لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب
جستجوی پیشرفته
3

روانشناس کودکان استثنایی در کرج

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل مشکلات رفتاری شدید و لجبازی، بیش فعالی، نواقص توجه و تمرکز، مشکلات گفتار و زبان، نواقص هوش و کندذهنی، مشکلات یادگیری و افت شدید تحصیلی، مشکلات خواندن، دیکته، مشکلات ریاضی، سنجش هوش و توان ذهنی، پرخاشگری، اتیسم و مشکلات شدید هیجانی و... هستید، می‌توانید در این صفحه از میان بهترین روانشناسان کودکان استثنایی کرج، فرد مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک روانشناس کودکان استثنایی خوب، مشکل خود را درمان کنید.

لیست متخصص‌ها:

8 متخصص یافت شد

حذف همه فیلترها

مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثناییکرج
فیلتر بر اساس تخصص
(x مشاور، روانشناس)
فیلتر بر اساس حوزه کاری
(x روانشناس کودکان استثنایی)
فیلتر بر اساس شهر
(x کرج)
فیلتر بر اساس منطقه
فیلتر بر اساس محدوده
فیلتر بر اساس بیمه
جنسیت متخصص
(x هر دو)
زن
هر دو
مرد
مشاوره تصویری داشته باشد
مشاوره تلفنی داشته باشد
مشاوره آنلاین داشته باشد
مشاوره آنلاین خارج از ایران
مهسا ابوالفضلی - مشاور، روانشناس
5
(8 امتیاز)
کرج - خیابان شهید بهشتی
5
(8 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور فردی روانشناس کودک روانشناس کودکان استثنایی
کرج - خیابان شهید بهشتی
کرج - خیابان شهید بهشتی
کرج - خیابان شهید بهشتی
الهام شریعت - مشاور، روانشناس
5
(1 امتیاز)

الهام شریعت

5
(1 امتیاز)
کرج - گوهردشت
5
(1 امتیاز)
مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثنایی
کرج - گوهردشت
کرج - گوهردشت
کرج - گوهردشت
دکتر معصومه ایمانی نوجانی - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز
کرج - عظیمیه
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثنایی
کرج - عظیمیه
کرج - عظیمیه
کرج - عظیمیه
رویا چوپان زیده - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز

رویا چوپان زیده

بدون امتیاز
کرج - گلشهرویلا
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثنایی
کرج - گلشهرویلا
کرج - گلشهرویلا
کرج - گلشهرویلا
زهرا عجم پور - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز

زهرا عجم پور

بدون امتیاز
کرج - رجایی شهر
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثنایی
کرج - رجایی شهر
کرج - رجایی شهر
کرج - رجایی شهر
شمین صدری - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز

شمین صدری

بدون امتیاز
کرج - ناصریه
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثنایی
کرج - ناصریه
کرج - ناصریه
کرج - ناصریه
صمد آخوندلو - مشاور، روانشناس
5
(1 امتیاز)

صمد آخوندلو

5
(1 امتیاز)
کرج - گوهردشت
5
(1 امتیاز)
مشاور، روانشناسروانشناس کودکان استثنایی
کرج - گوهردشت
کرج - گوهردشت
کرج - گوهردشت
روانشناس کیست و روانشناسی چیست؟

روانشناس یا تراپیست کسی است که رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، نحوه یادگیری و انگیزه را در انسان‌ها به شکل حرفه‌ای بررسی می‌کند و چگونگی ارتباط افراد با یکدیگر و محیط را شناسایی می‌کند. روانشناسی علم مطالعه رفتار و فرآیند‌های ذهن انسان و سایر موجودات براساس روش‌های علمی است.
چه کسانی نیاز به روانشناس کودکان استثنایی دارند؟

افرادی به روانشناس کودکان استثنایی نیاز دارند که عملکرد آنها در یک یا چند حوزه مانند روابط، شغل یا تحصیل مختل شده یا از اختلالات روانی رنج می‌‌برند و مشکلات و اختلالات روانی آن‌ها به مرحله‌ای رسیده که توسط خودشان قابل حل نمی‌باشد. یک روانشناس حرفه‌ای به افراد کمک می کند عملکردشان را بهبود ببخشند و مشکلاتشان را مدیریت کنند. این افراد باید حتما توسط بهترین روانشناس کودکان استثنایی پیگیری و درمان شود.
در چه مواردی باید به روانشناس کودکان استثنایی مراجعه کرد؟

زندگی بسیاری از ما همواره با چالش‌هایی همراه است و مسائلی برای همه ما پیش می‌آید که حل آن‌ها در برخی مواقع برایمان غیرممکن است. تفاوتی ندارد که یک عزیز از دست داده باشیم یا احساس اضطراب بر ما غلبه کرده باشد؛ در هر حالت باید بدانیم هر مشکل غیرقابل حلی که زندگی ما را تحت الشعاع قرار داده با مراجعه به بهترین روانشناس کودکان استثنایی و مشاوره گرفتن از او قابل حل خواهد بود.
ویژگی های روانشناس کودکان استثنایی حرفه‌ای در کرج چیست؟

یک روانشناس کودکان استثنایی حرفه‌ای در کرج مهارت های تحلیلی خوبی دارد، او باید بتواند اطلاعاتی را که جمع آوری می کند بررسی کند و از آنها نتیجه منطقی بگیرد. یک تراپیست خوب در کرج دارای قدرت حل مسئله بالاست و می‌تواند جوانب مختلف یک مشکل را در نظر بگیرد. صبوری، رازداری، همدلی، اخلاق مداری و مهارت برقراری ارتباط از سایر خصوصیات یک روانشناس کودکان استثنایی خوب است.
بهترین روانشناس کودکان استثنایی کرج چه ویژگی‌هایی دارد؟

بیاید رو راست باشیم! بهترین روانشناس کودکان استثنایی وجود ندارد اما همیشه می‌توانید دنبال یک روانشناس کودکان استثنایی خوب در کرج باشید. یک روانشناس کودکان استثنایی خوب باید دلسوزی و هم‌دردی خود را به مراجع نشان دهد، همواره صبور، شنونده و راز نگهدار بسیار خوبی باشد، دارای مهارت‌های ارتباطی قوی باشد، از سلامت روان کافی برخوردار باشد و به سلامت خود اهمیت دهد. بهترین روانشناس کودکان استثنایی مهارت‌های بین فردی خوبی داشته و به دنبال افزایش سطح دانش و توانایی خود است. اگر به دنبال روانشناس کودکان استثنایی خوب در کرج هستید حتما به این موارد توجه داشته باشید.
چگونه یک روانشناس کودکان استثنایی خوب در کرج پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک روانشناس کودکان استثنایی خوب در کرج راه‌های زیادی وجود دارد. ما می‌توانیم از پزشکان متخصص پرس‌و‌جو کنیم، از دوستان یا اعضای خانواده خود سوال کنیم، از منابع انسانی محل کار خود بپرسیم، اگر محصل یا دانشجو هستیم پرسش از کادر مدرسه یا دانشگاه خود را فراموش نکنیم و در آخر می‌توانیم از طریق وب گردی و جستجو در اینترنت یک لیست از بهترین روانشناسان و مشاوران کرج را پیدا کنیم. پیدا کردن دکتر روانشناس کرج از طریق پلتفرم‌های آنلاین آسان‌تر و سریع‌تر از سایر روش‌های سنتی خواهد بود.
تفاوت روانشناس، روانپزشک و روانکاو در چیست؟

روانپزشکی علم بررسی مشکلات بهداشت روان و تشخیص، مدیریت و پیشگیری از آن‌ها است؛ در واقع روانپزشک بیشتر روی درمان با دارو تمرکز دارد. در حالی که روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده؛ اما برخلاف روانپزشکان پزشک نیست و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. روانکاوها روان درمانگرانی هستند که از نظریه‌های فروید و سایر نظریه پردازان علم روانکاوی پیروی می‌کنند و معمولا با مسائل هیجانی سروکار دارند و دارو تجویز نمی‌کنند.
تفاوت روانشناس و مشاور در چیست؟

بعضی افراد روانشناس و مشاور را یکی میدانند اما روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. مشاور کسی است که با استفاده از فنون علم روانشناسی به افراد در انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری‌هایشان کمک می‌کند. تفاوت این دو در آن است که افراد مبتلا به اختلال روانی باید توسط یک روانشناس خوب درمان شوند و مشاور تنها وظیفه هدایت و راهنمایی افراد را دارد.
لیست متخصصان روانشناس کودکان استثنایی کرج را از کجا می‌توانم پیدا کنم؟

در همین صفحه به 10 روانشناس کودکان استثنایی در کرج دسترسی دارید که یکی از کاملترین لیست‌های موجود است.
آیا روانشناس دکتر است؟

این سوال به کرار پرسیده می‌شود اما از نظر فنی هر کس که دارای مدرک از دانشگاه پزشکی باشد به عنوان دکتر شناخته می‌شود. روانشناسان به این دلیل که در دانشکده پزشکی تحصیل نکردند، دکتر به حساب نمی‌آیند و دکتر روانشناس صرفا کسی است که دارای مدرک دکتری در رشته روانشناسی می‌باشد.
آیا روانشناس کودکان استثنایی می‌تواند دارو تجویز کند؟

خیر، حتی بهترین روانشناس کودکان استثنایی هم نمی‌تواند دارو تجویز کند. روانشناس کودکان استثنایی کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد.
هزینه روانشناس کودکان استثنایی در کرج چقدر است؟

هزینه‌هایی که یک روانشناس کودکان استثنایی در کرج از مراجعین خود می‌گیرد متفاوت است. قیمت هر جلسه مشاوره بسته به نوع خدمات ارائه شده و نحوه مشاوره متفاوت است؛ اما مبلغ آن طبق تعرفه مشاوره و روانشناسی در سال مورد نظر تعیین می‌شود. در صفحه برخی از متخصص‌ها می‌توانید هزینه هر جلسه را مشاهده کنید.
پزشک خوب چه تعداد روانشناس کودکان استثنایی در کرج دارد؟

پزشک خوب افتخار همکاری با بهترین روانشناسان کرج را دارد. در حال حاضر 10 روانشناس کودکان استثنایی خوب از شهر کرج با پزشک خوب همکاری می‌کنند.
پزشک خوب علاوه بر معرفی روانشناس کودکان استثنایی خوب در کرج در کدام شهرهای نزدیک روانشناس کودکان استثنایی دارد؟

پزشک خوب در کنار معرفی روانشناس کودکان استثنایی خوب در کرج در شهرهای نزدیک مثل هشتگرد به معرفی بهترین روانشناسان و مشاوران می‌پردازد.
چطور روانشناس کودکان استثنایی خانم خوب در کرج پیدا کنم؟

کافیست در زمان جستجو، فیلتر جنسیت را بر روی «خانم» قرار دهید.