لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب
جستجوی پیشرفته
3

مشاور ترک اعتیاد در قزوین

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل ترک شیشه، ترک ماریجوانا، ترک تریاک، ترک مخدرها، ترک محرک ها، ترک سیگار، ترک الکل و... هستید، می‌توانید در این صفحه از میان بهترین مشاوران ترک اعتیاد قزوین، فرد مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک مشاور ترک اعتیاد خوب، مشکل خود را درمان کنید.

لیست متخصص‌ها:

4 متخصص یافت شد

حذف همه فیلترها

مشاور، روانشناسمشاور ترک اعتیادقزوین
فیلتر بر اساس تخصص
(x مشاور، روانشناس)
فیلتر بر اساس حوزه کاری
(x مشاور ترک اعتیاد)
فیلتر بر اساس شهر
(x قزوین)
فیلتر بر اساس منطقه
فیلتر بر اساس محدوده
فیلتر بر اساس بیمه
جنسیت متخصص
(x هر دو)
زن
هر دو
مرد
مشاوره تصویری داشته باشد
مشاوره تلفنی داشته باشد
مشاوره آنلاین داشته باشد
مشاوره آنلاین خارج از ایران
رضا ریش پور - مشاور، روانشناس
4.9
(105 امتیاز)

رضا ریش پور

4.9
(105 امتیاز)
قزوین - سبزه میدان
4.9
(105 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور ترک اعتیاد زوج درمانگر روانشناس نوجوان مشاور ازدواج
قزوین - سبزه میدان
قزوین - سبزه میدان
قزوین - سبزه میدان
ارسلان عبدالهی دهکی - مشاور، روانشناس
4.7
(13 امتیاز)
قزوین - خیابان بوعلی شرقی
4.7
(13 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور خانواده مشاور ترک اعتیاد مشاور ازدواج روانشناس بالینی
قزوین - خیابان بوعلی شرقی
قزوین - خیابان بوعلی شرقی
قزوین - خیابان بوعلی شرقی
ساره علیجانی - مشاور، روانشناس
4.5
(8 امتیاز)

ساره علیجانی

4.5
(8 امتیاز)
قزوین - چهارراه پارک ملت
4.5
(8 امتیاز)
مشاور، روانشناسروان درمانگر مشاور ترک اعتیاد مشاور تحصیلی مشاور فردی
قزوین - چهارراه پارک ملت
قزوین - چهارراه پارک ملت
قزوین - چهارراه پارک ملت
سید مجید موسوی - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز

سید مجید موسوی

بدون امتیاز
قزوین - چهارراه خیام
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسمشاور خانواده مشاور فردی مشاور ترک اعتیاد
قزوین - چهارراه خیام
قزوین - چهارراه خیام
قزوین - چهارراه خیام
روانشناس کیست و روانشناسی چیست؟

روانشناس یا تراپیست کسی است که رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، نحوه یادگیری و انگیزه را در انسان‌ها به شکل حرفه‌ای بررسی می‌کند و چگونگی ارتباط افراد با یکدیگر و محیط را شناسایی می‌کند. روانشناسی علم مطالعه رفتار و فرآیند‌های ذهن انسان و سایر موجودات براساس روش‌های علمی است.
چه کسانی نیاز به مشاور ترک اعتیاد دارند؟

افرادی به مشاور ترک اعتیاد نیاز دارند که عملکرد آنها در یک یا چند حوزه مانند روابط، شغل یا تحصیل مختل شده یا از اختلالات روانی رنج می‌‌برند و مشکلات و اختلالات روانی آن‌ها به مرحله‌ای رسیده که توسط خودشان قابل حل نمی‌باشد. یک روانشناس حرفه‌ای به افراد کمک می کند عملکردشان را بهبود ببخشند و مشکلاتشان را مدیریت کنند. این افراد باید حتما توسط بهترین مشاور ترک اعتیاد پیگیری و درمان شود.
در چه مواردی باید به مشاور ترک اعتیاد مراجعه کرد؟

زندگی بسیاری از ما همواره با چالش‌هایی همراه است و مسائلی برای همه ما پیش می‌آید که حل آن‌ها در برخی مواقع برایمان غیرممکن است. تفاوتی ندارد که یک عزیز از دست داده باشیم یا احساس اضطراب بر ما غلبه کرده باشد؛ در هر حالت باید بدانیم هر مشکل غیرقابل حلی که زندگی ما را تحت الشعاع قرار داده با مراجعه به بهترین مشاور ترک اعتیاد و مشاوره گرفتن از او قابل حل خواهد بود.
ویژگی های مشاور ترک اعتیاد حرفه‌ای در قزوین چیست؟

یک مشاور ترک اعتیاد حرفه‌ای در قزوین مهارت های تحلیلی خوبی دارد، او باید بتواند اطلاعاتی را که جمع آوری می کند بررسی کند و از آنها نتیجه منطقی بگیرد. یک تراپیست خوب در قزوین دارای قدرت حل مسئله بالاست و می‌تواند جوانب مختلف یک مشکل را در نظر بگیرد. صبوری، رازداری، همدلی، اخلاق مداری و مهارت برقراری ارتباط از سایر خصوصیات یک مشاور ترک اعتیاد خوب است.
بهترین مشاور ترک اعتیاد قزوین چه ویژگی‌هایی دارد؟

این سوال درستی نیست؛ شما هیچ وقت نمی‌توانید بهترین مشاور ترک اعتیاد را پیدا کنید اما همیشه می‌توانید دنبال یک مشاور ترک اعتیاد خوب در قزوین باشید. یک مشاور ترک اعتیاد خوب باید دلسوزی و هم‌دردی خود را به مراجع نشان دهد، همواره صبور و شنونده بسیار خوبی باشد، دارای مهارت‌های ارتباطی قوی باشد، از سلامت روان برخوردار باشد و به سلامت خود اهمیت دهد. بهترین مشاور ترک اعتیاد مهارت‌های بین فردی خوبی داشته و به دنبال افزایش سطح دانش و توانایی خود است. اگر به دنبال مشاور ترک اعتیاد خوب در قزوین هستید حتما به این موارد توجه داشته باشید.
چگونه یک مشاور ترک اعتیاد خوب در قزوین پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک مشاور ترک اعتیاد خوب در قزوین راه‌های زیادی وجود دارد. ما می‌توانیم از پزشکان متخصص پرس‌و‌جو کنیم، از دوستان یا اعضای خانواده خود سوال کنیم، از منابع انسانی محل کار خود بپرسیم، اگر محصل یا دانشجو هستیم پرسش از کادر مدرسه یا دانشگاه خود را فراموش نکنیم و در آخر می‌توانیم از طریق وب گردی و جستجو در اینترنت یک لیست از بهترین روانشناسان و مشاوران قزوین را پیدا کنیم. پیدا کردن دکتر روانشناس قزوین از طریق پلتفرم‌های آنلاین آسان‌تر و سریع‌تر از سایر روش‌های سنتی خواهد بود.
تفاوت روانشناس، روانپزشک و روانکاو در چیست؟

روانپزشکی علم بررسی مشکلات بهداشت روان و تشخیص، مدیریت و پیشگیری از آن‌ها است؛ در واقع روانپزشک بیشتر روی درمان با دارو تمرکز دارد. در حالی که روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده؛ اما برخلاف روانپزشکان پزشک نیست و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. روانکاوها روان درمانگرانی هستند که از نظریه‌های فروید و سایر نظریه پردازان علم روانکاوی پیروی می‌کنند و معمولا با مسائل هیجانی سروکار دارند و دارو تجویز نمی‌کنند.
تفاوت روانشناس و مشاور در چیست؟

بعضی افراد روانشناس و مشاور را یکی میدانند اما روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. مشاور کسی است که با استفاده از فنون علم روانشناسی به افراد در انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری‌هایشان کمک می‌کند. تفاوت این دو در آن است که افراد مبتلا به اختلال روانی باید توسط یک روانشناس خوب درمان شوند و مشاور تنها وظیفه هدایت و راهنمایی افراد را دارد.
لیست متخصصان مشاور ترک اعتیاد قزوین را از کجا می‌توانم پیدا کنم؟

در همین صفحه به 10 مشاور ترک اعتیاد در قزوین دسترسی دارید که یکی از کاملترین لیست‌های موجود است.
روانشناس کیست و روانشناسی چیست؟

روانشناس کسی است که رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، نحوه یادگیری و انگیزه را در انسان‌ها به شکل حرفه‌ای بررسی می‌کند و چگونگی ارتباط افراد با یکدیگر و محیط را شناسایی می‌کند. روانشناسی علم مطالعه رفتار و فرآیند‌های ذهن انسان و سایر موجودات براساس روش‌های علمی است.
آیا مشاور ترک اعتیاد می‌تواند دارو تجویز کند؟

خیر، حتی بهترین مشاور ترک اعتیاد هم نمی‌تواند دارو تجویز کند. مشاور ترک اعتیاد کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد.
هزینه مشاور ترک اعتیاد در قزوین چقدر است؟

هزینه‌هایی که یک مشاور ترک اعتیاد در قزوین از مراجعین خود می‌گیرد متفاوت است. قیمت هر جلسه مشاوره بسته به نوع خدمات ارائه شده و نحوه مشاوره متفاوت است؛ اما مبلغ آن طبق تعرفه مشاوره و روانشناسی در سال مورد نظر تعیین می‌شود. در صفحه برخی از متخصص‌ها می‌توانید هزینه هر جلسه را مشاهده کنید.
پزشک خوب چه تعداد مشاور ترک اعتیاد در قزوین دارد؟

پزشک خوب افتخار همکاری با بهترین روانشناسان قزوین را دارد. در حال حاضر 10 مشاور ترک اعتیاد خوب از شهر قزوین با پزشک خوب همکاری می‌کنند.
پزشک خوب علاوه بر معرفی مشاور ترک اعتیاد خوب در قزوین در کدام شهرهای نزدیک مشاور ترک اعتیاد دارد؟

پزشک خوب در کنار معرفی مشاور ترک اعتیاد خوب در قزوین در شهرهای نزدیک مثل تاکستان به معرفی بهترین روانشناسان و مشاوران می‌پردازد.
چطور مشاور ترک اعتیاد خانم خوب در قزوین پیدا کنم؟

کافیست در زمان جستجو، فیلتر جنسیت را بر روی «خانم» قرار دهید.