انتقال به سایت روان درمان
انتقال به سایت روان درمان
انتقال به سایت روان درمان
لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب
جستجوی پیشرفته
3

متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت در اصفهان

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل ویزیت اولیه، تشخیص و درمان بیماری های دهان و دندان و فک و صورت، تشخیص و درمان دندانپزشکی بیماران مبتلا به شرایط خاص و ... و... هستید، می‌توانید در این صفحه از میان بهترین متخصصان بیماری‌ های دهان، فک و صورت اصفهان، فرد مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت خوب، مشکل خود را درمان کنید.

لیست متخصص‌ها:

1 متخصص یافت شد

حذف همه فیلترها

دندانپزشکمتخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورتاصفهان
فیلتر بر اساس تخصص
(x دندانپزشک)
فیلتر بر اساس حوزه کاری
(x متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت)
فیلتر بر اساس شهر
(x اصفهان)
فیلتر بر اساس منطقه
فیلتر بر اساس محدوده
فیلتر بر اساس بیمه
جنسیت متخصص
(x هر دو)
زن
هر دو
مرد
مشاوره تصویری داشته باشد
مشاوره تلفنی داشته باشد
مشاوره آنلاین داشته باشد
مشاوره آنلاین خارج از ایران
دکتر مسیح اثناعشری اصفهانی - دندانپزشک
بدون امتیاز
اصفهان - خیابان توحید میانی
بدون امتیاز
متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت
اصفهان - خیابان توحید میانی
اصفهان - خیابان توحید میانی
اصفهان - خیابان توحید میانی
متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت کیست؟

متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت شخصی است که در درمان، تشخیص و پیشگیری از بیماری‌ها و مشکلات دندان‌، لثه‌ و دهان متخصص است. یک متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت خوب می‌تواند در تشخیص و درمان انواع مشکلات دندانی از جمله ترمیم دندان‌ها، درمان ریشه‌کانال، ارتودنسی و اجرای جراحی‌های دندانی به شما کمک کند. آنها همچنین نکات و توصیه‌هایی برای بهبود بهداشت دهان و دندان به بیماران خود ارائه می‌دهند.
چه کسانی نیاز به متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت دارند؟

همه افراد به طور کلی نیاز به متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت دارند و باید به طور منظم و دوره‌ای به متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت مراجعه کنند. اما افرادی که دچار درد، التهاب، خونریزی لثه، شکستگی دندان یا هرگونه مشکل دندانی و لثه‌ای هستند، نیاز به مراجعه فوری به دندانپزشک دارند. همچنین، برخی موارد دیگر مانند اصلاحات ترمیمی، عملکردهای زیبایی‌ دندانی و درمان‌های خاص می‌تواند از طریق بهترین متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت پیگیری و درمان شود.
بهترین متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت اصفهان چه ویژگی‌هایی دارد؟

بیاید رو راست باشیم! بهترین متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت وجود ندارد و این برای هر شخص متفاوت است. اما همیشه می‌توانید دنبال یک متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت خوب در اصفهان باشید. یک متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت خوب باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه دندانپزشکی باشد و در مورد آخرین مطالب علمی و تکنولوژی‌های روز اطلاعات داشته باشد. یک متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت خوب می‌بایست در حین انجام روش‌ها و درمان‌های دندانپزشکی، دقت لازم را داشته باشد تا از خطاها و ناهنجاری‌ها جلوگیری کند. بهترین دندانپزشکان باید از تجهیزات و فضای بهداشتی مناسب برای ارائه خدمات دندانپزشکی استفاده کنند. اگر به دنبال متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت خوب در اصفهان هستید حتما به این موارد توجه داشته باشید.
چگونه یک متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت خوب در اصفهان پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت خوب در اصفهان راه‌های زیادی وجود دارد. ما می‌توانیم از پزشکان متخصص پرس‌و‌جو کنیم، از دوستان یا اعضای خانواده خود سوال کنیم و در آخر می‌توانیم از طریق وب گردی و جستجو در اینترنت یک لیست از بهترین دندانپزشکان اصفهان را پیدا کنیم.
آیا دندانپزشک میتواند دارو تجویز کند؟

بله، دندانپزشکان می‌توانند داروهای خاصی مانند مسکن ها، آنتی بیوتیک ها و بی حس کننده ها را تجویز کنند. با این حال، حتی بهترین دندانپزشک نیز نمی تواند داروهای قوی مانند داروهای آرامبخش یا داروهای روانپزشکی را تجویز کند. اگر به داروهای قوی نیاز دارید، باید به پزشک خود مراجعه کنید.
هزینه متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت در اصفهان چقدر است؟

هزینه‌هایی که یک متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت در اصفهان از مراجعین خود می‌گیرد متفاوت است. قیمت هر جلسه ویزیت بسته به نوع خدمات ارائه شده و نحوه ارائه آنها متفاوت است؛ اما مبلغ آن طبق تعرفه نظام پزشکی در سال مورد نظر تعیین می‌شود. در صفحه برخی از متخصص‌ها می‌توانید هزینه هر جلسه ویزیت را مشاهده کنید.
پزشک خوب چه تعداد متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت در اصفهان دارد؟

پزشک خوب افتخار همکاری با بهترین دندانپزشکان اصفهان را دارد. در حال حاضر 1 متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت خوب از شهر اصفهان با پزشک خوب همکاری می‌کنند.
پزشک خوب علاوه بر معرفی متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت خوب در اصفهان در کدام شهرهای نزدیک متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت دارد؟

پزشک خوب در کنار معرفی متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت خوب در اصفهان در شهرهای نزدیک مثل خمینی شهر به معرفی بهترین دندانپزشکان می‌پردازد.
چطور متخصص بیماری‌ های دهان، فک و صورت خانم خوب در اصفهان پیدا کنم؟

کافیست در زمان جستجو، فیلتر جنسیت را بر روی «خانم» قرار دهید.