لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب
جستجوی پیشرفته
3

روانشناس کودکان استثنایی در کرمان

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل مشکلات رفتاری شدید و لجبازی، بیش فعالی، نواقص توجه و تمرکز، مشکلات گفتار و زبان، نواقص هوش و کندذهنی، مشکلات یادگیری و افت شدید تحصیلی، مشکلات خواندن، دیکته، مشکلات ریاضی، سنجش هوش و توان ذهنی، پرخاشگری، اتیسم و مشکلات شدید هیجانی و... هستید، می‌توانید در این صفحه از میان بهترین روانشناسان کودکان استثنایی کرمان، فرد مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک روانشناس کودکان استثنایی خوب، مشکل خود را درمان کنید.

لیست متخصص‌ها:

3 متخصص یافت شد

حذف همه فیلترها

مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثناییکرمان
فیلتر بر اساس تخصص
(x مشاور، روانشناس)
فیلتر بر اساس حوزه کاری
(x روانشناس کودکان استثنایی)
فیلتر بر اساس شهر
(x کرمان)
فیلتر بر اساس منطقه
فیلتر بر اساس محدوده
فیلتر بر اساس بیمه
جنسیت متخصص
(x هر دو)
زن
هر دو
مرد
مشاوره تصویری داشته باشد
مشاوره تلفنی داشته باشد
مشاوره آنلاین داشته باشد
مشاوره آنلاین خارج از ایران
دکتر لیلا برجسته - مشاور، روانشناس
4.7
(23 امتیاز)

دکتر لیلا برجسته

4.7
(23 امتیاز)
کرمان - خیابان هزارو یک شب
4.7
(23 امتیاز)
مشاور، روانشناسروانشناس کودک روانشناس نوجوان روان سنج روانشناس کودکان استثنایی
کرمان - خیابان هزارو یک شب
کرمان - خیابان هزارو یک شب
کرمان - خیابان هزارو یک شب
امین مهرابی  زاده هنرمند - مشاور، روانشناس
4.5
(2 امتیاز)
کرمان
4.5
(2 امتیاز)
مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثنایی
کرمان
کرمان
کرمان
آوین پرنده - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز

آوین پرنده

بدون امتیاز
کرمان - خیابان خواجو
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثنایی
کرمان - خیابان خواجو
کرمان - خیابان خواجو
کرمان - خیابان خواجو
روانشناس کیست و روانشناسی چیست؟

روانشناس یا تراپیست کسی است که رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، نحوه یادگیری و انگیزه را در انسان‌ها به شکل حرفه‌ای بررسی می‌کند و چگونگی ارتباط افراد با یکدیگر و محیط را شناسایی می‌کند. روانشناسی علم مطالعه رفتار و فرآیند‌های ذهن انسان و سایر موجودات براساس روش‌های علمی است.
چه کسانی نیاز به روانشناس کودکان استثنایی دارند؟

افرادی به روانشناس کودکان استثنایی نیاز دارند که عملکرد آنها در یک یا چند حوزه مانند روابط، شغل یا تحصیل مختل شده یا از اختلالات روانی رنج می‌‌برند و مشکلات و اختلالات روانی آن‌ها به مرحله‌ای رسیده که توسط خودشان قابل حل نمی‌باشد. یک روانشناس حرفه‌ای به افراد کمک می کند عملکردشان را بهبود ببخشند و مشکلاتشان را مدیریت کنند. این افراد باید حتما توسط بهترین روانشناس کودکان استثنایی پیگیری و درمان شود.
در چه مواردی باید به روانشناس کودکان استثنایی مراجعه کرد؟

زندگی بسیاری از ما همواره با چالش‌هایی همراه است و مسائلی برای همه ما پیش می‌آید که حل آن‌ها در برخی مواقع برایمان غیرممکن است. تفاوتی ندارد که یک عزیز از دست داده باشیم یا احساس اضطراب بر ما غلبه کرده باشد؛ در هر حالت باید بدانیم هر مشکل غیرقابل حلی که زندگی ما را تحت الشعاع قرار داده با مراجعه به بهترین روانشناس کودکان استثنایی و مشاوره گرفتن از او قابل حل خواهد بود.
ویژگی های روانشناس کودکان استثنایی حرفه‌ای در کرمان چیست؟

یک روانشناس کودکان استثنایی حرفه‌ای در کرمان مهارت های تحلیلی خوبی دارد، او باید بتواند اطلاعاتی را که جمع آوری می کند بررسی کند و از آنها نتیجه منطقی بگیرد. یک تراپیست خوب در کرمان دارای قدرت حل مسئله بالاست و می‌تواند جوانب مختلف یک مشکل را در نظر بگیرد. صبوری، رازداری، همدلی، اخلاق مداری و مهارت برقراری ارتباط از سایر خصوصیات یک روانشناس کودکان استثنایی خوب است.
بهترین روانشناس کودکان استثنایی کرمان چه ویژگی‌هایی دارد؟

بیاید رو راست باشیم! بهترین روانشناس کودکان استثنایی وجود ندارد اما همیشه می‌توانید دنبال یک روانشناس کودکان استثنایی خوب در کرمان باشید. یک روانشناس کودکان استثنایی خوب باید دلسوزی و هم‌دردی خود را به مراجع نشان دهد، همواره صبور، شنونده و راز نگهدار بسیار خوبی باشد، دارای مهارت‌های ارتباطی قوی باشد، از سلامت روان کافی برخوردار باشد و به سلامت خود اهمیت دهد. بهترین روانشناس کودکان استثنایی مهارت‌های بین فردی خوبی داشته و به دنبال افزایش سطح دانش و توانایی خود است. اگر به دنبال روانشناس کودکان استثنایی خوب در کرمان هستید حتما به این موارد توجه داشته باشید.
چگونه یک روانشناس کودکان استثنایی خوب در کرمان پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک روانشناس کودکان استثنایی خوب در کرمان راه‌های زیادی وجود دارد. ما می‌توانیم از پزشکان متخصص پرس‌و‌جو کنیم، از دوستان یا اعضای خانواده خود سوال کنیم، از منابع انسانی محل کار خود بپرسیم، اگر محصل یا دانشجو هستیم پرسش از کادر مدرسه یا دانشگاه خود را فراموش نکنیم و در آخر می‌توانیم از طریق وب گردی و جستجو در اینترنت یک لیست از بهترین روانشناسان و مشاوران کرمان را پیدا کنیم. پیدا کردن دکتر روانشناس کرمان از طریق پلتفرم‌های آنلاین آسان‌تر و سریع‌تر از سایر روش‌های سنتی خواهد بود.
تفاوت روانشناس، روانپزشک و روانکاو در چیست؟

روانپزشکی علم بررسی مشکلات بهداشت روان و تشخیص، مدیریت و پیشگیری از آن‌ها است؛ در واقع روانپزشک بیشتر روی درمان با دارو تمرکز دارد. در حالی که روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده؛ اما برخلاف روانپزشکان پزشک نیست و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. روانکاوها روان درمانگرانی هستند که از نظریه‌های فروید و سایر نظریه پردازان علم روانکاوی پیروی می‌کنند و معمولا با مسائل هیجانی سروکار دارند و دارو تجویز نمی‌کنند.
تفاوت روانشناس و مشاور در چیست؟

برای بعضی افراد عجیب است اگر بگوییم بین این دو تفاوت وجود دارد در واقع روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. مشاور کسی است که با استفاده از فنون علم روانشناسی به افراد در انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری‌هایشان کمک می‌کند. تفاوت این دو در آن است که افراد مبتلا به اختلال روانی باید توسط یک روانشناس خوب درمان شوند و مشاور تنها وظیفه هدایت و راهنمایی افراد را دارد.
لیست متخصصان روانشناس کودکان استثنایی کرمان را از کجا می‌توانم پیدا کنم؟

در همین صفحه به 7 روانشناس کودکان استثنایی در کرمان دسترسی دارید که یکی از کاملترین لیست‌های موجود است.
آیا روانشناس دکتر است؟

این سوال به کرار پرسیده می‌شود اما از نظر فنی هر کس که دارای مدرک از دانشگاه پزشکی باشد به عنوان دکتر شناخته می‌شود. روانشناسان به این دلیل که در دانشکده پزشکی تحصیل نکردند، دکتر به حساب نمی‌آیند و دکتر روانشناس صرفا کسی است که دارای مدرک دکتری در رشته روانشناسی می‌باشد.
آیا روانشناس کودکان استثنایی می‌تواند دارو تجویز کند؟

خیر، حتی بهترین روانشناس کودکان استثنایی هم نمی‌تواند دارو تجویز کند. روانشناس کودکان استثنایی کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد.
هزینه روانشناس کودکان استثنایی در کرمان چقدر است؟

هزینه‌هایی که یک روانشناس کودکان استثنایی در کرمان از مراجعین خود می‌گیرد متفاوت است. قیمت هر جلسه مشاوره بسته به نوع خدمات ارائه شده و نحوه مشاوره متفاوت است؛ اما مبلغ آن طبق تعرفه مشاوره و روانشناسی در سال مورد نظر تعیین می‌شود. در صفحه برخی از متخصص‌ها می‌توانید هزینه هر جلسه را مشاهده کنید.
پزشک خوب چه تعداد روانشناس کودکان استثنایی در کرمان دارد؟

پزشک خوب افتخار همکاری با بهترین روانشناسان کرمان را دارد. در حال حاضر 7 روانشناس کودکان استثنایی خوب از شهر کرمان با پزشک خوب همکاری می‌کنند.
پزشک خوب علاوه بر معرفی روانشناس کودکان استثنایی خوب در کرمان در کدام شهرهای نزدیک روانشناس کودکان استثنایی دارد؟

پزشک خوب در کنار معرفی روانشناس کودکان استثنایی خوب در کرمان در شهرهای نزدیک مثل شهربابک به معرفی بهترین روانشناسان و مشاوران می‌پردازد.
چطور روانشناس کودکان استثنایی خانم خوب در کرمان پیدا کنم؟

کافیست در زمان جستجو، فیلتر جنسیت را بر روی «خانم» قرار دهید.