لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی یکی از روش های جایگزین مراجعه به متخصص در دنیای کنونی است. با استفاده از مشاوره تلفنی پزشک خوب می توانید با بهترین متخصصان در سراسر ایران گفتگو کنید.

برای شروع، از گزینه‌های زیر متخصص موردنظرتان را جستجو کنید. پس از ثبت درخواست، تایید رزرو و پرداخت، متخصص در زمان مشخص شده با شما ارتباط خواهد گرفت.

یا نام متخصص را جستجو کنید

شرایط و پرسش های مرتبط با مشاوره تلفنی پزشک خوب

  مشاوره تلفنی: چرا؟

  مشاوره تلفنی به دلیل سهولت در برطرف کردن نیاز مراجعان و دریافت کنندگان خدمات سلامتی، یکی از راه های آسان دسترسی به متخصص به شمار می رود. در صورت عدم دسترسی به شرایط مراجعه حضوری، مشاوره تلفنی یکی از بهترین پیشنهادها به شمار می رود.
  برخلاف مشاوره حضوری، از طریق مشاوره تلفنی، مراجعین نیاز به حضور فیزیکی در مطب روانشناس نداشته و می‌توانند در ساعات مختلف شبانه روز به طیف گسترده ای از روانشناسان و متخصصان در سراسر کشور دسترسی داشته باشند.

  مشاوره تلفنی: چگونه؟

  انجام مشاوره تلفنی بسیار راحت است. با در اختیار داشتن یک تلفن یا یک موبایل می توان به صورت تلفنی با پزشک یا متخصص مربوطه به صحبت و مشاوره پرداخت.
  درمان تلفنی علاوه بر افراد سالم به افراد ناتوان جسمی و یا خانه‌نشین امکان دسترسی می‌دهد. حمل و نقل و جابه‌جایی در دسترسی به مراقبت‌های بهداشت، مسئله حائز اهمیتی است که برای برخی افراد امکان پذیر نمی‌باشد. افرادی که به دلایل مختلفی از جمله بیماری ذهنی یا جسمی قادر به ترک خانه خود نیستند، درمان تلفنی را جایگزین مفیدی برای روش‌های روان‌درمانی سنتی می‌یابند.
  درمان تلفنی، ابزار مهمی برای آموزش افراد در زمینه سلامت است. حتی اگر حس می‌کنید سلامت ذهنی‌تان قوی است، درمان و مشاوره تلفنی می‌تواند شما را از نظر جسمی و روانشناختی تقویت کند. آموزش دیدن رفتارها و راهکارهای کنار آمدن با شرایط مختلف منجر به سلامت جسمی و روانشناختی بهتر می‌شوند.

  مشاوره تلفنی: چه وقت؟

  مشاوره تلفنی همواره در دسترس افراد است. در واقع در مقایسه با سایر درمان حضوری، مشاوره تلفنی دسترسی زیادی دارد و امکان ارائه خدمات در حداقل زمان ممکن را فراهم می کند. مشاوره تلفنی پزشک خوب در هر ساعت از شبانه روز و در هر روزی حتی در ایام تعطیل امکان گفتگو با پزشکان یا متخصصان را فراهم می کند.
  دسترسی به جلسات درمانی در بستر راحت منزل شما ممکن است و می‌توانید زمان جلسات درمانی خود را به ساعات دلخواه موکول کنید.

  مشاوره تلفنی: کجا؟

  مشاوره تلفنی در هر جایی قابل دسترسی است. با وجود مشاوره تلفنی تفاوتی نمی کند شما ساکن کدام شهر، روستا و حتی کشور هستید. با دسترسی به یک تلفن یا موبایل امکان دریافت مشاوره تلفنی پزشک خوب برای شما در هر نقطه ای وجود دارد.
  مشاوره تلفنی، امکان دسترسی افرادی را که در حومه‌ شهرها یا مناطق دورافتاده زندگی می‌کنند به اطلاعات سلامت ممکن و آسان می‌کند. کسانی که در چنین مناطقی زندگی می‌کنند، ممکن است به حالت درمانی دیگری دسترسی نداشته باشند چون در ناحیه جغرافیایی سکونتشان، مراکز سلامت کمی وجود دارند و یا اصلا وجود ندارند.

  مشاوره تلفنی: با چه هزینه ای؟

  مشاوره تلفنی با برطرف کردن بسیاری از موانع و مشکلات برای متخصص و مراجع، هزینه کمتری در مقایسه با مراجعه حضوری و در مطب یا بیمارستان دارد. با توجه به شرایط متقاضی خدمت، تعداد جلسات و متخصص انتخابی تعیین هزینه از مشاوره تلفنی رایگان تا هزینه های بالاتر صورت می پذیرد.

  مشاوره تلفنی: با چه کسانی؟

  سایت پزشک خوب با بیش از 5 سال سابقه در امر سلامت مجموعه ای از بهترین پزشکان و متخصصان را فراهم آورده است. هر یک از متخصصان که کار مشاوره تلفنی را انجام می دهند، افرادی مجرب، متعهد و دارای مدارک تایید شده هستند.

مشاوره تلفنی با متخصصان