لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب
جستجوی پیشرفته
3

متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در شاهین شهر

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل سفید کردن دندان و بلچینگ، میناکاری دندان، بایندینگ دندان، اصلاح طرح لبخند، روکش زیبایی، بریج دندان، لمینت، کامپوزیت و... هستید، می‌توانید در این صفحه از میان بهترین متخصصان دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی شاهین شهر، فرد مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خوب، مشکل خود را درمان کنید.

لیست متخصص‌ها:

1 متخصص یافت شد

حذف همه فیلترها

دندانپزشکمتخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیباییشاهین شهر
فیلتر بر اساس تخصص
(x دندانپزشک)
فیلتر بر اساس حوزه کاری
(x متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی)
فیلتر بر اساس شهر
(x شاهین شهر)
فیلتر بر اساس منطقه
فیلتر بر اساس محدوده
فیلتر بر اساس بیمه
جنسیت متخصص
(x هر دو)
زن
هر دو
مرد
مشاوره تصویری داشته باشد
مشاوره تلفنی داشته باشد
مشاوره آنلاین داشته باشد
مشاوره آنلاین خارج از ایران
دکتر جمشید ترابی نژاد - دندانپزشک
5
(1 امتیاز)
شاهین شهر - خیابان فردوسی
5
(1 امتیاز)
متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
شاهین شهر - خیابان فردوسی
شاهین شهر - خیابان فردوسی
شاهین شهر - خیابان فردوسی
متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی کیست؟

متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی شخصی است که در درمان، تشخیص و پیشگیری از بیماری‌ها و مشکلات دندان‌، لثه‌ و دهان متخصص است. یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خوب می‌تواند در تشخیص و درمان انواع مشکلات دندانی از جمله ترمیم دندان‌ها، درمان ریشه‌کانال، ارتودنسی و اجرای جراحی‌های دندانی به شما کمک کند. آنها همچنین نکات و توصیه‌هایی برای بهبود بهداشت دهان و دندان به بیماران خود ارائه می‌دهند.
چه کسانی نیاز به متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دارند؟

همه افراد به طور کلی نیاز به متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دارند و باید به طور منظم و دوره‌ای به متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی مراجعه کنند. اما افرادی که دچار درد، التهاب، خونریزی لثه، شکستگی دندان یا هرگونه مشکل دندانی و لثه‌ای هستند، نیاز به مراجعه فوری به دندانپزشک دارند. همچنین، برخی موارد دیگر مانند اصلاحات ترمیمی، عملکردهای زیبایی‌ دندانی و درمان‌های خاص می‌تواند از طریق بهترین متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی پیگیری و درمان شود.
بهترین متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی شاهین شهر چه ویژگی‌هایی دارد؟

بیاید رو راست باشیم! بهترین متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی وجود ندارد و این برای هر شخص متفاوت است. اما همیشه می‌توانید دنبال یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خوب در شاهین شهر باشید. یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خوب باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه دندانپزشکی باشد و در مورد آخرین مطالب علمی و تکنولوژی‌های روز اطلاعات داشته باشد. یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خوب می‌بایست در حین انجام روش‌ها و درمان‌های دندانپزشکی، دقت لازم را داشته باشد تا از خطاها و ناهنجاری‌ها جلوگیری کند. بهترین دندانپزشکان باید از تجهیزات و فضای بهداشتی مناسب برای ارائه خدمات دندانپزشکی استفاده کنند. اگر به دنبال متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خوب در شاهین شهر هستید حتما به این موارد توجه داشته باشید.
چگونه یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خوب در شاهین شهر پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خوب در شاهین شهر راه‌های زیادی وجود دارد. ما می‌توانیم از پزشکان متخصص پرس‌و‌جو کنیم، از دوستان یا اعضای خانواده خود سوال کنیم و در آخر می‌توانیم از طریق وب گردی و جستجو در اینترنت یک لیست از بهترین دندانپزشکان شاهین شهر را پیدا کنیم.
آیا دندانپزشک میتواند دارو تجویز کند؟

بله، دندانپزشکان می‌توانند داروهای خاصی مانند مسکن ها، آنتی بیوتیک ها و بی حس کننده ها را تجویز کنند. با این حال، حتی بهترین دندانپزشک نیز نمی تواند داروهای قوی مانند داروهای آرامبخش یا داروهای روانپزشکی را تجویز کند. اگر به داروهای قوی نیاز دارید، باید به پزشک خود مراجعه کنید.
هزینه متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در شاهین شهر چقدر است؟

هزینه‌هایی که یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در شاهین شهر از مراجعین خود می‌گیرد متفاوت است. قیمت هر جلسه ویزیت بسته به نوع خدمات ارائه شده و نحوه ارائه آنها متفاوت است؛ اما مبلغ آن طبق تعرفه نظام پزشکی در سال مورد نظر تعیین می‌شود. در صفحه برخی از متخصص‌ها می‌توانید هزینه هر جلسه ویزیت را مشاهده کنید.
پزشک خوب چه تعداد متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در شاهین شهر دارد؟

پزشک خوب افتخار همکاری با بهترین دندانپزشکان شاهین شهر را دارد. در حال حاضر 1 متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خوب از شهر شاهین شهر با پزشک خوب همکاری می‌کنند.
پزشک خوب علاوه بر معرفی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خوب در شاهین شهر در کدام شهرهای نزدیک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دارد؟

پزشک خوب در کنار معرفی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خوب در شاهین شهر در شهرهای نزدیک مثل سمیرم به معرفی بهترین دندانپزشکان می‌پردازد.
چطور متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی خانم خوب در شاهین شهر پیدا کنم؟

کافیست در زمان جستجو، فیلتر جنسیت را بر روی «خانم» قرار دهید.