٫ظ

  سلام من مادر سه فرزندم بچه چهرم خارج از رحم بود که دچار خونریزی داخلی شدم لوله رحم پاره شده اورژانسی سزارین شدم پریود چند ماه هر ماه چند روز جلو میندازم ومال قبل باید ۸ پریود میشدم یکم شدم بعد ۱۸ روز مبل جابجا کردم دل درد شدید گرفتم پریود شدم به مدت سه روز حالا دردهای شکمی ناگهانی زیاد دارم و حس میکنم زیر شکمم یک چیز وعول میخوره یعنی میشه با یک لوله دوباره باردار باشم

  پاسخ
  گوهر کیهانی خرداد ۱, ۱۴۰۲ - ۳:۴۸ ق٫ظ

  خیلی ممنون به خاطرتوضیحات خوبتون خیلی خیلی خوب واضح توضیح دادیم عالی بود

  پاسخ
  ناشناس اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۲ - ۹:۵۴ ق٫ظ

  سلام من ده روز مانده به پریود ی اقدام به بارداری کردم ولی دقیقا روز ک باید پریود میشدم لکه بینی و مقداری خون می‌بینم خیلی نگرانم یعنی الان باردارم و این پریودی دلیلش چیه؟؟

  پاسخ
  مریم اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۲ - ۱:۳۲ ق٫ظ

  سلام من باکره هستم ولی یه مشکلی برام پیش اومده…حدودا ۱۲ و ۱۳ روز پیش با دوست پسرم عشق بازی کردیم…ولی نه دخول بوده و نه الت هامون تماسی داشته…فقط اون موقع بعد از رابطه توهم زده بودم نکنه رو التش پیش ابش بوده و موقعی که الت همو لمس میکردیم به مال خودش دست زده و مال منو لمس کرده…یعنی فک میکردم چون به مال خودشم دست میزد نکنه بلافاصله دست زده باشه و پیش ابش وارد واژنم شده باشه…و دکتر انلاین گرفتم و خانومه گفت احتمال بارداری خیلی کمه ولی چون خیلی وسواس داشتم و دارم خانم دکتره گفت یه قرص تنسی یکو نیم بخور..من چون دو بار باهاش عشق بازی کرده بودم اون تایم…یکی ۱۳ روز پیش و یکی هم دوازده روز پیش..زمانی که قرص رو خوردم دقیقا از رابطه ی اول ۶۰ ساعت و از رابطه ی دوم که بهش شک داشتم ۳۰ ساعت میگذشت…به رابطه ی اول شک نداشتم خیلی..به دومی داشتم بیشتر که دستش نخورده باشه…و زمانی که قرص رو خوردم تا ۵ و ۶ روز چیزیم نشد ولی بعد شیش روز از مصرف قرص و با گذشت ۷ روز از رابطه ی اول و گذشت ۸ روز از رابطه ی دوم، خونریزی داشتم…روز اول و دوم مثل پریود ازم خون اومد و روز دوم چه بسا بیشتر…ولی روز سوم و چهارم و پنجم که میشد امروز لکه بینی داشتم..و در چند قطره پدم خونی میشد و مراتب کمتر میشد ولی امروز که روز پنجم پریودم باید باشه فقط یکی دو تا لکه دیدم..
  ولی لکی دومی رنگ قهوه ای داشت…یعنی تو دستشویی متوجه شدم یه لخته ی قهوه ای رنگ لای واژنم بود و دستمال گذاشتم پاک کردم رنگ قهوه ای بود…و خیلی ترسیدم.و اینم بگم من مشکل تخمدان پلی کیستیک دارم..و همینطوریشم ۴۰ روز اینا یبار پریود میشم…

  لطفا یکی به من بگه چرا؟خیلی نگرانم…احتمال بارداری هست برای من و این شرایط؟ اخه ما کاری نکردیم من برای خیال راحتی اون قرصو خوردم…دلیل این لک های قهوه ای رو نمیفهمم…باید چیکار کنم؟ جای نگرانی هست یا نه؟

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۲۳, ۱۴۰۲ - ۶:۱۱ ب٫ظ

  سلام عزیزم منم این مشکل رو داشتم اما نترس پلی کیست ک داری احتمالا موقع پیریودیت افتاده چون اون قرص خوردی یه تیکه از کیستت افتاده همین

  پاسخ
  هانا تیر ۱۳, ۱۴۰۲ - ۹:۴۵ ب٫ظ

  سلام خوبی هیچ وقت به این صورت باردار نمیشی نگران نباش… بعدشم تو الان دختری برای مشکل تخمدانت بهتره بری دکتر زنان تا بهت قرص دوفاستون یا چیزای دیگ بده بد تا پریودیت سروقت بشه تابرای موقعی که ازدواج کردی به مشکل نخوری

  پاسخ
  ستاره اردیبهشت ۲, ۱۴۰۲ - ۳:۰۵ ب٫ظ

  سلام من رابطه جنسی از واژن داشتم از کاندوم هم استفاده کردیم. ۱۰ روز بعد حدودا در تاریخ پریودیم، پریود شدم
  من همیشه چند روز قبل تاریخم پریود میشدم، این ماه امروز تاریخمه و هنوز نشدم
  نگران شدم که نکنه حامله باشم
  با اینکه از کاندوم استفاده کردیم و ۱۰ روز بعدش پریود شدم احتمال باردار بودن من وجود داره؟

  پاسخ
  مهیا فروردین ۲۵, ۱۴۰۲ - ۴:۱۹ ب٫ظ

  سلام
  من چند روز از تاریخ قاعدگیم گذشته و هنوز پریود نشدم
  و با استفاده از دمنوش پریود بشم
  ایا بازم امکان بارداری است یانه

  پاسخ
  الینا فروردین ۸, ۱۴۰۲ - ۳:۰۴ ب٫ظ

  سلام ببخشید من بعد ۳۸روز پریود شدم یعنی نیشان خامله بودن را نیشان نمیده

  پاسخ
  نگار فروردین ۴, ۱۴۰۲ - ۷:۳۵ ب٫ظ

  سلام من ماه قبل با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم ولی مایع منی ریخت رو قسمت تناسلیم و همون روز دوتا قرص ال دی خوردم اما ۳روز بعد سر تایم همیشگی پریود شدم حالا این ماه ۳روز عقب افتاده آیا باردارم؟

  پاسخ
  ناشناس اسفند ۲۲, ۱۴۰۱ - ۸:۲۹ ب٫ظ

  سلام من ۳۸روز پرود نشدم رفتم دوکتر سونوگرافی گفت کیس داری بعد مریض شدم یک ماه بعد سر گجه و دل بد شدم تست خون کردم گفت حامله هستی بعد رفتم دوباره سونوگرافی گفت باردار هستی ۷هفته ۱روز ممکنه راستی پرود من ۵روز بود مثل همیشه

  پاسخ
  بی نام شهریور ۲, ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰ ق٫ظ

  سلام پریودی دلیل بارداری تسیت همونطور که گفته شده ۱ الی دوروز کمی خونریزی دارین که دلیل لانه گزینی نه اینکه پریود بشین و۳ تا ۷ روز خونریزی من خودم باردارم ماه اول دوروز خونریزی بعد سریع قطع شد ماه بعد که مشخص شد باردارم رفتم سنو گفت بچه ده هفته یعنی از ماه قبل باردار بودم من فکر میکردم ازاین ماه که پریود نشدم باردارم.

  پاسخ
  نسرین اسفند ۲۲, ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲ ق٫ظ

  سلام من ۹ روز از وقت پریودیم گذشت حالات بارداری داشتم درد کمر درد زیر ناف.بیبی چک زدم هاله کمرنگ افتاد ولی امروز پریود شدم با درد و خونریزی لخته میشه کمک کنید آیا باردارم؟

  پاسخ
  نظری فروردین ۵, ۱۴۰۲ - ۱:۴۵ ق٫ظ

  سلام، منم مثل شماهستم، نتیجه چی شد شما؟

  پاسخ
  شکیلا اسفند ۷, ۱۴۰۱ - ۰:۳۷ ق٫ظ

  سلام توماه اول اقدام ب حاملگی پریود شدم و خونریزی شدیدهمراه با یه دونه لخته داشتم آیا حاملگی اتفاق نیفتاده؟

  پاسخ
  ناشناس بهمن ۲۰, ۱۴۰۱ - ۸:۴۷ ب٫ظ

  من در بارداری اولم دوماه کامل پریود شدم و ماه سوم قطع شد با آزمایش و سونوگرافی مشخص شد سه ماهه باردارم و پسرم کاملا سالم به دنیا امد الانم ۲۶ سالشه خداروشکر نمیدونم چرا ولی اینجوری بود

  پاسخ
  شیرین مرداد ۳۰, ۱۴۰۲ - ۳:۵۶ ب٫ظ

  سلام منم ۸هفته باردارم اولش لک نداشتم الان چندروزه لک میبینم و خیلی میترسم اکه میسه راهنماییم کنید

  پاسخ
  مریم بهمن ۱۵, ۱۴۰۱ - ۹:۴۹ ق٫ظ

  سلام ببخشید بعداز یک هفته عقب انداختن قاعدگی دوباره پریود شدم حامله هستم یا نیستم

  پاسخ
  شریفی بهمن ۶, ۱۴۰۱ - ۳:۴۹ ق٫ظ

  سلام من الان چند روزه هست که حالت تهوع دارم صورتم زیاد جوش زده من الان معلوم نیستم حامله ام یا نه از ظهر تا حالا خیلی دل دردم کمر دردم هستم یه لکه دیدم به نظر شما حاملم یا نه خواهش میکنم جواب بدی

  پاسخ
  شمسی دی ۳۰, ۱۴۰۱ - ۲:۴۱ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید من اقدام به بارداری کردم ولی نگرفت چون کیست تخمدان سمت راست و عفونت داشتم به پزشک مراجعه کردم و برطرف شد ولی دوباره که اقدام کردم برای بارداری از شانزده دی ماه یک روز در میان به مدت یک هفته چهار بار ولی بیست و نه دی ماه پریود شدم میخواستم دلیلشو بدونم ممنون.

  پاسخ
  ناشناس دی ۱۱, ۱۴۰۱ - ۶:۵۴ ب٫ظ

  سلام دکتر من ۱۱روزبود از پریودیم می‌گذشت بی بی چک انجام دادم مثبت بود ولی امروزپریود شدم پریودم هم پد خیز می‌کنه یعنی من باردار هستم با خیر خیلی دوست دارم باردار شم

  پاسخ
  ناشناس آذر ۲۷, ۱۴۰۱ - ۸:۴۰ ب٫ظ

  سلام وقت به خیر من حدود ۲۰روز پیش رابطه داشتم آب منی داخل واژن ریخته نشده و ۳روز بعدش پریود شدم ولی الان ۲روز سینه درد دارم و خیلی نگرانم امکان بارداری وجود داره

  پاسخ
  مبینا ۰ آذر ۱۴, ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید من و شوهرم قصد بچه دار شدن داشتیم و اقدام کردیم و بعد سه روز من۴ روز پریود شدم و بعد از اینکه پریودیم قطع شد شبش رابطه داشتم برای حاملگی امکانش هست باردار بشم یا نه ؟ممنون میشم جواب بدید.

  پاسخ
  Fershte آذر ۵, ۱۴۰۱ - ۸:۰۴ ب٫ظ

  سلام من بعد از رابطه جنسی قرص ال دی خوردم و پریود شدم اما واژنم سوزش داره عفونت کرده فکر کنم موقع پریودی الانم مثل قبل نیست خیلی کم خون میاد موقعی میرم دسشویی فقط خونریزی دارم چرا اینجوری شده؟؟؟

  پاسخ
  مهین آذر ۴, ۱۴۰۱ - ۴:۰۱ ب٫ظ

  یکی خواهشا جواب منو بده من ۳۶ سالمه تازه دوماه رفتم دکتر کم کاری تخمدان داشتم این ماه آمپول زدم قرص خوردم مرتب الان ۲۲ روز میشه از دیروز لکه میاد ولی نه طوری که نوار من بچسپه دکترم مرخصی احتمال هست حامله بشم هنوز ۶ روز به پریودم مونده خیلی افسرده شدم خواهش میکنم یکی جوابم زود بده

  پاسخ
  ناشناس آبان ۲۷, ۱۴۰۱ - ۴:۲۵ ب٫ظ

  مطالب بسیار عالی و کامل بود
  سلام. من دو هفته بعد از پریود رابطه داشتم، یک هفته بعد، پریود شدم بسیار شدید و همراه دل درد و کمر درد شدید، با اینکه هنوز زمان پریودم نبود این خونریزی چه دلیلی داشته و ربطی به بارداری داشته یا خیر

  پاسخ
  پروین آبان ۲۵, ۱۴۰۱ - ۶:۳۷ ب٫ظ

  سلام دوران پریودی در شدیدی دارم ممکنه عفونت داشته باشم؟

  پاسخ
  نسترن آبان ۲۳, ۱۴۰۱ - ۹:۱۵ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید ببخشید من باکره هستم چند وقت پسش با نامزدم ارتباط بدون دخول از پشت به صورت لا پایی داشتم منیش سمت من نریخته من بعدش پریود شدم ولی فقط دو روز بوده در صورتی که قبلا پریودی من ۴ و ۵ پنج روزه بوده الان خیلی نگرانم ی مقدا چاق شدم شکم دارم خوب به خاطر اینکه یکم چاق شدن ولی خیلی میترسم خواهش میکنم راهنماییم کنید

  پاسخ
  محدثه آبان ۱۲, ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱ ب٫ظ

  سلام من ۱۴روز به پریودیم رابطه داشتم.بیبی چک زدم منفی شد.ولی الان پریود شدم،اصلا خون ریزی ندارم ب صورت لک قهوه ایی هست.میشه راهنمایی کنید ک من الان باید آزمایش بارداری بدم یا نه؟!

  پاسخ
  ناشناس بهمن ۷, ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴ ق٫ظ

  سلام منم همین مشکل رو دارم میشه بگین چی شد باردار شدین یا چیز مهمی نبود؟؟؟؟

  پاسخ
  نگین آبان ۱۱, ۱۴۰۱ - ۱:۵۰ ق٫ظ

  سلام
  پریودم تو یه روز قطع شد علت چیشد

  پاسخ
  ناشناس آبان ۵, ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱ ق٫ظ

  سلام من ۲۵ روز پرید نشدم الان دو روز لکه خون میبینم درد شکم دارم ایا حاملم

  پاسخ
  ناشناس آبان ۴, ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳ ب٫ظ

  سلام من بعد از ۱۵روز عقب افتادن پریود آزمایش بارداری دادم مثب بود و مشکوک بعد از چند روز دوباره ازمایش دادم منفی و سومین بار هم منفی بهداز چندروز همپریود شدم ولی الن یک هفته از اتمام پریود گذشتهاحساس درد در پایین شکم دارم و احساس میکنم پایین شکمم سفت شده سنم ۴۲ دو بار زایمان سزارین داشتم ممنون اگر جواب بدین احتمال بارداری هست

  پاسخ
  میترا قنبری آبان ۲, ۱۴۰۱ - ۰:۲۳ ق٫ظ

  من باید ۲۲مهر پریود میشدم ام هنوز پریود نه شدم اعتمال هس بارداروم

  پاسخ
  نفس مهر ۲۷, ۱۴۰۱ - ۷:۵۸ ب٫ظ

  سلام ماازآذر ماه پارسال اقدام به بارداری میکنیم ولی هیچ خبری نشده یه بارتوخرداد ماه امسال خونی شبیه لکه بینی اومد بعد دوهفته که تیرماه میشد پریود شدم شدیددیگه خبری نشد تااین ماه که بازم تومهرماه مث خرداد ماهم شدم به نظرتون من چیکارکنم باردارمیشم کلن یانه

  پاسخ
  مرادی مهر ۲۷, ۱۴۰۱ - ۲:۲۶ ب٫ظ

  سلام یه هفته پریودم عقب افتاده پریود شدم ولی دو روز بود قطع شد شهریور ماهم اقدام کردم ب بارداری قبل پریود حالت تهوع یکی دو بار سر گیجه الانم پریودم تموم شده ولی بازم حالت تهوع دارم یعنی احتمال بارداری هست

  پاسخ
  R مهر ۲, ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۱ ب٫ظ

  سلام من پریودیم منظمه این سری که شدم دو روز بیشتر بودم وقتی هم که پاک شدم بعدش رابطه داشتم ولی فرداش دوباره پریود شدم چی میتونه باشه؟ لطفا جواب بدین.

  پاسخ
  ناشناس مهر ۲, ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱ ق٫ظ

  سلام من دیروز پاک شدم و بعد رابطه داشتم ولی امروز دوباره پریود شدم چی میتونه باشه؟

  پاسخ
  A شهریور ۲۷, ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵ ب٫ظ

  خیلی عالیه اطلاعات

  پاسخ
  مری شهریور ۲۷, ۱۴۰۱ - ۲:۱۲ ب٫ظ

  من در حال اقدامم و ۶روز از وقت پریودم گذشته بود که پریود دوروزه شدم و قطع شد آیا امکان بارداری وجود داره؟

  پاسخ
  Sami Shrif شهریور ۲۵, ۱۴۰۱ - ۵:۲۴ ب٫ظ

  سلام من ۲۹مردادبایدپریودمیشدم همون روزرابطه مشکوک داشتم بادوهفته تاخیرپریودشدم۱۳ شهریور. این وسط بیبی چک زدم منفی بودفقط ۳روزپریودبودم الان بعدچندروزاحساس میکنم توی دلم چیزی تکون میخوره یعنی حاملم

  پاسخ
  Hajar شهریور ۲۳, ۱۴۰۱ - ۴:۳۸ ب٫ظ

  سلام دکتر من این ماه از ۴ شهریور اقدام کردم بره بارداری بعد زمان پریودیم ۲۵ ام بود الان ۲۳ام پریود شدم چرا باردار نسدم؟ احتمال اینکه تنبلی تخمدان داشته باشم هست؟..

  پاسخ
  محدثه شهریور ۱۷, ۱۴۰۱ - ۳:۳۸ ب٫ظ

  سلام من یکماهه اقدام به بارداری کردم روز تخمک گذاری یک روز در میون اقدام کردم ولی شش روز زودتر از موعد عادت ماهانه شدم ولی از روز پنجم حالت گر گرفتگی و ضعف بدن و بی جونی بدن دارم ممکنه باردار باشم

  پاسخ
  سونیا تیر ۳۰, ۱۴۰۲ - ۵:۵۰ ق٫ظ

  منم اینجوری ام الان و این چندمین ماهه ک اقدام ب بارداری میکنی تنها حالتی ک ندارم حالت تهوع و بالا آوردنه ، میخوام بدونم حتما باید بریم آزمایش خون بدیمدتا بفهمیم حامله ایم؟

  پاسخ
  ناشناس شهریور ۱, ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶ ب٫ظ

  سلام من ی بار حامله شدم وسغد کردم و الان همون علایم دارم و ۴روز شده ک خونریزی داشتم و الان حالت تعو و بقیه علایم دارم ک همونطور دارم لاغر میشم ممکنه الان حامله باشم و خونریزی،ی ماه اول باشه.نمیدونم چ کاری انجام بدم ک خیلی زود باردار بشم اگه نباشم.ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۲۱, ۱۴۰۱ - ۸:۲۴ ب٫ظ

  سلام ،من تست گرفتم یکی قرمز تیره اون یکی هم روشن اومد،یعنی احتمال بارداری داشتم ،ولی فردای آن روز پریود شدم مث قبلی ،الان میشه من باردار باشم یا نه

  پاسخ
  مادر مرداد ۸, ۱۴۰۱ - ۷:۰۶ ب٫ظ

  سلام من ۵ هفته و ۴ روزه که باردارم امروز ۳ روزه که لکه بینی دارم اولین روز در حد دو سه قطره بود به پزشک مراجعه کردم معاینه کرد و گفت چون قلب جنین هنوز تشکیل نیافته نمیتونیم کاری کنیم و دو سه قطره عادیه روز دوم کمی بیشتر شد و تا روز دوم لکه بینی قهوه ای رنگ بود باز به پزشک مراجعه کردم معاینه کرد و باز همین حرفو زد در ضمن در هر دو بار معاینه گفتن که دهانه رحمت بسته اس امروز دیگه از صبح دراز کشیدم شکم و کمرم درد میکنه وقتی میخوام برم سرویس بهداشتی مث خون پریودی قرمز و لخته ایه پزشک گفت شاید کیستت دفع میشه آیا ربطی به اون داره و اینکه گفت شاید رابطه جنسی داشتی یکی دوروز بخاطر اونه به خدا خیلی میترسم بهم کمک کنین😔😭

  پاسخ
  فاطمه مرداد ۲, ۱۴۰۱ - ۳:۲۷ ق٫ظ

  من دو بار رابطه بدون جلو گیری داشتم اما حالا پریود داشتم خونش زیاد بود الان متوسط شده ایا احتمال بارداری وجود داره

  پاسخ
  آیسو رضایی مرداد ۱, ۱۴۰۱ - ۸:۴۲ ب٫ظ

  سلام من سه ماهه اقدامی ب بارداری کردم ۲۸تیرپریودشدم خونریزی خیلی کم داشتم نزدیک چهارقطره بیشترنبود رنگش خیلی تیره بود بی بی چکم زدم منفی دراومد ایااحتمال داره لکه بینی باشه علتش چی هس

  پاسخ
  آیسو رضایی مرداد ۱, ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵ ق٫ظ

  سلام من سه ماهه اقدام ب بارداری کردم ای ماه نزدیک چهارقطره خونریزی داشتم رنگشم خیلی تیره بود ایااحتمال داره لکه بینی باشه البته روز پریودم همچین چیزی بود

  پاسخ
  ناشناس تیر ۳۰, ۱۴۰۱ - ۱:۰۲ ق٫ظ

  سلام من اقدام ب بارداری کردم ولی ۴.روز خونریزی خفیف کم داشتم ممکنه حامله باشم؟

  پاسخ
  زینب تیر ۲۱, ۱۴۰۱ - ۵:۰۵ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید من الان یه هفته اقدام به بارداری کردم خاستم بگم امروز خونریزی یکم دارم نمیدونم حامله ام یانه ایقده اعصابم خورد شده فکر میکردم حامله ام

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۱۰, ۱۴۰۱ - ۷:۵۹ ب٫ظ

  سلام ببخشید یه سوال داشتم من هفته چهارم بارداری هستم الان دو روزه پریود شدم میخواستم بدون جنین سقط شده ؟

  پاسخ
  راضیه مرداد ۳, ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷ ب٫ظ

  سلام عزیزم شما حامله بودین یانه

  پاسخ
  سوزان خرداد ۳, ۱۴۰۱ - ۴:۵۷ ب٫ظ

  ببخشه من هفتی اول بارد داری پریود شدم …

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۳, ۱۴۰۱ - ۴:۴۴ ب٫ظ

  ببخشید یه سوال داشتم من دو ماه اقدام به بارداری کردم و تو این دوماه هم پریود شودم ایا من میتونم باردار شوده باشم

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۲۶, ۱۴۰۱ - ۹:۵۷ ق٫ظ

  سلام میتونی بی بی چک بزنی متوجه بشی بارداری یانه

  پاسخ
  مینا اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۱ - ۱:۴۶ ب٫ظ

  سلام وقتتون بخیر
  من ۱۳ ام اردیبهشت آی یو آی شدم و از ۲۵ ام تا الان یعنی ۴ روزه که لکه بینی دارم و فقط پد بهداشتی میزارم که قهوه ای رنگه و خیلی هم کم هست. نمیدونم این میتونه پریود باشه یا نه ممکنه از علایم بارداری باشه؟

  پاسخ
  امینه اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰ ب٫ظ

  سلام من اولین ماه حاملگی پریود شدم کمر درد دارم

  پاسخ
  N اردیبهشت ۲۴, ۱۴۰۱ - ۴:۰۴ ب٫ظ

  سلام؛ میشه برم جواب بتین لطفاً🙏🏻 هفت ماه از عروسیم میشه بعد از ماه دوم عروسیم پریدم نامنظم اس هر ده روز بعد پریود میشم آیا امکان حامله شدن من وجود دارد . و چی باید کنم که منظم شود پریود من

  پاسخ
  ناشناس اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۱ - ۰:۳۸ ق٫ظ

  سلام من شش ماهه اقدام کردم ولی هرماه پریود میشم
  ولی این ماه پنج روز ازپریدم گزشته کمردرد شدیدشکم درد شدید وخون ریزی خیلی تیره دارم لطفن کمکم کنید

  پاسخ
  زهرا اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱ - ۹:۱۷ ب٫ظ

  سلام خسته نباشین من خانم زهرا یه سوالی داشتم میخواستم بگم چهار روز از وقت پریودیم گذشته امروز یکم پریود داشتم دیگه نمی‌بینم آیا این عوامل بارداری هس یا نه

  پاسخ
  سنا اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱ - ۵:۲۱ ب٫ظ

  سلام من الان یازده روزه ازقاعدگیم میگذره گفتم که باردارم ولی الان شکم درد ولکه خون دارم باید چیکار کنم

  پاسخ
  زهرامیرسیدی اردیبهشت ۴, ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰ ق٫ظ

  سلام ببخشید ایا۳روز قبل ازاینکه پریودی صورت بگیردبرای فرزند اوری اقدام کنندو روز۴ام یا۵ام بعدازاقدام قاعدگی صورت گیرد.ایاممکن که ماه بعدی پریودی اتفاق نیفتد وتخمک ازادشودوبارداری صورت بگیره. من برای تحقیقم احتیاج به جواب دقیق دارم.لطفا کمکم کنید.ممنون

  پاسخ
  مبینا اردیبهشت ۲, ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر من ۲۱ اسفند قاعده شودم و۲۱فروردین نشودم ۸ فروردین بیبی چک زدم مثبت بود و۲ اردیبهشت قاعده شودم جوابش می میشه

  پاسخ
  پریا صادقی اردیبهشت ۲, ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵ ق٫ظ

  سلام من دوهفته هست از پریودیم میگذره تست از خوه گرفته مثبت بود ولی الان دوروزلکی بینی دارم دارم قهوه ای تیره مثل پریودی میمونه آیا باردار هستم یا نه

  پاسخ
  Asra فروردین ۲۰, ۱۴۰۱ - ۵:۲۹ ب٫ظ

  سلام خسته نباشین ما ۲۷اسفند اقدام کردیم ولی امروز ۲۰ پریود شدم یعنی باردار نشدم البته من علائم بارداری رو داشتم یعنی بعد ی ماه و نیم بعد عروسیمون اقدام کردیم و من هیچ اطلاعاتی ندارم یعنی نمیدونم باید چکارکنم تا باردار شم میشه راهنمایی کنین لطفا

  پاسخ
  قاسمی فروردین ۹, ۱۴۰۱ - ۲:۲۰ ب٫ظ

  سلام عذر میخوام من یک ماه پریود نشدم، بعد رفتم دکتر سونی اینا انجام دادم گفت کیست داری سوزن زدم تا پریودم شدم،،،اما شکمم بزرگ میشه خیلی سفت میشه بعضی موقع هم طرف چپم تیر میکشه چون قبلأ اصلا ایجوری نمیشدم و هم سینم بزرگ میشه و درد میکنه بنظر شما از کیست هست یا باردارم ممنون میشم کمکم کنید؟

  پاسخ
  مهناز اسفند ۲۱, ۱۴۰۰ - ۵:۰۱ ب٫ظ

  سلام من حدود ۵۰ روزه پریود نشدم و دیروز کمر درد و شکم درد بسیار شدید و خون ریزی زیاد همراه لخته داشتم اما امروز فقط یک لکه دیدم و صبح کمی تهوع و داغی بدن داشتم میشه کمکم کنید

  پاسخ
  یاسمن اسفند ۱۸, ۱۴۰۰ - ۶:۱۴ ب٫ظ

  سلام وقتتون بخیر من ۹ روزه پریودم و مابین پریودی لخته های جگرکی هم از بدنم خارج میشه و باv دومم هستش که پریود میشم آیا عادی و اگر سخن یا نکته مهمی است بگید ممنون ۱۳ سلامم هست

  پاسخ
  Z اسفند ۱۴, ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱ ب٫ظ

  سلام من چهارماه پیش سقط داشتم بعدازاون همش جلوگیری کردم الان بعدازچهارماه اقدام ب بارداری کردم زیرشکمم خیلی درد میکنه وتیرمیکشه دوهفته هس اینجوری هستم ولی الان پریودشدم یعنی چی حامله نیستم میشه راهنماییم کنین

  پاسخ
  دنیا اسفند ۱۱, ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰ ب٫ظ

  سلام من دنیا هستم ۲۳ سالمه ۱۱ روز از پریودیم گذشته دیروز هم بی بی چک استفاده کردم منفی بود الان ۳ روزه درد شدید واژن دارم امکان داره باردار باشم یا این درد پریودیه

  پاسخ
  فاطمه اسفند ۵, ۱۴۰۰ - ۶:۱۹ ب٫ظ

  سلام من باهمسرم یک هفته هست ک نزدیکی کردم والان خون ریزی دارم پریوده یاخون ریزیه اول بارداریه

  پاسخ
  ناشناس اسفند ۵, ۱۴۰۰ - ۲:۰۶ ب٫ظ

  خانم دکتر من سال ۹۶سقط کردم با دارو… ۱۵بهمن اقدام به بارداری کردم الان که ۵اسفند پریود شدم… یعنی نمیتونم باردار بشم؟؟یا بعد از پریودیم دوباره اقدام کنم؟

  پاسخ
  س.ک بهمن ۱۷, ۱۴۰۰ - ۰:۴۷ ق٫ظ

  سلام من ۵۸روزاست پریودنشده ام ولی الان خونریزی شبیه لکه بینی دارم آیاممکن است باردارباشم یانه؟

  پاسخ
  هلنا بهمن ۱۱, ۱۴۰۰ - ۲:۳۴ ب٫ظ

  سلام من می خوام باردار شوم و در ماه اول پریود شدم و خونریزیم خیلیه ایا امکان داره بیمار باشم

  پاسخ
  فاطمه ص بهمن ۹, ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵ ب٫ظ

  سلام من پریودی نامنظم داشتم هی ۳روزجلومیوفتاداین بارباز۳روزجلوانداختم وشبش دردخیلی بدی زیرشکمم وناحیه تناسلی ورحمم داشتم رنگ پریودیم صورتی رنگ بودروز۴تبدیل ب قهوه ای شدبعدروزبعدش همراه باترشحم یکم خون بود بعد پاک شدممن همیشه ۷روزه پریودمیشدم بعددوهفته حالت تهوع واحساس میکنم درون شکمم یه چیزی تکون میخوره وزیرشکمم یکم ورم دارم البته روز۵پریودیم دیدم خون ریزی ندارم نزدیکی داشتم ایاباردارم؟

  پاسخ
  غزل بهمن ۱, ۱۴۰۰ - ۰:۴۹ ق٫ظ

  سلام ببخشید من پنج روزه پرودیم عقب افتاده قبلاً اتفاق نیفتاده بود میترسم باردار شده باشم من بعد آخرین رابطه ام پروید شدم امکانش است که باردار باشم

  پاسخ
  مریم دی ۳۰, ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳ ق٫ظ

  سلام من دیروز پریود شدم ولی پریودم قهوه ای رنگه و خیلی کم میاد مثل همیشه نیس همیشه من پریودم قرمز بود و خونریزیم زیاد بود الان از شب پد گذاشتم فقط روی پد یکم قهوای شده انچنان کثیف نشده
  ممکنه باردار باشم؟

  پاسخ
  ژیلا کریمی دی ۲۷, ۱۴۰۰ - ۴:۲۳ ب٫ظ

  من قصد بارداری دارم این ماهم پریود شدم ولی بوها مخصوصا بوی پیاز داغ تخم مرغ بدجور اذیتم میکنه و حالت تهوع میگیرم امکان داره باردار باشم همزمان با خونریزی

  پاسخ
  ناشناس دی ۲۷, ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹ ب٫ظ

  سلام من میخواهم باردار شوم ۵روز قبل از پریود م نزدیک کردم ایا امکان دار باردار شوم

  پاسخ
  فاطمه دی ۲۶, ۱۴۰۰ - ۰:۱۴ ق٫ظ

  سلام خانم دکترمن یه بچه ۴ساله دارم من پنج ماهه ک اقدام به بارداری کردم ولی حامله نشدم رفتم دکترگفت تیروئید داری دوماه هم قرص مصرف کردم ولی خبری نشدپریدیمم هردفعه دوسه هفته عقب میندازه من بایدچکارکنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  مریم غلامی دی ۲۱, ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵ ب٫ظ

  سلام من الان ۵ هفته هست حامله هستم ولی لکه بینی دارم رفتم متخصص زنان فقط به من شیاف داده من چکار کنم

  پاسخ
  زهرا دی ۱۵, ۱۴۰۰ - ۴:۱۴ ب٫ظ

  ببخشید من نزدیکی داشتم ولی پریودشدم خیلیم حالت تهوع دارم همش کمردرد دارم ایا امکانش هست که من باردار باشم

  پاسخ
  رویا دی ۱۰, ۱۴۰۰ - ۹:۱۲ ب٫ظ

  من تمام علایم بارداری خارش شکم ودور ناف معده درد وکلیه درد دارم ولی پریود شدم امکان بارداری من چند درصد است

  پاسخ
  هاشمی دی ۷, ۱۴۰۰ - ۵:۱۱ ب٫ظ

  سلام
  من ۵ ماهه دارم برای تنبلی تخمدان دارو مصرف میکنم و ۲ ماهه داروهای باروری میخورم اما هر بار باز پریود میشم
  ماه قبل ک امپول باروری زدم بعد ۱۴ روز تست دادم منفی بود دکترم گفت زوده واسه تست
  اما من ۴ روز زودتر پریود شدم با درد شدید زیر شکم و کمر و پاهام و لخته های خیلی زیاد و دردناک و شدید و حدود ۴ روز ،
  اما قبل از خونریزی و حتی بعد از خونریزی تمام حالت هام شبیه بارداری هستن ک حتی زیر شکمم سمت راست وقتی با شکم میخوابم ی چیزی احساس میکنم و تکون میخوره
  بخاطر همین شک دارم ک باردارم یا ن
  الانم از روز سوم پریودم دارن قرص لتروزول میخورم ک امشب میشه ۵ شب
  بنظرتون باید چیکار کنم

  پاسخ
  مینا دی ۵, ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳ ب٫ظ

  سلام من دو بار قبل از موعد پریودم حالتهای بارداری داشتم بی بی چک زدم دو خط قرمز انداخته ولی دقیق روز پریودم عادت ماهیانه شدم ..میشه راهنمایی کنید مشکل اصلی چیه ممنون میشم اگه باردار نیستم چرا بی بی چک مثبت نشون میده

  پاسخ
  ناشناس تیر ۵, ۱۴۰۱ - ۷:۲۱ ب٫ظ

  سلام دقیقا منم هم همین طوری شدم میشه راهنمایی کنید

  پاسخ
  نوروزی آذر ۲۳, ۱۴۰۰ - ۸:۴۸ ق٫ظ

  سلام ،ایا خونریزی لانه گزینی درد زیر شکم و کمر درد هم دارد

  پاسخ
  فرانک آذر ۲۱, ۱۴۰۰ - ۱:۲۹ ق٫ظ

  سلام من فرانک هستم الان شش هفتس ار پریودیم گذشته ولی الان پریود شدم وهمه علام های بارداری رو هم دارم نشانه چیست؟آیا باردارم یا نه؟

  پاسخ
  رها آذر ۱۷, ۱۴۰۰ - ۸:۲۲ ق٫ظ

  سلام من۳۰سالمه یه هفته بعد از قاعدگی اقدام به بارداری کردم بعد از چهار پنج روز دچار درد زیر شکمی و لکه بینی شدم علت چیست؟

  پاسخ
  مهناز آذر ۱۰, ۱۴۰۰ - ۵:۳۲ ق٫ظ

  سلام ببخشید من دوماه باردارم به دکتر هم مراجعه کردم دکتر گفت جای نگرانی نیست ولی خون ریزی زیاد دارم از وقتی که معاینه ام کردند لطفاً پاسخ بدهید چکار کنم ممنون

  پاسخ
  shoko آذر ۳, ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید من سه روز ار موعد پریودم گذشته و قصد بارداری داشتم و امروز لکه بینی قهوه ای داشتم و زیر دلم هم سفت میشه ایا باردارم یا نه

  پاسخ
  سمین آذر ۲, ۱۴۰۰ - ۸:۵۷ ب٫ظ

  سلام من دوماه پیش پریود شدم ولی بعدش فک کنم حامله شدم دو روز پیش تست هم دادم مثبت شد ولی از صبح تا الان دل درد خیلی شدیدی دارم خیلی هم خونریزی دارم تا الان اینجوری خونریزی نداشتم تو رو خدا کسایی ک تجربه دارن بگن خودمم ۱۸ سالمه

  پاسخ
  ناشناس فروردین ۲۶, ۱۴۰۲ - ۴:۰۶ ق٫ظ

  منم همینطورم

  پاسخ
  ناشناس آذر ۱, ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵ ق٫ظ

  سلام
  من علایم بارداری داشتم اما متاسفانه سه روزه ک پریودم آیا باردارم یا نه ؟

  پاسخ
  بدون نام آبان ۲۹, ۱۴۰۰ - ۱:۲۸ ب٫ظ

  سلام،من نوزدهم ماه قبل نزدیکی داشتم.بعدش بیست و چهارم همون ماه پریود شدم و بیست پنجم این ماه هم بازم پریود شدم.این ماه ک پریود شدم دو بار بالا آوردم و مدام حالم بهم میخورد.امکان بارداری هست؟

  پاسخ
  عاطفه آبان ۲۳, ۱۴۰۰ - ۹:۰۲ ق٫ظ

  سلام .من ۷روز از زمان پریودیم میگذره و امروز لکه های روشن دیدم .دوشب هم بود که پادرد میشدم دیشب هم سردرد داشتم این لکه بینی بخاطر اینکه که پریود شدم یا از علائم حاملگیه

  پاسخ
  Ftmh آبان ۲۲, ۱۴۰۰ - ۹:۴۷ ب٫ظ

  سلام من چند روز قبل قاعدگیم رابطه داشتم و چند روز بعد پریود شدم الانم از پریودیم ۸روز میگذره بنظرتون احتمال بارداری هست تا چند روز مشخص میشه؟؟؟

  پاسخ
  ساحل آبان ۱۴, ۱۴۰۰ - ۸:۳۲ ق٫ظ

  سلام و خسته نباشید.ببخشید من اقدام به بارداری کردم و الان سه ماه میشود.ولی طی این سه ماه پرید شدم.وآخرین پریدم چهل روز کشید تا شدم و احساس میکردم باردارم چون زیر دلم درد میکردو انقباض شکمی داشتم.کمر درد…خستگی و درد شانه و گرمای بیش از اندازه ی بدنم باعث میشد که فکر کنم باردارم.الان هم که آخرهای پریدم هست داخل شکمم چیزی تکون میخوره و گاهی هم حالت تهوع دارم و نمیدونم چیکار کنم.روی شکمم هم میخوابم نمیتونم چون شکمم بزرگ شده.احساس میکنم چیزی تو شکمم هست.ممنون میشم راهنماییم کنید.در ضمن من هنوز به دکتر هم مراجعه نکرده ام و بارداری سومم هست.

  پاسخ
  سارا آبان ۹, ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷ ب٫ظ

  حساسیت به بو پیدا کردم ولی مریض ماهانه میشم امکان داره حامله باشم

  پاسخ
  ترلان آبان ۶, ۱۴۰۰ - ۸:۲۳ ق٫ظ

  سلام من دوره‌ی ۲۷روزه ی است پریدیم ۳روز از پر یدیم گذشته زیر شکمم سفت شده روز سی ام لکه قهوایی وروز ۳۱پرید شدم روی نوار بهداشتی چیزی نمیاد ولی دستشویی رفتنی به رنگ قرمز تیره میاد

  پاسخ
  بهار آبان ۴, ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳ ب٫ظ

  سلام دوماه قبل پریودیهای ضعیف داشتم این ماهم ده روز گذشته از پریودیم بی بی چک هم مثبت شد آیا به نظرتون من میتونه چند ماهه باشم یا همون یک ماهه هستم ؟

  پاسخ
  فریبا مهر ۲۹, ۱۴۰۰ - ۷:۰۹ ب٫ظ

  من ۲۲مهر اقدام به بارداری کردم ۲۷ یه خونریزی خفیف داشتم به نظرشما احتمال داره باردارباشم

  پاسخ
  سوگند مهر ۲۶, ۱۴۰۰ - ۰:۰۵ ق٫ظ

  سلام منم ماه پیش پریود شدم زود تموم شدم در حالی که همیشه یه هفته طول میکشید پریودم بعد پریودم نزدیکی داشتیم چن بار بعدش این ماه باید ۱۰/تا ۱۳پریود میشدم که نشدم ۲۵پریود شدم احتمال بارداریم وجود داره؟؟

  پاسخ
  ناشناس مهر ۲۵, ۱۴۰۰ - ۱:۵۶ ب٫ظ

  سلام‌نازنین‌هستم۲۹‌ساله‌۱۱‌روزازپریودیم‌گذشته‌بعد۱۱روزخیلی‌کم‌پریدشدم‌ همون‌دیگه‌پریدم‌قطع‌شدالانم‌سه‌روزگذشته‌دیگه‌پریودنشدم‌ممکنه‌حامله‌ باشم

  پاسخ
  ن مهر ۲۳, ۱۴۰۰ - ۸:۳۶ ق٫ظ

  اول ماه ۱۴روز پریود بودم بعداز۴روز دوباره لکه بینی وبعد بیشتر دیدم بعداز ۱۱سال جلوگیری دوماه نداشتم علتش چیه؟

  پاسخ
  نیلوفر مهر ۲۲, ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴ ب٫ظ

  دخترکه باکره باشدمنی روی بدنش پاشیده شده باشدبعدازدوهفته عادت ماهانه شده باشه به مدت هفت روزایابارداراست

  پاسخ
  ملیکا مهر ۲۱, ۱۴۰۰ - ۳:۲۱ ب٫ظ

  سلام من ۵روز از موعدم میگذره و پریود نشدم امروز یه مقدار راه رفتم و پریود شدم روز سوم از موعدم بیبی چکم مشکوک بود آیااحتمال بارداری وجود دارد؟

  پاسخ
  مهسا مهر ۲۱, ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲ ق٫ظ

  باعرض سلام و خسته نباشی من دو ماه پیش رابطه داشتم و در این دوماه پریودم عقب افتاده و من ماه پیش سه روزخونریزی کمی داشتم ودرروز چهاروپنج فقط لکه بودودرسینه هایم رگ هایی وجودداردکه قبلا نبودآیا ممکن است باردارباشم

  پاسخ
  Z.M مهر ۱۵, ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷ ق٫ظ

  من این ماه ۵روز پریودم تعویق افتاد،حالم خوب نیست و برخی حالات بارداری رو دارم،تا اینکه بعد از ۵روز مامانم بهم داروی گیاهی داد و پریودم باز شد،اما یک چهارم همیشه هم نیست،اما چند برابر همیشه که پریود میشم درد دارم،امکان داره که حامله باشم؟؟

  پاسخ
  زهرا مهر ۱۳, ۱۴۰۰ - ۹:۰۲ ب٫ظ

  من الان هدود ۴۰روز بود قاعده نشدم ولی الان سه روز قاعده ام ولی چیزی در شکمم می گردد ممکن حامله باشم

  پاسخ
  ناشناس دی ۲۹, ۱۴۰۰ - ۴:۱۵ ب٫ظ

  سلاممن قسط بارداری دارم اما پریودی نامنظم دارم

  پاسخ
  زندگی مهر ۱۰, ۱۴۰۰ - ۳:۲۸ ب٫ظ

  سلام من پرید شدم روز اول کم رنک به صورت صورتی روشن کم و بعدشد روز دوم قهوه ای تیره و و چسپنده و زیاد و بعد شد قهوه ای تیره به بیشتر به سیاه روز سوم خیلی کم کم شد به صورت چسپنده و غلیظ یعنی من چم شده؟

  پاسخ
  ناشناس اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۲ ق٫ظ

  سلام منم دقیقا اینطورم میشه بگید مشکلتون چی بود؟

  پاسخ
  نگین مهر ۹, ۱۴۰۰ - ۵:۰۶ ب٫ظ

  من ۳۷ سالمه برای بارداری دومم ۹ ماهه اقدام کردم نتیجه نداده همه آز و پاپ اسمیر و سونو هم مشکلی نداشت و پریودیم هم منظمه. دکترم بهم قرص لتروزول داد ماه قبل خوردم ولی ۳,۴ روز زودتر پریود شدم, و خونریزیم هم مثل قبل زیاد بود ولی روز ۵ پری که همیشه حالت لکه میشد حالت قهوه ایی و زیاد شد و بعد خشک کردن روی دستمال حالت رگه های قهوه ایی تیره شد و تا ۲ روز این رگه ها بود. امکان داره باردار باشم یا بخاطر. قرص لتروزوله که این حالت شده؟؟؟؟

  پاسخ
  ریحانه مهر ۳, ۱۴۰۰ - ۹:۳۶ ق٫ظ

  دقیق روز اخر پریودم نزدیکی داشتیم الان ۹ روز گذشته ک من یه کم لکه بینی دارم و زیر شکمم سفت میشه و درد میگیره ایا احتمالاینکه باردار باشم هست؟و اینکه من ۳تا سقط هم داشتم با یه کورتاژ

  پاسخ
  نرگس شهریور ۳۰, ۱۴۰۰ - ۰:۳۰ ق٫ظ

  سلام دوهفته پیش پریودم به رنگ تیره بود تموم شد نزدیکی کردم اما چندرور زیر شکم سمت راست درد میکنه علت چیه یعنی عفونت واژن یا بادارم میشه بگین

  پاسخ
  مونا کوچک پور متخصص و جراح زنان و زایمان مشاهده صفحه در پزشک خوب مهر ۱, ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳ ب٫ظ

  بله حتما تست بارداري بديد

  پاسخ
  سمیه شهریور ۲۴, ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰ ب٫ظ

  سلام من یه هفته از پریودم گذشته بود که دوباره لکه داشتم که ۴روز طول کشید،از اون موقع ۲۱روز گذشت دوباره لکه داشتم ولی اینبار زیاد بود درد هم داشتم مثل پریود سه روز طول کشید،احتمال بارداری هست؟

  پاسخ
  مونا کوچک پور متخصص و جراح زنان و زایمان مشاهده صفحه در پزشک خوب مهر ۱, ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳ ب٫ظ

  با شرح حال شما بارداري بهتره رد بشه بنابراين تست بديد

  پاسخ
  ملیکا شهریور ۲۳, ۱۴۰۰ - ۴:۰۱ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید من سیزده هفته ای باردارم تاهالا دو بار لکه بینی داشتم ی بارم خونریزی در حد پریود دکترم رفتم گف هیچ اشکالی ندارد اما این آخری که در حد پریوده نرفتم اما صدای قلب نوزادو گوش کردم سالم بود
  این خون ریزی که الان دارم در حد پریوده بگین مشکلی برا بچم پیش نمیاد ممنون میشم
  بچه اولمم هس میترسم اتفاقی برایش بیوفته

  پاسخ
  مونا کوچک پور متخصص و جراح زنان و زایمان مشاهده صفحه در پزشک خوب مهر ۱, ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵ ب٫ظ

  عزيزم در صورت خونريزي پزشكتون بايد مطلع بشن..و استراحت كنيد نزديكي نداشته باشيد.سونو بررسي جفت بشيد و دارو هم با نظر متخصص براتون شروع خواهد شد

  پاسخ
  ناشناس مهر ۳, ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲ ب٫ظ

  سلام عزیزم ببخشی مزاحمت میشم من این دوماه باردارم امروز لکه بینی داشتم میترسم خطری برای بچه ام داره بچه ای اولمم روش حساسم گفتم ازت سوال کنم چون حس کردم مثل منی ببخشی

  پاسخ
  هانیه ج اسفند ۲, ۱۴۰۰ - ۴:۱۹ ب٫ظ

  سلام من پریودیم همیشه شش روزه بوده برج قبلی جلو انداختم این برج سرتاریخ خودم پری شدم اما دوروز بیشتر نیومد روز چهارم هم چند تا قطره دیگه نیومد امکان داره باردار باشم

  پاسخ
  افسانه هاشمی شهریور ۲۲, ۱۴۰۰ - ۰:۴۴ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید من ازمایش دادم گفت مثبت ولی پریودشدم علت چیست بایدچیکارکنم

  پاسخ
  مونا کوچک پور متخصص و جراح زنان و زایمان مشاهده صفحه در پزشک خوب مهر ۱, ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶ ب٫ظ

  ممكنه پريود نبوده و خونريزي لايه گزيني باشه ولي براي اطمينان از بارداري داخل رحم بهتره سونو هم بشيد

  پاسخ
  ناشناس شهریور ۲۱, ۱۴۰۰ - ۶:۱۱ ب٫ظ

  سلام بعد از هر اقدام موقع پریود خونریزی بیشتری دارم
  وحامله نمیشم آمپول تخمک گذاری زدم تاثیری نداشت نمیدونم چی کار کنم لطفا کمکم کنید

  پاسخ
  زهرا شهریور ۱۲, ۱۴۰۰ - ۹:۳۵ ق٫ظ

  سلام خانم دکتر من ۵۰ روز است پریود نشدم و باردارم و الان دیروز تاالان لک میبینم و مثل پریودی است چکار بکنم خطرناکه؟؟

  پاسخ
  مونا کوچک پور متخصص و جراح زنان و زایمان مشاهده صفحه در پزشک خوب مهر ۱, ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۶ ب٫ظ

  سونو بررسي از نظر حاملگي داخل و خارج رحمي بايد بشيد

  پاسخ
  زهرا شهریور ۸, ۱۴۰۰ - ۶:۵۹ ب٫ظ

  سلام خانم دکتر من زهرا هستم متولد ۶۵دو سال ازدواج کردم یک دختر هفت ساله الان چهار برج اقدام به بارداری کردم تا این برج معلوم نیست بارداری برج قبل پانزدهم شدم ایا ممکن هست یاردارم

  پاسخ
  مونا کوچک پور متخصص و جراح زنان و زایمان مشاهده صفحه در پزشک خوب مهر ۱, ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷ ب٫ظ

  در صورت تاخير قاعدگي تست بارداري بديد

  پاسخ
  فاطمه شهریور ۶, ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶ ق٫ظ

  سلام وقتتون بخیر خانم دکتر
  من اقدام ب بارداری کردم بعدازپاک شدنم و قبل ازتاریخ پریودیم خیلی کمردردشدید داشتم حتی حس میکردم نافمم دردمیکردولی بموقع پریود شدم و فقط تا۳روزخونریزی داشتممثی پریودی وحتی موقع پریودیم ناحیه تناسلیم هم برخلاف قبل دردمیکرد
  سوالم اینه ایا من باردارم و خونریزی داشتم؟ نمیتونم برم دکتر خواهشا جوابمو بدین؟

  پاسخ
  منا شهریور ۵, ۱۴۰۰ - ۵:۲۸ ب٫ظ

  با عرض سلام وخسته نباشید
  من و همسرم اقدام کردیم برای بارداری من ۴۵ روزی بود که بی عادت ماهانه بودم و تست زدم بیبی چک هم مثبت بود ولی الان سه روز هست که اول در روز اول یه درد خیلی بدی در سمت راست دلم احساس کردم جوری که اصلا عمانم رو بریده بود به دکتر مراجعه کردم و دکتر هم ازمایش خون از من گرفتن هم سونگرافی کردن ولی همه چیزم نرمال بود و هیچ زائده ای در بدنم دیده نشدش هم کلیه هام درست بود از همه لحاظ هم هیچ زائده ای درونش مشاهده نشدش و هم کبد هم مثانه هم تهال و همه چیز هم ندرمال بود و رحمم با ابعاد ۶۷*۳۸ am با اکوی میومتریال نرمال رویت شد و و ضخامت اندومتر ۷.۵ mm و تخمدانها حاوی فولوکول های متعدد ساب سانتی متر با قرار پریفرال و نمای مشابه pçod رویت شدند تطابق با علائم بالینی و آزمایشگاهی توصیه شوده و ضایعه پاتولوژیک gross در اندکس ها دیده نشده مایع در کلدوساک خلفی با حد اکثر ضخامت ۱۰ mm رویت شده و نه سنگ مثانه داشتم نه سنگ کلیه و نه مایع ازادی داخل شکمم دیدده میشود نه اپاندیسم مشکل داشت ولی از همون روز به خون ریزی خیلی کمی برخوردم ولی متاسفانه خونریزیم کم هست خیلی ولی قطع نشده الان چهار روز هست و من پریود هام منظم بود و مدتش هم نهایتا سه روزه بود و گفتم شاید مشکل خاصی داشته باشم و مجدد از بیبی چک استفاده کردم و دوباره مثبت بود میخواستم بدونم علت این خونریزی چه میتواند باشد و ایا خطر ناکه ؟

  پاسخ
  F آذر ۱۵, ۱۴۰۰ - ۸:۵۷ ب٫ظ

  سلام من شش ماه ک ازدواج کردم ولی از وقتی که ازدواج کردم زود به زود پریوید میشه یعنی چه مشکلیه زیر شکمم خیلی درد میکنه سرگیجه دارم کمر درد دارم پهلو دردم هم دارم

  پاسخ
  بدون نام شهریور ۵, ۱۴۰۰ - ۲:۳۳ ب٫ظ

  سلام خسته نباشین منم میخواسم بچه دار بشم هی نزدیکی داشتم با شوهرم اما هر ماه پریود میشدم و رحمم درد میکنه اون از چی هس لطفا جواب بدین

  پاسخ
  M شهریور ۴, ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷ ب٫ظ

  سلام وقت بخیر
  اگر کسی حامله نباشی و به مدت دو ماه پریود نشود و همیشه درد دارد دچار چه مشکل جدی شده لطفاً جواب من رو بدید

  پاسخ
  ستاره شهریور ۳, ۱۴۰۰ - ۰:۲۸ ق٫ظ

  سلام من برج ۵/۵مش پریودم خوب شده این برج پریود نشدم آیا حامله هستم؟

  پاسخ
  فاطمه مرداد ۲۵, ۱۴۰۰ - ۲:۴۶ ب٫ظ

  سلام من آخرین تاریخ وقت پریودم ۴/۱۷بعد اقدام برا حاملگی کردم بعد برج ۵هم قرار بود ۱۱پریود بشم ولی نشدم علائم حاملگی داشتم بعد دوهفته گذشت از تاریخ گذشت بدون هیچ درد پریودی خونریزی داشتم با لخته خون آیا پریود شدم یا باردار هستم

  پاسخ
  ناشناس مهر ۲۶, ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۷ ب٫ظ

  من تست انجام دادم روز ۳۸مثبت است الان پریود شودم لکه دار اس

  پاسخ
  fatemeh مرداد ۲۳, ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید من حدودا ۱۰روز از پریودم گذشت پریود نشدم بی بی چکم منفی بود بعد به اندازه یه سکه خوندیدم که قرمز مایل به قهوای بود الان چهار روزه که اصلا خبری از پریود نیست وهیچ دردی هم ندارم امکان اینکه باردار باشم هست یاخیر لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  زینب مرداد ۲۲, ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید من از دیروز تاحالا لکه بینی دارم خیلی میترسم هفته هفتم هستم

  پاسخ
  مریم مرداد ۲۱, ۱۴۰۰ - ۹:۵۵ ب٫ظ

  سلام ۶ روز از پریودیم گذشته بود که دو روز تب ولرز حالت تهوع سر گیجه داشتم که سر دوروز خوب شدم روز ۸ام بیبیچک زدم مثبت شد شبش لکه قهوه ای دیدم که دل درد وکمر درد هم دارم فرداش خون سیاه مثل پریود دارم امکان بارداری هست یا ممنون

  پاسخ
  Zahra hadad مرداد ۱۹, ۱۴۰۰ - ۹:۰۴ ق٫ظ

  سلام من ۸ روزه از پریود بودنم می‌گذشت بی بی چک استفاده کردم مثبت بود آزمایش هم دادم مثبت بود
  اما الان خونریزی دارم جوری سطح نوار بهداشتی خیس میشه مشکل چیه لطفاً جواب بدین

  پاسخ
  رضوان مرداد ۱۵, ۱۴۰۰ - ۹:۱۴ ب٫ظ

  سلام من شش روز از پریودم میگذره امروز دوباره لکه بینی و خونریزی داشتم کمردرد و شکم دردم همینطور آیا احتمال بارداری وجود داره ؟

  پاسخ
  ناشناس مرداد ۱۵, ۱۴۰۰ - ۸:۰۰ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید من اقدام به بارداری کردم اما مطمئن نیستم که باردار باشم
  دیروز فقط لکه بینی داشتم وامروز خیلی کم خونریزی وکمر درد دارم روز های پریود شدنم خیلی نزدیک ممکن پریود شده باشم؟؟؟

  پاسخ
  فاطمه ش مهر ۱, ۱۴۰۰ - ۹:۱۰ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید
  من۴۵ روزه از وقت پریودم گذشته از ۱ماه بیشتره که شکم درد و کمردرد شدید داشتم نوک سینه ام خیلی درد میکنه ۲روز پیش ازم لکه قهوه‌ای میومد ولی از غروب خون بدون لخته و رنگش تیره هست ایا من حامله ام مشکل خونریزی چیه..؟

  پاسخ
  صدیقه مرداد ۱۲, ۱۴۰۰ - ۰:۱۸ ق٫ظ

  سلام چهارماه اقدام میکنم واسه بارداری این ماه ششم خونریزی سبکی داشتم پریودم هیجدهم هست میشه دلیلش بهم بگید

  پاسخ
  ریحانه مرداد ۱۰, ۱۴۰۰ - ۵:۳۳ ب٫ظ

  سلام من دوهفته قبل رابطه بدون جلوگیری داشتم امروز موعد پریودم بود اول لکه بینی به رنگ قهوه ای داشتم ولی الان حالت خون آبه ازم میاد درد شدیدی هم زیرشکمم و قسمت پهلوهام دارم علتش چیه؟ تاحالا پیش نیومده بود اینجوری بشم

  پاسخ
  لیلا مرداد ۲۴, ۱۴۰۰ - ۱:۲۹ ب٫ظ

  ریحانه منم مثل توام نمیدونم

  پاسخ
  مرضیه غفارزاده مرداد ۷, ۱۴۰۰ - ۹:۱۰ ب٫ظ

  سلام خوب. هستید شبتون بخیر ، من از تبریز مزاحم ، میشم ، می خواستم بپرسم ، من ماه تیرماه لکه قرمز، دیدم ، الانم مرداد هست خبری از پریودی ، نیست الانم دارم ۸روز عرق رازیانه ، می خورم ،

  پاسخ
  زهره مرداد ۷, ۱۴۰۰ - ۹:۱۵ ق٫ظ

  سلام من رابطه داشتم ولی ۷ روزبعداز رابطه پریودشدم و قبل از پریودی کمر درد داشتم وزمانی هم پریودشدم کمر درد دارم و شکمم ورم کرده احتمال بارداری وجودداره؟

  پاسخ
  سمیرا تیر ۱۰, ۱۴۰۰ - ۴:۳۸ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید میگم من تقریبا فک میکنم دوهفتس حاملم نشانه هاشم دارم ولی الان خونریزی داشتم تا سه روز لکه بینی نبوده کامل بودعالان حاملم یان

  پاسخ
  ناشناس تیر ۳, ۱۴۰۰ - ۸:۵۱ ق٫ظ

  من دوماه که حامله هستم ولی خون سیاه امده ممکن هست که سقط کرده باشم

  پاسخ
  براهویی مرداد ۱۵, ۱۴۰۰ - ۷:۰۰ ب٫ظ

  سلام‌خسته‌نباشید‌من‌یک‌هفته‌است‌که‌پریودم‌عقب‌افتاده‌حالت‌تهوه‌هم‌دا رم‌نزدیکی‌هم‌داشتم‌جلوگی ی‌هم‌نداشتم‌الان‌لکه‌بینی‌دارم‌باکمردردپنج‌ماه‌پیش‌هم‌یک‌سقط‌داشتم‌

  پاسخ
  حسنی خرداد ۱۳, ۱۴۰۰ - ۹:۵۷ ب٫ظ

  من الان چهارهفته و پنج روزه ک گفتن باردارم طبق ازمایشات و سونو ولی متاسفانه دوروزه ک پریود اونم شدید شدم الان یعنی باردار نیستم جواب سوالمو بدین لطفن

  پاسخ
  سکینه صادقی خرداد ۷, ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸ ق٫ظ

  سلام من علایم بارداری دارم ولی چهار روز مونده پریودم پریود شدم

  پاسخ
  تینا اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴ ب٫ظ

  سلام هفته پیش رابطه کامل داشتم و پنج روز پیش هم همینطور که قصد بارداری داشتم اما امروز سرتاریخ قاعدگیم پریود شدم چرا باردار نشدم ایا؟؟! ببخشید میشه پاسخ سوالم رو بدین ممنون میشم

  پاسخ
  نغمه اردیبهشت ۸, ۱۴۰۰ - ۱:۱۴ ق٫ظ

  سلام خسته نباشین من اخرین رابطم مربوط به حدوده ۵.۶ هفته پیشه .پریود هم شدم این ماه نشدم تست گرفتم مثبت بوده چجوری میشه؟

  پاسخ
  S.m فروردین ۲۸, ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۹ ق٫ظ

  سلام من الان تقریبا هفته ی۵بارداری هستم و خونریزی کم تر از پریودی و روشن همراه با درد زیر شکمی همانند پریودی دارم ایا احتمال خطر وجود دارد ؟

  پاسخ
  فاطیما فروردین ۲۳, ۱۴۰۰ - ۳:۰۰ ب٫ظ

  سلام من ۱۹ سالمه و به یک سال و ۳ ماه که ازدواج کردم
  یه سوال داداشتم ممنون میشم کمکم کنید
  راستش من ۱۵ روز بعد پریودیم رابطه داشتم و اقدام به بارداری کردم و الان که ۱۵ روز از رابطم گذشته پریود شدم همراه با کمر درد هرازگاهی هم زیر شکمم درد میکنه فقط روز اول درد داشتم روز دوم دردم کمتر شده و فکر کنم که خونریزی هم کم شده حالا نمیدونم پریود شدم یا دلیلش لانه گزینی

  پاسخ
  مرمر فروردین ۲۰, ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید ۱۲روز بعد از نزدیکی که خیلی هم مشکوک نبود از بتا دادم ۱.۲بود همون روز هم پریود شدم ایا نیاز هست دوباره تست بدم،؟

  پاسخ
  ناشناس فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۸:۴۴ ب٫ظ

  سلام وقت به خیر من ۲۴ بهمن تاریخ آخرین پریودم هست بی بی چک زدم مثبت بوده وآزمایشم هم دادم عددش ۴۴۰ بود امروز خونریزی دارم علتش چیه؟

  پاسخ
  سحر فروردین ۹, ۱۴۰۰ - ۱:۳۱ ق٫ظ

  سلام ۱۸بهمن پریود شدم و بعد از پریود از ۲۴ تا ۲۶ نزدیکی داشتم جهت بارداری ولی ۲۷ بهمن دوباره پریود شدم با لخته همراه بود ولی گرفتگی عضلات شکم و کمر درد شدید ودرد کشاله ران داشتم تست و ازمایش دادم منفی بود اسفند ۲۰ ام دوباره پریود شدم ولی با مقدار کم و قهوه ای رنگ ولی ۴ روز بود از طرفی احساس خوبی تو ناحیه شکم ندارم و شکمم سفت و بزرگ شده ب نظرتون بار دارم سونو بدم یا نه

  پاسخ
  ناشناس فروردین ۸, ۱۴۰۰ - ۹:۲۰ ق٫ظ

  سلام من دوروز بود از پریودم میگذشت شب یه لکه بینی شدم همیشه هم پریودم قاطی نبود تو روز ۵شب پریود میشدم
  آیا الان من باردارم یا نه بهم جواب بدید خواهشن???

  پاسخ
  منیره فروردین ۵, ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹ ق٫ظ

  سلام من نزدیک یک سال اقدام ب بارداری کردم.۲۳اسفند ماه باید پریود میشدم ولی نشدم.بعد۱۲روز پریود شدم.همیشه پریودم هم منظم بود.

  پاسخ
  امنه فروردین ۲, ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷ ب٫ظ

  سلام‌من‌اقدام‌ولی‌الان‌پریود‌شدم‌نمیدوستم‌حامله‌یا‌نه‌چون‌اعلامش‌داشتم

  پاسخ
  ناشناس اسفند ۱۵, ۱۳۹۹ - ۸:۴۹ ب٫ظ

  سلام من ۴ روزی از پریود م گذشته بود الان خونریزی داریم الان ممکن هست باردار باشم

  پاسخ
  لیلا اسفند ۱۳, ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶ ب٫ظ

  یک هفته عقب انداختم بعدش یک روز ب صورت لخته خونریزی داشتم بعدش پاک ام فقط یه روز خونریزی داشتم ب نطرتون علت چیه؟

  پاسخ
  نگین اسفند ۸, ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵ ب٫ظ

  سلام من تو راه اقدام بودم و سونو دادم تخمک آزاد شده و این سه بار زدم مثبت شد ولی بعد از اینکه یک ماه تکمیل شد پریود شدم

  پاسخ
  ناشناس اسفند ۷, ۱۳۹۹ - ۱:۰۰ ق٫ظ

  سلام دکتر من ۱۵بهمن ماه پریود بودم بعدش اقدام کردیم , دکتر قرص مدروکسی پروژسترن دادند از شب ۱۵ دوتا دونه تا ۱۰ شب خورده شود, من نتونستم کامل ۱۰ شب بخورم , حساسیت داشتم به دارو , سردرد , حالت تهوع , ظهر ها بی حال میشدم , حالت عصبی داشتم , فقط پنج شب فقط تونستم بخورم , ۶ اسفند ماه لکه هست , آیا امکان هست باردار باشم

  پاسخ
  مهناز بهمن ۳۰, ۱۳۹۹ - ۶:۰۳ ق٫ظ

  سلام یک هفته ده روز قبل پریودی نزدیکی داشتم .بعدش پریود شدم .احتمال بارداری هست؟

  پاسخ
  اف.ام بهمن ۲۷, ۱۳۹۹ - ۵:۰۲ ق٫ظ

  سلام‌ وقتتون بخیر من ده روزه پریودم عقب افتاده البته پریودهام تقریبا نا منظمه . آخرین رابطع سکسم ۴ ماه پیش بوده البته شکی بین من و همسرم پیش اومد من حتا قرص اورژانسی هم خوردم ۲۴ ساعت بعد ضمنا من حدود ۱۰ سال دستگاه آی یو دی داشتم تقریبا یک ماه پیش دستگاه رو خارج کردم بعد از ترانس واژینال دکتر گفتن کیست دارم و آمپول وریدی برام تجویز کردن اسمش خاطرم نیست همون که مثل خمیر تزریق میشه حالا نگرانیم بخاطر این ده روز عقب انداختنه ممکنه باردار باشم؟ تو این مدت هم پریود شدم و منظم بوده ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  اف . ام بهمن ۲۷, ۱۳۹۹ - ۴:۴۷ ق٫ظ

  سلام‌ وقتتون بخیر من ده روزه پریودم عقب افتاده البته پریودهام تقریبا نا منظمه . آخرین رابطع سکسم ۴ ماه پیش بوده البته شکی بین من و همسرم پیش اومد من حتا قرص اورژانسی هم خوردم ۲۴ ساعت بعد ضمنا من حدود ۱۰ سال دستگاه آی یو دی داشتم تقریبا یک ماه پیش دستگاه رو خارج کردم بعد از ترانس واژینال دکتر گفتن کیست دارم و آمپول وریدی برام تجویز کردن اسمش خاطرم نیست همون که مثل خمیر تزریق میشه حالا نگرانیم بخاطر این ده روز عقب انداختنه ممکنه باردار باشم؟ تو این مدت هم پریود شدم و منظم بوده ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  فاطمه بهمن ۲۵, ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲ ق٫ظ

  سلام
  لطفا کمکم کنید
  ۱۴ روز بود که اقدام کرده بودم به خاطر سفت شدن شکمم.و کمردرد ی قابل تحمل که موقع ایستادن شدتش بیشتر می شد, بیبی چک زدم یک خط پررنگ روی c افتاد یک خط صورتی هم خیلی پایین تر از t افتاد.
  روز ۱۵ تاریخ همیشگی پریودم بود که لکه قهوه ای دیدم ولی احتیاج به پد داشتم.الان که روز ۱۶ پریودم از دیروز بیشتر شده و رنگش تیره تر و لخته داره , از پریود های قبلیم رنگش تیره تر است ,کمرمم هنوز درد داره و هر از گاهی زیر شکمم هم درد میکنه
  ایا احتمال بارداری میشه داد?

  پاسخ
  ناشناس شهریور ۳۱, ۱۴۰۰ - ۰:۰۹ ق٫ظ

  سلام من چهار زود ازموقع پریود شدنم میگذره اما علائم بارداری مثله حالت تهوع نداره ایاحامله هستم یاهنوز مشخص نیست تاچندروز مشخص میشه حاملم

  پاسخ
  جرفی بهمن ۲۳, ۱۳۹۹ - ۹:۱۱ ق٫ظ

  سلام یک ماه امه بعدش به خونریزی افتادم رفتم پیشه متخصص شیاف بهم داد تا شب خون قط شد الان از صبح به خونریزی افتادم علتش چیه

  پاسخ
  ناشناس بهمن ۲۳, ۱۳۹۹ - ۹:۰۸ ق٫ظ

  سلام یک ماه امه بعدش به خونریزی افتادم رفتم پیشه متخصص شیاف بهم داد تا شب خون قط شد الان از صبح به خونریزی افتادم علتش چیه

  پاسخ
  فائزه بهمن ۲۲, ۱۳۹۹ - ۰:۵۰ ق٫ظ

  سلام وقت بخیر من تقریبا ۲۰روزپیش تست بارداری خون دادم مثبت بود ولی الان ۴ روزه لکه بینی دارم وسونوگرافی هم بچه رو نشون نمیده نگران کننده س ؟؟؟

  پاسخ
  ناشناس دی ۲, ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳ ق٫ظ

  سلام من هرماه پرید نامنظم دارم ملی الان حالت تهوع از خیلی بوها بدم میاد ولی الان هم پرید هستم ممکنه بادارباشم

  پاسخ
  ششش بهمن ۲۰, ۱۳۹۹ - ۷:۵۵ ب٫ظ

  سلام من پریودیم دو روز بود فقط امروز صبح بی بی زدم ی خط تیره و ی خط کمرنگ افتاد ولی بعدش دوباره بی بی زدم منفی شد

  الان احتمال باردار بودن هست؟

  پاسخ
  شش بهمن ۲۰, ۱۳۹۹ - ۷:۵۳ ب٫ظ

  سلام من پریودیم دو روز بود فقط امروز صبح بی بی زدم ی خط تیره و ی خط کمرنگ افتاد ولی بعدش دوباره بی بی زدم منفی شد

  الان احتمال باردار بودن هست؟

  پاسخ
  ناشناس بهمن ۲۰, ۱۳۹۹ - ۱:۰۲ ب٫ظ

  سلام امروز پنچ روز از پریودم میگذره قبلاپریودی نامنظم داشتم اما شش ماه هست با مراجعه به پزشک منظم شده‌ ولی‌ دلیل عقب افتادگی این‌ ماه رو نمیدونم وخیلی کم امروز لک داشتم لطفآ راهنماییم کنین

  پاسخ
  اکرم خرداد ۸, ۱۴۰۰ - ۲:۱۰ ب٫ظ

  سلام من باید ۲۱ خرداد موقع پریودیم هستش ولی ۸ خرداد شدم بعد پد رو خون نمیاد ولی وقتی دستشویی میرم میاد خون بعد آمپول آزاد سازی زدم … بعد کمردرد خیلی هستم

  پاسخ
  ناشناس بهمن ۲۰, ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹ ب٫ظ

  سلام امروز پنچ روز از پریودم میگذره قبلاپریودی نامنظم داشتم اما شش ماه هست با مراجعه به پزشک منظم شده‌ ولی‌ دلیل عقب افتادگی این‌ ماه رو نمیدونم وخیلی کم امروز لک داشتم لطفآ راهنماییم کنین

  پاسخ
  ناشناس بهمن ۱۳, ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱ ق٫ظ

  سلام بعد سه روز جواب مثبت بی بی چک پریود شدم چ دلیلی داره

  پاسخ
  غزل بهمن ۹, ۱۳۹۹ - ۱:۵۳ ب٫ظ

  سلام من یه ماه پیش اقدام کردم و سروقع پریودم شدم و سه روز بیشتر نبود ودل درد خفیفم داشت وقبلاا تا هفت روز میرفت الان یعنی من باردارم

  پاسخ
  ناشناس بهمن ۹, ۱۳۹۹ - ۸:۵۳ ق٫ظ

  سلام منم امروز ده روزه از پریودم گذشته بود و امروز لک بینی داشتم برم دکتر

  پاسخ
  نازنین اسفند ۱۳, ۱۳۹۹ - ۶:۳۴ ب٫ظ

  سلام منم علائم بارداری در هفته اول رو داشتم الان موقعه پریم بود که لکه بینی دارم

  پاسخ
  مژگان فروردین ۱۲, ۱۴۰۰ - ۲:۳۵ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید تورو خدا جوابمو بدید کمک کنید من ۱۵ بهمن پریود شدم بعد از قطع خونریزی خوب که پاک شدم دو روز بعدش نزدیکی داشتم و پریود نشدم و همه علائم بارداری رو داشتم ولی متاسفانه امروز دل درد و کمر درد شدید گرفتم و خونریزی شدید دارم ایا احتمالش هست باردار باشم تو رو خدا جوابمو بدید خیلی نگرانم و استرس دارم

  پاسخ
  مریم آبان ۱۳, ۱۴۰۰ - ۴:۱۸ ب٫ظ

  سلام خسته نباشید .ببخشید من تقریبا ۵ ماه پیش باردار بودم ولی متاسفانه بچم سقط شد بعد از پنج ماه دوباره اقدام به بارداری کردم ۱۳ روزی میشه جلوگیری نکردم ولی متاسفانه پریود شدم دلیل خواصی داره

  پاسخ
  فاطمه دی ۱۶, ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱ ق٫ظ

  سلام، خواهرِاستادم ۵ ماه اول بارداریش رو خبرنداشت، چون پریود میشد.دقیقا توزمان پریودیش وباهمون شرایط.
  ماه پنجم هم بخاطرکمردرد دکتررفت فهمید بارداره…

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۲۰, ۱۴۰۰ - ۷:۳۴ ب٫ظ

  سلام من شش ماهه اقدام کردم ولی هرماه پرید میش
  ولی این ماه پنج روز ازپریدم گزشته کمردرد شدیدشکم درد شدید وخون ریزی خیلی تیره دارم لطفن کمکم کنید

  پاسخ

  دیگر مقالات پیشنهادی پزشک خوب