انواع انحرافات جنسی و علت آنها

توسط میترا سیفان
این مقاله توسط میترا سیفان ترجمه شده است.

انحرافات جنسی یا اختلالات نابهنجاری جنسی، بیماری‌هایی هستند که به شکل خیال‌پردازی‌ها یا رفتارهای جنسی غیرعادی، انحرافی، عجیب و متناقض با فرهنگ شکل می‌گیرند. افرادی که دچار انحراف جنسی هستند، لذت جنسی را تجربه می‌کنند، اما نمی‌توانند به محرک‌های شهوانی به صورت بهنجار پاسخ دهند. رفتارهای انحراف جنسی به صورت وسواسی انجام می‌شوند. این بیماران مکررا در رفتار انحراف جنسی خود گرفتار می‌شوند و قادر به کنترل تکانه‌های جنسی خود نیستند. در شرایط پراسترس، اضطراب‌زا، یا افسرده‌کننده احتمال انجام این رفتارهای منحرف جنسی بیشتر می‌شود.

فهرست مطالب
 • انحراف جنسی چیست؟

  انحراف جنسی در واقع یک نوع اختلال جنسی در افراد است ، در این نوع اختلال فرد به دنبال روابطی غیرطبیعی و خارج از عرف است. افرادی که دارای انحراف جنسی هستند ویژگی‌هایی چون داشتن روابط با همجنس خود، سادیسم جنسی، مازوخیسم جنسی، حیوان خواهی، خود ارضایی، شی پرستی، چشم چرانی، کودک آزادی، مبدل پوشی، تماشاگری جنسی و… دارند.
  انحراف جنسی بیشتر در آقایان دیده شده است، در مقابل بیشتر زنان درگیر مازوخیسم هستند. مردانی که به این بیماری مبتلا هستند ممکن است بارها و بارها تصمیم بر ترک آن بگیرند، اما توانایی انجام این کار را ندارند.
  انحراف جنسی را می‌توان یک بیماری به شکل تکانه، خیال‌پردازی، رفتار جنسی و… عنوان کرد.

  دلایل انحرافات جنسی یا اختلالات نابهنجار

  با وجود پیشرفتی که علم پزشکی در زمینه‌های مختلفی داشته است، هنوز مشخص نیست که علت اصلی بروز این پدیده چه چیزی بوده است. به گفته بسیاری از پزشکان شاید بتوان ضعف در دوران کودکی، بلوغ زودتر از موعد، شرایط مختلف، اشیا و موقعیت‌های مختلف و… را از دلایل بروز این بیماری عنوان کرد. پزشکان دیگری برای بروز علائم این بیماری و دلایل آن دو فرضیه را مطرح کردند:

  • فرضیه یادگیری: در واقع این فرضیه ارتباط بین یک عمل جنسی در دوران کودکی را که منجر به یادگیری می‌شود، عامل به وجود آورنده اختلالات نابهنجاری جنسی می‌داند.
  • فرضیه روانپوشی اختلال جنسی: این نوع فرضیه ناشی از تثبیت در یکی از مراحل روانی-جنسی رشد است. 

  اگر نیاز به مشاوره حضوری، تلفنی یا آنلاین دارید روی دکمه زیر کلیک کنید
  رزرو آنلاین نوبت از روان درمانگر

   

  انواع انحرافات جنسی

  • آلت نمایی (عورت نمایی)

  انحراف جنسی آلت‌نمایی یعنی اقدام مکرر به نشان دادن اعضای تناسلی به‌ منظور رسیدن به هیجان و تحریک جنسی به فرد غریبه‌ای که انتظار چنین عملی را ندارد. افراد دچار این مشکل، نیاز به غافل‌گیری، تکان‌دادن یا تاثیرگذاری بر طعمه‌های خود دارند. این عارضه معمولا محدود به نشان دادن است و فرد بیش از این حد پیش نمی‌رود، زیرا قصد برقراری رابطه جنسی با طرف مقابل را ندارد. در حقیقت تماس واقعی جنسی با قربانی در این حالت نادر است، اما ممکن است فرد حین نمایشگری یا تخیل درباره آن به خودارضایی بپردازد. افراد نمایشگر از نظر شخصیتی دچار احساس عدم اطمینان نسبت به توانایی جنسی و از نظر اجتماعی منزوی هستند.

  • اوروفیلیا

  در این نوع انحارف جنسی، فرد از ادرار کردن به روی شریک جنسی خود یا حالت برعکس آن لذت می‌برد. 

  • اتوگاینفیلی

  در این نوع انحراف جنسی، یک مردی که به پارافیلیا مبتلا است به وسیله تصور و تخیل خود به ارگاسم می‌رسد. 

  • پارتیالیسم

  در این انحراف جنسی، معمولا تمرکز فرد به روی یکی از اعضای بدن است. برخی از افراد تنها با آلت تناسلی برانگیخته نخواهند شد بلکه گاهی اوقات فرم بدن، فرم سینه‌ها و… موجب برانگیختگی فرد خواهد شد. 

  • کیسمافیلیا

  در این نوع اختلال فرد با وارد کردن یک مایع از طریق مقعد به درون روده بزرگ به برانگیختگی جنسی می‌رسد.

   

  • یادگارخواهی (فتیشیسم)

  امیال جنسی فرد مبتلا به اختلال فتیشیسم  بر اشیای بی‌جان متمرکز است. این فرد با پوشیدن یا لمس یک شی به تحریک جنسی و خودارضایی می‌رسد. مشاهده و جمع‌آوری اشیایی مانند لباس‌های زیر زنانه موجب تحریک فرد و اقدام او برای خودارضایی می‌شود. فرد یادگارپرست ممکن است روابط با همسر را کنار بگذارد یا فعالیت‌های جنسی‌اش را با این تمایلات ترکیب کند.

  • بچه‌بازی (پدوفیلیا)

  افراد مبتلا به این انحراف جنسی امیال یا رفتارهایی مانند فعالیت جنسی غیرقانونی با بچه‌های نابالغ‌ (کودکان زیر ۱۳ سال) دارند. این رفتارها ممکن است شامل موارد متعددی از رفتارهای نابهنجار مانند برهنه ‌کردن تا تماس جنسی اجباری باشد. برخی از پدوفیل‌ها عمل جنسی را فقط با کودکان انجام می‌دهند و به بزرگسالان تمایلی ندارند. پدوفیل‌ها ممکن است با زورگویی و تهدید به افشا، سو‌استفاده خود را تداوم بخشند. این فعالیت از نظر قانونی نوعی تجاوز محسوب می‌شود و محکومیت‌های سنگینی به دنبال دارد. متاسفانه می‌توان گفت انحراف جنسی پدوفیلی شایع‌ترین نوع از انحرافات جنسی است.

  • خودآزارخواهی جنسی (مازوخیسم)

  افراد مبتلا به این عارضه بر تخیلات، امیال و رفتارهایی متمرکز هستند که شامل عمل غیرواقعی مانند مورد توهین قرار گرفتن، سوراخ کردن پوست، سوزاندن خود، بستن دست و پا و کتک خوردن یا هر چیز دیگری که باعث رنج بردن آن‌ها شود، شکل می‌گیرد تا به ارضای جنسی برسند. معمولا افرادی که مورد خشونت جنسی قرارگرفته‌اند یا شاهد صحنه‌هایی از این قبیل بوده‌اند، حس انتقام‌جویی و خشم زیادی را تجربه می‌کنند و همین عامل در آن‌ها منجر به رابطه جنسی خشن و مازوخیسم می‌شود. البته گاهی در میان افراد عادی هم تخیلات یا رفتاری شبیه دیگرآزاری یا خودآزاری وجود دارد، اما در اغلب موارد این برون‌ریزی به صورتی توافق‌شده به شکل فانتزی انجام می‌شود، زیرا افراد می‌دانند که این رفتار یک بازی است و از ایجاد درد یا جراحت واقعی اجتناب می‌کنند.

  • دیگرآزاری جنسی (سادیسم)

  سادیسم یا دیگرآزاری جنسی عبارت است از: انگیزش جنسی از طریق ایجاد رنج جسمی و روانی در شخصی دیگر. افراد مبتلا به این عارضه تخیلات مداومی دارند که در آن تحریک جنسی با رنج روانی یا جسمی مانند توهین و ایجاد وحشت در شریک جنسی ایجاد می‌شود. البته در شدیدترین حالت، دیگرآزاری جنسی ممکن است با موارد غیرقانونی مانند تجاوز، شکنجه و حتی قتل همراه شود. افراد دچار دیگرآزاری جنسی به درمان سریع روان‌پزشکی نیاز دارند.

  این نوع رابطه جنسی معمولا در افرادی دیده می‌شود که مورد خشونت جنسی قرارگرفته یا شاهد صحنه‌هایی از این قبیل بوده‌اند و حس انتقام‌جویی و خشم در آن‌ها وجود دارد.

  • مبدل‌پوشی (فتیشیسم دیگرپوشانه)

  در این نوع انحراف جنسی، پوشیدن لباس زنانه باعث تحریک جنسی یا تشدید آن برای مردان می‌شود. معمولا برانگیختگی جنسی شامل شریک جنسی واقعی نمی‌شود، اما ممکن است در تخیلات فرد این امر صورت گیرد. برخی از این افراد فقط به لباس‌های زنانه خاصی مثل لباس‌ زیر علاقه دارند و برخی دیگر لباس کامل زنانه را به همراه آرایش می‌پسندند.

  • تماشاگری جنسی (ویوریستیک)

  تماشاگری جنسی یا چشم‌چرانی عبارت است از نگاه کردن مکرر به صورت مخفیانه به افراد اغلب غریبه که در حال لخت شدن و یا مشغول فعالیت جنسی هستند. عمل نگاه کردن مخفیانه به‌ منظور دستیابی به تحریک جنسی است، نه به‌ منظور داشتن فعالیت جنسی با شخص در معرض دید. فرد چشم‌چران ممکن است در همین حال به خودارضایی نیز دست بزند. این انحراف جنسی ممکن است ریشه در تجربیات فرد در دوران کودکی داشته باشد و روانکاوی می‌تواند در شناخت این ریشه‌ها به فرد کمک کند.

  • مالش‌دوستی (فروتوریستیک)

  مالش‌دوستی نوعی از انحرافات جنسی است و عبارت است از مالش آلت تناسلی به بدن یک فرد ناآشنا و بی‌خبر در محل‌های شلوغ برای کسب تحریک جنسی و ارگاسم. این کار معمولا توسط مردهای منفعل و منزوی صورت می‌گیرد، زیرا تنها منبع ارضا جنسی برای این افراد، مالیدن خود به دیگران است.

  • حیوان‌دوستی

  اختلال جنسی حیوان‌دوستی به معنی ترجیح زیاد یا انحصاری فرد نسبت به حیوانات برای دستیابی به تحریک جنسی است. این اختلال در مناطق روستایی بیشتر اتفاق می‌افتد که معمولا به دلیل عدم دسترسی به یک رابطه جنسی طبیعی اتفاق می‌افتد. در مواردی دیده شده است که فرد حیوانات را فقط برای استفاده جنسی تربیت کرده است.

  • هرزه‌گرایی تلفنی و کامپیوتری

  فردی که به این اختلال مبتلا است تفکرات ذهنی خود در مورد رابطه جنسی را پشت تلفن یا کامپیوتر به مخاطب خود بیان می‌کند و او را وادار می‌کند تا در مورد فعالیت‌های جنسی‌ خود صحبت کند.

  ‌‌

  • مرده‌خواهی

  این افراد تمایل به برقراری رابطه جنسی با اجساد دارند. معمولا این افراد تمایل به داشتن یک شریک جنسی دارند که هیچ مقاومتی از خود نشان ندهد و هرگز آن‌ها را پس نزند. ممکن است این تمایلات در حد تخیلات در هنگام فعالیت جنسی باقی بماند، ولی حالت شدت یافته آن ممکن است حتی منجر به قتل طرف مقابل شود.

  اگر شما یا عزیزانتان درگیر اختلالات و انحرافات جنسی هستید از متخصصان سایت پزشک خوب کمک بگیرید
  متخصص خوب برای انحرافات جنسی

   

  علت انحرافات جنسی

  به طور کلی یکی از عوامل مهم اختلالات و حتی انحرافات جنسی عامل افسردگی است.

  دومین عامل به تجربیات دوران گذشته برمی‌گردد. اما می‌توان گفت مشکلات جنسی از دو دسته عوامل جسمانی و روانی منشا می‌گیرد، اما این عوامل در هم پیچیده هستند.

  زمانی که ما با چنین مجموعه آمیخته‌ای سر و کار داریم، نمی‌توانیم به دنبال علت مشخص و روشنی برای اختلالات جنسی و درمان آن باشیم. معمولا نقش عوامل روانی در مردان زیر ۵۰ سال که با مشکلات جنسی روبرو هستند، پررنگ‌تر است. حال آنکه برای مردان بالای ۵۰ سال نقش عوامل جسمانی بیشتر دیده می‌شود، اما در مورد زنان، بیشتر عوامل روانی تاثیرگذار است تا عوامل جسمانی.

  درمان انحرافات جنسی

  تمامی انحرافات و اختلالات جنسی که زمینه روانی دارند، به وسیله هیپنوتیزم یا هیپنوتراپی و مشاوره روانشناسی و روان‌درمانی قابل درمان می‌باشند.

  رواندرمانی به فرد کمک می‌کند تا رفتارهایش را تغییر دهد. داروها هم می‌توانند به کاهش احساس اجباری که فرد مبتلا برای انجام آن رفتارها تجربه می‌کند، کمک کنند و میزان تخیلات و رفتارهای انحرافی را کاهش دهند.

  لازم به ذکر است، برای افرادی که رفتارهای خطرناک یا نابهنجار جنسی را بارها تجربه می‌کنند، ممکن است درمان هورمونی تجویز شود. بنابراین روشن است که برای درمان و کاهش چنین انحرافاتی لازم به دریافت مشاوره جنسی و بهره‌مندی از خدمات تخصصی می‌باشد.

  نویسنده: میترا سیفان – روانشناس

   

  مطالب مرتبط:

   

  خوانندگان محترم اگر سوالی در زمینه مسائل جنسی داشتید، لطفا در قسمت نظرات مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخگو باشیم.

  پزشک خوب، سامانه آنلاین رزرو اینترنتی نوبت از روانشناسان و روانپزشکان و سایر تخصص های حوزه سلامت است که به شما کمک می‌کند بهترین متخصصان را در کوتاه ترین زمان و در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کرده و وقت خود را به صورت “آنلاین” رزرو نمایید.

  پرسش و پاسخ

  پزشک خوب، نظرتان را درباره این مقاله بگویید یا سوالاتتان را بپرسید، متخصصان ما در اولین فرصت به سوالات شما پاسخ می‌دهند.

  ناشناس آبان ۱۱, ۱۴۰۰ - ۹:۱۲ ب٫ظ

  سلام شرق تهران یه سکس تراپیست یا روانشناس خوب راجب این قضایا معرفی میکنین لطفا؟ ممنون

  پاسخ
  مرجان آبان ۱۰, ۱۴۰۰ - ۱:۳۹ ق٫ظ

  ادرارکردن وخوردن ودیدن درسکس هم انحراف حساب میشه چون همسرمن بسیارلذت میبره ازاین کار

  پاسخ
  غزل آبان ۳, ۱۴۰۰ - ۳:۲۸ ب٫ظ

  سلام، من یکسال وچهار ماه هستش که عقد هستم..‌.اویل عقد متوجه قرار گذاشتن همسرم برای رابطه با یک پسر نوجوان بنظر۱۵ یا۱۷ ساله شدم همسرم ۲۳سالشه، بحدی حالم بد بود نتونستم برم دنبالش بفهمم قضیه چیه ولی بعد از برگشتن و دوش گرفتنش شدم که رابطه ای بوده و انجام شده بعد از اون هر چند وقت حتی تا الان متوجه غسل گرفتنش هستم بدون اینکه مارابطه ای داشته باشیم خاهش میکنم راهنماییم کنید نمیدونم باید چجوری بفهمم اختلالی داره یانه من باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  کیانا مرداد ۱۹, ۱۴۰۰ - ۰:۲۷ ق٫ظ

  سلام. ممنونم از مطالب خوبتون
  من با اقایی اشنا شدم که بعد یک سال بهم گفته یکی از فانتزیاش این که وقتی از خود بیخود میشه پارتنرش براش از رابطه عای جنسی قبلیش تعریف کنه و اون لذت ببره
  در ضمن خیلی هم اهل خودارضایی و فیلم دیدن پورن .
  و گاهی من مجبور به رابطه سکس چت میکنه
  شما من راهنمایی کنید این اقا مشکل جنسی و یا انحراف اخلاقی داره ؟! در حالت عادی ایشون خیلی ادم موجه و متشخصی

  پاسخ
  نیازمند راهنمایی شما مرداد ۳, ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵ ب٫ظ

  سلام
  من یک خانم هستم
  آقایی به من پیشنهاد داده است که حاضر است هر مبلغی که تمایل داشته باشم به من پرداخت کند، در عوض، من از وی بعنوان حیوان خانگی استفاده کنم
  حتی میتوانم قلاده وی را نیز انتخاب کنم و یا انتخاب آن را برعهده خودش قرار دهم
  این آقا، یکی از آشنایان است و دارای خانواده معمولی و تقریبا متمول و خیلی محترمی هستند که رودربایستی زیادی با آنها داریم. به همین خاطر از پیشنهاد پسرشان، بسیار غافلگیر شدم و نمیدانم چه رفتاری باید انجام دهم.
  تنها واکنش من، این بود که بهش گفتم به پدر و مادر سلام برسان?
  ضمنا شخص پیشنهاد دهنده، جوانیست مهندس که یکی از قهرمانان پرورش اندام است و هیکل مردانه درشتی مطابق سلیقه افراد امروزی دارد.
  (بازوی بزرگ، سیکس پک و … ) منظورم این است که از نظر ظاهری نه فقط مشکلی ندارد، بلکه در دوره زمان حال، جزو زیباهیکلان ? محسوب میشود. علاوه بر آن وضع مالی خوبی نیز دارند.

  من به تندی زبان ، معروف هستم و تا قبل از این پیشنهاد، رفتار من در تمام طول مدت آشنایی ، کاملا تند و پرخاشگر بوده و از توهین و تحقیر کوتاهی نکردم??
  با این وجود، بنا به گفته خودش، تمام این سالها از توهین های من لذت میبرده و برای همین مرتبا کاری انجام میداده تا باز هم بهش توهین کنم و به قولی خرابش کنم
  تمام لحظات برخوردهای من را در حافظه ضبط کرده و از اینکه می دیده با اینهمه آپشن و خصوصیات دخترکش که همه برایش سر و دست میشکنند، من او را اصلا آدم حسابش نمیکنم و با وجود اینهمه کمالات، باهاش مثل سگ رفتار میکنم خوشش میومده و حالا ازم میخواهد که واقعا نقش سگم را بازی کنه. حتی حاضره تمام هزینه زندگی من را پرداخت کنه
  تنها پیشنهادی که فعلا به ذهنم میرسه اینه که بهش بگم از ایران بره
  چه کنم؟

  پاسخ
  لیلی تیر ۲۸, ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳ ب٫ظ

  سلام وقتتون بخیر همسر من مدام در حین رابطه به من میگه امروز کدوم مرد ترو چرید کجاهاتو بیشتر چرید و دوست دارم فلان مردو بیارم بشه نفر سوممون ،بقیه مواقع هم که سکس نمی‌کنیم برای بیرون رفتن مهمونی یا خرید یا هر کجا همیشه با من بحث میکنه که باید لباسی بپوشی که حتما سینه و بقیه اندام خصوصیت معلوم باشه من خیلی خیلی دارم اسیب میبینم توی این رابطه و هر موقع که با چشم خودش ببینه مردی به قول خودش منو دید بزنه و لذت ببره فوق العاده مهربون و شاد میشه میخواستم ببینم این انحراف جنسی محسوب میشه و اینکه من چکار بایدبکنم بخدا خیلی خیلی خسته شدم خواهش میکنم راهنمایی کنید

  پاسخ
  دال تیر ۱۸, ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶ ب٫ظ

  سلام من یه خانم هستم.همسر من موقع سکس ،دوستداره تصور کنه که من با مردای دیگه هستم.و میگه به خواهر و مادرم فحش بده.لطفا راهنمایی کنید.انحراف محسوب میشه و قابل درمان هست یا خیر؟

  پاسخ
  مریم اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۰ - ۴:۵۶ ق٫ظ

  با سلام
  همسر من با بستن دستو پا و دهن من و گرفتن بینی کهنتونم نفس بکشم شدیدا شهوتی میشه و این کار باعث اذیت شدن من میشه تا جایی ک از سکس زده میشم ایا این یه انحراف جنسیه؟یا عادی؟ب نظرتون چیکار باید کرد

  پاسخ
  ناشناس خرداد ۱۷, ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳ ب٫ظ

  سلام
  بله انحراف محسوب ميشه و نياز به درمان وجود داره
  حتما بايد حضوري به روانشناس و سكس تراپيست مراجعه كنن

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب خرداد ۱۸, ۱۴۰۰ - ۵:۳۲ ب٫ظ

  سلام
  بله انحراف محسوب ميشه و نياز به درمان وجود داره
  حتما بايد حضوري به روانشناس و سكس تراپيست مراجعه كنن

  پاسخ
  م ح دی ۲۴, ۱۳۹۹ - ۵:۱۹ ب٫ظ

  سلام من یک خانمم ولی تو رابطه جنسی تمایل دارم مرد باشم، و وقتی خودمو جای مرد تصور می‌کنم ارضا میشم. کلا هم زیاد شوهرم نمیتونه تحریکم کنه. خودم ذهنی خودمو تحریک میکنم و حین رابطه ذهنی ارضا میشم و اصلا خوب نیست. خیلی هم به فیلم‌های گی علاقه دارم و با دیدن اونا خودارضایی میکنم و خیلی خوب ارضا میشم. از طرفی هم خانواده مذهبی هستیم و به گناه بودن کارم اعتقاد دارم ولی هم میل جنسی ام شدیدا بالاست هم تمایل دارم تو رابطه مرد باشم. از ترس خانواده و شوهرم دکتر نمیتونم برم. میتونین راهنمایی یم کنین؟

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۳۴ ق٫ظ

  سلام
  مسئله مطرح شده نياز به مشاوره حضوري داره و مهمه
  در اولين فرصت به رواندرمانگر سكس تراپيست مراجعه كنيد

  پاسخ
  اکبر مهر ۱۷, ۱۳۹۹ - ۹:۲۶ ب٫ظ

  اعتیاد چیست

  پاسخ
  سینا مهر ۷, ۱۳۹۹ - ۹:۵۲ ب٫ظ

  با سلام آیا اعتیاد به خودارضایی با هیپنوتیزم درمان میشود؟

  پاسخ
  مینا کرمی روانشناس، مشاور، سکس تراپیست مشاهده صفحه در پزشک خوب فروردین ۱۱, ۱۴۰۰ - ۰:۳۶ ق٫ظ

  سلام
  اختلال خودارضايي در دسته اختلالات قابل درمان هست
  هيپنوتيزم ميتونه يكي از راه ها باشه كه البته روش هاي جديدتر و بهتر براي درمان اين اختلال وجود داره

  پاسخ
  نسیم شهریور ۱۶, ۱۳۹۹ - ۵:۱۶ ب٫ظ

  چه مطلب خوب و جامع و البته ترسناکی بود. بعضی از این موارد رو تو اطراف شنیدیم یا تو سطح جامعه دیدیم و بعضا از آدم های موجه هم رخ داده و همین ترسناک ترش میکنه :/
  به هرحال ممنون

  پاسخ
  میترا سیفان شهریور ۲۳, ۱۳۹۹ - ۲:۵۸ ب٫ظ

  سلام، ممنون از توجهتون

  پاسخ
  شهرزاد شهریور ۱۶, ۱۳۹۹ - ۱:۲۸ ب٫ظ

  اون مورد آلت نمایی (عورت نمایی) رو اولین بار تو دوران دبیرستان باهاش آشنا شدم. یه بار، اول صبح، یکی از همکلاسی ها با استرس و نفس نفس وارد کلاس شد. همه نگران شدیم که چی شده؟ وقتی یه کم آروم تر شد، بهمون گفت که تو مسیر مدرسه، یهو یه پیکان جلوش نگه داشته و راننده که یه آقای نسبتا پیری بوده، پیاده شده و به سمت این، آلت ش رو درآورده بوده. این دوست ما شوکه شده بوده و بعد سریع شروع به دویدن کرده.
  بعدها راجع بهش خوندم و فهمیدم که در واقع فرد آلت نما، از اون شوک و ترسی که برای طرف اتفاق میافته، ارضا میشه.
  فکر میکنم خیلی ازین افراد، تو مسیر مدارس دخترانه، دنبال طعمه خودشون میگردن :/
  البته شاید زنان هم دچار این انحراف باشن، ولی موارد مردانه ش رو من شنیدم و دیدم.

  پاسخ
  میترا سیفان شهریور ۱۶, ۱۳۹۹ - ۲:۱۳ ب٫ظ

  سلام، ممنون از توضیح تجربه دوستتون. بله متاسفانه موردهای اینچنینی کم نیستند.

  پاسخ

  دیگر مقالات پیشنهادی پزشک خوب