لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب
جستجوی پیشرفته
3

روانشناس کودکان استثنایی در تبریز

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل مشکلات رفتاری شدید و لجبازی، بیش فعالی، نواقص توجه و تمرکز، مشکلات گفتار و زبان، نواقص هوش و کندذهنی، مشکلات یادگیری و افت شدید تحصیلی، مشکلات خواندن، دیکته، مشکلات ریاضی، سنجش هوش و توان ذهنی، پرخاشگری، اتیسم و مشکلات شدید هیجانی و... هستید، می‌توانید در این صفحه از میان بهترین روانشناسان کودکان استثنایی تبریز، فرد مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک روانشناس کودکان استثنایی خوب، مشکل خود را درمان کنید.

لیست متخصص‌ها:

7 متخصص یافت شد

حذف همه فیلترها

مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثناییتبریز
فیلتر بر اساس تخصص
(x مشاور، روانشناس)
فیلتر بر اساس حوزه کاری
(x روانشناس کودکان استثنایی)
فیلتر بر اساس شهر
(x تبریز)
فیلتر بر اساس منطقه
فیلتر بر اساس محدوده
فیلتر بر اساس بیمه
جنسیت متخصص
(x هر دو)
زن
هر دو
مرد
مشاوره تصویری داشته باشد
مشاوره تلفنی داشته باشد
مشاوره آنلاین داشته باشد
مشاوره آنلاین خارج از ایران
فاطمه رحیمی - مشاور، روانشناس
4.9
(11 امتیاز)

فاطمه رحیمی

4.9
(11 امتیاز)
تبریز - لاله غربی
4.9
(11 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور فردی روانشناس کودک روانشناس کودکان استثنایی
تبریز - لاله غربی
تبریز - لاله غربی
تبریز - لاله غربی
آرزو جهانشاهی قاجار - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز
تبریز - توانیر
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثنایی
تبریز - توانیر
تبریز - توانیر
تبریز - توانیر
سپیده نورمحمدزاد هشترودی - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز
تبریز -
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثنایی
تبریز -
تبریز -
تبریز -
خلیل حسینی آذر - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز

خلیل حسینی آذر

بدون امتیاز
تبریز - خیابان عباسی
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثنایی
تبریز - خیابان عباسی
تبریز - خیابان عباسی
تبریز - خیابان عباسی
سیامک پیغامی پیغان - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز
تبریز - جاده تبریز
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثنایی
تبریز - جاده تبریز
تبریز - جاده تبریز
تبریز - جاده تبریز
دکتر شهروز نعمتی - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز

دکتر شهروز نعمتی

بدون امتیاز
تبریز
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثنایی
تبریز
تبریز
تبریز
روانشناس کیست و روانشناسی چیست؟

روانشناس یا تراپیست کسی است که رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، نحوه یادگیری و انگیزه را در انسان‌ها به شکل حرفه‌ای بررسی می‌کند و چگونگی ارتباط افراد با یکدیگر و محیط را شناسایی می‌کند. روانشناسی علم مطالعه رفتار و فرآیند‌های ذهن انسان و سایر موجودات براساس روش‌های علمی است.
چه کسانی نیاز به روانشناس کودکان استثنایی دارند؟

افرادی به روانشناس کودکان استثنایی نیاز دارند که عملکرد آنها در یک یا چند حوزه مانند روابط، شغل یا تحصیل مختل شده یا از اختلالات روانی رنج می‌‌برند و مشکلات و اختلالات روانی آن‌ها به مرحله‌ای رسیده که توسط خودشان قابل حل نمی‌باشد. یک روانشناس حرفه‌ای به افراد کمک می کند عملکردشان را بهبود ببخشند و مشکلاتشان را مدیریت کنند. این افراد باید حتما توسط بهترین روانشناس کودکان استثنایی پیگیری و درمان شود.
در چه مواردی باید به روانشناس کودکان استثنایی مراجعه کرد؟

زندگی بسیاری از ما همواره با چالش‌هایی همراه است و مسائلی برای همه ما پیش می‌آید که حل آن‌ها در برخی مواقع برایمان غیرممکن است. تفاوتی ندارد که یک عزیز از دست داده باشیم یا احساس اضطراب بر ما غلبه کرده باشد؛ در هر حالت باید بدانیم هر مشکل غیرقابل حلی که زندگی ما را تحت الشعاع قرار داده با مراجعه به بهترین روانشناس کودکان استثنایی و مشاوره گرفتن از او قابل حل خواهد بود.
ویژگی های روانشناس کودکان استثنایی حرفه‌ای در تبریز چیست؟

یک روانشناس کودکان استثنایی حرفه‌ای در تبریز مهارت های تحلیلی خوبی دارد، او باید بتواند اطلاعاتی را که جمع آوری می کند بررسی کند و از آنها نتیجه منطقی بگیرد. یک تراپیست خوب در تبریز دارای قدرت حل مسئله بالاست و می‌تواند جوانب مختلف یک مشکل را در نظر بگیرد. صبوری، رازداری، همدلی، اخلاق مداری و مهارت برقراری ارتباط از سایر خصوصیات یک روانشناس کودکان استثنایی خوب است.
بهترین روانشناس کودکان استثنایی تبریز چه ویژگی‌هایی دارد؟

بیاید رو راست باشیم! بهترین روانشناس کودکان استثنایی وجود ندارد اما همیشه می‌توانید دنبال یک روانشناس کودکان استثنایی خوب در تبریز باشید. یک روانشناس کودکان استثنایی خوب باید دلسوزی و هم‌دردی خود را به مراجع نشان دهد، همواره صبور، شنونده و راز نگهدار بسیار خوبی باشد، دارای مهارت‌های ارتباطی قوی باشد، از سلامت روان کافی برخوردار باشد و به سلامت خود اهمیت دهد. بهترین روانشناس کودکان استثنایی مهارت‌های بین فردی خوبی داشته و به دنبال افزایش سطح دانش و توانایی خود است. اگر به دنبال روانشناس کودکان استثنایی خوب در تبریز هستید حتما به این موارد توجه داشته باشید.
چگونه یک روانشناس کودکان استثنایی خوب در تبریز پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک روانشناس کودکان استثنایی خوب در تبریز راه‌های زیادی وجود دارد. ما می‌توانیم از پزشکان متخصص پرس‌و‌جو کنیم، از دوستان یا اعضای خانواده خود سوال کنیم، از منابع انسانی محل کار خود بپرسیم، اگر محصل یا دانشجو هستیم پرسش از کادر مدرسه یا دانشگاه خود را فراموش نکنیم و در آخر می‌توانیم از طریق وب گردی و جستجو در اینترنت یک لیست از بهترین روانشناسان و مشاوران تبریز را پیدا کنیم. پیدا کردن دکتر روانشناس تبریز از طریق پلتفرم‌های آنلاین آسان‌تر و سریع‌تر از سایر روش‌های سنتی خواهد بود.
تفاوت روانشناس، روانپزشک و روانکاو در چیست؟

روانپزشکی علم بررسی مشکلات بهداشت روان و تشخیص، مدیریت و پیشگیری از آن‌ها است؛ در واقع روانپزشک بیشتر روی درمان با دارو تمرکز دارد. در حالی که روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده؛ اما برخلاف روانپزشکان پزشک نیست و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. روانکاوها روان درمانگرانی هستند که از نظریه‌های فروید و سایر نظریه پردازان علم روانکاوی پیروی می‌کنند و معمولا با مسائل هیجانی سروکار دارند و دارو تجویز نمی‌کنند.
تفاوت روانشناس و مشاور در چیست؟

بعضی افراد روانشناس و مشاور را یکی میدانند اما روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. مشاور کسی است که با استفاده از فنون علم روانشناسی به افراد در انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری‌هایشان کمک می‌کند. تفاوت این دو در آن است که افراد مبتلا به اختلال روانی باید توسط یک روانشناس خوب درمان شوند و مشاور تنها وظیفه هدایت و راهنمایی افراد را دارد.
لیست متخصصان روانشناس کودکان استثنایی تبریز را از کجا می‌توانم پیدا کنم؟

در همین صفحه به 9 روانشناس کودکان استثنایی در تبریز دسترسی دارید که یکی از کاملترین لیست‌های موجود است.
آیا روانشناس دکتر است؟

سوالی که بعضا زیاد پرسیده می‌شود اما از نظر فنی هر کس که دارای مدرک از دانشگاه پزشکی باشد به عنوان دکتر شناخته می‌شود. روانشناسان به این دلیل که در دانشکده پزشکی تحصیل نکردند، دکتر به حساب نمی‌آیند و دکتر روانشناس صرفا کسی است که دارای مدرک دکتری در رشته روانشناسی می‌باشد.
آیا روانشناس کودکان استثنایی می‌تواند دارو تجویز کند؟

خیر، حتی بهترین روانشناس کودکان استثنایی هم نمی‌تواند دارو تجویز کند. روانشناس کودکان استثنایی کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد.
هزینه روانشناس کودکان استثنایی در تبریز چقدر است؟

هزینه‌هایی که یک روانشناس کودکان استثنایی در تبریز از مراجعین خود می‌گیرد متفاوت است. قیمت هر جلسه مشاوره بسته به نوع خدمات ارائه شده و نحوه مشاوره متفاوت است؛ اما مبلغ آن طبق تعرفه مشاوره و روانشناسی در سال مورد نظر تعیین می‌شود. در صفحه برخی از متخصص‌ها می‌توانید هزینه هر جلسه را مشاهده کنید.
پزشک خوب چه تعداد روانشناس کودکان استثنایی در تبریز دارد؟

پزشک خوب افتخار همکاری با بهترین روانشناسان تبریز را دارد. در حال حاضر 9 روانشناس کودکان استثنایی خوب از شهر تبریز با پزشک خوب همکاری می‌کنند.
پزشک خوب علاوه بر معرفی روانشناس کودکان استثنایی خوب در تبریز در کدام شهرهای نزدیک روانشناس کودکان استثنایی دارد؟

پزشک خوب در کنار معرفی روانشناس کودکان استثنایی خوب در تبریز در شهرهای نزدیک مثل سهند به معرفی بهترین روانشناسان و مشاوران می‌پردازد.
چطور روانشناس کودکان استثنایی خانم خوب در تبریز پیدا کنم؟

کافیست در زمان جستجو، فیلتر جنسیت را بر روی «خانم» قرار دهید.