لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب
پزشک خوب چیست؟ و چه کاری انجام میدهد؟
پزشک خوب یک بستر اینترنتی جستجوی متخصصان سلامت و رزرو آنلاین وقت در ایران است.
مردم می‏توانند به کمک پزشک خوب در تمام ساعات شبانه روز و به شکل رایگان به اطلاعات تماس و مراجعه بالغ بر 30 هزار متخصص در حوزه سلامت، از جمله؛ رشته های مختلف پزشکی، توانبخشی، دندانپزشکی و روانشناسی در سراسر کشور، دسترسی پیدا کنند.
همچنین پزشک خوب، با همکاری متخصصان، به تکمیل رزومه حرفه ای آنها می‏پردازد تا مردم بتوانند با مطالعه صفحه ویژه هر متخصص، مناسبترین انتخاب را در نزدیکی محل اقامت خود انجام داده و بدون نیاز به مراجعه یا تماس با کلینیک و مطب، وقت خود را، به صورت آنلاین رزرو نمایند. مراجعان می توانند بر اساس تخصص یا زیرتخصص، محل مطب، بیمه های تحت پوشش و جنسیت متخصص به جستجو بپردازند.
متخصصان پزشک خوب چه کسانی هستند؟
در پزشک خوب، اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) بیش از 33 هزار متخصص حوزه های مختلف پزشکی و روانشناسی از حدود 150 شهر و شهرستان کشور، به صورت سازماندهی شده وجود دارد.
از این میان، حدود 500 متخصص به طور مستقیم با تیم پزشک خوب، در ارتباط هستند و با عنوان 'متخصص فعال' از آنها یاد می‏شود که رزومه کامل تری از این عزیزان در دسترس است و تصاویر متخصص به علاوه مطب یا کلینیک ایشان و حتی هزینه ویزیت یا مشاوره نیز قابل مشاهده است. ضمن اینکه برای متخصصان فعال، امکان وقت دهی آنلاین از طریق سایت نیز فراهم گردیده است.
تمامی متخصصین فعال در سایت پزشک خوب، دارای مدارک تخصصی لازم در حیطه کاری خود هستند.
لازم به ذکر است که همکاران پزشک خوب همواره در پی بهبود و بهینه سازی امکانات و خدمات سایت برای مردم و متخصصان و جذب متخصصان جدید می‌باشند.
متخصصان چگونه توسط تیم پزشک خوب فعال می شوند؟
پزشک خوب به شما اطمینان می‌دهد تمامی متخصصین فعال در سایت، دارای مدارک معتبر دانشگاهی یا سازمان های مرتبط می‏باشند و در هنگام عضویت و آغاز همکاری، مدارک مربوط به اطلاعات مندرج در رزومه، بررسی می‏گردد.
به عنوان مثال؛ روانشناسان فعال در سایت پزشک خوب، به هنگام ثبت¬نام در سایت، مطابق با قوانین سازمان نظام روانشناسی کشور، ملزم به ارائه حداقل دو مدرک مرتبط تحصیلی دانشگاهی هستند. همچنین در خصوص مدیران مراکز، شماره پروانه اشتغال مورد توجه قرار می‏گیرد.
پزشک خوب چه کمکی به من می‌کند؟
اگر در پی افزایش کیفیت زندگی خود هستید ولی در این راه با موانعی روبرو هستید، پزشک خوب می‏تواند به شما کمک کند.
اگر با بیماری دست و پنجه نرم می‏کنید ولی دسترسی به متخصصان حاذق در آن زمینه را ندارید، پزشک خوب می‏تواند به شما کمک کند.
همچنین در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی قوی و مرجع از متخصصان شاغل در زمینه روانشناسی از نقاط قوت پزشک خوب محسوب می‏شود.
پزشک خوب علاوه بر تخصص های پزشکی در زمینه های روانشناسی نیز فعالیت دارد. ما برای درمان تمامی اختلالات روانشناختی، متخصصانی با رویکردهای متفاوت درمان را به شما معرفی می‎کنیم. شما می‎توانید با توجه به نوع مشکل خود، به هر یک از این متخصصان هماهنگی بیشتری با شرایط شما داشته باشد، مراجعه کنید.
متخصصان روانشناس و مشاور فعال در سایت پزشک خوب دارای مدارک تخصصی لازم جهت درمان و کمک به افراد درگیر با مشکلات روانشناختی زیر هستند:
اضطراب، افسردگی، وسواس، اعتیاد، اختلالات خواب، اختلالات خورد و خوراک، مشکلات رابطه‌ای، مشکلات فرزندپروری، مشکلات اعتماد به نفس، مشکلات مربوط به کنترل خشم و سایر اختلالات شایع روانشناختی
اگر هر یک از موارد زیر راجع به شما صدق می‏کند؛ استفاده از خدمات پزشک خوب برای شما مفید نخواهد بود:
 • اگر دسترسی ثابت به اینترنت یا تلفن همراه ندارید.
 • و یا

 • اگر در حال حاضر قصد جدی آسیب رساندن به خود یا دیگران را دارید.
 • اگر مشکل فوری و حاد پزشکی دارید.
 • اگر در حال حاضر در اطراف شما فردی قصد آسیب رساندن به خودش یا دیگران را دارد.
 • اگر افکار خودکشی فعال دارید.

در صورت تجربه موارد بالا، بهتر است هرچه سریعتر با پزشک متخصص در دسترس خود یا اورژانس پزشکی (115) و یا اورژانس اجتماعی (123) تماس حاصل فرمایید.

هزینه استفاده از خدمات پزشک خوب چقدر است؟
 1. استفاده از تمامی خدمات عمومی پزشک خوب برای کلیه مردم رایگان است. این خدمات شامل موارد زیر است:

  • دسترسی به بانک اطلاعاتی متخصصان
  • امکان جستجوی آسان بر اساس تخصص، شهر و منطقه، جنسیت متخصص و بیمه
  • مشاهده رزومه و تصاویر مطب و هزینه ویزیت و امکان مقایسه متخصصان با یکدیگر
  • استفاده از محتوای جامع و تخصصی روانشناسی در وبلاگ پزشک خوب و سایر فضاهای مجازی متعلق به پزشک خوب
  • امکان رزرو آنلاین وقت مراجعه حضوری در 24 ساعت شبانه روز (شامل کسانی که به عنوان کاربر در سایت عضو باشند)
  • امکان نظر دادن در خصوص خدمات متخصص (شامل کسانی که به عنوان کاربر در سایت عضو باشند)

  لازم به ذکر است: هزینه استفاده از خدمات پزشکی یا روانشناسی، مطابق با هزینه‌های درج شده در صفحات متخصصان می‏باشد که به صورت حضوری یا اینترنتی توسط دفتر متخصص دریافت می‏شود.

 2. استفاده از خدمات تخصصی پزشک خوب برای متخصصان حوزه سلامت، شامل پزشکان، دندانپزشکان، روانشناسان و ...، مستلزم خرید بسته های همکاری می‏باشد که جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر می‌توانید فرم درخواست همکاری موجود در سایت را پر کرده یا با بخش پشتیبانی پزشک خوب، تماس حاصل فرمایید.
چطور می‏توانم در پزشک خوب از متخصصان وقت آنلاین رزرو کنم؟
در صورتی که تخصص مدنظر خود را می‌دانید و به دنبال متخصص هستید:
از گزینه جستجوی متخصص در منو و وارد کردن ملاک های خود بر روی متخصصان جستجو کنید. از لیست متخصصان نمایش داده شده می‌توانید صفحات تک تک متخصصان را باز کرده و اطلاعات کامل را مشاهده کنید. پس از انتخاب متخصص مورد نظر خود، از قسمت جدول رزرو وقت، زمان مدنظر خود را انتخاب کرده و پس از وارد کردن اطلاعات خودتان و ثبت نام، وقت مورد نظر را رزرو نمایید.
در صورتی که متخصص مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده‌اید:
برای رزرو نوبت آنلاین از متخصص مورد نظر خود، ابتدا از صفحه متخصص چک کنید که مطب مورد نظر شما دارای جدول وقت‌دهی باشد. در صورتی که مطب دارای وقت‌دهی نباشد برای ارتباط گرفتن با متخصص می‌توانید با شماره مطب تماس بگیرید.
در صورتی که متخصص دارای جدول وقت‌دهی باشد روی وقت مورد نظر خود کلیک نمایید و پس از ثبت نام مراحل رزرو رو طی کنید.
پس از رزرو وقت پیامک رزرو نیز برای شما ارسال می‌شود و هماهنگی های لازم با متخصص نیز صورت می‏گیرد.
آیا زمان‌های خالی متخصصان واقعی هستند؟
تلاش پزشک خوب همواره بر این بوده است که با استفاده از تکنولوژی‌های روز و دانش ارزشمند تیم و برقراری همکاری مناسب با متخصصان، فرایند مناسبی برای وقت‌دهی اینترنتی فراهم آید. در نهایت با در نظر گرفتن شرایط مختلف سعی شده است زمان‌ها واقعی باشند و هم‌چنین برای اطمینان بیشتر بعد از رزرو از طریق دفتر پزشک مورد نظر شما وقت گرفته شده، تایید خواهد شد.
آیا پس از گرفتن وقت نیازی به تایید وجود دارد؟
بله. پس از رزرو وقت، اطلاعات آن در حساب کاربری شما قابل مشاهده است و از طریق پیامک نیز به شما ارسال می‌شود. بسته به سیاست خاص هر متخصص، ساعاتی پس از رزرو از دفتر متخصص مورد نظر با شما تماس گرفته خواهد شد.
در صورتی که تا 48 ساعت قبل از زمان مورد نظرتان برای مراجعه با شما تماس گرفته نشود یا در خدمات پزشک از این بابت ناهماهنگی وجود داشت، لطفا از طریق ارسال پیام به مدیریت سایت، با پشتیبانی پزشک خوب ارتباط بگیرید.
آیا امکان کنسل کردن رزرو وجود دارد؟
بله. تمامی وقت‌هایی که شما رزرو می‏کنید در حساب کاربری شما نشان داده می‌شود و شما می‌توانید در صورت نیاز آن را کنسل کنید.
پزشک خوب خواهشمند است که در رزرو وقت خود دقت کامل را داشته باشید، زیرا هر رزروی که شما انجام می‌دهید در برنامه کاری متخصص مورد نظر قرار می‌گیرد و حتی اگر بلافاصله بعد از رزرو کنسل کنید باز هم تداخلی در برنامه متخصص و سایت ایجاد خواهد کرد.
از این رو، رزرو صرفا برای تست کردن فرایند سایت به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.
در صورتی که به هر دلیلی ناچار شدید برنامه خود را عوض کنید، حتما از طریق سایت نسبت به کنسل کردن رزرو انجام شده اقدام نمایید و در صورتی که به اینترنت دسترسی نداشتید، می‌توانید با تماس با دفتر پزشک مورد نظر خود یا دفتر پزشک خوب، قرار خود را کنسل کنید.
در صورتی که در فرایند رزرو مشکل داشتم، چه کنم؟
مشکلات خود در فرایندهای ثبت‌نام و رزرو وقت در پزشک خوب را از طریق قسمت تماس با ما، به ما منتقل کنید تا تیم پشتیبانی در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام نماید.
در صورتی که نظر یا پیشنهاد و انتقادی در مورد پزشک خوب داشتم چگونه می‌توانم اعلام کنم؟
از طریق ارسال پیام در سایت یا پشتیبانی آنلاین یا تماس تلفنی، هرگونه نظر خود را به ما اعلام کنید.
ما مشتاقانه در انتظار شنیدن نظرات سازنده شما هستیم و سعی می‌کنیم تا حد امکان، نظرات ارزشمند شما کاربران گرامی را در دستورکار خود قرار دهیم.
چگونه می‌توانم به ارتقای سطح خدمات پزشک خوب کمک کنم؟

پیشاپیش از حسن نیت شما تشکر می‌کنیم.

شما می‌توانید از روش‌های زیر برای کمک به ما اقدام کنید:

 • هرگونه نظرات سازنده خود را از هر طریقی که راحت‌تر هستید با ما در میان بگذارید.
 • در صورتی که متخصص هستید لطفا از قسمت "همکاری با پزشک خوب" اعلام همکاری نمایید.
 • در صورت مشاهده اطلاعات نادرست در مورد متخصصان غیرفعال، از طریق دکمه "تکمیل یا اصلاح اطلاعات متخصص" یا تماس با ما، ما را در جریان قرار دهید.
 • ما را به متخصصان و افرادی که فکر می‌کنید تمایل به استفاده از خدمات ما داشته باشند یا برایشان مفید است، معرفی کنید.
 • در صورت استفاده و رضایت از خدمات متخصصین فعال در سایت، لطفا در صفحه متخصصان اقدام به امتیازدهی و درج نظر کنید.

امیدواریم بتوانیم خدمات با کیفیت و ارزنده‌ای به شما ارائه دهیم.