لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب
جستجوی پیشرفته
3

متخصص ارتودنسی در شهرکرد

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل ارتودنسی ثابت، ارتودنسی نامرئی (متحرک)، درمان فانکشنال، درمان ناهنجاری های فکی در سن رشد، بازسازی فضا برای ایمپلنت، درمان دندان های پنهان، درمان براکیسم و... هستید، می‌توانید در این صفحه از میان بهترین متخصصان ارتودنسی شهرکرد، فرد مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک متخصص ارتودنسی خوب، مشکل خود را درمان کنید.

لیست متخصص‌ها:

4 متخصص یافت شد

حذف همه فیلترها

دندانپزشکمتخصص ارتودنسیشهرکرد
فیلتر بر اساس تخصص
(x دندانپزشک)
فیلتر بر اساس حوزه کاری
(x متخصص ارتودنسی)
فیلتر بر اساس شهر
(x شهرکرد)
فیلتر بر اساس منطقه
فیلتر بر اساس محدوده
فیلتر بر اساس بیمه
جنسیت متخصص
(x هر دو)
زن
هر دو
مرد
مشاوره تصویری داشته باشد
مشاوره تلفنی داشته باشد
مشاوره آنلاین داشته باشد
مشاوره آنلاین خارج از ایران
دکتر فرزاد ناصری - دندانپزشک
3.8
(20 امتیاز)

دکتر فرزاد ناصری

3.8
(20 امتیاز)
شهرکرد - خيابان مولوی
3.8
(20 امتیاز)
متخصص ارتودنسی
شهرکرد - خيابان مولوی
شهرکرد - خيابان مولوی
شهرکرد - خيابان مولوی
دکتر داراب غلامی بروجنی - دندانپزشک
بدون امتیاز
شهرکرد - خیابان سعدی
بدون امتیاز
متخصص ارتودنسی
شهرکرد - خیابان سعدی
شهرکرد - خیابان سعدی
شهرکرد - خیابان سعدی
دکتر محسن نصوحیان - دندانپزشک
4.5
(8 امتیاز)
شهرکرد - خیابان کاشانی
4.5
(8 امتیاز)
متخصص ارتودنسی
شهرکرد - خیابان کاشانی
شهرکرد - خیابان کاشانی
شهرکرد - خیابان کاشانی
دکتر حبیب جهانبازی - دندانپزشک
1
(1 امتیاز)
شهرکرد - خیابان سعدی
1
(1 امتیاز)
متخصص ارتودنسی
شهرکرد - خیابان سعدی
شهرکرد - خیابان سعدی
شهرکرد - خیابان سعدی
متخصص ارتودنسی کیست؟

متخصص ارتودنسی شخصی است که در درمان، تشخیص و پیشگیری از بیماری‌ها و مشکلات دندان‌، لثه‌ و دهان متخصص است. یک متخصص ارتودنسی خوب می‌تواند در تشخیص و درمان انواع مشکلات دندانی از جمله ترمیم دندان‌ها، درمان ریشه‌کانال، ارتودنسی و اجرای جراحی‌های دندانی به شما کمک کند. آنها همچنین نکات و توصیه‌هایی برای بهبود بهداشت دهان و دندان به بیماران خود ارائه می‌دهند.
چه کسانی نیاز به متخصص ارتودنسی دارند؟

همه افراد به طور کلی نیاز به متخصص ارتودنسی دارند و باید به طور منظم و دوره‌ای به متخصص ارتودنسی مراجعه کنند. اما افرادی که دچار درد، التهاب، خونریزی لثه، شکستگی دندان یا هرگونه مشکل دندانی و لثه‌ای هستند، نیاز به مراجعه فوری به دندانپزشک دارند. همچنین، برخی موارد دیگر مانند اصلاحات ترمیمی، عملکردهای زیبایی‌ دندانی و درمان‌های خاص می‌تواند از طریق بهترین متخصص ارتودنسی پیگیری و درمان شود.
بهترین متخصص ارتودنسی شهرکرد چه ویژگی‌هایی دارد؟

بیاید رو راست باشیم! بهترین متخصص ارتودنسی وجود ندارد و این برای هر شخص متفاوت است. اما همیشه می‌توانید دنبال یک متخصص ارتودنسی خوب در شهرکرد باشید. یک متخصص ارتودنسی خوب باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه دندانپزشکی باشد و در مورد آخرین مطالب علمی و تکنولوژی‌های روز اطلاعات داشته باشد. یک متخصص ارتودنسی خوب می‌بایست در حین انجام روش‌ها و درمان‌های دندانپزشکی، دقت لازم را داشته باشد تا از خطاها و ناهنجاری‌ها جلوگیری کند. بهترین دندانپزشکان باید از تجهیزات و فضای بهداشتی مناسب برای ارائه خدمات دندانپزشکی استفاده کنند. اگر به دنبال متخصص ارتودنسی خوب در شهرکرد هستید حتما به این موارد توجه داشته باشید.
چگونه یک متخصص ارتودنسی خوب در شهرکرد پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک متخصص ارتودنسی خوب در شهرکرد راه‌های زیادی وجود دارد. ما می‌توانیم از پزشکان متخصص پرس‌و‌جو کنیم، از دوستان یا اعضای خانواده خود سوال کنیم و در آخر می‌توانیم از طریق وب گردی و جستجو در اینترنت یک لیست از بهترین دندانپزشکان شهرکرد را پیدا کنیم.
آیا دندانپزشک میتواند دارو تجویز کند؟

بله، دندانپزشکان می‌توانند داروهای خاصی مانند مسکن ها، آنتی بیوتیک ها و بی حس کننده ها را تجویز کنند. با این حال، حتی بهترین دندانپزشک نیز نمی تواند داروهای قوی مانند داروهای آرامبخش یا داروهای روانپزشکی را تجویز کند. اگر به داروهای قوی نیاز دارید، باید به پزشک خود مراجعه کنید.
هزینه متخصص ارتودنسی در شهرکرد چقدر است؟

هزینه‌هایی که یک متخصص ارتودنسی در شهرکرد از مراجعین خود می‌گیرد متفاوت است. قیمت هر جلسه ویزیت بسته به نوع خدمات ارائه شده و نحوه ارائه آنها متفاوت است؛ اما مبلغ آن طبق تعرفه نظام پزشکی در سال مورد نظر تعیین می‌شود. در صفحه برخی از متخصص‌ها می‌توانید هزینه هر جلسه ویزیت را مشاهده کنید.
پزشک خوب چه تعداد متخصص ارتودنسی در شهرکرد دارد؟

پزشک خوب افتخار همکاری با بهترین دندانپزشکان شهرکرد را دارد. در حال حاضر 7 متخصص ارتودنسی خوب از شهر شهرکرد با پزشک خوب همکاری می‌کنند.
پزشک خوب علاوه بر معرفی متخصص ارتودنسی خوب در شهرکرد در کدام شهرهای نزدیک متخصص ارتودنسی دارد؟

پزشک خوب در کنار معرفی متخصص ارتودنسی خوب در شهرکرد در شهرهای نزدیک مثل بروجن به معرفی بهترین دندانپزشکان می‌پردازد.
چطور متخصص ارتودنسی خانم خوب در شهرکرد پیدا کنم؟

کافیست در زمان جستجو، فیلتر جنسیت را بر روی «خانم» قرار دهید.