مشاوره آنلاین جایگزینی کارآمد،آسان و ارزان برای هموطنان خارج از کشور

در حال حاضر مشاوره آنلاین پزشک خوب مخصوص ایرانیان خارج از کشور طراحی شده است، هموطنان ساکن ایران جهت پیدا کردن مشاور و روانشناس به صفحه روانشناسان  مراجعه کنند.

شروع مشاوره آنلاین
پزشک خوب

مشاوره آنلاین روانشناسی برای ایرانیان خارج از کشور

با توجه به مزایای مشاوره آنلاین نسبت به مشاوره حضوری برای ایرانیان خارج از کشور و همچنین درخواست برخی کاربران برای ایجاد مکانیزمی جهت مشاوره آنلاین، پزشک خوب در جهت رفاه حال ایرانیان در سراسر دنیا بستر مشاوره آنلاین روانشناسی را در سایت خود ایجاد کرده است.

این شکل از مشاوره آنلاین مناسب چه کسانی است؟

با توجه به هزینه های زیاد مشاوره و تراپی در کشورهای خارجی و همچنین نبود مشاور به زبان مادری و که یکی از مهم ترین ملاک های انتخاب مشاور و روانشناس است، ایرانیان مقیم خارج از کشور می توانند بیشترین استفاده را از مشاوره آنلاین روانشناسی در سایت پزشک خوب داشته باشند.

مزایای استفاده از مشاوره آنلاین سایت پزشک خوب

 • امکان مشاوره با زبان مادری

  دریافت مشاوره از روانشناس برای مهاجران به زبانی غیر از زبان اصلی به سختی و با کارایی کمتری انجام می‌گیرد. به خصوص با توجه به در هم‌تنیدگی زبان با فرهنگ مشاوره به زبان مادری کارآیی بهتری دارد.

 • امکان مشاوره با روانشناس با فرهنگ مشترک

  در روانشناسی درک متقابل بین روانشناس و مراجع منجر به دریافت نتیجه دلخواه می‌گردد. فرهنگ مشترک در این درک متقابل نقش حیاتی دارد. در مشاوره آنلاین پزشک خوب تلاش بر این است که اشتراک فرهنگی با توجه به ملاک‌هایی مانند زندگی در شهر مبدا یکسان تا حد امکان لحاظ گردد.

 • امکان مشاوره با روانشناسان به نام ایرانی

  کیفیت کار روانشناسان ایرانی حاضر در کشور در برخی موارد قابل قیاس با روانشناسان ایرانی دیگری که در کشورهای دیگر زندگی می‌کنند نیست و پزشک خوب با توجه به سابقه و تجربه مناسب و موثرش در حوزه روانشناسی تلاش خود را انجام داده تا با روانشناسان دارای کیفیت کار مطلوب امکان مشاوره را فراهم نماید.

 • هزینه به مراتب کمتر در مقایسه با مشاوره حضوری

  هزینه مشاوره حضوری روانشناس در کشورهایی مانند آمریکا یا کانادا در بازه جلسه‌ای 70 تا 150 دلار است که در پزشک خوب می‌توانید با پرداخت 30 دلار به ازای هر جلسه با روانشناس ایرانی مشاوره انجام دهید.

 • حل مشکل دسترسی به روانشناسان

  با وجود فعالیت برخی روانشناسان ایرانی در کشورهای دیگر، هنوز تعداد روانشناسان در این کشورها به میزان مورد نیاز نیست و ممکن است در پیدا کردن و مراجعه حضوری دچار مشکل شوید، در حالی که با پیشرفت تکنولوژی این مشاوره به صورت آنلاین هم قابل ارائه است.

 • صرف وقت کمتر برای رفت‌وآمد

  در مشاوره آنلاین چه برای خود فرایند مشاوره و چه برای دریافت وقت و هماهنگی جلسه نیاز به مراجعه حضوری ندارید و می‌توانید در منزل یا محل کار خود این خدمات را دریافت کنید.

نحوه کار مشاوره آنلاین

بسته های مشاوره آنلاین تصویری

بسته مشاوره 1 جلسه‌ای

EUR 30

یک جلسه مشاوره آنلاین تصویری با روانشناس

در صورتی که به دلیل ابهام جلسات بیشتری را خریداری نمی‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا پیام داده و با همکاران ما صحبت کنید.

بسته مشاوره ۳ جلسه‌ای

EUR 79

سه جلسه مشاوره آنلاین تصویری با روانشناس

بسته پیشنهادی ما به شما

بسته مشاوره ۷ جلسه‌ای

EUR 159

هفت جلسه مشاوره آنلاین تصویری با روانشناس

هفت جلسه مشاوره آنلاین تصویری با روانشناس

متخصصان دارای مشاوره آنلاین در پزشک خوب

همین حالا مشاوره آنلاین خود را شروع کنید.

درخواست مشاوره آنلاین

در صورت وجود هرگونه ابهام در مورد فرایند مشاوره آنلاین سوالات خود را از همکاران ما بپرسید.


برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد فرآیند مشاوره آنلاین ایمیل خود را وارد نمایید