لوگو پزشک خوب
لوگو پزشک خوب
جستجوی پیشرفته
3

مشاور توسعه فردی در قم

می‌توانید در این صفحه از میان بهترین مشاوران توسعه فردی قم، فرد مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک مشاور توسعه فردی خوب، مشکل خود را درمان کنید.

لیست متخصص‌ها:

5 متخصص یافت شد

حذف همه فیلترها

مشاور، روانشناسمشاور توسعه فردیقم
فیلتر بر اساس تخصص
(x مشاور، روانشناس)
فیلتر بر اساس حوزه کاری
(x مشاور توسعه فردی)
فیلتر بر اساس شهر
(x قم)
فیلتر بر اساس منطقه
فیلتر بر اساس محدوده
فیلتر بر اساس بیمه
جنسیت متخصص
(x هر دو)
زن
هر دو
مرد
مشاوره تصویری داشته باشد
مشاوره تلفنی داشته باشد
مشاوره آنلاین داشته باشد
مشاوره آنلاین خارج از ایران
فاطمه حبیبی زاده - مشاور، روانشناس
4.8
(48 امتیاز)

فاطمه حبیبی زاده

4.8
(48 امتیاز)
قم - بلوار شهید صدوقی
4.8
(48 امتیاز)
مشاور، روانشناسمشاور ازدواج روانکاو مشاور توسعه فردی روانشناس نوجوان
قم - بلوار شهید صدوقی
قم - بلوار شهید صدوقی
قم - بلوار شهید صدوقی
مجید عبدی - مشاور، روانشناس
5
(10 امتیاز)

مجید عبدی

5
(10 امتیاز)
قم - خیابان صدوقی
5
(10 امتیاز)
مشاور، روانشناسزوج درمانگر مشاور فردی مشاور توسعه فردی
قم - خیابان صدوقی
قم - خیابان صدوقی
قم - خیابان صدوقی
مهری وطن خواه - مشاور، روانشناس
4.3
(6 امتیاز)

مهری وطن خواه

4.3
(6 امتیاز)
قم - مفتح
4.3
(6 امتیاز)
مشاور، روانشناسروانشناس بالینی روانشناس نوجوان مشاور توسعه فردی روان درمانگر
قم - مفتح
قم - مفتح
قم - مفتح
دکتر امیرحسین شیرپور - مشاور، روانشناس
5
(5 امتیاز)
قم - ابتدای بلوار نیروی هوایی
5
(5 امتیاز)
مشاور، روانشناسروانشناس بالینی مشاور توسعه فردی مشاور ازدواج روانشناس نوجوان
قم - ابتدای بلوار نیروی هوایی
قم - ابتدای بلوار نیروی هوایی
قم - ابتدای بلوار نیروی هوایی
دکتر حدیث حسین زاده - مشاور، روانشناس
4.1
(14 امتیاز)
قم - سالاریه
4.1
(14 امتیاز)
مشاور، روانشناسسکس تراپیست مشاور ازدواج مشاور توسعه فردی مشاور خانواده
قم - سالاریه
قم - سالاریه
قم - سالاریه
روانشناس کیست و روانشناسی چیست؟

روانشناس یا تراپیست کسی است که رفتار، شخصیت، روابط بین فردی، نحوه یادگیری و انگیزه را در انسان‌ها به شکل حرفه‌ای بررسی می‌کند و چگونگی ارتباط افراد با یکدیگر و محیط را شناسایی می‌کند. روانشناسی علم مطالعه رفتار و فرآیند‌های ذهن انسان و سایر موجودات براساس روش‌های علمی است.
چه کسانی نیاز به مشاور توسعه فردی دارند؟

افرادی به مشاور توسعه فردی نیاز دارند که عملکرد آنها در یک یا چند حوزه مانند روابط، شغل یا تحصیل مختل شده یا از اختلالات روانی رنج می‌‌برند و مشکلات و اختلالات روانی آن‌ها به مرحله‌ای رسیده که توسط خودشان قابل حل نمی‌باشد. یک روانشناس حرفه‌ای به افراد کمک می کند عملکردشان را بهبود ببخشند و مشکلاتشان را مدیریت کنند. این افراد باید حتما توسط بهترین مشاور توسعه فردی پیگیری و درمان شود.
در چه مواردی باید به مشاور توسعه فردی مراجعه کرد؟

زندگی بسیاری از ما همواره با چالش‌هایی همراه است و مسائلی برای همه ما پیش می‌آید که حل آن‌ها در برخی مواقع برایمان غیرممکن است. تفاوتی ندارد که یک عزیز از دست داده باشیم یا احساس اضطراب بر ما غلبه کرده باشد؛ در هر حالت باید بدانیم هر مشکل غیرقابل حلی که زندگی ما را تحت الشعاع قرار داده با مراجعه به بهترین مشاور توسعه فردی و مشاوره گرفتن از او قابل حل خواهد بود.
ویژگی های مشاور توسعه فردی حرفه‌ای در قم چیست؟

یک مشاور توسعه فردی حرفه‌ای در قم مهارت های تحلیلی خوبی دارد، او باید بتواند اطلاعاتی را که جمع آوری می کند بررسی کند و از آنها نتیجه منطقی بگیرد. یک تراپیست خوب در قم دارای قدرت حل مسئله بالاست و می‌تواند جوانب مختلف یک مشکل را در نظر بگیرد. صبوری، رازداری، همدلی، اخلاق مداری و مهارت برقراری ارتباط از سایر خصوصیات یک مشاور توسعه فردی خوب است.
بهترین مشاور توسعه فردی قم چه ویژگی‌هایی دارد؟

بیاید رو راست باشیم! بهترین مشاور توسعه فردی وجود ندارد اما همیشه می‌توانید دنبال یک مشاور توسعه فردی خوب در قم باشید. یک مشاور توسعه فردی خوب باید دلسوزی و هم‌دردی خود را به مراجع نشان دهد، همواره صبور، شنونده و راز نگهدار بسیار خوبی باشد، دارای مهارت‌های ارتباطی قوی باشد، از سلامت روان کافی برخوردار باشد و به سلامت خود اهمیت دهد. بهترین مشاور توسعه فردی مهارت‌های بین فردی خوبی داشته و به دنبال افزایش سطح دانش و توانایی خود است. اگر به دنبال مشاور توسعه فردی خوب در قم هستید حتما به این موارد توجه داشته باشید.
چگونه یک مشاور توسعه فردی خوب در قم پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک مشاور توسعه فردی خوب در قم راه‌های زیادی وجود دارد. ما می‌توانیم از پزشکان متخصص پرس‌و‌جو کنیم، از دوستان یا اعضای خانواده خود سوال کنیم، از منابع انسانی محل کار خود بپرسیم، اگر محصل یا دانشجو هستیم پرسش از کادر مدرسه یا دانشگاه خود را فراموش نکنیم و در آخر می‌توانیم از طریق وب گردی و جستجو در اینترنت یک لیست از بهترین روانشناسان و مشاوران قم را پیدا کنیم. پیدا کردن دکتر روانشناس قم از طریق پلتفرم‌های آنلاین آسان‌تر و سریع‌تر از سایر روش‌های سنتی خواهد بود.
تفاوت روانشناس، روانپزشک و روانکاو در چیست؟

روانپزشکی علم بررسی مشکلات بهداشت روان و تشخیص، مدیریت و پیشگیری از آن‌ها است؛ در واقع روانپزشک بیشتر روی درمان با دارو تمرکز دارد. در حالی که روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده؛ اما برخلاف روانپزشکان پزشک نیست و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. روانکاوها روان درمانگرانی هستند که از نظریه‌های فروید و سایر نظریه پردازان علم روانکاوی پیروی می‌کنند و معمولا با مسائل هیجانی سروکار دارند و دارو تجویز نمی‌کنند.
تفاوت روانشناس و مشاور در چیست؟

بعضی افراد روانشناس و مشاور را یکی میدانند اما روانشناس کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد. مشاور کسی است که با استفاده از فنون علم روانشناسی به افراد در انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری‌هایشان کمک می‌کند. تفاوت این دو در آن است که افراد مبتلا به اختلال روانی باید توسط یک روانشناس خوب درمان شوند و مشاور تنها وظیفه هدایت و راهنمایی افراد را دارد.
لیست متخصصان مشاور توسعه فردی قم را از کجا می‌توانم پیدا کنم؟

در همین صفحه به 9 مشاور توسعه فردی در قم دسترسی دارید که یکی از کاملترین لیست‌های موجود است.
آیا روانشناس دکتر است؟

این سوال به کرار پرسیده می‌شود اما از نظر فنی هر کس که دارای مدرک از دانشگاه پزشکی باشد به عنوان دکتر شناخته می‌شود. روانشناسان به این دلیل که در دانشکده پزشکی تحصیل نکردند، دکتر به حساب نمی‌آیند و دکتر روانشناس صرفا کسی است که دارای مدرک دکتری در رشته روانشناسی می‌باشد.
آیا مشاور توسعه فردی می‌تواند دارو تجویز کند؟

خیر، حتی بهترین مشاور توسعه فردی هم نمی‌تواند دارو تجویز کند. مشاور توسعه فردی کسی است که بطور تخصصی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و صلاحیت تجویز دارو و نوشتن نسخه و انجام اقدامات پزشکی را ندارد.
هزینه مشاور توسعه فردی در قم چقدر است؟

هزینه‌هایی که یک مشاور توسعه فردی در قم از مراجعین خود می‌گیرد متفاوت است. قیمت هر جلسه مشاوره بسته به نوع خدمات ارائه شده و نحوه مشاوره متفاوت است؛ اما مبلغ آن طبق تعرفه مشاوره و روانشناسی در سال مورد نظر تعیین می‌شود. در صفحه برخی از متخصص‌ها می‌توانید هزینه هر جلسه را مشاهده کنید.
پزشک خوب چه تعداد مشاور توسعه فردی در قم دارد؟

پزشک خوب افتخار همکاری با بهترین روانشناسان قم را دارد. در حال حاضر 9 مشاور توسعه فردی خوب از شهر قم با پزشک خوب همکاری می‌کنند.
پزشک خوب علاوه بر معرفی مشاور توسعه فردی خوب در قم در کدام شهرهای نزدیک مشاور توسعه فردی دارد؟

پزشک خوب در کنار معرفی مشاور توسعه فردی خوب در قم در شهرهای نزدیک مثل تهران به معرفی بهترین روانشناسان و مشاوران می‌پردازد.
چطور مشاور توسعه فردی خانم خوب در قم پیدا کنم؟

کافیست در زمان جستجو، فیلتر جنسیت را بر روی «خانم» قرار دهید.