لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب
جستجوی پیشرفته
3

مشاور ازدواج در نیشابور

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل انتخاب همسر، مدیریت رابطه، تست های مشاوره، شناخت بهتر خود، شناخت و مدیریت اختلافات، تشخیص اختلالات همسر و... هستید، می‌توانید در این صفحه از میان بهترین مشاوران ازدواج نیشابور، فرد مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک مشاور ازدواج خوب، مشکل خود را درمان کنید.

لیست متخصص‌ها:

5 متخصص یافت شد

حذف همه فیلترها

مشاور، روانشناسمشاور ازدواجنیشابور
فیلتر بر اساس تخصص
(x مشاور، روانشناس)
فیلتر بر اساس حوزه کاری
(x مشاور ازدواج)
فیلتر بر اساس شهر
(x نیشابور)
فیلتر بر اساس منطقه
فیلتر بر اساس محدوده
فیلتر بر اساس بیمه
جنسیت متخصص
(x هر دو)
زن
هر دو
مرد
مشاوره تصویری داشته باشد
مشاوره تلفنی داشته باشد
مشاوره آنلاین داشته باشد
مشاوره آنلاین خارج از ایران
رضا شاکری - مشاور، روانشناس
4.6
(33 امتیاز)

رضا شاکری

4.6
(33 امتیاز)
نیشابور - میدان ایران
4.6
(33 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور ازدواج روانشناس بالینی هیپنوتراپیست سکس تراپیست
نیشابور - میدان ایران
نیشابور - میدان ایران
نیشابور - میدان ایران
نسترن زمانیان - مشاور، روانشناس
4.4
(20 امتیاز)

نسترن زمانیان

4.4
(20 امتیاز)
نیشابور - میدان ایران
4.4
(20 امتیاز)
مشاور، روانشناسروانشناس بالینی مشاور ازدواج
نیشابور - میدان ایران
نیشابور - میدان ایران
نیشابور - میدان ایران
بهاره خواسته - مشاور، روانشناس
4.9
(15 امتیاز)

بهاره خواسته

4.9
(15 امتیاز)
نیشابور - میدان ایران
4.9
(15 امتیاز)
مشاور، روانشناسسکس تراپیست روانشناس کودک زوج درمانگر مشاور ازدواج
نیشابور - میدان ایران
نیشابور - میدان ایران
نیشابور - میدان ایران
دانیال جغراتیان - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز

دانیال جغراتیان

بدون امتیاز
نیشابور - پانزده خرداد 1
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسزوج درمانگر مشاور خانواده روانشناس بالینی مشاور ازدواج
نیشابور - پانزده خرداد 1
نیشابور - پانزده خرداد 1
نیشابور - پانزده خرداد 1
علیرضا حدادی - مشاور، روانشناس
4.8
(161 امتیاز)

علیرضا حدادی

4.8
(161 امتیاز)
نیشابور - خیابان 15 خرداد (دارایی)
4.8
(161 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور خانواده روان درمانگر روانشناس نوجوان مشاور ازدواج
نیشابور - خیابان 15 خرداد (دارایی)
نیشابور - خیابان 15 خرداد (دارایی)
نیشابور - خیابان 15 خرداد (دارایی)
روانشناس کیست و روانشناسی چیست؟

روانشناس یا تراپیست کسی است که رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، نحوه یادگیری و انگیزه را در انسان‌ها به شکل حرفه‌ای بررسی می‌کند و چگونگی ارتباط افراد با یکدیگر و محیط را شناسایی می‌کند. روانشناسی علم مطالعه رفتار و فرآیند‌های ذهن انسان و سایر موجودات براساس روش‌های علمی است.
چه کسانی نیاز به مشاور ازدواج دارند؟

افرادی به مشاور ازدواج نیاز دارند که عملکرد آنها در یک یا چند حوزه مانند روابط، شغل یا تحصیل مختل شده یا از اختلالات روانی رنج می‌‌برند و مشکلات و اختلالات روانی آن‌ها به مرحله‌ای رسیده که توسط خودشان قابل حل نمی‌باشد. یک روانشناس حرفه‌ای به افراد کمک می کند عملکردشان را بهبود ببخشند و مشکلاتشان را مدیریت کنند. این افراد باید حتما توسط بهترین مشاور ازدواج پیگیری و درمان شود.
در چه مواردی باید به مشاور ازدواج مراجعه کرد؟

زندگی بسیاری از ما همواره با چالش‌هایی همراه است و مسائلی برای همه ما پیش می‌آید که حل آن‌ها در برخی مواقع برایمان غیرممکن است. تفاوتی ندارد که یک عزیز از دست داده باشیم یا احساس اضطراب بر ما غلبه کرده باشد؛ در هر حالت باید بدانیم هر مشکل غیرقابل حلی که زندگی ما را تحت الشعاع قرار داده با مراجعه به بهترین مشاور ازدواج و مشاوره گرفتن از او قابل حل خواهد بود.
ویژگی های مشاور ازدواج حرفه‌ای در نیشابور چیست؟

یک مشاور ازدواج حرفه‌ای در نیشابور مهارت های تحلیلی خوبی دارد، او باید بتواند اطلاعاتی را که جمع آوری می کند بررسی کند و از آنها نتیجه منطقی بگیرد. یک تراپیست خوب در نیشابور دارای قدرت حل مسئله بالاست و می‌تواند جوانب مختلف یک مشکل را در نظر بگیرد. صبوری، رازداری، همدلی، اخلاق مداری و مهارت برقراری ارتباط از سایر خصوصیات یک مشاور ازدواج خوب است.
بهترین مشاور ازدواج نیشابور چه ویژگی‌هایی دارد؟

بیاید رو راست باشیم! بهترین مشاور ازدواج وجود ندارد اما همیشه می‌توانید دنبال یک مشاور ازدواج خوب در نیشابور باشید. یک مشاور ازدواج خوب باید دلسوزی و هم‌دردی خود را به مراجع نشان دهد، همواره صبور، شنونده و راز نگهدار بسیار خوبی باشد، دارای مهارت‌های ارتباطی قوی باشد، از سلامت روان کافی برخوردار باشد و به سلامت خود اهمیت دهد. بهترین مشاور ازدواج مهارت‌های بین فردی خوبی داشته و به دنبال افزایش سطح دانش و توانایی خود است. اگر به دنبال مشاور ازدواج خوب در نیشابور هستید حتما به این موارد توجه داشته باشید.
چگونه یک مشاور ازدواج خوب در نیشابور پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک مشاور ازدواج خوب در نیشابور راه‌های زیادی وجود دارد. ما می‌توانیم از پزشکان متخصص پرس‌و‌جو کنیم، از دوستان یا اعضای خانواده خود سوال کنیم، از منابع انسانی محل کار خود بپرسیم، اگر محصل یا دانشجو هستیم پرسش از کادر مدرسه یا دانشگاه خود را فراموش نکنیم و در آخر می‌توانیم از طریق وب گردی و جستجو در اینترنت یک لیست از بهترین روانشناسان و مشاوران نیشابور را پیدا کنیم. پیدا کردن دکتر روانشناس نیشابور از طریق پلتفرم‌های آنلاین آسان‌تر و سریع‌تر از سایر روش‌های سنتی خواهد بود.
تفاوت روانشناس، روانپزشک و روانکاو در چیست؟

روانپزشکی علم بررسی مشکلات بهداشت روان و تشخیص، مدیریت و پیشگیری از آن‌ها است؛ در واقع روانپزشک بیشتر روی درمان با دارو تمرکز دارد. در حالی که روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده؛ اما برخلاف روانپزشکان پزشک نیست و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. روانکاوها روان درمانگرانی هستند که از نظریه‌های فروید و سایر نظریه پردازان علم روانکاوی پیروی می‌کنند و معمولا با مسائل هیجانی سروکار دارند و دارو تجویز نمی‌کنند.
تفاوت روانشناس و مشاور در چیست؟

بعضی افراد روانشناس و مشاور را یکی میدانند اما روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. مشاور کسی است که با استفاده از فنون علم روانشناسی به افراد در انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری‌هایشان کمک می‌کند. تفاوت این دو در آن است که افراد مبتلا به اختلال روانی باید توسط یک روانشناس خوب درمان شوند و مشاور تنها وظیفه هدایت و راهنمایی افراد را دارد.
لیست متخصصان مشاور ازدواج نیشابور را از کجا می‌توانم پیدا کنم؟

در همین صفحه به 7 مشاور ازدواج در نیشابور دسترسی دارید که یکی از کاملترین لیست‌های موجود است.
آیا روانشناس دکتر است؟

سوالی که بعضا زیاد پرسیده می‌شود اما از نظر فنی هر کس که دارای مدرک از دانشگاه پزشکی باشد به عنوان دکتر شناخته می‌شود. روانشناسان به این دلیل که در دانشکده پزشکی تحصیل نکردند، دکتر به حساب نمی‌آیند و دکتر روانشناس صرفا کسی است که دارای مدرک دکتری در رشته روانشناسی می‌باشد.
آیا مشاور ازدواج می‌تواند دارو تجویز کند؟

خیر، حتی بهترین مشاور ازدواج هم نمی‌تواند دارو تجویز کند. مشاور ازدواج کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد.
هزینه مشاور ازدواج در نیشابور چقدر است؟

هزینه‌هایی که یک مشاور ازدواج در نیشابور از مراجعین خود می‌گیرد متفاوت است. قیمت هر جلسه مشاوره بسته به نوع خدمات ارائه شده و نحوه مشاوره متفاوت است؛ اما مبلغ آن طبق تعرفه مشاوره و روانشناسی در سال مورد نظر تعیین می‌شود. در صفحه برخی از متخصص‌ها می‌توانید هزینه هر جلسه را مشاهده کنید.
پزشک خوب چه تعداد مشاور ازدواج در نیشابور دارد؟

پزشک خوب افتخار همکاری با بهترین روانشناسان نیشابور را دارد. در حال حاضر 7 مشاور ازدواج خوب از شهر نیشابور با پزشک خوب همکاری می‌کنند.
پزشک خوب علاوه بر معرفی مشاور ازدواج خوب در نیشابور در کدام شهرهای نزدیک مشاور ازدواج دارد؟

پزشک خوب در کنار معرفی مشاور ازدواج خوب در نیشابور در شهرهای نزدیک مثل تربت حیدریه به معرفی بهترین روانشناسان و مشاوران می‌پردازد.
چطور مشاور ازدواج خانم خوب در نیشابور پیدا کنم؟

کافیست در زمان جستجو، فیلتر جنسیت را بر روی «خانم» قرار دهید.