لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب
جستجوی پیشرفته
3

مشاور ازدواج در سنندج

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل انتخاب همسر، مدیریت رابطه، تست های مشاوره، شناخت بهتر خود، شناخت و مدیریت اختلافات، تشخیص اختلالات همسر و... هستید، می‌توانید در این صفحه از میان بهترین مشاوران ازدواج سنندج، فرد مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک مشاور ازدواج خوب، مشکل خود را درمان کنید.

لیست متخصص‌ها:

6 متخصص یافت شد

حذف همه فیلترها

مشاور، روانشناسمشاور ازدواجسنندج
فیلتر بر اساس تخصص
(x مشاور، روانشناس)
فیلتر بر اساس حوزه کاری
(x مشاور ازدواج)
فیلتر بر اساس شهر
(x سنندج)
فیلتر بر اساس منطقه
فیلتر بر اساس محدوده
فیلتر بر اساس بیمه
جنسیت متخصص
(x هر دو)
زن
هر دو
مرد
مشاوره تصویری داشته باشد
مشاوره تلفنی داشته باشد
مشاوره آنلاین داشته باشد
مشاوره آنلاین خارج از ایران
فروزان یاسمنی - مشاور، روانشناس
4.1
(19 امتیاز)

فروزان یاسمنی

4.1
(19 امتیاز)
سنندج - مبارک آباد
4.1
(19 امتیاز)
مشاور، روانشناسروان درمانگر مشاور خانواده مشاور ازدواج مشاور ترک اعتیاد
سنندج - مبارک آباد
سنندج - مبارک آباد
سنندج - مبارک آباد
فریبا طیری - مشاور، روانشناس
4.6
(93 امتیاز)

فریبا طیری

4.6
(93 امتیاز)
سنندج - خیابان پاسداران (۶ بهمن سابق)
4.6
(93 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور فردی مشاور خانواده مشاور ازدواج روانشناس بالینی
سنندج - خیابان پاسداران (۶ بهمن سابق)
سنندج - خیابان پاسداران (۶ بهمن سابق)
سنندج - خیابان پاسداران (۶ بهمن سابق)
کژال طلوعی - مشاور، روانشناس
5
(10 امتیاز)

کژال طلوعی

5
(10 امتیاز)
سنندج - خیابان پاسداران
5
(10 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور فردی مشاور ازدواج مشاور خانواده زوج درمانگر
سنندج - خیابان پاسداران
سنندج - خیابان پاسداران
سنندج - خیابان پاسداران
دکتر عطا شاکریان - مشاور، روانشناس
3.9
(14 امتیاز)

دکتر عطا شاکریان

3.9
(14 امتیاز)
سنندج - شهرک سعدی
3.9
(14 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور ازدواج مشاور خانواده زوج درمانگر روان درمانگر
سنندج - شهرک سعدی
سنندج - شهرک سعدی
سنندج - شهرک سعدی
شرمین بابایی - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز

شرمین بابایی

بدون امتیاز
سنندج - خيابان صفري
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسمشاور فردی مشاور ازدواج
سنندج - خيابان صفري
سنندج - خيابان صفري
سنندج - خيابان صفري
زانا سعیدی - مشاور، روانشناس
5
(12 امتیاز)

زانا سعیدی

5
(12 امتیاز)
سنندج - خیابان پاسداران
5
(12 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور خانواده زوج درمانگر مشاور ازدواج
سنندج - خیابان پاسداران
سنندج - خیابان پاسداران
سنندج - خیابان پاسداران
روانشناس کیست و روانشناسی چیست؟

روانشناس یا تراپیست کسی است که رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، نحوه یادگیری و انگیزه را در انسان‌ها به شکل حرفه‌ای بررسی می‌کند و چگونگی ارتباط افراد با یکدیگر و محیط را شناسایی می‌کند. روانشناسی علم مطالعه رفتار و فرآیند‌های ذهن انسان و سایر موجودات براساس روش‌های علمی است.
چه کسانی نیاز به مشاور ازدواج دارند؟

افرادی به مشاور ازدواج نیاز دارند که عملکرد آنها در یک یا چند حوزه مانند روابط، شغل یا تحصیل مختل شده یا از اختلالات روانی رنج می‌‌برند و مشکلات و اختلالات روانی آن‌ها به مرحله‌ای رسیده که توسط خودشان قابل حل نمی‌باشد. یک روانشناس حرفه‌ای به افراد کمک می کند عملکردشان را بهبود ببخشند و مشکلاتشان را مدیریت کنند. این افراد باید حتما توسط بهترین مشاور ازدواج پیگیری و درمان شود.
در چه مواردی باید به مشاور ازدواج مراجعه کرد؟

زندگی بسیاری از ما همواره با چالش‌هایی همراه است و مسائلی برای همه ما پیش می‌آید که حل آن‌ها در برخی مواقع برایمان غیرممکن است. تفاوتی ندارد که یک عزیز از دست داده باشیم یا احساس اضطراب بر ما غلبه کرده باشد؛ در هر حالت باید بدانیم هر مشکل غیرقابل حلی که زندگی ما را تحت الشعاع قرار داده با مراجعه به بهترین مشاور ازدواج و مشاوره گرفتن از او قابل حل خواهد بود.
ویژگی های مشاور ازدواج حرفه‌ای در سنندج چیست؟

یک مشاور ازدواج حرفه‌ای در سنندج مهارت های تحلیلی خوبی دارد، او باید بتواند اطلاعاتی را که جمع آوری می کند بررسی کند و از آنها نتیجه منطقی بگیرد. یک تراپیست خوب در سنندج دارای قدرت حل مسئله بالاست و می‌تواند جوانب مختلف یک مشکل را در نظر بگیرد. صبوری، رازداری، همدلی، اخلاق مداری و مهارت برقراری ارتباط از سایر خصوصیات یک مشاور ازدواج خوب است.
بهترین مشاور ازدواج سنندج چه ویژگی‌هایی دارد؟

این سوال درستی نیست؛ شما هیچ وقت نمی‌توانید بهترین مشاور ازدواج را پیدا کنید اما همیشه می‌توانید دنبال یک مشاور ازدواج خوب در سنندج باشید. یک مشاور ازدواج خوب باید دلسوزی و هم‌دردی خود را به مراجع نشان دهد، همواره صبور و شنونده بسیار خوبی باشد، دارای مهارت‌های ارتباطی قوی باشد، از سلامت روان برخوردار باشد و به سلامت خود اهمیت دهد. بهترین مشاور ازدواج مهارت‌های بین فردی خوبی داشته و به دنبال افزایش سطح دانش و توانایی خود است. اگر به دنبال مشاور ازدواج خوب در سنندج هستید حتما به این موارد توجه داشته باشید.
چگونه یک مشاور ازدواج خوب در سنندج پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک مشاور ازدواج خوب در سنندج راه‌های زیادی وجود دارد. ما می‌توانیم از پزشکان متخصص پرس‌و‌جو کنیم، از دوستان یا اعضای خانواده خود سوال کنیم، از منابع انسانی محل کار خود بپرسیم، اگر محصل یا دانشجو هستیم پرسش از کادر مدرسه یا دانشگاه خود را فراموش نکنیم و در آخر می‌توانیم از طریق وب گردی و جستجو در اینترنت یک لیست از بهترین روانشناسان و مشاوران سنندج را پیدا کنیم. پیدا کردن دکتر روانشناس سنندج از طریق پلتفرم‌های آنلاین آسان‌تر و سریع‌تر از سایر روش‌های سنتی خواهد بود.
تفاوت روانشناس، روانپزشک و روانکاو در چیست؟

روانپزشکی علم بررسی مشکلات بهداشت روان و تشخیص، مدیریت و پیشگیری از آن‌ها است؛ در واقع روانپزشک بیشتر روی درمان با دارو تمرکز دارد. در حالی که روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده؛ اما برخلاف روانپزشکان پزشک نیست و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. روانکاوها روان درمانگرانی هستند که از نظریه‌های فروید و سایر نظریه پردازان علم روانکاوی پیروی می‌کنند و معمولا با مسائل هیجانی سروکار دارند و دارو تجویز نمی‌کنند.
تفاوت روانشناس و مشاور در چیست؟

بعضی افراد روانشناس و مشاور را یکی میدانند اما روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. مشاور کسی است که با استفاده از فنون علم روانشناسی به افراد در انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری‌هایشان کمک می‌کند. تفاوت این دو در آن است که افراد مبتلا به اختلال روانی باید توسط یک روانشناس خوب درمان شوند و مشاور تنها وظیفه هدایت و راهنمایی افراد را دارد.
لیست متخصصان مشاور ازدواج سنندج را از کجا می‌توانم پیدا کنم؟

در همین صفحه به 12 مشاور ازدواج در سنندج دسترسی دارید که یکی از کاملترین لیست‌های موجود است.
روانشناس کیست و روانشناسی چیست؟

روانشناس کسی است که رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، نحوه یادگیری و انگیزه را در انسان‌ها به شکل حرفه‌ای بررسی می‌کند و چگونگی ارتباط افراد با یکدیگر و محیط را شناسایی می‌کند. روانشناسی علم مطالعه رفتار و فرآیند‌های ذهن انسان و سایر موجودات براساس روش‌های علمی است.
آیا مشاور ازدواج می‌تواند دارو تجویز کند؟

خیر، حتی بهترین مشاور ازدواج هم نمی‌تواند دارو تجویز کند. مشاور ازدواج کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد.
هزینه مشاور ازدواج در سنندج چقدر است؟

هزینه‌هایی که یک مشاور ازدواج در سنندج از مراجعین خود می‌گیرد متفاوت است. قیمت هر جلسه مشاوره بسته به نوع خدمات ارائه شده و نحوه مشاوره متفاوت است؛ اما مبلغ آن طبق تعرفه مشاوره و روانشناسی در سال مورد نظر تعیین می‌شود. در صفحه برخی از متخصص‌ها می‌توانید هزینه هر جلسه را مشاهده کنید.
پزشک خوب چه تعداد مشاور ازدواج در سنندج دارد؟

پزشک خوب افتخار همکاری با بهترین روانشناسان سنندج را دارد. در حال حاضر 12 مشاور ازدواج خوب از شهر سنندج با پزشک خوب همکاری می‌کنند.
پزشک خوب علاوه بر معرفی مشاور ازدواج خوب در سنندج در کدام شهرهای نزدیک مشاور ازدواج دارد؟

پزشک خوب در کنار معرفی مشاور ازدواج خوب در سنندج در شهرهای نزدیک مثل بانه به معرفی بهترین روانشناسان و مشاوران می‌پردازد.
چطور مشاور ازدواج خانم خوب در سنندج پیدا کنم؟

کافیست در زمان جستجو، فیلتر جنسیت را بر روی «خانم» قرار دهید.