جستجوی پیشرفته
2

جراح پلاستیک و زیبایی خوب در کرج | بهترین جراح پلاستیک و زیبایی در کرج

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل و... هستید، می‌توانید در این صفحه از میان بهترین روانشناسان کرج متخصص مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک جراح پلاستیک و زیبایی خوب، مشکل خود را درمان کنید.

لیست متخصص‌ها:

2 متخصص یافت شد

حذف همه فیلترها

جراح پلاستیک و زیباییکرج
فیلتر بر اساس تخصص
(x جراح پلاستیک و زیبایی)
فیلتر بر اساس حوزه کاری
فیلتر بر اساس شهر
(x کرج)
فیلتر بر اساس منطقه
فیلتر بر اساس بیمه
جنسیت متخصص
زن
هر دو
مرد
مشاوره تلفنی داشته باشد
مشاوره آنلاین داشته باشد

هر آنچه نیاز است راجع به جراح پلاستیک و زیبایی بدانید

تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

جراحی پلاستیک از زیرشاخه های جراحی عمومی است که به منظور اصلاح روند بازسازی معایب و ترمیم آنها صورت می گیرد و از این رو باعث اصلاح نواقص و بدشکلی ها در قسمت های مختلف بدن می شود.

مبحث زیبایی از گذشته های دور مورد توجه بشر بوده است و بدون شک دانش پزشکی بیش از همه با آن درگیر بوده است و در میان تخصص های پزشکی جراحی پلاستیک تمرکز زیادی روی این مقوله دارد.

 

جراحی پلاستیک و زیبایی چه می کند؟

در بعضی نوزادان به صورت مادرزادی دفورمیتی هایی در قسمت های مختلف بدن وجود دارد. رفع این عیوب مادرزادی مثل بدشکلی های لب، بینی، دفورمیتی های گوش و ... به عهده متخصص جراحی پلاستیک است.

گاه بعضی آسیب های محیطی نظیر سوختگی ها باعث آسیب به پوست و بافت زیرین می شوند. اصلاح و ترمیم این نواحی با جراحی پلاستیک صورت می گیرد. همچنین در جریان تصادفات و اتفاق هایی مشابه آن، ضربه های وارده سبب به هم ریختن ساختارها در صورت یا قسمت های مختلف بدن می شود. بعد از برطرف کردن مشکلات تهدید کننده حیات، شکستگی ها، خون ریزی ها و.. وجود یک متخصص پلاستیک برای اصلاح ظاهر فرد لازم است که تا جای ممکن کمترین اثر از آسیب باقی بماند.

در جریان اعمال جراحی مختلف که با باز کردن قسمتی از بدن همراه است، ترمیم محل جراحی به نحوی که کمترین اثر را باقی بگذارد اهمیت زیادی دارد و تاثیر زیادی بر روی اعتماد به نفس فرد خواهد داشت. در صورتی که بخیه توسط متخصص پلاستیک زده شود این روند به بهترین شکل طی خواهد شد.

مطالب گفته شده اشاره هایی برای آشنایی کلی با تخصص پلاستیک بود، ولی شاید این روزها بیشترین جایی که از این تخصص یاد می شود اعمال زیبایی خودخواسته(الکتیو) باشند که برای زیباتر شدن چهره و اندام صورت می گیرند.

 

جراحی پلاستیک و زیبایی

از جمله این ها:

برطرف کردن آثاری که افزایش سن روی پوست پدید می آورد، مثل کشیدن(لیفت) پوست صورت و گردن یا عمل بالا کشیدن پلک، برطرف کردن چین و چروک اضافی از طریق اعمال جراحی

جراحی های مختلف جهت برطرف کردن عیوب چهره به منظور زیباتر شدن مثل رینوپلاستی(جراحی بینی) برجسته سازی گونه، زاویه سازی فک و ...

جراحی های زیبایی اندام، مثل کاهش سایز از طریق لیپوساکشن یا جراحی هایی که جهت فرم دهی به بدن انجام می شود و نیز انواع پروتزها 

 

عوارض جراحی پلاستیک و زیبایی

در حال حاضر جراحی های زیبایی طرفداران زیادی دارد که روز به روز به تعداد آنها افزوده می شود. باید در نظر داشت به هر حال اعمال جراحی عوارضی در حین عمل و پس از آن به دنبال دارند و با برآورد کردن این عوارض و نیز در نظر گرفتن شرایط هر بیمار عمل صورت می گیرد. لذا انتخاب متخصص متبحر و مشورت قبل از عمل با وی اهمیت زیادی دارد.

نکته دیگر آن است که جراحی زیبایی موفق جراحی است که بیشترین توازن و هماهنگی و کمترین تغییر را ایجاد کند، لذا الگوبرداری از دیگران معمولا نتیجه مناسبی به همراه ندارد و بهترین کار اعتماد کردن به جراح است.

در نهایت توصیه می شود در هنگام تصمیم به اعمال جراحی زیبایی به فاکتور های سن، جایگاه اجتماعی و موقعیت شغلی هم توجه داشته باشید تا با دید بازتر به نتیجه مناسب و دلخواه دست پیدا کنید.