لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب
جستجوی پیشرفته
3

مشاور ترک اعتیاد در مشهد

در صورتی که درگیر مشکلاتی از قبیل ترک شیشه، ترک ماریجوانا، ترک تریاک، ترک مخدرها، ترک محرک ها، ترک سیگار، ترک الکل و... هستید، می‌توانید در این صفحه از میان بهترین مشاوران ترک اعتیاد مشهد، فرد مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک مشاور ترک اعتیاد خوب، مشکل خود را درمان کنید.

لیست متخصص‌ها:

7 متخصص یافت شد

حذف همه فیلترها

مشاور، روانشناسمشاور ترک اعتیادمشهد
فیلتر بر اساس تخصص
(x مشاور، روانشناس)
فیلتر بر اساس حوزه کاری
(x مشاور ترک اعتیاد)
فیلتر بر اساس شهر
(x مشهد)
فیلتر بر اساس منطقه
فیلتر بر اساس محدوده
فیلتر بر اساس بیمه
جنسیت متخصص
(x هر دو)
زن
هر دو
مرد
مشاوره تصویری داشته باشد
مشاوره تلفنی داشته باشد
مشاوره آنلاین داشته باشد
مشاوره آنلاین خارج از ایران
علیرضا اسماعیل زاده - مشاور، روانشناس
4.9
(220 امتیاز)
مشهد - بلوار آیت الله عبادی
4.9
(220 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور خانواده مشاور ازدواج مشاور فردی مشاور ترک اعتیاد
مشهد - بلوار آیت الله عبادی
مشهد - بلوار آیت الله عبادی
مشهد - بلوار آیت الله عبادی
پرستو خدابخشی طرقبه - مشاور، روانشناس
5
(21 امتیاز)
مشهد - بلوار استقلال
5
(21 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور ترک اعتیاد روانشناس بالینی زوج درمانگر
مشهد - بلوار استقلال
مشهد - بلوار استقلال
مشهد - بلوار استقلال
جلیل مهربان - مشاور، روانشناس
4.9
(132 امتیاز)

جلیل مهربان

4.9
(132 امتیاز)
مشهد - نبش پیروزی 66
4.9
(132 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور ترک اعتیاد مشاور ازدواج مشاور خانواده سکس تراپیست
مشهد - نبش پیروزی 66
مشهد - نبش پیروزی 66
مشهد - نبش پیروزی 66
حامد محمدزاده - مشاور، روانشناس
4.9
(575 امتیاز)

حامد محمدزاده

4.9
(575 امتیاز)
مشهد - بلوار پیروزی
4.9
(575 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور ازدواج زوج درمانگر مشاور ترک اعتیاد سکس تراپیست
مشهد - بلوار پیروزی
مشهد - بلوار پیروزی
مشهد - بلوار پیروزی
لیلا رضاییان - مشاور، روانشناس
4.7
(13 امتیاز)

لیلا رضاییان

4.7
(13 امتیاز)
مشهد - پنج راه سناباد
4.7
(13 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور فردی مشاور خانواده مشاور ترک اعتیاد
مشهد - پنج راه سناباد
مشهد - پنج راه سناباد
مشهد - پنج راه سناباد
مرضیه جهاندیده - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز

مرضیه جهاندیده

بدون امتیاز
مشهد - خیابان چمران (جهانبانی)
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسمشاور ترک اعتیاد
مشهد - خیابان چمران (جهانبانی)
مشهد - خیابان چمران (جهانبانی)
مشهد - خیابان چمران (جهانبانی)
خلیل رحیمی - مشاور، روانشناس
بدون امتیاز

خلیل رحیمی

بدون امتیاز
مشهد - خیابان عارف 2
بدون امتیاز
مشاور، روانشناسمشاور ترک اعتیاد
مشهد - خیابان عارف 2
مشهد - خیابان عارف 2
مشهد - خیابان عارف 2
روانشناس کیست و روانشناسی چیست؟

روانشناس یا تراپیست کسی است که رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، نحوه یادگیری و انگیزه را در انسان‌ها به شکل حرفه‌ای بررسی می‌کند و چگونگی ارتباط افراد با یکدیگر و محیط را شناسایی می‌کند. روانشناسی علم مطالعه رفتار و فرآیند‌های ذهن انسان و سایر موجودات براساس روش‌های علمی است.
چه کسانی نیاز به مشاور ترک اعتیاد دارند؟

افرادی به مشاور ترک اعتیاد نیاز دارند که عملکرد آنها در یک یا چند حوزه مانند روابط، شغل یا تحصیل مختل شده یا از اختلالات روانی رنج می‌‌برند و مشکلات و اختلالات روانی آن‌ها به مرحله‌ای رسیده که توسط خودشان قابل حل نمی‌باشد. یک روانشناس حرفه‌ای به افراد کمک می کند عملکردشان را بهبود ببخشند و مشکلاتشان را مدیریت کنند. این افراد باید حتما توسط بهترین مشاور ترک اعتیاد پیگیری و درمان شود.
در چه مواردی باید به مشاور ترک اعتیاد مراجعه کرد؟

زندگی بسیاری از ما همواره با چالش‌هایی همراه است و مسائلی برای همه ما پیش می‌آید که حل آن‌ها در برخی مواقع برایمان غیرممکن است. تفاوتی ندارد که یک عزیز از دست داده باشیم یا احساس اضطراب بر ما غلبه کرده باشد؛ در هر حالت باید بدانیم هر مشکل غیرقابل حلی که زندگی ما را تحت الشعاع قرار داده با مراجعه به بهترین مشاور ترک اعتیاد و مشاوره گرفتن از او قابل حل خواهد بود.
ویژگی های مشاور ترک اعتیاد حرفه‌ای در مشهد چیست؟

یک مشاور ترک اعتیاد حرفه‌ای در مشهد مهارت های تحلیلی خوبی دارد، او باید بتواند اطلاعاتی را که جمع آوری می کند بررسی کند و از آنها نتیجه منطقی بگیرد. یک تراپیست خوب در مشهد دارای قدرت حل مسئله بالاست و می‌تواند جوانب مختلف یک مشکل را در نظر بگیرد. صبوری، رازداری، همدلی، اخلاق مداری و مهارت برقراری ارتباط از سایر خصوصیات یک مشاور ترک اعتیاد خوب است.
بهترین مشاور ترک اعتیاد مشهد چه ویژگی‌هایی دارد؟

این سوال درستی نیست؛ شما هیچ وقت نمی‌توانید بهترین مشاور ترک اعتیاد را پیدا کنید اما همیشه می‌توانید دنبال یک مشاور ترک اعتیاد خوب در مشهد باشید. یک مشاور ترک اعتیاد خوب باید دلسوزی و هم‌دردی خود را به مراجع نشان دهد، همواره صبور و شنونده بسیار خوبی باشد، دارای مهارت‌های ارتباطی قوی باشد، از سلامت روان برخوردار باشد و به سلامت خود اهمیت دهد. بهترین مشاور ترک اعتیاد مهارت‌های بین فردی خوبی داشته و به دنبال افزایش سطح دانش و توانایی خود است. اگر به دنبال مشاور ترک اعتیاد خوب در مشهد هستید حتما به این موارد توجه داشته باشید.
چگونه یک مشاور ترک اعتیاد خوب در مشهد پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک مشاور ترک اعتیاد خوب در مشهد راه‌های زیادی وجود دارد. ما می‌توانیم از پزشکان متخصص پرس‌و‌جو کنیم، از دوستان یا اعضای خانواده خود سوال کنیم، از منابع انسانی محل کار خود بپرسیم، اگر محصل یا دانشجو هستیم پرسش از کادر مدرسه یا دانشگاه خود را فراموش نکنیم و در آخر می‌توانیم از طریق وب گردی و جستجو در اینترنت یک لیست از بهترین روانشناسان و مشاوران مشهد را پیدا کنیم. پیدا کردن دکتر روانشناس مشهد از طریق پلتفرم‌های آنلاین آسان‌تر و سریع‌تر از سایر روش‌های سنتی خواهد بود.
تفاوت روانشناس، روانپزشک و روانکاو در چیست؟

روانپزشکی علم بررسی مشکلات بهداشت روان و تشخیص، مدیریت و پیشگیری از آن‌ها است؛ در واقع روانپزشک بیشتر روی درمان با دارو تمرکز دارد. در حالی که روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده؛ اما برخلاف روانپزشکان پزشک نیست و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. روانکاوها روان درمانگرانی هستند که از نظریه‌های فروید و سایر نظریه پردازان علم روانکاوی پیروی می‌کنند و معمولا با مسائل هیجانی سروکار دارند و دارو تجویز نمی‌کنند.
تفاوت روانشناس و مشاور در چیست؟

برای بعضی افراد عجیب است اگر بگوییم بین این دو تفاوت وجود دارد در واقع روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. مشاور کسی است که با استفاده از فنون علم روانشناسی به افراد در انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری‌هایشان کمک می‌کند. تفاوت این دو در آن است که افراد مبتلا به اختلال روانی باید توسط یک روانشناس خوب درمان شوند و مشاور تنها وظیفه هدایت و راهنمایی افراد را دارد.
لیست متخصصان مشاور ترک اعتیاد مشهد را از کجا می‌توانم پیدا کنم؟

در همین صفحه به 25 مشاور ترک اعتیاد در مشهد دسترسی دارید که یکی از کاملترین لیست‌های موجود است.
آیا روانشناس دکتر است؟

این سوال به کرار پرسیده می‌شود اما از نظر فنی هر کس که دارای مدرک از دانشگاه پزشکی باشد به عنوان دکتر شناخته می‌شود. روانشناسان به این دلیل که در دانشکده پزشکی تحصیل نکردند، دکتر به حساب نمی‌آیند و دکتر روانشناس صرفا کسی است که دارای مدرک دکتری در رشته روانشناسی می‌باشد.
آیا مشاور ترک اعتیاد می‌تواند دارو تجویز کند؟

خیر، حتی بهترین مشاور ترک اعتیاد هم نمی‌تواند دارو تجویز کند. مشاور ترک اعتیاد کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد.
هزینه مشاور ترک اعتیاد در مشهد چقدر است؟

هزینه‌هایی که یک مشاور ترک اعتیاد در مشهد از مراجعین خود می‌گیرد متفاوت است. قیمت هر جلسه مشاوره بسته به نوع خدمات ارائه شده و نحوه مشاوره متفاوت است؛ اما مبلغ آن طبق تعرفه مشاوره و روانشناسی در سال مورد نظر تعیین می‌شود. در صفحه برخی از متخصص‌ها می‌توانید هزینه هر جلسه را مشاهده کنید.
پزشک خوب چه تعداد مشاور ترک اعتیاد در مشهد دارد؟

پزشک خوب افتخار همکاری با بهترین روانشناسان مشهد را دارد. در حال حاضر 25 مشاور ترک اعتیاد خوب از شهر مشهد با پزشک خوب همکاری می‌کنند.
پزشک خوب علاوه بر معرفی مشاور ترک اعتیاد خوب در مشهد در کدام شهرهای نزدیک مشاور ترک اعتیاد دارد؟

پزشک خوب در کنار معرفی مشاور ترک اعتیاد خوب در مشهد در شهرهای نزدیک مثل سبزوار به معرفی بهترین روانشناسان و مشاوران می‌پردازد.
چطور مشاور ترک اعتیاد خانم خوب در مشهد پیدا کنم؟

کافیست در زمان جستجو، فیلتر جنسیت را بر روی «خانم» قرار دهید.