لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب
جستجوی پیشرفته
3

روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری در تهران

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل پرخوری عصبی، بی اشتهایی عصبی و... هستید، می‌توانید در این صفحه از میان بهترین روان درمانگرهای اضافه وزن و بیش خوری تهران، فرد مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری خوب، مشکل خود را درمان کنید.

لیست متخصص‌ها:

7 متخصص یافت شد

حذف همه فیلترها

مشاور، روانشناسروان درمانگر اضافه وزن و بیش خوریتهران
فیلتر بر اساس تخصص
(x مشاور، روانشناس)
فیلتر بر اساس حوزه کاری
(x روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری)
فیلتر بر اساس شهر
(x تهران)
فیلتر بر اساس منطقه
فیلتر بر اساس محدوده
فیلتر بر اساس بیمه
جنسیت متخصص
(x هر دو)
زن
هر دو
مرد
مشاوره تصویری داشته باشد
مشاوره تلفنی داشته باشد
مشاوره آنلاین داشته باشد
مشاوره آنلاین خارج از ایران
دکتر مهشید گنجوری - مشاور، روانشناس
4.9
(24 امتیاز)
تهران - خیابان شریعتی
4.9
(24 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور فردی مشاور توسعه فردی روان درمانگر روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری
تهران - خیابان شریعتی
تهران - خیابان شریعتی
تهران - خیابان شریعتی
دکتر میترا قدیمی نوران - مشاور، روانشناس
5
(1 امتیاز)
تهران - خیابان پاسداران
5
(1 امتیاز)
مشاور، روانشناسروان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری
تهران - خیابان پاسداران
تهران - خیابان پاسداران
تهران - خیابان پاسداران
دکتر زهرا بحرینی - مشاور، روانشناس
4
(5 امتیاز)
تهران - خیابان شریعتی
4
(5 امتیاز)
مشاور، روانشناسروان درمانگر زوج درمانگر روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری مشاور فردی
تهران - خیابان شریعتی
تهران - خیابان شریعتی
تهران - خیابان شریعتی
مونا درجی - مشاور، روانشناس
5
(4 امتیاز)

مونا درجی

5
(4 امتیاز)
تهران - دولت
5
(4 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور فردی مشاور توسعه فردی روان درمانگر روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری
تهران - دولت
تهران - دولت
تهران - دولت
عطیه عباسی - مشاور، روانشناس
5
(1 امتیاز)

عطیه عباسی

5
(1 امتیاز)
5
(1 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور فردی روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری
علی میلانی بناب - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز

علی میلانی بناب

بدون امتیاز
تهران - پاسداران
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسروان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری
تهران - پاسداران
تهران - پاسداران
تهران - پاسداران
روانشناس کیست و روانشناسی چیست؟

روانشناس یا تراپیست کسی است که رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، نحوه یادگیری و انگیزه را در انسان‌ها به شکل حرفه‌ای بررسی می‌کند و چگونگی ارتباط افراد با یکدیگر و محیط را شناسایی می‌کند. روانشناسی علم مطالعه رفتار و فرآیند‌های ذهن انسان و سایر موجودات براساس روش‌های علمی است.
چه کسانی نیاز به روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری دارند؟

افرادی به روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری نیاز دارند که عملکرد آنها در یک یا چند حوزه مانند روابط، شغل یا تحصیل مختل شده یا از اختلالات روانی رنج می‌‌برند و مشکلات و اختلالات روانی آن‌ها به مرحله‌ای رسیده که توسط خودشان قابل حل نمی‌باشد. یک روانشناس حرفه‌ای به افراد کمک می کند عملکردشان را بهبود ببخشند و مشکلاتشان را مدیریت کنند. این افراد باید حتما توسط بهترین روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری پیگیری و درمان شود.
در چه مواردی باید به روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری مراجعه کرد؟

زندگی بسیاری از ما همواره با چالش‌هایی همراه است و مسائلی برای همه ما پیش می‌آید که حل آن‌ها در برخی مواقع برایمان غیرممکن است. تفاوتی ندارد که یک عزیز از دست داده باشیم یا احساس اضطراب بر ما غلبه کرده باشد؛ در هر حالت باید بدانیم هر مشکل غیرقابل حلی که زندگی ما را تحت الشعاع قرار داده با مراجعه به بهترین روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری و مشاوره گرفتن از او قابل حل خواهد بود.
ویژگی های روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری حرفه‌ای در تهران چیست؟

یک روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری حرفه‌ای در تهران مهارت های تحلیلی خوبی دارد، او باید بتواند اطلاعاتی را که جمع آوری می کند بررسی کند و از آنها نتیجه منطقی بگیرد. یک تراپیست خوب در تهران دارای قدرت حل مسئله بالاست و می‌تواند جوانب مختلف یک مشکل را در نظر بگیرد. صبوری، رازداری، همدلی، اخلاق مداری و مهارت برقراری ارتباط از سایر خصوصیات یک روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری خوب است.
بهترین روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

بیاید رو راست باشیم! بهترین روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری وجود ندارد اما همیشه می‌توانید دنبال یک روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری خوب در تهران باشید. یک روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری خوب باید دلسوزی و هم‌دردی خود را به مراجع نشان دهد، همواره صبور، شنونده و راز نگهدار بسیار خوبی باشد، دارای مهارت‌های ارتباطی قوی باشد، از سلامت روان کافی برخوردار باشد و به سلامت خود اهمیت دهد. بهترین روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری مهارت‌های بین فردی خوبی داشته و به دنبال افزایش سطح دانش و توانایی خود است. اگر به دنبال روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری خوب در تهران هستید حتما به این موارد توجه داشته باشید.
چگونه یک روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری خوب در تهران پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری خوب در تهران راه‌های زیادی وجود دارد. ما می‌توانیم از پزشکان متخصص پرس‌و‌جو کنیم، از دوستان یا اعضای خانواده خود سوال کنیم، از منابع انسانی محل کار خود بپرسیم، اگر محصل یا دانشجو هستیم پرسش از کادر مدرسه یا دانشگاه خود را فراموش نکنیم و در آخر می‌توانیم از طریق وب گردی و جستجو در اینترنت یک لیست از بهترین روانشناسان و مشاوران تهران را پیدا کنیم. پیدا کردن دکتر روانشناس تهران از طریق پلتفرم‌های آنلاین آسان‌تر و سریع‌تر از سایر روش‌های سنتی خواهد بود.
تفاوت روانشناس، روانپزشک و روانکاو در چیست؟

روانپزشکی علم بررسی مشکلات بهداشت روان و تشخیص، مدیریت و پیشگیری از آن‌ها است؛ در واقع روانپزشک بیشتر روی درمان با دارو تمرکز دارد. در حالی که روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده؛ اما برخلاف روانپزشکان پزشک نیست و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. روانکاوها روان درمانگرانی هستند که از نظریه‌های فروید و سایر نظریه پردازان علم روانکاوی پیروی می‌کنند و معمولا با مسائل هیجانی سروکار دارند و دارو تجویز نمی‌کنند.
تفاوت روانشناس و مشاور در چیست؟

برای بعضی افراد عجیب است اگر بگوییم بین این دو تفاوت وجود دارد در واقع روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. مشاور کسی است که با استفاده از فنون علم روانشناسی به افراد در انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری‌هایشان کمک می‌کند. تفاوت این دو در آن است که افراد مبتلا به اختلال روانی باید توسط یک روانشناس خوب درمان شوند و مشاور تنها وظیفه هدایت و راهنمایی افراد را دارد.
لیست متخصصان روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری تهران را از کجا می‌توانم پیدا کنم؟

در همین صفحه به 17 روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری در تهران دسترسی دارید که یکی از کاملترین لیست‌های موجود است.
آیا روانشناس دکتر است؟

این سوال به کرار پرسیده می‌شود اما از نظر فنی هر کس که دارای مدرک از دانشگاه پزشکی باشد به عنوان دکتر شناخته می‌شود. روانشناسان به این دلیل که در دانشکده پزشکی تحصیل نکردند، دکتر به حساب نمی‌آیند و دکتر روانشناس صرفا کسی است که دارای مدرک دکتری در رشته روانشناسی می‌باشد.
آیا روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری می‌تواند دارو تجویز کند؟

خیر، حتی بهترین روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری هم نمی‌تواند دارو تجویز کند. روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد.
هزینه روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری در تهران چقدر است؟

هزینه‌هایی که یک روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری در تهران از مراجعین خود می‌گیرد متفاوت است. قیمت هر جلسه مشاوره بسته به نوع خدمات ارائه شده و نحوه مشاوره متفاوت است؛ اما مبلغ آن طبق تعرفه مشاوره و روانشناسی در سال مورد نظر تعیین می‌شود. در صفحه برخی از متخصص‌ها می‌توانید هزینه هر جلسه را مشاهده کنید.
پزشک خوب چه تعداد روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری در تهران دارد؟

پزشک خوب افتخار همکاری با بهترین روانشناسان تهران را دارد. در حال حاضر 17 روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری خوب از شهر تهران با پزشک خوب همکاری می‌کنند.
پزشک خوب علاوه بر معرفی روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری خوب در تهران در کدام شهرهای نزدیک روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری دارد؟

پزشک خوب در کنار معرفی روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری خوب در تهران در شهرهای نزدیک مثل خاورشهر به معرفی بهترین روانشناسان و مشاوران می‌پردازد.
چطور روان درمانگر اضافه وزن و بیش خوری خانم خوب در تهران پیدا کنم؟

کافیست در زمان جستجو، فیلتر جنسیت را بر روی «خانم» قرار دهید.