جشنواره پزشک خوب

جشنواره تخفیفی روز روانشناس

جشنواره تخفیفی روز روانشناس به پایان رسید، منتظر جشنواره‌های بعدی پزشک خوب باشید

همه ما، هر روزه بخشی از توجه خود را به غذایی که می‏‌خوریم و سلامت و شادابی جسم‏‌مان معطوف می‏‌کنیم. به محض اینکه دردی در یکی از اعضای بدن احساس کنیم، به دنبال درمان و معالجه می‏‌رویم. اما خیلی از ما، بیشتر اوقات از روح و جان‏مان غافل می‌‏شویم. حتماً بارها این جمله را شنیده‏‌اید که "عقل سالم، در بدن سالم" اما بهتر است به یاد آوریم که علم، امروزه ثابت کرده که هر اندازه روح آدمی زنده‌تر و سالم‌تر باشد، کیفیت زندگی او بهتر خواهد بود و حتی جسم سالم‏ تری خواهد داشت. در دنیای امروز که پر از اضطراب ها و استرس ها و عدم آرامش های عصر تکنولوژی شده، بیماری‌های جسمی جدیدی هم پیدا شده و بارها وقت مراجعه به پزشک ها برای درمان معده درد و سردرد و خیلی از دردهای جسمی‌مان، شنیده‌ایم که "از اعصاب است!" و همین ها به سادگی، نقش و اهمیت این بعد مهم وجودمان، یعنی روان را آشکار می‏‌سازد.

روانشناسان و مشاوران، درمانگر دردهای روح و روان به شمار می‏‌آیند و به ما برای حل مشکلات روان، تجربه حال روحی بهتر، زندگی شخصی و روابط سالم‌تر کمک می‏‌کنند.

ما درپزشک خوب، با توجه به نیاز جامعه به ارتقای سطح سلامت و همچنین در نظر گرفتن اوضاع اقتصادی امروز، تصمیم گرفتیم به مناسبت روزروانشناسیعنی نهم اردیبهشت ماه، یک جشنواره تخفیفی برای جلسات مشاوره با متخصصان حاضر در جشنواره به کاربران سایت ارائه دهیم.

زمان جشنواره تخفیفی:

از نهم اردیبهشت؛ روزروانشناستا دهم خرداد ماه

توجه : شما می‌‏توانید تا پایان اردیبهشت ماه، به هر تعداد بار از تخفیف جلسات بهره‏‌مند گردید.

تمامی جلساتی که در بازه زمانی جشنواره حتی برای بعد از اتمام جشنواره از طریق سایت، رزرو کرده‏‌اید، مشمول تخفیف می‏‌شود.

مقدار تخفیف:

از 15 تا 50 درصد تخفیف که در صفحه اختصاصی هر متخصص قابل مشاهده است.

شرایط لازم برای شرکت در جشنواره و استفاده از تخفیف:

تنها کافیست در سایتپزشک خوبثبت نامکرده باشید و وقت خود را از سایت به صورت آنلاین از متخصصان حاضر در جشنواره، رزرو نمایید.

نحوه شرکت در جشنواره تخفیفی:

  • ثبت نامدر سایت پزشک خوب
  • انتخاب متخصص موردنظر
  • انتخاب گزینه "رزرو وقت و اطلاعات بیشتر" و وارد شدن به صفحه اختصاصی متخصص
  • انتخاب روز و ساعت موردنظر از جدول زمان‏‌بندی در پایین صفحه متخصص (پس از رزرو یک جلسه می‏‌توانید به صفحه متخصص بازگشته و جلسات بیشتری را رزرو نمایید.)
  • انتخاب گزینه رزرو وقت و ثبت نهایی