انتقال به سایت روان درمان
انتقال به سایت روان درمان
انتقال به سایت روان درمان
لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب

پزشک خوب فضایی برای معرفی حرفه‌ای شما

با افزایش نفوذ اینترنت روزانه هزاران بیمار از طریق جستجو در موتورهای جستجو به دنبال یافتن پزشک و پاسخ به نیازهای پزشکی خود می باشند. با عضویت در پزشک خوب علاوه برای استفاده از امکانات مشاوره آنلاین و پلن های افزایش درآمد آن در موتورهای جستجو مانند گوگل در بالاترین نتایج نمایش داده خواهید شد

عضویت متخصصان
پزشک خوب

49801 +

متخصص همکار

+ 3.5 میلیون

بازدید صفحه در ماه

307

شهر فعال

چرا پزشک خوب را انتخاب کنیم؟

پزشک خوب
فعالیت تخصصی

پزشک خوب با دانش و تجربه قوی در فضای اینترنت بستر مناسبی جهت جذب و مدیریت فرایند جستجو و وقت‌دهی ایجاد کرده است. پزشک خوب در بسیاری از جستجوهای تخصصی و نام متخصصان در اینترنت در نتایج اول قرار دارد.

پزشک خوب
مخاطب گسترده

بیش از ۴ میلیون بازدید به صورت ماهانه از صفحات پزشک خوب انجام می شود. همچنین صفحات شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام پزشک خوب با بیش از ۴۵ هزار عضـو در حوزه سلامت فعال است که اطلاعات مفید علمی، پزشکی و روانشناسـی بـه طـور روزانه در این صفحه بارگذاری می‌شود.

پزشک خوب
مراجعان جدید

مخاطبان ما با جستجو و رزرو وقت به مراجعان جدیدی برای شما تبدیل می‌شوند.

پزشک خوب
صفحه اختصاصی شما

فعالیت در فضای آنلاین، حضور در صفحات اول جستجوی گوگل و ارائه وقت‌دهی اینترنتی منجر به ارائه تصویری حرفه‌ای از شما در ذهن مخاطبان می‌گردد

پزشک خوب
پشتیبانی

پزشک خوب در قالب اپلیکیشن و پنل ویژه مطب متخصص اطلاع رسانی پیامکی و پشتیبانی آنلاین و تلفنی از مطب و کاربران، فعالیت شما را به صورت تمام وقت پشتیبانی می‌کند.

پزشک خوب
آمار و گزارشات

شما می‌توانید با استفاده از وب اپلیکیشن پزشک خوب، آمار بازدید از صفحه شخصی‌ و شماره مطب و همچنین سایر اطلاعات مورد نیاز خود را رصد کنید.

JoinUsBanner

روند همکاری با پزشک خوب

تکمیل فرم همکاری

اولین قدم برای همکاری با پزشک خوب، تکمیل اطلاعات مشخص شده در فرم همکاری است، تا کارشناسان ما در اولین زمان با شما تماس بگیرند.
ارتباط کارشناس با شما

کارشناسان پزشک خوب بعد از تکمیل فرم همکاری توسط شما، از روش تماسی که شما در فرم همکاری مشخص نموده‌اید، اقدام به ارتباط برای شروع همکاری و تکمیل اطلاعات مورد نیاز و دریافت مدارک حرفه‌ای می‌کنند.
راه اندازی صفحه اختصاصی و نوبت دهی

همکاران ما بعد از ثبت نام شما در پزشک خوب، یک صفحه اختصاصی برای شما فعال می‌کنند. صـفحه اختصاصـی شـامل نام، تخصص، حوزه‌های کاری، سوابق، عکس‌های متخصص و مطب، خدمات، آدرس‌ها و شماره تماس محل کار است. بازدیدکنند‌گان می‌توانند به صـورت مسـتقیم بـا وارد کردن آدرس در مرورگر یا با جستجوی نام یا حوزه کاری در سایت پزشک خوب یا موتور جستجوی گوگل، صفحه اختصاصی شما را مشاهده کنند.
طراحی بنر ویژه پزشک خوب

اگر صفحه اینستاگرام یـا کانـال تلگـرام مـا را مشـاهده کنیـد، بنرهـایی از متخصصـان عضـو پزشــک خــوب خواهیــد دیــد، ایــن بنرهــای گرافیکی را می توانید در صفحات شخصی خود به اشتراک بگذاریـد، ضـمن اینکـه مـا نیـز در صــفحه‌های اجتمــاعی خــود، آنهــا را پس فعال شدن وقت‌دهی شما (در بسته‌ یکساله) نمــایش می‌دهیم.
حضور در صفحات اول جستجوی تخصص

با ورود به سایت پزشک خوب و انتخاب تخصـص مورد نظر خود، خواهید دید که در هر صفحه جستجو، 10 متخصص لیست شده‌اند. متخصصان حاضر در چند صفحه اول جستجوی تخصص توسط یک الگوریتم به صورت پویا و گردشی از بین متخصصان همکار و همچنین با در نظر گرفتن ملاک‌هایی مانند اسـتفاده از بسته طلایی، کامل بودن پروفایل، نمایش هزینه ویزیت و غیره، نمایش داده می‌شوند. حضور در صفحات اول جستجوی پزشک خوب بـه خصوص در ترکیب با فعالیت حرفه‌ای شما، بازخوردی بسیار رضایت بخش برای شما به همراه خواهد داشت.
نوبت دهی اینترنتی و پنل شما در سایت پزشک خوب

با فعال شدن بسته طلایی و نقره‌ای، سیستم نوبت‌دهی آنلاین نیز برای مطب‌های شما فعال می‌شود. مراجعه‌کنندگان به سایت، بعد از مشاهده صفحه اختصاصی شما و وقت‌های خالی مطب، می‌توانند به صورت ۲۴ سـاعته و در تمام روزهای هفته، حتی در روزهای تعطیل، زمان مورد نظرشان را انتخاب کنند. شما یا مسئول دفترتان، با استفاده از پنل اختصاصی خود در سایت و یا اپلیکیشن اندرویدی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، می‌توانید در روزهای عادی یا حتی ساعت‌ها و ایام تعطیل، بدون حضـور در مطب یا پاسخگویی به تلفن، نوبت‌ها را به راحتی مدیریت نمایید. در پنل یا اپلیکیشن پزشک خوب امکاناتی مانند مدیریت وقت‌های خالی، مشاهده رزروهای انجام شده، پیگیری مراجعان و وضعیت فعالیت پروفایـل وجود دارد. بعد از هربار ثبت نوبت در سیستم، علاوه بر امکان مشاهده و پیگیری در پنل و اپلیکیشن، پیامکی برای مسئول دفتر یا شخص شما و همچنین برای مراجعه‌کننده از طرف سیستم ارسال می‌شود. شماره تماس شما، برای کاربران قابل مشاهده نیست و ارسال پیامک، از طریق پزشک خوب انجام می‌شود.

ثبت نام اولیه متخصص

شماره موبایل جهت تماس پزشک خوب با متخصص است (کلیه اطلاعات شخصی از جمله شماره موبایل شما به صورت محرمانه در اختیـــــــار شرکت میباشد و بدون اطلاع شما در دسترس کاربر قرار نخواهد گرفت)
Loading ...
Loading ...
Loading ...
Loading ...
Loading ...
در صورت وجود هرگونه سوال در مورد همکاری یا پشتیبانی، با درج در توضیحات فرم یا با ارسال پیام در سایت و یا تماس با شماره 09036616777 (صرفا تماس متخصصان جهت همکاری یا پشتیبانی) با پشتیبانی پزشک خوب در خدمت شما متخصصان محترم هستیم.